Keresés

Részletes keresés

vakund Creative Commons License 2004.06.13 0 0 145

A probléma a következő.
Vettem egy 256Mb Cf kártyát.
A hiba kártyaolvasó nem formázza , digitális fényképező se,
+ Windows alol csak ugy látja hogy nem tudja meghatározni a méretét.
FAT 16 -os dos- os fdisk se lát semit azt mondja nincs drive.
Más Cf kártyánál ugyebár ki irja hogy FAT 16.
Magyarán: létezik hogy nincs rajta partició? van olyan progi amivel lehet
rá particiót tenni.
" ParticionMagic se talált semmit"
Köze van ehez a problémához hogy csak egy Flash kártya?
Talán ujra kellene flash-el ni?

Köszi.

Demeter88 Creative Commons License 2004.06.11 0 0 144
Elromlott a San Disk SD kártyám (nem tudja a gép beolvasni, a fényképező pedig lefagy tőle) és nem tudom, hogy most mit tegyek kérem segítsen valaki!!!!
MeKrisz Creative Commons License 2004.06.09 0 0 143
muvo mp3 lejátszó "kicsomagolt" microdrive-jával van valakinek problémája?
robErt Creative Commons License 2004.06.08 0 0 142
xD kártya....hm. hát nem vagyok elalélva tőle.....Nagyon lassú. pedig tesztek alapján azt irják a nagy méretek pl 512 MB az már elég gyors írás/olvasás tud.Hát nagyon gyenge a márkás Fuji xD. (S2 pro-ban kínlódok vele) az SM kártya a régi elavult ...eddig a legjob benne, habár 40x 60x CF-et nem próbáltam még.
Javaslom, ha van rá módotok, a vásárláskor teszteljétek amit vesztek ! ! !
Előzmény: Dimage Dani (126)
ferint Creative Commons License 2004.06.04 0 0 141
Új memóriakártyák érkeztek, mindenféle tipusú és márkájúak, kivéve Sony Memory Stick. Átvétel Bp- en, fizetés kp- ban.
Ha valakit érdekel írjon emilt, vagy keressen ICQ-n.

ICQ: 248394508

phari Creative Commons License 2004.06.03 0 0 140
Sziasztok!

A Panasonic SD kártyákról van valakinek tapasztalata?

ferint Creative Commons License 2004.06.02 0 0 139
Érdeklődj náluk telefonon.
Én úgy vettem észre nem mindíg frissek az áraik.
Egyébként nem tűnik rossznak.
Előzmény: Dimage Dani (138)
Dimage Dani Creative Commons License 2004.06.02 0 0 138
Depót és Extrem-et néztem.
Előzmény: ferint (137)
ferint Creative Commons License 2004.06.02 0 0 137
Persze.
A Sandisk gyorsabb is mint a Kingston.
Egyébként mennyi az annyi hogy ekkora különbség van ?
Kicsit gyanús a dolog.
Előzmény: Dimage Dani (136)
Dimage Dani Creative Commons License 2004.06.02 0 0 136
512-es CF-ből megéri Kingston helyett Sandisk-et venni plusz 4-6 ezer forintért?
ferint Creative Commons License 2004.06.02 0 0 135
Megfogtál :-)

Használtan elég olcsó mindegyik, úgy viszont nem érdemes venni.
Újonnan ha olcsót és megbízhatót akarsz venni akkor a lassabb modellek maradnak amelyek egy gyengébb CF sebességével mennek.
Ilyen például a 4GB-s HITACHI ami olyan 90.000.- körül van.

Nem vagyok nagy varázsló :-)

Előzmény: z.Solo (134)
z.Solo Creative Commons License 2004.06.02 0 0 134
oké ferint, akkor választok kettőt:
legyen ez a bizonyos CF kártya olcsó, és megbízható. Nos, mi az ajánlatod, Nagy Varázsló??
z.Solo
Előzmény: ferint (125)
tux Creative Commons License 2004.06.01 0 0 133
10D-hez nem vált be. Lassú és több hiba is előjön, pl. néha újraindítja a gépet. Ugyanúgy viselkedett egy pár hónapos és egy új is. Lehet, hogy van olyan gép, amivel hibátlan...

tux

Előzmény: omega14 (121)
vincentvega78 Creative Commons License 2004.06.01 0 0 132
Köszi!
Előzmény: ferint (130)
tündérlala Creative Commons License 2004.06.01 0 0 131
Nem egy mai darab, de érdekes: CF kártyák sebesség tesztje
ferint Creative Commons License 2004.06.01 0 0 130
A kérdés nem pontos :-)
Ha teljesen noname a kártya akkor igen.
De nem nonaménak számít a Kingston, a Sandisk, a Lexar is.
Mostanában sokszor kérdezik tőlem hogy lehet-e pl: Olympus géphez nem Olympus kártyát használni.
Persze hogy lehet, csak ne a leggagyibbat vegye, hanem minimum a fent felsorolt márkák egyikét.
Előzmény: vincentvega78 (127)
ferint Creative Commons License 2004.06.01 0 0 129
8.000.- körül
a neve jó
de sebességben nem bajnok
újonnan 10.490.-, ebből kiindulhatsz
szerintem kérj érte kicsit többet mint amit én ajánlottam, aztán engedj :-)
Előzmény: Dimage Dani (126)
nomad von Fblodilovich Creative Commons License 2004.05.31 0 0 128
Annyit érdemes róla tudni, hogy az első időkben nagyon sok panasz volt rá. Később kijött egy javított széria, és a csalódott hozzászólások is eltünedeztek. Ettől függetlenűl jó az az ár/érték aránya. Szóval ha ilyet veszel, nézz utána pontosan mit is kapsz a pénzedért.
Előzmény: omega14 (121)
vincentvega78 Creative Commons License 2004.05.31 0 0 127
Sziasztok!

Lenne egy hülye kérdésem. Most vettem gépet, de az Xd kártyát csak a héten fogom beszerezni. Azt szeretném megtudni, hogy egy márkás (Fuji) 256Mb-s kártya ér-e kb 7000-el többet mint egy noname kártya ???

Dimage Dani Creative Commons License 2004.05.31 0 0 126
Fél éves Kingston 256MB SD-t mennyiért lehet eladni (garis)?
ferint Creative Commons License 2004.05.31 0 0 125
Olcsóbbak a sógorék az tuti...
Régi vicc:
-megbízható
-gyors
-olcsó

ebből választhatsz kettőt és olyat lehet kapni :-)

Előzmény: z.Solo (122)
kékszemű Creative Commons License 2004.05.31 0 0 124
Volt a kezemben, de nem vettem meg, ugyanis a Canon 300D-ben nem működik tökéletesen (nem áll le kikapcsolt állapotban).

Amúgy eléggé lassú, kb. másfélszer annyi ideig menti rá a képet, mint egy CF kártyára.

Viszont olcsó és nagy kapacitású (szvsz 250 euronál olcsóbban is meg lehet venni).

Előzmény: omega14 (121)
nomad von Fblodilovich Creative Commons License 2004.05.31 0 0 123
www.bidpay.com
Előzmény: omega14 (119)
z.Solo Creative Commons License 2004.05.29 0 0 122
ferint, köszönöm az infót, van esetleg 5leted, melyik microdrive megbízható,gyors, és mindezek mellett megfizethető? Ebben is olcsóbbak a sógorék?

z.Solo

Előzmény: ferint (120)
omega14 Creative Commons License 2004.05.29 0 0 121
Tud valaki Magicstore 2,2 Gb microdrive-ról, a Soligor árulja saját néven 250 EUR-ért.
ferint Creative Commons License 2004.05.29 0 0 120
Lassú de nagy kapacitású. Bekapcsoláskor több idő kell míg feléled a gép. Többet fogyaszt mert van benne mozgó alkatrész. Sérülékenyebb is emiatt, rosszabbul tűri a ki és behelyezést (darabra ugyanannyit bír mint a CF de kivett állapotában nagyon kell rá vigyázni).
Viszont eszméletlen mennyiségű képet lehet feltenni rá :-)
Sporteseményre nem, inkább családi kirándulásra ajánlott.
Előzmény: z.Solo (118)
omega14 Creative Commons License 2004.05.29 0 0 119
nomad von.. Meg tudod mondani hogyan rendeltél az E-baytől, mert kérdezősködtem már postai utánvét rendelésről külföldről, de a magyar posta nem vállal Euro utánvét fizetést.
Előzmény: nomad von Fblodilovich (110)
z.Solo Creative Commons License 2004.05.29 0 0 118
Sziasztok!
Mi a véleményetek a creative labs nomad muvo2-ben lévő 4gb-os Hitachi microdrive-val kapcsolatban? Mennyire gyors, megéri-e megvásárolni, egyáltalán használható digit gépekben??? Kb. 1,5 gb-nyi memóriát lehetne csupán kapni annyi pénzért,amibe kerül...
Van konkrét tapasztalatotok?

z.Solo

aeomega Creative Commons License 2004.05.29 0 0 117
512 MB-s, Németországból hozza egy ismer?s 90 euroért. Lehet, hogy nem olcsóbb az itthoni áraknál, de ez most így alakult.
Előzmény: ferint (116)
ferint Creative Commons License 2004.05.29 0 0 116
mekkora és mennyiért ?
én is szakmabeli vagyok (bizonyos szinten... :-)
Előzmény: aeomega (115)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!