Keresés

Részletes keresés

japex.. Creative Commons License 2016.08.18 0 0 119

Sose tudni ki van a nick mögött..

Előzmény: ásítósmacska (111)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.08.18 0 0 118

Ha albérletezik kurvára mindegy ha odébb költözik.

Előzmény: joevagyok68 (116)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.08.18 0 0 117

ebben a topikban nem igazán akarnám én kitalálni, mi a szarkazmus és mi a komoly

Előzmény: joevagyok68 (116)
joevagyok68 Creative Commons License 2016.08.18 0 0 116

Vidéken ?

Sok van ?

Új építésű

30 m2-es

Bérlakásból

Hát persze...

Királyfi

 

Előzmény: Mantis Screamer (115)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.08.18 0 0 115

Ha sok van és nyomott áron akkor miért nehéz ?

Előzmény: joevagyok68 (103)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.08.18 0 0 114

ilyen a DNS-e...

Előzmény: ásítósmacska (106)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.18 0 0 113

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (112)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.08.18 0 1 112

Püffneki kertje:

 

:D :D :D :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.18 0 1 111

:-))))))))))))

 

(ha ismernéd már évek óta a poltopikokról, nem csodálkoznál ilyen "apróságokon"... :-DDD)

 

 

Előzmény: japex.. (107)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.18 0 1 110

:-D :-D

 

(vagy a tömény hülyeség miatt inkább a halálba menekült....)

 

 

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (109)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.08.18 0 1 109

Szerintem a párját is a húsevő kúszónövény ette meg.

Előzmény: japex.. (107)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.18 0 1 108

Leülsz a tövébe, oszt nézed, hogy kúszik..... 

Hátha téged is befon...

 

Előzmény: ásítósmacska (94)
japex.. Creative Commons License 2016.08.18 0 1 107

A szomszédban van a kúszónövény. A hátsó falon.

 

A fák ugyan itt vannak, de a levágás miatt még jobban nőnek.

Pláne az idén, ez a rengeteg csapadék.

 

Előbb még azt mondtad, hogy a fákat ti ültettétek és picik voltak, most már a szomszédban vannak a fák?? Imádom!! :)

 

Teljesen álomszerű az egész történet, fák átkerülnek a szomszédba, a futónövény megfojt mindent és mindenkit, akár Towlie írna az írógép mögött piros szemekkel, teljesen beszívva. 

Komolyan szeretném, ha leírnád mi lett a 20 év alatt a lakókkal, hogyan tűnt el a párod, stb. :)

Előzmény: püfffneki (98)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.18 0 1 106

Saját maga számára csinál álindokokat (álösszegekkel), hogy miért NE fogjon bele már valamibe!

 

Nyilvánosan síránkozni - ez az életeleme.

 

 

Előzmény: arnyekxxx (105)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.08.18 0 1 105

Ehhez pedig sok -sok pénz kell.

5-10 millió.

 

"Lószart, mama"

mondaná erre a legnagyobb politikus

 

Mármint ha az általad eddig felsorolt problémák vannak, nem pedig az, hogy mondjuk téglaalapra raktátok a házat vízszigetelés nélkül és az emeletig nedves emiatt a fal.

Előzmény: püfffneki (91)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.18 0 2 104

na helyben vagyunk....

 

Sok az eső....

 

Tavaly meg feszt azon síránkoztál, hogy minden taplószáraz, és nincs pénzed locsolni.....

 

LOL

Előzmény: püfffneki (98)
joevagyok68 Creative Commons License 2016.08.18 0 0 103

Nem tudom merre felé lakik, DE "vidéken" azért ezt még egy hétnyelvű hétdiplomás IS nehezen lépné meg !

Már csak peremfeltételek miatt is..

30 m2-es

új

bérlakás

 

százával vannak és éppen ezért nyomott áron adják ki őket..

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (102)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.08.18 0 1 102

Mit vezessek le baszki?

 

Megnézed mennyi a környéken az üres telek.

 

Leveszel 1 milliót belőle mert annyi a bontás. 

 

Eladod annyiért.

 

Elmész egy 30 négyzetméteres, új építésű, bérelt, problémamentes lakásba.

 

Amit fillérekért fenntarthatsz.

Előzmény: püfffneki (100)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 101

Már többször is megtettem. Ne foglalkozzak vele majd ő elintézi, nyugodjak meg.

Aztán 2 év alatt se történt semmi.

 

Sőt olyan is volt hogy azt állította, hogy megtette, majd le fog az száradni.

 

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (99)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 100

Ezt vezesd mán le hogy képzeled.

Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (97)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.08.18 0 2 99

És nem lehet átcsöngetni, hogy "levágnám a falamról a kúszónövényt" ?

Előzmény: püfffneki (98)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 98

A szomszédban van a kúszónövény. A hátsó falon.

 

A fák ugyan itt vannak, de a levágás miatt még jobban nőnek.

Pláne az idén, ez a rengeteg csapadék.

Előzmény: arnyekxxx (84)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.08.18 0 1 97

Csak reménykedem, hogy eccer csak felébredek és hopp, már egy iciripiciriben lakom.

 

 

 

Bazmeg!!!!!

 

Eladod telekárban és holnap lakhatsz iciripiciriben!!!! 

Előzmény: püfffneki (82)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.18 0 0 96

5-10 millió kell ahhoz, hogy  a kezedbe vegyél egy metszőollót / kisfűrészt, és elkezdjed levagdosni a borostyánt/vadszőlőt a falról...???

 

Anyámborogass! :-D

 

 

Előzmény: püfffneki (91)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.18 0 1 95

Sajnos ez nem trollkodás.

 

Évek óta láthatjuk a ténykedését. Ez komolyan gondolja. :(((((

 

 

Előzmény: Mantis Screamer (86)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.18 0 1 94

Egy darabig nem is volt baj. lassan növögetett de 5 éve mióta Ő nincs mintha megtáltosodott volna , aggasztóan kúszik a tetőre , kéményre.

 

 

Aha.

 

És nincs egy metszőollód, hogy levagdosd.......

 

Leülsz a tövébe, oszt nézed, hogy kúszik..... 

Hátha téged is befon... Maradj ott - és aztán nem lesz gondod arra, amit annyira vársz....

 

LOL

 

 

 

Előzmény: püfffneki (80)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.08.18 0 1 93

Uramatyám...! :-DDD

 

 

Előzmény: püfffneki (76)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 92

Gondoltam rá hogy nem ide való, de valahogy nem passzolt az aktuál politikába.

 

 

Előzmény: Mantis Screamer (86)
püfffneki Creative Commons License 2016.08.18 -1 0 91

A boldogtalanság fő oka a választás lehetőségeinek szinte korlátlansága. Ezt is a rádióban hallottam.

 

Igazad van, annyi a baj, hogy fogalmam sincs hol kezdhetném a rendbehozatalt.

OK.

Felsöpörtem az udvart. Egy dolog kipipálva.

 

Ezt a probléma halmazt egyben kell megoldani hogy láccata legyen.

Ehhez pedig sok -sok pénz kell.

5-10 millió.

Előzmény: japex.. (87)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.08.18 0 1 90

"De én csak úgy mondtam, tőlem soha nem lett volna megvalósítva."

 

Ez az egy mondatod önmagában is hiteles.

Előzmény: püfffneki (80)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!