A cég úgy adott 10 év (5+5) garanciát az ablakokra, hogy karbantartási szerződést kötöttünk, így már 2016-ban is átnézték az ablakokat, a szaki azt mondta, hogy nem is kellett állítani rajta, igaz, hogy beépítést követően még vagy 8 hónapig lakatlan volt a lakás....
Olyan kérdésem, problémám lenne, hogy egyre hangosabbnak érzem a Bp. belvárosi lakásunkat és nem a megnövekedett forgalom miatt. 2015 augusztusában rakták be az új műanyag ablakokat 3 rétegű üvegekkel. nyáron lettem rá figyelmes, hogy a beszéd hangok egyre inkább halhatóak idebent. Elszivárogahatott a gáz, több ablakban is egyszerre? Mi okozhatja a problémát, nincsenek többen és nem hangosabbak az ablakunk alatt.
Tippeket, tapasztalatra alapozott véleményeket előre is köszönöm!
nekem kiszedték a léceket egyben. szépen sorban levágtam őket asztali körfűrészen, és tették is vissza. mondjuk nekem a régifajta 3-12-3 helyére került 4-16-4.
Nos, 2 hét alatt meglett az ablak + a redőny is a kért színben. Nemtom, milyen minőség, majd kiderül. De az biztos, hogy nem vágtak át se pénzzel, se dátummal.
Helló! Elkezdtem nézegetni a fórumot és az 1*1-et is átfutottam, de amit hiányolok az egy megbízható cég lista. Ez főleg Budapesten és környékén gázos mert vidéken előbb utóbb kiderül ki a tróger, a fővárosban a lift hírdetéssel csak kerítenek maguknak balekot.
Akikről jót hallottam itt és máshol is az az RS ablak és az Aranyablak de kinél érdemes még érdeklődni?
nagyon köszönöm a válaszod, időközben találtam barátibb áron, viszonylag jónak tűnő szakembereket ("viszonylag" értsd, amennyire meg tudom ítélni :)). Már javában zajlik a felújítás, kicsit döcög, de megy. Az ablakok legalább már bent vannak, azzal nagyon elégedett vagyok :).