a topikot azert hozom létre hogy az orszag számos helyén található sasfotozas irant érdeklődő emberei össze tudják koordinalni sasfotozasi szándékaikat , és egyutt szervezetten lényegesen kedvezőbb áron tehesség meg a sasok fotózását.
http://hortobagymadarfoto.wordpress.com/
Amilyen időjárás volt eddig az teljesen hihetetlen, és :( Jobb lenne egy normál téli idő, sok hóval és hideggel, amit nem ver el az eső, meg a felmelegedés, ahh... A képed nagyon tetszik! Tuti!
Sajnos nekem csak ez sikerult ezen a telen. Most meg mar nem vagyok otthon. Persze most van jo ido... Ha egy hetig kitartott volna barmikor a ho akkor lett volna nekunk is egy tuti lesunk sasra. De igy, hogy ket nap utan, eső, eső, meleg. Ez így mire beindulna már el is romlik.
Esetleg a jövőre való tekintettel, amikor is már nem lesz sas szezon, hanem egyéb madarak fotózhatók, lehetne inkább madár fotózás a Hortobágyon szerveződés topic... Mivel vannak nem csak sasos lesek, és oda is jobb többen menni...
Nem én csalogatom, sajnos... Én csak fotózgatom, videózom. Egyébként hallal csalogatják, mivel gondolom az van a közelben (halgazdaság :D). De szerintem jó bármi dög, csak jó nagy legyen. Hallottam olyanról, hogy ló tetem pl... De lehet egyéb más is, csak rendszeres legyen!
Az elszánt sasfotósoknak bíztatásképpen egy kis szellemi muníció Áprily tollából:
Halász-sas
A nagy folyó felett kószál, szitál, majd az öreg fűz csúcs-ágára száll. Összecsukódnak fényes tollai s magasra tartja büszke, szép fejét. Ilyen merészen nézett szerteszét hódolt ország felett a római.