joevagyok68
2016.08.18
-1 0
139
Semennyire nem "látszik"!
Miért, miből kéne, hogy...
Amúgy meg ha annyira okos/tanult (-ak vagytok), akkor rájöhet-ett/tetek volna már rég , hogy ott az X a jobb felső sarokban !
Jobban nyugtat mint a xanax..
:-)
Előzmény: arnyekxxx (138)
joevagyok68
2016.08.18
-1 1
137
"te szerencsétlen bazmeg......."
Beléd IS !
Értő olvasás....mostani ház normálisan kifűtve vs. 10x10 szigeteletlen kádár kocka..
Mert ugye nem mindenhol van szigetelt 30m2-es kislakás..
Főleg nem vidéken..
Szóval beléd IS...
Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (135)
hétdiplomás hétnyelvű
2016.08.18
0 1
135
hogy fizet albérleti díjat ÉS ugyan annyi vagy több fűtési költséget mint ahol most van.
Milyen ugyanannyit vagy többet te szerencsétlen bazmeg.......
Szigeteletlen, lyukas, beázó teteje van, az isten kék egét fűti. Egy jól szigetelt kislakást meg szinte kifűt a saját teste.
Jó nem kell az egészet fűteni
A legnagyobb baromság "nem az egészet fűteni"
Akkor is ugyanannyi hőenergia lesz hogy abban az 1 szobában elviselhető hőmérsékletre fűts.
Csak még tönkre is megy a ház 3/4 része.
Csak szólok a hő nem áll meg a kisszoba falánál.
Előzmény: joevagyok68 (120)
hétdiplomás hétnyelvű
2016.08.18
0 1
134
Olyanok adnak tanácsot, akik még - vélhetően -életükben nem voltak olyan "élethelyzetben" !
1. Kurvára voltunk "élethelyzetben!!!!
2. Az onkológus is csak olyan lehet aki volt rákos?
Most meg ülve a papa/mama által (is) finanszírozott lakásukban, házukba azt hajtogatják, hogy adja el..
Lófaszt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én is azon DOLGOZOM hogy legyen.
És igen adja el mert Ő SOHA A BÜDÖS KURVA ÉLETBEN NEM FOG TUDNI KEZDENI VELE SEMMIT!!!!!!!!
És elárulom más sem.
Egy bontandó szar.
Tök felesleges költeni rá.
Az ilyet ott kell hagyni, még ha ingyen adja oda valakinek akkor is! Különben belerokkan.
Előzmény: joevagyok68 (131)
Mantis Screamer
2016.08.18
0 1
132
Na azért őneki vannak "megoldhatatlan" problémái, leginkább azért mert szinte bevallotta, hogy meg se akarja oldani őket, őmaga mondta, ilyen a DNS-e.
Akkor meg tényleg csak mazochizmusból él egy többházas, sok gyümölcsfás, indákkal benőtt telken ahelyett hogy elmenne egy lakásba. Kitalálta hogy 5-10 millió kellene bármilyen megoldáshoz de nincs neki, sőt húszezre sincs egy pár négyzetméteres tetőjavításhoz. Akkor meg mit akar ? Ha nyerne a lottón tízmillát akkor is ugyanígy állna portája jövőre is, amúgy.
Nem azok rinyálnak akik kezdetben legalábbis megpróbáltak tanácsot adni (aztán rájöttek, felesleges).
Előzmény: joevagyok68 (122)
joevagyok68
2016.08.18
-1 0
131
Azt értem !
Nem is azzal van a baj...
Hanem a "tanácsokkal" !
Olyanok adnak tanácsot, akik még - vélhetően -életükben nem voltak olyan "élethelyzetben" !
Ha meg lennének , lehet ők se lennének jobb "lelki állapotban" !
Most meg ülve a papa/mama által (is) finanszírozott lakásukban, házukba azt hajtogatják, hogy adja el..
Mert az milyen 1xű..
Persze...
Előzmény: ásítósmacska (127)
ásítósmacska
2016.08.18
0 1
127
Értsd már meg, hogy éVEK ÓTA ismerjük őt, meg a sirámait.....!
Nem akarok IRL-ezni, bár ő maga írta le, hogy hol lakik.
Meg az összes körülményeit...
Előzmény: joevagyok68 (125)
joevagyok68
2016.08.18
-1 0
125
Majd aki olyanba lakik leírja...
alapdíj, nyáron is ! , rendelkezésre állás , melegvízdíj, fűtésköltség...
Lehet meglepődné-l/nk, hogy mennyi is az szummában egy évre !
Előzmény: ásítósmacska (121)
joevagyok68
2016.08.18
-1 0
124
Ne kezdjük már előröl !
Vidéken - de tényleg vidéken, amiről szó volt , bár írtam, nem tudom merre lakik - 30-40 m2-es panel....
Persze hőközponttal, meg távfűtéssel...
Hol ?
Előzmény: ásítósmacska (121)
joevagyok68
2016.08.18
-1 0
122
Ez nem "kitalálás" kérdése !
Csak józan paraszti ész , meg "nyitott" szem kell hozzá !
Amit ugye nála IS hiányoltok !
CSak hát ugye
"Tükörbe nézünk, de önmagunkba soha,
Mindíg más a hibás, mindíg más az ostoba "
"pesthez" közeli városokba sincsenek tömegével az említett méretű/új lakások....
Előzmény: Mantis Screamer (117)
joevagyok68
2016.08.18
0 0
120
Kurvára..
Viszont ha elad/költözik, megvan annak az "előnye", hogy fizet albérleti díjat ÉS ugyan annyi vagy több fűtési költséget mint ahol most van.
Mert ugye egy 10x10-es tömör tégla kádárkocka csak megköveteli gázból a 3000m3/évet..
Jó nem kell az egészet fűteni
Mennyivel is lesz előrébb ?
Jaaa.... annyival , hogy lehet az új helyen nincsenek fák a kertben és nincs "növény" a falon...
Meg lehet kazánház se lesz...
így legalább az nem ázik be...
viszont fával se fűthet...
Előzmény: hétdiplomás hétnyelvű (118)
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!