Keresés

Részletes keresés

seeman Creative Commons License 2012.01.28 0 0 6797

Szép a hely.

Pár képet másképpen komponáltam volna. Hajlamos vagy pl. sokat meghagyni az unalmas, egyhangú előterekből.

Három fotódat megvágtam. Remélem nem nagy baj. A harmadik képnél indokolt a bőséges előtér, mert ritkán láthatjuk ilyennek a hómezőt:

 

Előzmény: Törölt nick (6795)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.28 0 0 6796

A képeiden azért nálunk sokkal erősebb, vad természet látszik, hogy mekkora ereje van. 

Itt a szelídebb arca van.

 

 

                                                                                                                                       

Előzmény: Törölt nick (6795)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.28 0 0 6795

Ugyan, minden helynek megvan a maga szépsége. Én meg a virágzó fákat irigylem tavasszal, meg a Balatont :-)

Előzmény: Roadtrain (6794)
Roadtrain Creative Commons License 2012.01.28 0 0 6794

Hát akkor irigy vagyok qrvára :ĐĐĐ

Előzmény: Törölt nick (6793)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.28 0 0 6793

Nem, én itt lakom, ez a napi sétánk a párommal :-)

Előzmény: Roadtrain (6792)
Roadtrain Creative Commons License 2012.01.28 0 0 6792

Mindegyik fasza :) nekem a legjobban alulról a harmadik kép jön be.Te ezeket a vonatból fényképeled?

Előzmény: Törölt nick (6790)
thomashomas Creative Commons License 2012.01.28 0 0 6791

A következő problémám lenne:

Amikor egy képemet szerkesztem valamilyen képszerkesztőben, s elmentem, akkor utólag a képnézegetőm (Infraview), de kíváncsi voltam - az LCD Tv-m - sem tudja ugyanazokat a színeket átadni, amiket én a szerkesztőben csinálok.

Ha internetre feltöltöm, akkor semmi gond nincsen, ugyanazokat a színeket látom mint a szerkesztőben.
Ha az asztal hátterének rakok ki egy képet, akkor szintén nem ugyanazt látom mint a szerkesztőben.

Ez miért van, és mit lehet ellene tenni?

Előre is köszi.

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.28 0 0 6790

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.28 0 0 6789

Jó pillanat, csak a repülő még nem tud addig repülni, de a Nat.geo-ban már az oda repülést, turista utakat vázolják, a terveket mutatják. :-)

Egy kis téli hangulat.

 

                                       

Előzmény: extekergo (6788)
extekergo Creative Commons License 2012.01.28 0 0 6788

extekergo Creative Commons License 2012.01.28 0 0 6787

jött-ment :)

Előzmény: Törölt nick (6786)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.27 0 0 6786

Hold lemente. :-)

 

                                                                                                                           

95xf Creative Commons License 2012.01.27 0 0 6785

Napkelte...

Előzmény: Törölt nick (6784)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.26 0 0 6784

Naplemente....

Moris721 Creative Commons License 2012.01.25 0 0 6783

Elnézést kérek,nem megy ez még nekem.Ha most nem sikerül,akkor hagyom.... :)

Moris721 Creative Commons License 2012.01.25 0 0 6782

No,akkor csak így fog sikerülni:

[IMG]http://i42.tinypic.com/s62h38.jpg[/IMG]

Moris721 Creative Commons License 2012.01.25 0 0 6781

Egy hasonló "mutogatós"....

Előzmény: seeman (6767)
Fotópályázatt Creative Commons License 2012.01.25 0 0 6780

Szia itt is meg tudod jelentetni a képeid, ráadásul még nyerhetsz is.

Négy évszak a Balatononamatőr fotópályázat a www.balatoniwiw.hu közösségi oldalon

február 29-ig.

 Díjak:

 A 3-3 legjobb fotónak évszakonként 5000.- Ft értékű ajándékcsomag 

 Fődíj:  családi (4 személy) hosszú hétvége (3 éj) saját apartmanban a tihanyi Csátó Vendégházban.

( www.csato.hu , Tel: 20/9516-022 hívd fel!)

 A legszebb pályaművek fotókiállításon is bemutatásra kerülnek

 Eredményhirdetés: 2012. március 15.
Fotók feltöltése: www.balatoniwiw.hu -Egész évben főszezon!

Előzmény: Zolinka (6774)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.24 0 0 6779

Legalábbis szerintem nem akárkik vannak itt, elég jók a képek!

Előzmény: seeman (6777)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.24 0 0 6778

Ez tényleg jó!

Egyébként nekem is megvan még.

Előzmény: extekergo (6776)
seeman Creative Commons License 2012.01.24 0 0 6777

Ez a legnagyobbak oldala? Akkor alaposan átnézem.

Előzmény: Törölt nick (6775)
extekergo Creative Commons License 2012.01.24 0 0 6776

Az a helyzet, ezekkel a kompaktokkal nagyon jó makrókat lehet készíteni! Azért is nem adtam el a kis H9-es Sonymat. :)

Előzmény: Törölt nick (6775)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.24 0 0 6775

Hmmmm. A legnagyobbak közé is be lehet jutni, egy egyszer kis fényképezőgép segítségével is:

http://500px.com/photo/4557231?from=popular

 

A kép egy ilyennel készült:

http://pixinfo.com/fgep/Panasonic_DMC-FS10

 

Minden tiszteletem a készítőjének!

Zolinka Creative Commons License 2012.01.24 0 0 6774

Sziasztok!

 

Megjelent egy képem. Gondoltam megmutatom.

http://hirek.csillagaszat.hu/a_het_csillagaszati_kepe/20120124-hetkepe.html

KHZ-884 Creative Commons License 2012.01.23 0 0 6773

Üdvözletem!
Nagyon megjött a kedvem mostanság a fényképezéshez.
Minden ami jó fotó téma azonnal lekapom ,persze ha jók a fények stb...
Néhány kép amit az elmúlt napokban készítettem:

 

seeman Creative Commons License 2012.01.23 0 0 6772

Itt egy másik. Ez jobban fog tecceni:

 

Előzmény: Törölt nick (6768)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.22 0 0 6771
Zolinka Creative Commons License 2012.01.22 0 0 6770

Sziasztok!

 




Kis OFF.


Véletlenül nem tudtok egy jó szerelőt/szervízt aki objektíveket válal? Az ef 24/105-öm úgy döntött tegnap hogy nem akar tovább működni rendesen.

Err 01 hibaüzenet. A google szerint ez vagy kommunikációs hiba az obi és a gép között (elektronika), vagy a rekeszt nem tudja rendesen szabályozni a gép. :/

Fotópályázatt Creative Commons License 2012.01.20 0 0 6769

Négy évszak a Balatononamatőr fotópályázat a www.balatoniwiw.hu közösségi oldalon

február 29-ig.

 Díjak:

 A 3-3 legjobb fotónak évszakonként 5000.- Ft értékű ajándékcsomag 

 Fődíj:  családi (4 személy) hosszú hétvége (3 éj) saját apartmanban a tihanyi Csátó Vendégházban.

( www.csato.hu , Tel: 20/9516-022 hívd fel!)

 A legszebb pályaművek fotókiállításon is bemutatásra kerülnek

 Eredményhirdetés: 2012. március 15.
Fotók feltöltése: www.balatoniwiw.hu -Egész évben főszezon!

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.18 0 0 6768

Ez igen! :)

Előzmény: seeman (6767)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!