Keresés

Részletes keresés

ph5.5 Creative Commons License 2012.09.22 0 0 8249

Van egy 80-400 Ex OS telém, így köszönöm a lehetőséget, de nem. UWA lesz helyette, és a változatosság kedvéért az is Sigma :-) 

Előzmény: ikajli (8248)
ikajli Creative Commons License 2012.09.22 0 0 8248

Esetleg egy hasonló állapotó 70-300VR-re nem akarod elcserélni?

Előzmény: ph5.5 (8236)
ph5.5 Creative Commons License 2012.09.20 0 0 8247

Igen, FX-t akart a párom, és az lett. Egyébként el nem adnám a 10-20-t. A 12-24 szűrőzhető, és nem is annyira bonyolultan :-)

10 perce próbáltuk Kisbergics új vázán... és 14mm-től jó ff-re is. Szóval ha nem megy el, akkor megmarad :-D

Előzmény: DimensionSeven (8245)
kisbergics Creative Commons License 2012.09.20 0 0 8246

Engedtessék meg, hogy megosszam itt is, hátha valaki pont ilyet keres: 

 

Nikon D7000 váz megkímélt, szép állapotban eladó. Csak másodvázként volt használva, többségében a táskában pihent. 11.000 expó van benne, 2014. áprilisáig garanciális. Adok hozzá +1 gyári akksit, és 2db 8GB-os Sandisk Extreme HD (30MB/s) sd kártyát. Adok hozzá továbbá egy utángyártott markolatot is, aminek van egy pici szépséghibája, de tökéletesen működik. Az ára: 240.000Ft

Személyes átvétel Pécsett, vagy komoly érdeklődés esetén előzetes egyeztetés után Budapesten lehetséges. Email címem publikus.

 

Más. Jóska, milyen nálatok a bőgés? (: Egy-két napja (vadász engedélyével) voltam kint területen éjszaka fotózni (menyasszony+csillagok), és a rét másik végén végig bőgött egy bika. Félelmetesen gyönyörű volt. Persze tök sötét volt, hogy arra fényképezzünk. Azóta vettem új gépet (azért is eladó a picike), szívesen kipróbálnám egy pirkadatkor, csak a 200mm+1.7x gyanítom kicsit gyér hozzá. (D3s)

 

DimensionSeven Creative Commons License 2012.09.20 0 0 8245

Szélesebben lát? Ezt csak egyféleképpen tudom elképzelni: ha FX-re csavarod fel. Egy szűrőzhetetlen nagylátó viszont visszalépés lesz, főleg elnézve a mintafotókat - azokon bőven akad szűrő.

Előzmény: ph5.5 (8242)
SzaboZ-ptx Creative Commons License 2012.09.19 0 0 8244

Valóban kevesen keresnek ilyen obit.

Én gömbpanorámához használtam, ahhoz tökéletes :)

Előzmény: ph5.5 (8242)
SzaboZ-ptx Creative Commons License 2012.09.19 0 0 8243

Szia,

Nikon-ra való. Azt nem tudom, hogy van-e átjárás a kettő között.

 

Előzmény: rack10 (8241)
ph5.5 Creative Commons License 2012.09.19 0 0 8242

Köszönöm, nem. 12-24-es Sigma lesz a 10-20 helyett. Már a konkrét darab is megvan... Nem nekem való a halszem. 1-1 képhez még csak-csak, de számomra eddig az UWA jobban használhatónak bizonyult. (ezzel nem akarom rontani eladási szándékodat, a halszem mindig különleges vevőkört igényelt)

Előzmény: SzaboZ-ptx (8240)
rack10 Creative Commons License 2012.09.19 0 0 8241

helló

canonra jó?

Előzmény: SzaboZ-ptx (8240)
SzaboZ-ptx Creative Commons License 2012.09.19 0 0 8240

Van egy 8mm-es Sigma halszemem ... nem érdekel?

Előzmény: ph5.5 (8239)
ph5.5 Creative Commons License 2012.09.19 0 0 8239

Kinéztünk egy másik objektívet, arra gyűjtünk. Az picit nagyobbat lát :-)  (122°)

Előzmény: Zoszi69 (8238)
Zoszi69 Creative Commons License 2012.09.19 0 0 8238

Na, hogy-hogy ez a döntés?

 

Előzmény: ph5.5 (8236)
ph5.5 Creative Commons License 2012.09.19 0 0 8237

Még jó, hogy pont a képek maradtak le :-(

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=121362605&t=9188634

 

Itt elvben megnézhető a pár fotó a termékről.

Előzmény: ph5.5 (8236)
ph5.5 Creative Commons License 2012.09.19 0 0 8236

Tudom hogy nem adok-veszek fórum... de talán Baranyában is van aki szívesen venne egy ilyet:

 

Eladó lett szeretett objektívünk :-(

 

Sigma 10-20/F4.0-5.6  HSM DC

 

Magyarországi (Fotoplusz) vásárlású, első gazdás. Megvan minden tartozéka, lejárt garancia jegye, gyöngyvászon tokja, első- hátsó kupakja, napellenzője.

 

    

 

Ezt az élményt nyújtotta:

 

    

 

És egy nagyméretű kép... a rajzolat miatt:

 

http://fotobolondok.hu/fotoalbum/displayimage.php?pid=5769&fullsize=1

 

AZ objektív ma délután Budapesten lesz, egyébként Baranya egyében személyes átadás. A többit privátban.

 

mookenator kukac gmail com

 

hetven 459 14 6 7

 

Ára 109ezer HUF

 

ph5.5 Creative Commons License 2012.09.17 0 0 8235

Akkor tesség úgy feltenni a kérdést, hogy még én is megértsem :-)

 

 

Előzmény: DimensionSeven (8233)
kisbergics Creative Commons License 2012.09.17 0 0 8234

Írok pm-et. (:

Előzmény: DimensionSeven (8233)
DimensionSeven Creative Commons License 2012.09.17 0 0 8233

Köszi!

A második kérdést nem a kilátóra vonatkozó eldöntendőnek, hanem általában véve megválaszolandónak szántam... =D

Előzmény: ph5.5 (8232)
ph5.5 Creative Commons License 2012.09.17 0 0 8232

Nem tudom hogy lesz-e ideje benézni ezért válaszolok helyette ha szabad :-)

 

Igen

Nem

 

(az első helyszínt 2 nappal korábban meglőttem, ezért nem mentem velük, a másodiknál pedig együtt fotóztunk)

Előzmény: DimensionSeven (8231)
DimensionSeven Creative Commons License 2012.09.17 0 0 8231

Balázs, 2 gyors kérdésem lenne:

 

http://www.kisbergics.hu/2012/06/06/a-hajnal-fenyei/ - ez a Napszentély kilátóból készült?

 

http://www.kisbergics.hu/2012/03/20/viragzik-a-kokorcsin/ - és ez? Bár ez utóbbi inkább csak költői kérdés, a jövő március jelen állás szerint Pesten fog érni.

sife71 Creative Commons License 2012.08.28 0 0 8230

hello, fényképezőgépet keresek Pécsett, 20-30D-t.

Email public

ikajli Creative Commons License 2012.08.22 0 0 8229

Klassz! Grat!

Előzmény: ne_sa (8224)
czy Creative Commons License 2012.08.21 0 0 8228
kisbergics Creative Commons License 2012.08.20 0 0 8227

Egész jó! A fotó tetszik, a videó nekem így túl szaggatott.
Nekem is van Perseidás, meg más is errefelé.  

Előzmény: ne_sa (8224)
ne_sa Creative Commons License 2012.08.19 0 0 8226

Koszi, ha 2x kattintasz ra nagyban is meglehet nezni.

Előzmény: u.hu (8225)
u.hu Creative Commons License 2012.08.19 0 0 8225

Jó!

Előzmény: ne_sa (8224)
ne_sa Creative Commons License 2012.08.19 0 0 8224

Udv mindenkinek!

 

csinaltam egy ilyet.

 

Par kepet meg videoba raktam ezmeg csak proba volt.

 

kisbergics Creative Commons License 2012.08.05 0 0 8223

Máig azt tartom a legjobb képnek, hálás köszönet érte. :D

Előzmény: DimensionSeven (8222)
DimensionSeven Creative Commons License 2012.08.05 0 0 8222

Látom tényleg bejött az a kép amit rólad kattintottam... :)

Előzmény: kisbergics (8221)
kisbergics Creative Commons License 2012.07.31 0 0 8221

Víz alatti tok nem lett, víz alatti fotó azonban mégis készült! Meg van új honlap is, nézzetek körül! (: www.kisbergics.hu

Előzmény: kisbergics (8220)
kisbergics Creative Commons License 2012.07.26 0 0 8220

Beteszem ide is, hátha van valakinek a környéken:

Nikon D700-hoz szeretnék a hétvégére víz alatti tokot bérelni, mert amit rendeltem magamnak ebayről az félek nem érkezik meg időben.. Nem kell a legprofibbnak lennie, jó a "zacskós" változat is, csak használható és megbízható legyen. Ha van ilyened és tudnád nélkülözni a hétvégén, kérlek írj a balazs@kisbergics.hu címre, biztosan meg tudunk állapodni. Budapest-Pécs előnyben.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!