Keresés

Részletes keresés

Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2001.05.09 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Nektek erről mi a véleményetek? Szabad-e büntetni azt a párt, aki úgy szül gyermeket, hogy nem tudja tisztességesen felnevelni? Ha igen, akkor mekkora vagyoni helyzethez kellene kötni és hogyan lehetne szankcionálni, ha nem akkor miért nem?
Lehet-e például maximalizálni a gyermekek számát bizonyos vagyoni helyzet alatt (pl. 2 gyermeket akármikor lehet szülni, de a többihez y értékű vagyon kell).
Szabad valakit sterilizáltatni azért, mert nincs pénze? Ha igen ki fizesse a költségeket? Mennyi most egy sterilizálás, milyen módszerek vannak?

Nagyon durván hangzik?

---
Az élet szép:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!