Keresés

Részletes keresés

topoly Creative Commons License 2010.10.08 0 0 24302
Szia!

Elnézést, ha nagyon láma: a 40D-re a külső vaku sínjébe vmi keményebb műa. lapocskát ha látnál...
Előzmény: TeeCee :o) (24298)
TeeCee :o) Creative Commons License 2010.10.08 0 0 24301
Árpi!
Keress légy szíves mobilon (20/33-61-kettőhetven), vagy publikus e-mailen.

Sztyui!
Emailen írd meg légy szíves a paramétereit és megnézem. A mobilszámodat is írd meg, csörgök, ha van.
Előzmény: J.Árpy (24300)
J.Árpy Creative Commons License 2010.10.08 0 0 24300
Szia! Nekem segíthetnél :) van 1,4x II-öm új és a dobozában pihen. Ezt szeretném eladni. :) Itt vagyok szegeden szombaton is akár oda is tudnám adni. :)
Előzmény: TeeCee :o) (24298)
sztyui2 Creative Commons License 2010.10.07 0 0 24299
Én talán keresek polaroid 600 Plus filmet. Csak olyat, más nem jó, próbáltam, és nem megy bele a polaroidomba a többi sajnos:D
Max egy ezresért talán még vennék is...:)
Előzmény: TeeCee :o) (24298)
TeeCee :o) Creative Commons License 2010.10.07 0 0 24298
Sziasztok!

Megyek vasárnap fotóbörzére, ha valaki szeretne valamit eladni, küldheti velem. Esetleg ha valamilyen apró vackot keres, amit kapni nem nagyon lehet, vagy ritka, vagy régi filmeshez van, szóljon, hátha tudok segíteni a kereséssel...
(mint pl. 37mm-es menetre való sapi ami nekem kéne :D )

Úgy egyébként a 35-350L-es obimat és az 50/2.8-as makrómat megyek eladni, ha valakit érdekel, még megnézheti! ;-)
Vandras Creative Commons License 2010.10.07 0 0 24297
Szerintem itt kellene összejönni:
exc525 Creative Commons License 2010.10.04 0 0 24296
Vannak már részletek a taliról (ki mit vigyen, mire készüljünk...)?
Előzmény: sztyui2 (24293)
kardosprof Creative Commons License 2010.09.27 0 0 24295
Ok köszi majd akkor kinézünk :)
Regiztem az oldalra köszi azt is :D
Előzmény: sztyui2 (24294)
sztyui2 Creative Commons License 2010.09.27 0 0 24294
Bírom az indexet...
Inkább nézz át ide:
http://fotodaf.8.forumer.com/index.php
Előzmény: sztyui2 (24293)
sztyui2 Creative Commons License 2010.09.27 0 0 24293
Lent a parton valamerre!:)
Sétálj végig a parton, igazából konkrétan még mi se tudjuk merre leszünk, de ott leszünk! Ha látsz bográcsozó fotósokat, fényképezőgéppel a nyakukban, akkor azok nagyon nagy eséllyel mi vagyunk:D
Gyere bátran!:)
Előzmény: kardosprof (24286)
sztyui2 Creative Commons License 2010.09.27 0 0 24292
Part fele valamerre:)
Menj le a parton, és ha látsz bográcsozó fotósokat fényképezőgéppel a nyakukban, akkor azok nagy eséllyel mi vagyunk!:) Gyere bátran!
Előzmény: kardosprof (24286)
nemethla Creative Commons License 2010.09.27 0 0 24291
+Köszönöm!! ( nagy nyelések.....)
Előzmény: Vandras (24288)
J.Árpy Creative Commons License 2010.09.27 0 0 24290
Tetszenek a képek.
Előzmény: szafe_ (24278)
J.Árpy Creative Commons License 2010.09.27 0 0 24289
Bocsi az off-ért.
Eladó!
Canon Extender EF 1.4x II . ÚJ! 1x kipróbálva, dobozában pihen.
Ár: 69eft
Vásárhelyiek előnyben. :)
Vandras Creative Commons License 2010.09.23 0 0 24288
Parancsolj! Sajnos el kellett vágni, de azért így is olyan hal jellegű
Előzmény: nemethla (24287)
nemethla Creative Commons License 2010.09.23 0 0 24287
No, a fokhagymás tejes ázás után, sütés után, evés előtt. Erről is jöhetne kép...
Előzmény: Vandras (24281)
kardosprof Creative Commons License 2010.09.22 0 0 24286
Sziasztok merre szokott lenni a találkozó Mártélyon ??
Hmvhelyi vagyok.
Előzmény: exc525 (24285)
exc525 Creative Commons License 2010.09.21 0 0 24285

Ismét DAF tali! A hagyományokhoz hűen Október 23-án Mártélyon kerül megrendezésre az őszi Dél-Alföldi Fotósok találkozója! Részletekkel EveRY tud szolgálni...  

szafe_ Creative Commons License 2010.09.08 0 0 24284
Nincs benne HDR, csak a kontraszttal játszottam egy kicsit.
Előzmény: topoly (24283)
topoly Creative Commons License 2010.09.06 0 0 24283
Amennyiben van benne HDR, akkor -talán most először- látom értelmét. Jól néz ki:)!
Előzmény: szafe_ (24278)
atill_a Creative Commons License 2010.09.06 0 0 24282
viszont akár látványos is lehet még akkor is, ha nem szeretjük
(egyébként a gyerkőcök imádnak benne csónakázni :) ).
Előzmény: szafe_ (24278)
Vandras Creative Commons License 2010.08.31 0 0 24281
Föl se merült bennem, nem mint modellra néztem rá, hanem tepsibe láttam őtet, mielőtt fokhagymás tejbe ázott.
Előzmény: Jajca (24280)
Jajca Creative Commons License 2010.08.31 0 0 24280
És Te nem képelted le? Mert az má' jóféle! :-)
Előzmény: Vandras (24279)
Vandras Creative Commons License 2010.08.31 0 0 24279
Persze nem jöttél le a csempésig, pedig nagy halat is fényképehettél volna. Fogtam két pici csukát, visszaküldtem őket, erre kikuldtek egy 56 cmest. Hát azt hazahoztam 6 keszeg társaságába. Egyébként szép ez a golfpálya.
Előzmény: szafe_ (24278)
szafe_ Creative Commons License 2010.08.31 0 0 24278
Rucaöröm jelentés Mártélyról:



Előzmény: Vandras (24267)
Jajca Creative Commons License 2010.08.29 0 0 24277
Terepszemle Pósteleken! Tlight! Élesíteni a makroszerkót, a héten hideg reggelek várhatók!
A gyíkon meg otthon vettem észre a kullancsot.







Jajca Creative Commons License 2010.08.28 0 0 24276
Én nagyon utáltam, képes volt elvágni, vagy szálkásra gyengíteni a damilt, ha azon keresztül kellett kihúznom a cájgot.
Előzmény: Vandras (24273)
Vandras Creative Commons License 2010.08.28 0 0 24275
Azért volt, amikor mint modellt használtam.
Előzmény: Vandras (24273)
Jajca Creative Commons License 2010.08.28 0 0 24274
Nekem most más nyüzsgéseim vannak,, nem nagyon van idő képelni. Viszont a szomszédunkban, a gáton intenzíven vágják ki a cserjéket, sok madár és rovar otthonát tönkrevágva. Biztosan ez kell, de azért ezt most nem teljesen értem... Lekaszálták odébb tövig a gátoldalt is, eltakarítva a boglárka, kiscsiga és darázspók lelőhelyet is. :-(





Vandras Creative Commons License 2010.08.28 0 0 24273
Imádják, pláne ha szép csendesen megindul a legelő. Mivel védett, bár jövevény Mártélyon tilos irtani. Következmény, pár év múlva mocsár lesz a holtágból.
Előzmény: Jajca (24271)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!