Keresés

Részletes keresés

n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 66
Évekig tartott amig kiheverted a látványt ? :D :D :D
Előzmény: Ca-non (62)
n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 65

"Há megnyerte, hágy vigye..." :D :D :D

Előzmény: Ca-non (63)
n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 64
Amilyen időjárás volt eddig az teljesen hihetetlen, és :( Jobb lenne egy normál téli idő, sok hóval és hideggel, amit nem ver el az eső, meg a felmelegedés, ahh... A képed nagyon tetszik! Tuti!
Előzmény: Kezsu (58)
Ca-non Creative Commons License 2010.02.02 0 0 63
Persze van amikor a hal-áll... :(
Előzmény: n80qd (61)
Ca-non Creative Commons License 2010.02.02 0 0 62
Borzalmas volt...
Előzmény: n80qd (61)
n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 61
Cafatokra szedte a sast? :D
Előzmény: Ca-non (59)
n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 60
Jóóóó :D :D !!!
Előzmény: Ca-non (56)
Ca-non Creative Commons License 2010.02.02 0 0 59
Van oka a félelemre! A többi képet meg se merem mutatni... ;)
Előzmény: vadmurok (57)
Kezsu Creative Commons License 2010.02.02 0 0 58
Sajnos nekem csak ez sikerult ezen a telen. Most meg mar nem vagyok otthon.
Persze most van jo ido...
Ha egy hetig kitartott volna barmikor a ho akkor lett volna nekunk is egy tuti lesunk sasra. De igy, hogy ket nap utan, eső, eső, meleg. Ez így mire beindulna már el is romlik.

sas
Előzmény: n80qd (54)
vadmurok Creative Commons License 2010.02.02 0 0 57
Menekül a vérponty elől?
Előzmény: Ca-non (56)
Ca-non Creative Commons License 2010.02.02 0 0 56
Előzmény: n80qd (54)
Ca-non Creative Commons License 2010.02.02 0 0 55
Halfotó nem jó?
Előzmény: n80qd (54)
n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 54
Emberek? Senki másnak nincs sasos képe? Vagy nem érdeklödik a sas fotózás után????
n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 53
Esetleg a jövőre való tekintettel, amikor is már nem lesz sas szezon, hanem egyéb madarak fotózhatók, lehetne inkább madár fotózás a Hortobágyon szerveződés topic... Mivel vannak nem csak sasos lesek, és oda is jobb többen menni...
Előzmény: n80qd (52)
n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 52
Hogy fotózhatoak legyenek... Lásd a topic leírásában...
Előzmény: rollin46 (47)
ezisjo Creative Commons License 2010.02.01 0 0 51
ezisjo Creative Commons License 2010.02.01 0 0 50
Előzmény: ezisjo (49)
ezisjo Creative Commons License 2010.02.01 0 0 49
kapja be a zsindex fórum!!!
Előzmény: ezisjo (48)
ezisjo Creative Commons License 2010.02.01 0 0 48

...ez is:

 

 

rollin46 Creative Commons License 2010.02.01 0 0 47
és ők miért csalogatják oda? megjelölni? számolni? megfigyelni?
Előzmény: n80qd (40)
ezisjo Creative Commons License 2010.02.01 0 0 46

...ez meg a Hortobágyon készült:

 

 

Előzmény: Törölt nick (45)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.01 0 0 45

Csak a poén kedvéért:

 

A kép Veszprémben készült, de állítólag a Hortobágyról került ide ...     ;-)

 

Bocsi :-)

Előzmény: n80qd (42)
mepisz Creative Commons License 2010.02.01 0 0 44
Akkor én is hozzájárulok egy vad hortobágyi vitollázó ragacs fotójával.
Előzmény: n80qd (42)
Páti a játi Creative Commons License 2010.02.01 0 0 43
A sasokat Gandalf küldi, ezt mindenki tudja.
Előzmény: Törölt nick (30)
n80qd Creative Commons License 2010.02.01 0 0 42
Rétisason kivül egyéb sas fotók?
n80qd Creative Commons License 2010.02.01 0 0 41
Hortobágyon van és sas... Szóval szerintem érvényes, de majd megmondja a topic gazda....
Előzmény: greyhead (36)
n80qd Creative Commons License 2010.02.01 0 0 40
Nem én csalogatom, sajnos... Én csak fotózgatom, videózom. Egyébként hallal csalogatják, mivel gondolom az van a közelben (halgazdaság :D). De szerintem jó bármi dög, csak jó nagy legyen. Hallottam olyanról, hogy ló tetem pl... De lehet egyéb más is, csak rendszeres legyen!
Előzmény: rollin46 (38)
Kezsu Creative Commons License 2010.02.01 0 0 39
Barmit ami hús..
Dögön szinte mindegy neki. Élve már egy kicsit helyspecifikusabb a választasa.
Előzmény: rollin46 (38)
rollin46 Creative Commons License 2010.02.01 0 0 38
lenne egy kérdésem:
milyen dögökkel csalogatod oda a nagymadarakat? hallal?
mit szeret még ez a csodás madár?
Előzmény: n80qd (35)
greyhead Creative Commons License 2010.02.01 0 0 37

Az elszánt sasfotósoknak bíztatásképpen egy kis szellemi muníció Áprily tollából:

Halász-sas

A nagy folyó felett kószál, szitál,
majd az öreg fűz csúcs-ágára száll.
Összecsukódnak fényes tollai
s magasra tartja büszke, szép fejét.
Ilyen merészen nézett szerteszét
hódolt ország felett a római.

Na ezt a pillanatot örökítsétek meg!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!