Keresés

Részletes keresés

futoz (X) 2013.12.14 0 0 4659

Ajkán

Előzmény: phslovak (4658)
phslovak Creative Commons License 2013.12.14 0 0 4658

Adsz egyet kipróbálásra?
Elfogadom! ;) Hol és mikor vehetem át holnap délután 4 körül a Deák tér környékén? ;)

Előzmény: futoz (4657)
futoz (X) 2013.12.14 0 0 4657

elolvastad amit írtam ? Különben pár éve még a hoyát is szarozták. 

Előzmény: phslovak (4656)
phslovak Creative Commons License 2013.12.14 0 0 4656

Hoya Pro 1-et fogok venni, ha találok.
Tudtok olyan oldalt esetleg, ahol a különbséget meg tudom nézni és "valós képet" (szó szerint) kapok a használatáról?

Előzmény: futoz (4653)
phslovak Creative Commons License 2013.12.14 0 0 4655

Igen, köszönöm szépen. Én ne msajnáltam a lóüvét de azt mondta az eladó(!!), hogy próbáljam ki, mert nincs szerinte ezen a szinten különbség. És ezt egy fotós eladó mondta.. Nah, túlragoztuk, kell a komolyabb szűrő, ennyi. Köszönöm szépen!

Előzmény: _mirmur_ (4654)
_mirmur_ Creative Commons License 2013.12.14 0 0 4654

nem tekertem le rendesen. igy már nagyjából értem.

 

Ha ilyen rendszerrel rendelkezel, javaslom ne a szűrőn spórolj semmiképp.

 

10-15e forintot megér egy jó minőségű cpl szűrő, vagy amit futoz kolléga javasolt, én mondjuk nem ismerem azokat.

 

sok sikert!

Előzmény: phslovak (4650)
futoz (X) 2013.12.14 0 0 4653

"Eredetileg egy Dörr vagy Cokin CPL-t akartam venni " A dörr és a Cokin szép kontraszt :) 
Ha CPL kell akkor adok neked JYC szűrőt amiről azt írják, hogy azonos osztály a Hoya pro 1-el , de azt is olvastam egy másik leírásban, hogy azonos üveg van benne. Én összehasonlítottam a Hoya szűrővel és valóban nem láttam különbséget

Viszont a Zomey szűrőnél rámondták, a zomey-el készült képre, hogy egyértelműen az a hoya a minőség miatt :) 

Előzmény: phslovak (4650)
SZS.S. ALEX Creative Commons License 2013.12.14 0 0 4652

Budapesten v. utánvéttel eladók: (ok: van másik)

Telefon: 06-30/6633-694

Φ82 NIKON   L37c UV + 82>72 adapter   10.000

Φ77 B+W   010 UV slim                              10.000

Φ77 Dörr Digiline UV   tok nélkül                  3.000

Φ72 NIKON   L1Bc SKY                                 8.000

Φ72 NIKON   R 60                                         6.000

Φ72 NIKON   A2                                            5.000

Φ72 B+W   Cirkpolar Slim MRC                 15.000

Φ62 NIKON   L1Bc Skylight                         7.000

Φ62 NIKON   L37c UV                                  7.000

Φ62 NIKON   O56                                         5.000

Φ62 NIKON   B2                                            5.000

Φ62 NIKON Cirk.polar                               12.000

Φ62 NIKON Soft1                                         8.000

Φ62 B+W   KR 1.5 Skylight                          6.000

Φ58 Nikon NC

 

Φ62  expodisc Professional, dobozos           9.000  

 

futoz (X) 2013.12.14 0 0 4651

De milyen szűrőt szeretnél használni? Mit szűrjön? Nem értem, hogy minek a városfotózáshoz zöld szűrő?

Nagyon jó és olcsó szűrőink vannak.

Előzmény: phslovak (4647)
phslovak Creative Commons License 2013.12.14 0 0 4650

4644:
"Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék az alábbiakkal kpapcsolatban:

Nikon D7000 vázon, 24-85 ff optikát használok, valamint 85mm f1,8 optikát. Utóbbira (62mm) kaptam egy Green.L szűrőt kipróbálásra. A várost szeretném vele fotózni, többnyire A Budairól, és az első próba után azt látom, hoyg nagyon szar. Egy elvileg hozzáértő azt mondta, hogy tökéletesen megfelel ilyen célra ez is, tehát ha nem megyek sarki fényt fotózni, akkor megteszi ez is. Ezt a tapasztalatnak megfelelően nem kell elhinnem, ugye? Jobb képet csináltam sokkal szűrő nélkül.

Eredetileg egy Dörr vagy Cokin CPL-t akartam venni 10 körül."

 

Egyszerűen nem értem, mit nem értesz!?
DE mindegy is. Szar a szűrő, visszaadom. Veszek drágábbat, csak meg akartak győzni róla, hogy "ide" jó az olcsó is.

Előzmény: _mirmur_ (4649)
_mirmur_ Creative Commons License 2013.12.13 0 0 4649

azt kihagytam, hogy inkább ne használj semmit ha nem akarsz drágára költeni, pláne ha látható minőségi romlás van az uv szűrő használatakor a fotóidon.

Előzmény: phslovak (4647)
_mirmur_ Creative Commons License 2013.12.13 0 0 4648

akkor nem értem mi a kérdés még... ha az olcsó szar, minőségit kell használni.

 

Szerinted milyen minőségű "üveg" van egy mondjuk ilyen szűrőben?

 

 

 

De azt sem tudjuk, milyen szűrőről van szó.... UV, polár, ND...?

 

Ajánlom nézd meg ezt a két oldalt.Nem hülyeségből kerülnek a minőségi szűrők drágábba.

 

uv szűrő teszt

polar teszt

Előzmény: phslovak (4647)
phslovak Creative Commons License 2013.12.13 0 0 4647

Indokolt-e város fotózásnál egy komolyabb szűrő használata (amiről engem lebeszéltek).
Az olcsó szűrőt kipróbáltam és szar. 

Előzmény: futoz (4646)
futoz (X) 2013.12.12 0 0 4646

szerintem nem igazán érteni a kérdésed. 

Előzmény: phslovak (4644)
phslovak Creative Commons License 2013.12.12 0 0 4645

Fuu, nagyon izgulok a hosszu es tartalmas valaszok miatt! ;)

phslovak Creative Commons License 2013.12.11 0 0 4644

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék az alábbiakkal kpapcsolatban:

Nikon D7000 vázon, 24-85 ff optikát használok, valamint 85mm f1,8 optikát. Utóbbira (62mm) kaptam egy Green.L szűrőt kipróbálásra. A várost szeretném vele fotózni, többnyire A Budairól, és az első próba után azt látom, hoyg nagyon szar. Egy elvileg hozzáértő azt mondta, hogy tökéletesen megfelel ilyen célra ez is, tehát ha nem megyek sarki fényt fotózni, akkor megteszi ez is. Ezt a tapasztalatnak megfelelően nem kell elhinnem, ugye? Jobb képet csináltam sokkal szűrő nélkül.

Eredetileg egy Dörr vagy Cokin CPL-t akartam venni 10 körül.

_mirmur_ Creative Commons License 2013.12.09 0 0 4643

Eladó B+W 58mm MRC UV szűrő - 5e HUF

 

Elkelt, köszönöm.

Előzmény: _mirmur_ (4632)
SzekelyG Creative Commons License 2013.11.28 0 0 4642

Eladó 72mm szűrők:

-72mm Citiwide Infra 720

Ár: 15 ezer Forint.


-72mm Citiwide UV+Soft

Ár: 6 ezer Forint.

 

Budapesten átvehetőek. Mail publikus: gubernya kukac freemail pont hu

futoz Creative Commons License 2013.11.21 0 0 4641
Előzmény: mai_hal (4638)
manitounickfree Creative Commons License 2013.11.20 0 0 4640

valaki használt már ilyen cuccot "Walimex Graufilter ND8" jó ez?

 

előre köszi!

Popyrec Creative Commons License 2013.11.20 0 0 4639

halihó keresek olyan 72mm eres szűrőt aminek ki lehet cserélni az üvegét egy másik üvegre. Kicsavarható az a cucc ami megtartja az üveget. Lehetőleg minél olcsóbban hisz csak a keret az ami érdekel ha valakinek van betört vagy olyan ami nem kell neki az is rijon 72mm eres legyen és tudjam kicserélni az üveget köszi

irjatok:

 

  damaborh kukac gmail.com

mai_hal Creative Commons License 2013.11.13 0 0 4638

77mm-es használt de karcmentes minőségi polárszűrőt keresek kedvező áron!

Esetleg 58mm-es is szóba jöhet!

Az e-mail publikus, előre is köszönöm az ajánlatokat!

vasad70 Creative Commons License 2013.11.09 0 0 4637

Nikon NC 77 mm szűrő eladó. 10 000 Ft.

futoz Creative Commons License 2013.11.09 0 0 4636
Előzmény: nevemnick (4635)
nevemnick Creative Commons License 2013.11.09 0 0 4635

Üdv! Keresek 52-58mm szűrő átalakítót!  0670 947 8301

Kelemensanyi Creative Commons License 2013.11.08 0 0 4634

Kihasználatlanság miatt eladom a Hoya ND8-as szűrőmet. Az állapota tökéletes, kb: 3 alkalommal használtam. A szűrő átmenete 72 mm.

 

A szűrő ára 7500 Ft.

 

Az emailcímem publikus.

Danyboy88 Creative Commons License 2013.11.07 0 0 4633

Eladó B&W ND110 1000x F-PRO 72mm

Vadonatúj állapot, objektívváltás miatt eladó.

 

Ár: 19.000Ft  (új ára: 29e)

 

Személyessen pécset vehető át, vagy posta!

_mirmur_ Creative Commons License 2013.10.30 0 0 4632

Eladó B+W 58mm MRC UV szűrő - 5e HUF

 

kép

GL53 Creative Commons License 2013.10.29 0 0 4631

Eladó:

 

 

Heliopan ES77 SH-PMC circular polfilter.   Ár: 12 eFT.

DimensionSeven Creative Commons License 2013.10.26 0 0 4630

ELADÓK a következő fotós cuccaim! Kérésre képet küldök bármelyikről, valamennyi kipróbálható, átvehető Budapesten vagy Baranyában.

Soligor 52mm cirkuláris polárszűrő - 3500 Ft

Cokin Z306 filtertartó táska - 5300 Ft

Cokin P124 gradiens dohány lapszűrő - 3300 Ft

Lee-Cokin (100-85mm) lapszűrő adapter (2 db 3-as csomag) - 1000 Ft/3-as csomag  

Ugyanitt KERESEK B+W XS-PRO polárszűrőt 67 és 77 mm méretben.

Az ajánlatokat a d-7 kukac freemail.hu címre várom!   

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!