japex..
2016.08.18
0 1
107
A szomszédban van a kúszónövény. A hátsó falon.
A fák ugyan itt vannak, de a levágás miatt még jobban nőnek.
Pláne az idén, ez a rengeteg csapadék.
Előbb még azt mondtad, hogy a fákat ti ültettétek és picik voltak, most már a szomszédban vannak a fák?? Imádom!! :)
Teljesen álomszerű az egész történet, fák átkerülnek a szomszédba, a futónövény megfojt mindent és mindenkit, akár Towlie írna az írógép mögött piros szemekkel, teljesen beszívva.
Komolyan szeretném, ha leírnád mi lett a 20 év alatt a lakókkal, hogyan tűnt el a párod, stb. :)
Előzmény: püfffneki (98)
ásítósmacska
2016.08.18
0 1
106
Saját maga számára csinál álindokokat (álösszegekkel), hogy miért NE fogjon bele már valamibe!
Nyilvánosan síránkozni - ez az életeleme.
Előzmény: arnyekxxx (105)
arnyekxxx
2016.08.18
0 1
105
Ehhez pedig sok -sok pénz kell.
5-10 millió.
"Lószart, mama"
mondaná erre a legnagyobb politikus
Mármint ha az általad eddig felsorolt problémák vannak, nem pedig az, hogy mondjuk téglaalapra raktátok a házat vízszigetelés nélkül és az emeletig nedves emiatt a fal.
Előzmény: püfffneki (91)
ásítósmacska
2016.08.18
0 2
104
na helyben vagyunk....
Sok az eső....
Tavaly meg feszt azon síránkoztál, hogy minden taplószáraz, és nincs pénzed locsolni.....
LOL
Előzmény: püfffneki (98)
joevagyok68
2016.08.18
0 0
103
Nem tudom merre felé lakik, DE "vidéken" azért ezt még egy hétnyelvű hétdiplomás IS nehezen lépné meg !
Már csak peremfeltételek miatt is..
30 m2-es
új
bérlakás
százával vannak és éppen ezért nyomott áron adják ki őket..
Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (102)
hétdiplomás hétnyelvű
2016.08.18
0 1
102
Mit vezessek le baszki?
Megnézed mennyi a környéken az üres telek.
Leveszel 1 milliót belőle mert annyi a bontás.
Eladod annyiért.
Elmész egy 30 négyzetméteres, új építésű, bérelt, problémamentes lakásba.
Amit fillérekért fenntarthatsz.
Előzmény: püfffneki (100)
püfffneki
2016.08.18
-1 0
101
Már többször is megtettem. Ne foglalkozzak vele majd ő elintézi, nyugodjak meg.
Aztán 2 év alatt se történt semmi.
Sőt olyan is volt hogy azt állította, hogy megtette, majd le fog az száradni.
Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (99)
püfffneki
2016.08.18
-1 0
98
A szomszédban van a kúszónövény. A hátsó falon.
A fák ugyan itt vannak, de a levágás miatt még jobban nőnek.
Pláne az idén, ez a rengeteg csapadék.
Előzmény: arnyekxxx (84)
ásítósmacska
2016.08.18
0 0
96
5-10 millió kell ahhoz, hogy a kezedbe vegyél egy metszőollót / kisfűrészt, és elkezdjed levagdosni a borostyánt/vadszőlőt a falról...???
Anyámborogass! :-D
Előzmény: püfffneki (91)
ásítósmacska
2016.08.18
0 1
94
Egy darabig nem is volt baj. lassan növögetett de 5 éve mióta Ő nincs mintha megtáltosodott volna , aggasztóan kúszik a tetőre , kéményre.
Aha.
És nincs egy metszőollód, hogy levagdosd.......
Leülsz a tövébe, oszt nézed, hogy kúszik.....
Hátha téged is befon... Maradj ott - és aztán nem lesz gondod arra, amit annyira vársz....
LOL
Előzmény: püfffneki (80)
püfffneki
2016.08.18
-1 0
91
A boldogtalanság fő oka a választás lehetőségeinek szinte korlátlansága. Ezt is a rádióban hallottam.
Igazad van, annyi a baj, hogy fogalmam sincs hol kezdhetném a rendbehozatalt.
OK.
Felsöpörtem az udvart. Egy dolog kipipálva.
Ezt a probléma halmazt egyben kell megoldani hogy láccata legyen.
Ehhez pedig sok -sok pénz kell.
5-10 millió.
Előzmény: japex.. (87)
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!