Keresés

Részletes keresés

hour Creative Commons License 2007.06.17 0 0 163645
á, ő még csak 22 és eszében sincs az ilyesmi!:D
Előzmény: Mr. 0 (163642)
Mr. 0 Creative Commons License 2007.06.17 0 0 163644
Kép kellene róluk. Nincsenek rajta az iwivwn? :-))
Előzmény: hour (163640)
hour Creative Commons License 2007.06.17 0 0 163643
Na, mentem, alszunk (?:) egy rövidet!
Jó éjt!!:)
Előzmény: Mr. 0 (163638)
Mr. 0 Creative Commons License 2007.06.17 0 0 163642

Jó neked, régen én is szerettem nőknek panaszkodni, de már mind férjhez ment.

Előzmény: hour (163639)
hour Creative Commons License 2007.06.17 0 0 163641
én decemberben vettem!:D
Előzmény: Mr. 0 (163638)
hour Creative Commons License 2007.06.17 0 0 163640
van pár...:DD
Előzmény: Mr. 0 (163636)
hour Creative Commons License 2007.06.17 0 0 163639
hehe, tényleg!!
Nekem van egy haver, meg egy igazán jó barátnőm, akikre mindig van időm, mert én is számíthatok rájuk...azonkívül viszont néha egész érzéketlen, vagy türelmetlen is tudok lenni, ha rossz hangulatomban fog ki valaki!:D
Előzmény: Mr. 0 (163634)
Mr. 0 Creative Commons License 2007.06.17 0 0 163638
Keresztapámnak volt omegája, de elitta.
Előzmény: hour (163635)
Mr. 0 Creative Commons License 2007.06.17 0 0 163637
Fizetés? Ebben a hónapban 13 600-at láttam belőle, már nem is érdekel, csak legyen már szombat.
Előzmény: hour (163635)
Mr. 0 Creative Commons License 2007.06.17 0 0 163636

Kár :-((

Valami régebbi pina? :-))

Előzmény: hour (163631)
hour Creative Commons License 2007.06.17 0 0 163635
Most nekem se BMW van! Opel Omega, vagy vonat!:DD
A lottót inkább hagyom, még a végén betegre nyerem magam!
Bár...a fizetés mellé jól jönne egy öttalálatos!:D
Előzmény: Mr. 0 (163632)
Mr. 0 Creative Commons License 2007.06.17 0 0 163634

Azonos idő :-))

 

Én már unom a lelki fingokat. Fáraszt. Ettől a félrekúrós haveromtól még elbírom, de a végén úgyis röhögés a vége.

Előzmény: hour (163633)
hour Creative Commons License 2007.06.17 0 0 163633
jobb lenne...:D
de addig nincs gond, míg van valaki...én is vagyok rendszeresen lelkisegély-szolgálat...de olyan is van, hogy engem kell türelmesen végighallgatni és együttérezni velem!:DD
Előzmény: Mr. 0 (163630)
Mr. 0 Creative Commons License 2007.06.17 0 0 163632

Fúú, engem már nem érdekelnek az autók. Volt egy pár,BMW is, 526-os. Csak a nyűg van velük. Éljen a buszbérlet!

Skandináv lottót még sosem hagytam ki, mióta van. 5-ös lottót egyszer 1999-ben nem adtam fel, tiszta beteg voltam, ugyanis állandó számokkal játszom és féltem, hogy pont akkor húzzák ki.

Előzmény: hour (163629)
hour Creative Commons License 2007.06.17 0 0 163631
Az igazat megvallva róla még nincs kép...:)
majd ha kicsit józanabb lesz...:DDD
Előzmény: Mr. 0 (163627)
Mr. 0 Creative Commons License 2007.06.17 0 0 163630
Egy haverom pont tegnap kúrt félre, annak a nyavajgását kellett hallgatnom délután. Jobb az állandó nő.
Előzmény: hour (163626)
hour Creative Commons License 2007.06.17 0 0 163629
Lottózol??:)
Én mindig nyerni akarok a lottón, mindig arról ábrándozok, hogy ha nyerek, veszek egy zsír BMW M5-öt..csak szelvényt nem veszek soha...
...sebaj, legalább anyám lottózik, hátha egyszer csak nyer!:)
Előzmény: Mr. 0 (163625)
Mr. 0 Creative Commons License 2007.06.17 0 0 163628
Ááá, most szólt, hogy várjam meg míg elalszik, csak akkor menjek be.
Előzmény: hour (163626)
Mr. 0 Creative Commons License 2007.06.17 0 0 163627
Sört láttam ma, lábadtól ezúttal eltekintek,  a nőről viszont jöhet. :-)
Előzmény: hour (163624)
hour Creative Commons License 2007.06.17 0 0 163626
nekem meg nincs állandó.
meg vagyok átkozva, de egyelőre még jól viselem!:)
Na, akkor bújj gyorsan mellé!!!:DD
Előzmény: Mr. 0 (163623)
Mr. 0 Creative Commons License 2007.06.17 0 0 163625
Én már csak a szombatoknak élek. Faszom tele a hétköznapokkal. remélem nyertem a lottón.
Előzmény: hour (163620)
hour Creative Commons License 2007.06.17 0 0 163624
mehehe, a sörről, a lábamról, vagy a csajról?:D
Előzmény: Mr. 0 (163622)
Mr. 0 Creative Commons License 2007.06.17 0 0 163623
Én már nrm tervezek új nőt. Na, pont most feküdt le. :-)
Előzmény: hour (163619)
Mr. 0 Creative Commons License 2007.06.17 0 0 163622
Nincs egy képed róla? :-))
Előzmény: hour (163621)
hour Creative Commons License 2007.06.17 0 0 163621
Hehe, csak nem! Mi épp megittuk az utolsó korty sört, most szóltam neki, hogy szálljon le rólam, mert beleprésel a székbe! Rendesen elzsibbadt a lábam!:))
Előzmény: Mr. 0 (163618)
hour Creative Commons License 2007.06.17 0 0 163620
á, minden nap ünnep!:DD
kivéve, mikor nincs jó kedvem, vagy felidegesít a meló, vagy bármi/bárki más!:))
Előzmény: Mr. 0 (163617)
hour Creative Commons License 2007.06.17 0 0 163619
mióta elköltöztem onnan (kb. 3 éve), nincs ilyen gondom...:)
Előzmény: Mr. 0 (163616)
Mr. 0 Creative Commons License 2007.06.17 0 0 163618
El is égett egy picit, de megettem. Most valahol kinn kolbászol, remélem nem hányik be.
Előzmény: hour (163615)
Mr. 0 Creative Commons License 2007.06.17 0 0 163617
Nem rossz. Ilyesmit csak ünnepnapokon engedek meg magamnak.
Előzmény: hour (163614)
Mr. 0 Creative Commons License 2007.06.17 0 0 163616
Én mindig otthon fürdök, kivéve, ha anyósék nyaralnak.
Előzmény: hour (163613)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!