Köszönöm! Örülök, hogy tetszenek! Az Orion csillagkép már nem sokáig lesz alkalmas fotó téma. Talán még március elejé, de akkor már hamar nyugszik. Lesznek helyette más lehetőségek.
Szuperek a holdképeid. A héten egyik este gyönyörűen látszott az Orion köd. Nem volt feltöltött akksim:( Most felhőcsíkok takarják az eget. Most van három feltöltött akkum. No comment.....:)