Keresés

Részletes keresés

Voyager2007 Creative Commons License 2010.02.02 0 0 93
A csónakból jobb a kilátás.
Egyébként meg... van élet a pályázatokon túl is :)
Előzmény: Ca-non (86)
mepisz Creative Commons License 2010.02.02 0 0 91
Ha van fűtés akkor megyek!
Előzmény: n80qd (87)
n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 88
Lehet Magyarországhoz csatolták, vagy fogják ? :D :D :D
Előzmény: Ca-non (86)
n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 87
Fütenek ám, van kovektor :D :D :D
Előzmény: mepisz (82)
Ca-non Creative Commons License 2010.02.02 0 0 86
Csak a szemmagasság ugye...
A mostani pályázatokon az összes Magyar sas(fotó) Norvég.
Előzmény: Voyager2007 (85)
Voyager2007 Creative Commons License 2010.02.02 0 0 85
Norvégia pénzkérdés.. különösebb fotós képességeket nem igényel.
Bár kétségtelenül látványosabb környezet.
Előzmény: Ca-non (78)
mepisz Creative Commons License 2010.02.02 0 0 84
Vagy kiver a hideg. Elvihetnétek már engem is ilyen etetésre.
Előzmény: Törölt nick (83)
mepisz Creative Commons License 2010.02.02 0 0 82
Fene a gusztusukat, fütenek-é ebben a kutricában ?
Előzmény: n80qd (81)
n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 81
Hmm.. lehet, de hogy a mirelitte halat szeretik az biztos :D
Előzmény: mepisz (80)
mepisz Creative Commons License 2010.02.02 0 0 80

Libavadász koromra emlékeztet, ott fagyott ki a szemem, a libák meg messzire

elkerültek, ezekszerint a sasok domesztikáltak.

Előzmény: n80qd (77)
n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 79
Szerintem a kedvemért nem fogják megemelni a lest :D :D :D :D Ja meg nem vagyok norvég sem :(
Előzmény: Ca-non (78)
Ca-non Creative Commons License 2010.02.02 0 0 78
Mostanában nem ez a divat. :(
Nagyon sok (norvég) sasfotó(s) lenézi(!) a sasokat.
Előzmény: n80qd (77)
n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 77
Egen, ugy a  jó :D szem magasságből, mármint sas szem...
Előzmény: mepisz (76)
mepisz Creative Commons License 2010.02.02 0 0 76
A pincéből fotóztok a Hortobágyon ????????
Előzmény: n80qd (74)
n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 75
De volt már úgy, hogy nem volt szerencsém... :(
Előzmény: n80qd (74)
n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 74
Ahhm, csak jó helyen voltam jó időben... Szerencsém volt egy kicsit...
Ca-non Creative Commons License 2010.02.02 0 0 70
Itt viszont a halat nem irigyeltem...
Előzmény: n80qd (66)
Ca-non Creative Commons License 2010.02.02 0 0 69
Még ma is görcsbe rándul a gyomrom...
Előzmény: n80qd (66)
n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 66
Évekig tartott amig kiheverted a látványt ? :D :D :D
Előzmény: Ca-non (62)
n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 65

"Há megnyerte, hágy vigye..." :D :D :D

Előzmény: Ca-non (63)
n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 64
Amilyen időjárás volt eddig az teljesen hihetetlen, és :( Jobb lenne egy normál téli idő, sok hóval és hideggel, amit nem ver el az eső, meg a felmelegedés, ahh... A képed nagyon tetszik! Tuti!
Előzmény: Kezsu (58)
Ca-non Creative Commons License 2010.02.02 0 0 63
Persze van amikor a hal-áll... :(
Előzmény: n80qd (61)
Ca-non Creative Commons License 2010.02.02 0 0 62
Borzalmas volt...
Előzmény: n80qd (61)
n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 61
Cafatokra szedte a sast? :D
Előzmény: Ca-non (59)
n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 60
Jóóóó :D :D !!!
Előzmény: Ca-non (56)
Ca-non Creative Commons License 2010.02.02 0 0 59
Van oka a félelemre! A többi képet meg se merem mutatni... ;)
Előzmény: vadmurok (57)
Kezsu Creative Commons License 2010.02.02 0 0 58
Sajnos nekem csak ez sikerult ezen a telen. Most meg mar nem vagyok otthon.
Persze most van jo ido...
Ha egy hetig kitartott volna barmikor a ho akkor lett volna nekunk is egy tuti lesunk sasra. De igy, hogy ket nap utan, eső, eső, meleg. Ez így mire beindulna már el is romlik.

sas
Előzmény: n80qd (54)
vadmurok Creative Commons License 2010.02.02 0 0 57
Menekül a vérponty elől?
Előzmény: Ca-non (56)
Ca-non Creative Commons License 2010.02.02 0 0 56
Előzmény: n80qd (54)
Ca-non Creative Commons License 2010.02.02 0 0 55
Halfotó nem jó?
Előzmény: n80qd (54)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!