Keresés

Részletes keresés

lg18 Creative Commons License 2004.02.20 0 0 9684
Értem én, de ha valaki csak annak tud örülni, és azt is csak azért, mert meg mert sértődni valamin, az már súlyos...
Előzmény: Kcsita (9682)
mondial Creative Commons License 2004.02.20 0 0 9683
Pahars az egész selejtezősorozat alatt nem játszott sérülés miatt.

Ezzel együtt abban egyetértek, h a szeptemberi lett válogatott sokkal jobb volt a mostaninál, de a magam részéről azt sem tartottam soha jobbnak a Gellei féle magyar csapatnál. Ha ezzel a dologgal lehet is vitatkozni, azzal semmiképpen sem, h a törökök jobbak a letteknél.

A játékosok egyéni képességei közt viszont(az egy szem Verpakovskist kivéve)már egyértelműen a magyar játékosok felé billen a mérleg nyelve.

Előzmény: Feyd-Rautha (9679)
Kcsita Creative Commons License 2004.02.20 0 0 9682
"Azt, hogy ma a Fradista játékosok hozták a sikert az egy külön plussz siker." Ezt úgy értem, hogy hagyj örüljünk annak, hogy mi Fradisták a válogatottnak egy szép sikerhez tudtunk adni.

De ettől még tudok másnak is örülni. Pl a nap embere Bodnár Lacinak, aki Debreceni nevelésű.

A témát lezárom :).

Előzmény: Kcsita (9677)
Dugó Creative Commons License 2004.02.20 0 0 9681
Simek és Füzi ellenétes oldalon játszanak :)
Előzmény: Kcsita (9677)
lg18 Creative Commons License 2004.02.20 0 0 9680
Nézd, én Téged magasan a legintelligensebb, legértelmesebb és legjóindulatúbb fradistának ismertelek meg innen, úgyhogy annak szólt a kérésem, hogy Téged tartalak alkalmasnak arra, hogy az ilyen Greenieket leállítsd...
Lehet, rosszul gondolom és senki se képes rá.

Egyébként meg nagyon örülök, hogy a Tököli gólt lő, talán megtalálja a góllövő cipőjét a válogatottban is.

Ha az oláhokat megverjük...szobrot Lothárnak :) De minimum egy díszállampolgárságot :)

Előzmény: Kcsita (9677)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2004.02.20 0 0 9679
Igen, pont a lényeg hiányzott a letteknél, és ha ehhez hozzáveszed Pahars-t, akkor minőségileg egész más csapatot kapsz. Nálunk - Szabics kivételével - nincs ekkora ugrás. Mind1, a lényeg, hogy győztünk.
Előzmény: mondial (9655)
dzsászti Creative Commons License 2004.02.20 0 0 9678
"ami a legfájóbb, Argentínában, háromszor is 1-0-ról kaptunk ki"
Nincs jelentosege, de 78-ban az olaszok ellen Toth A. 3-0 utan szepitett, a franciak ellen meg meg Zombori 2-0 utan talalt be.

Bodnar tenyleg nagyon jol jatszott, de Tokoli sem kispalyazott. Ha csak egy jatekost vehetnek meg, az persze Gera lenne...

Előzmény: ohrana (9670)
Kcsita Creative Commons License 2004.02.20 0 0 9677
Igy van félre kell tenni! Azt, hogy ma a Fradista játékosok hozták a sikert az egy külön plussz siker. De! Nem tudom olvastad-e a meccs alatt irtam, hogy Simek Petit vártam, hogy jöjjön be a Füzi helyére. De ha újpestiek, Debreceniek hozzák a csapatot, akkor is megemelem a kalapomat, csak egy példát mondtam. Remélem világos voltam:).

A másik dolog, hogy mindenkinek a magánügye, hogy közeliti meg a kérdést. Ezt nézőpont kérdése.

Most egy a fontos, hogy Lothar Matthäus és a csapat mögé be kell állnunk és biztatni kell őket, mert ha tudnak, akkor megtudják csinálni, amit meglehetne!

Románok ellen optimista ember lévén győzelmet várok és küzdelmet, akaratot, és mutatsák, hogy van vmi elképzelés, úgy mint a mai Lettek elleni meccsen volt!

Megjegyzem rég láttam, olyan magyar focistát, mint a Bodnár Lacit, aki képes 50 méterről pontos labdát adni!

No jó éjt mindenkinek :).

Előzmény: lg18 (9675)
lg18 Creative Commons License 2004.02.20 0 0 9676
Egyébként meg szép volt fiúk, kár, hogy nem láttam a második félidőt....

És azt is sajnálom, hogy a zöldséges elfogultság lehetetlenné teszi a topik élvezetét....

lg18 Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9675
Remélem ma is az a véleményed, hogy válogatott meccsen félre kell tenni a klubhovatartozást...és ezt a véleményedet megosztod az újpestivel meg a makimajommal is!
Előzmény: Kcsita (9671)
mondial Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9674
Zoltán már írta korábban, h a lettek ellen megy a fordítás, legutóbb az itthoni EB-selejtezőn sikerült ellenük 0-1-ről nyerni.
Előzmény: ohrana (9670)
mondial Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9673
Dolha, Iencsi(cap), Stancu, Plesan, Tararache, Tamas
Ghionea, G.Coman, Caramarin, D. Niculae, Danciulescu

ezzel a kezdővel léptek pályára a fehéroroszok ellen

Előzmény: mondial (9672)
mondial Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9672
1 lehetséges keret a románok honlapjáról(elég gagyi honlap és románul se tudok:)

Dolha, Curca - Mihut, Iencsi, Radoi, Rada, Ghionea, Stancu - Fl.Dumitru, Plesan, Soava, Dica, D.Munteanu, Fl.Petre, Cristea, Coman - Daniel Nicolae, Marica, Danciulescu, T.Moldovan.

Előzmény: extasee (9666)
Kcsita Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9671
Most olvastam a Teletexen, hogy a Dunajvárosi labdarugó kft és a Dunaújváros komplex KFT között nem jött létre a megállapodás, ezért a az öltözött és a stadiont lezáratták! Magyarul ki lettek rakva a stadionból a labdarugók, amit két éve felújitottak!

Döbbenetes!

Megkérném egy kedves újvárosi lakos, szurkolót erről meséljen nekünk kicsit többet, mert ez nekem DÖBBENETES! Ez lenne Magyarország?

Fura nekem...

ohrana Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9670
Én is otthagytam 0-1 után. De tisztán emléxem, hogy egyszer régen is nyertek 0-1-ről, a Népstadionban, ha jól emléxem Ausztria ellen. A félidőben hazamentem, hogy ezeket a hülyéket nem fogom nézni, és 2-1-ra nyertek, talán Eszterházy rúgta az egyik gólt. (Egy EB vagy VB selejtezősorozat első meccse volt.)
Szóval azért fordítottak már. (Bár ellenünk is, ami a legfájóbb, Argentínában, háromszor is 1-0-ról kaptunk ki.)
Bodnár tényleg nagyon jó, mindenkit el kellene küldeni egy kicsit a szlávokhoz, vagy németekhez focizni.

o

zAcsKO Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9669
Jó, persze ha így menetelünk a döntőig nem lesz egy szavam se:) A lényeg, hogy kapunk egy német mentalitást, amiből csak annyit kell átvenni, amivel megnyerjük a VB-t:)
Ahogy itt valaki már írta, én is ugy látom, a ronda foci, de szerencsés végeredmény stílus már most kezd kijönni:)

Remélem a románokat lealázzuk.

Előzmény: mondial (9668)
mondial Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9668
remélem ez a hímnusz éneklés lesz a legfőbb bajunk a csapattal a következő 2 évben:)

ez sztem elsősorban habitus kérdése(én sem éneklem fennhangon, nem érzem hozzá méltónak az énekhangom:)

abban nem lehet vita, h ma is felszántották a pályát

Előzmény: zAcsKO (9667)
zAcsKO Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9667
Az egyik szemem sir a másik örül. Örül, hogy Matthäus végre megmutatja milyennek kéne a magyaroknak lennni, Himnusz éneklés, a játékosok megvédése stb...
A másik szemem sír, mert a "magyar" csapat nem énekli a Himnuszt, mert a hozzállásuk kevésbé magyar mint a németé:(

Remélem ez változik és az a mentalitás válik természetessé ahogy a német hozzááll.

Hajrá magyarok!

Előzmény: Kcsita (9661)
extasee Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9666
Tud valaki irni egy légiósok nélküli ottmaradt román keretet?
Akik játszhatnak holnap ellenünk!
ptillas Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9665
Idezetek a kis bekatol:

"Még jó , hogy vannak a Fradisták!:)
A Töki megint milyen gólpaszt nyomott!:))
A dugó most köpni nyelni nem tud:))
"

"A Fradisták megmentik a csapatot!
Gera nagy labdát adott!
"

"Te csak fikázni jársz ide?
Örülj, hogy van a Gera Zolka!
A kovács félékkel sehol nem lennénk.
"

No, ezek utan, el lehet gondolkodni, mire van a replika... Persze, nem eri fel esszel sotetzod...

mondial Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9664
ilyenekre fel kell készülni Lothar habitusát ismerve:)

sztem nincs semmi baj azzal, ha védi a játékosait, sőt

legalább él a kispad:)

Előzmény: Kcsita (9661)
kabsz Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9663
Greenie

Nocsak.
Elismerted a topic rombolást?
Ez a szégyen.
Tudtad mit és miért csináltál.

Azt meg nem szretném aha az Újpestet összemosnád a csapatoddal.
A senkiházi az senkiházi.
Tanuld meg.

Előzmény: Greenie (9660)
Greenie Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9662
Örömteli és nagyon helyes.
Németként kiáll a csapat mellett, vannak akik magyarként nem...
Előzmény: Kcsita (9661)
Kcsita Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9661
Matthäus megvédte játékosait

Limassol, február 19., 22.00 Az első félidő végén összeugrott a két kispad.

Nem tudjuk, mennyi látszott ebből a tévében, az első játékrész végén mindenesetre majdnem egymásnak ugrott a két kispad. A lettek szövetségi kapitánya nem tudta, hogy a mezőny egyik legjobbja, Bodnár László bírja az orosz nyelvet, és amikor védőnk elszaladt a kispad előtt, "beszólt" neki.
"Boci" persze nem hagyta magát, és visszaszólt a lett kapitánynak, vélhetően nem Tatjana levelét idézte az Anyeginből. Starkovs mindenesetre rossz néven vette, hogy a magyar szólni mert, és tovább folytatta a perlekedést játékosunkkal.
Ezt aztán megelégelte Lothar Matthäus is, kis híján átrohant a lett padhoz - ebben a csak a negyedik játékvezető akadályozta meg -, szóban mindenesetre rendre utasította a magáról megfeledkező kollégáját.
- Nézze uram, kikérem magamnak, hogy az én játékosaimat piszkálja, önnek is van 11 játékosa a pályán, foglalkozzon azokkal - mondta mérgesen a kapitány, majd hozzátette: - Különben is, az ön játékosa szabálytalankodott előbb.

Ehhez mit szóltok?

Greenie Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9660
Kabsz

"Gratulálok a stílushoz.
Megint letépted a Magyar zászlóról a piros sávot.
A szokás megmaradt."

Talán olvashatnál.
Mondjuk az előzményeket.
Akkor talán tisztába lennél, hogy ki nem örül a válogatott sikerének.
Nem játszott lila.
És?
Ezekszerint igy nyerő a csapat.
Miért van az, hogy ide jön egy-két elvetemült lila és elkezdi fikázni a Fradi játékosokat?
Ha ugyanezt az eredményt lilákkal érjük el(sicc), itt verné a répáját egy-két embered!
Te mivel magyarázod?
Én a fóbiával.
Egyre súlyosabb!
Részemről vége a topic rombolásnak!
Hajrá Magyarok!

Ui
"Van alsó házi csapat és van senkiházi csapat."

Bizony van, csak számomra egy és ugyanaz!

Előzmény: kabsz (9654)
kabsz Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9659
Greenie

Látod milyen szánalmas vagy?

Egy Német büszke a csapatára.
Te meg csak pár játékosra.

Tanulhatnál tinó.

Előzmény: Greenie (9657)
ptillas Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9658
Szegeny bekacska... Az a baj, hogy nem lat tovabb az orranal... mondjuk a nyelvevel csak eleri... Szoval, hogy az ilyen egyugyuek elott is nyilvanvalova valjon: nem csak LILA es zod van...
Nem ebbol a ket csapatbol valogatta ossze a csapatot a "mester"!
Masreszt, egy beka magyaraz, mikor 2 eve figyeli a focinkat... kicsit vicces. Nem is kicsit!
Greenie Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9657
"Végig jobban és ötletesebben játszottunk a letteknél, de természetesen némi szerencse is kellett a győzelmünkhöz - mondta a meccs után Lothar Matthäus. - A szerdai és a csütörtöki találkozót nem kívánom összehasonlítani, annyi bizonyos, hogy ezúttal mindenki maximálisan vagy még annál is nagyobb odaadással küzdött. Így sikerült emberhátrányban is fordítanunk. Remélem, hogy minden magyar, aki látta a mérkőzést, büszke a válogatottra, ugyanis én németként büszke vagyok a csapatomra."

Azoknak, akiknek a lila köd elborítja az agyát!

mondial Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9656
hagyjátok már abba, szégyen, h még itt is veszekedtek!

komolyan mintha két oviscsapat viaskodna egymással

Előzmény: Greenie (9653)
mondial Creative Commons License 2004.02.19 0 0 9655
már a meccs előtt is tökre felidegesített Kaplár ezzel a mindenki a Skontoban játszik szöveggel...

a mai lett csapat

Vanins-Stepanovs, Zakresevskis, Zemlinskis, Pucinskis, Zirnis, Isakovs, Bleidelis, Rimkus, Rubins, Kolesnicenko

a törökök elleni győztes

Kolinko – Stepanovs, Astafjevs, Lobanovs, Laizans, Koroblovs, Isakovs, Bleidelis, Verpakovskis, Rubins, Rimkus

Zemlinskis azon a meccsen eltíltás miatt nem játszhatott, Lobanovs ma csere volt

Verpakovskis, Laizans, Astafjevs és a kapus az igazi hiányzók. majd az EB-n már megjegyzitek a neveket

Előzmény: Feyd-Rautha (9649)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!