Köszönöm! Örülök, hogy tetszenek! Az Orion csillagkép már nem sokáig lesz alkalmas fotó téma. Talán még március elejé, de akkor már hamar nyugszik. Lesznek helyette más lehetőségek.
Szuperek a holdképeid. A héten egyik este gyönyörűen látszott az Orion köd. Nem volt feltöltött akksim:( Most felhőcsíkok takarják az eget. Most van három feltöltött akkum. No comment.....:)
Persze, tudom, ezek csak olyan örömködő kísérletezések igen kevés sikerrel. Pl. roppant büszke voltam egy rém ócska orion köd sorozatra. Hogy ilyen amatőr eszközökkel (nikon 70-300) egyáltalán képes voltam képeket csinálni róla. Nekem örömet okoz. Ennyi. :)