Keresés

Részletes keresés

meoindil Creative Commons License 2009.05.28 0 0 40

    Az meg direkt szerencse, hogy nem valami hálózatikábelt rágicsálnak!


Előzmény: Bűvössárkány (36)
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.05.28 0 0 39
Naná, Pocak nagyjából 2 Hony súlyilag... Csoda, hogy nem megy szét a hordozó.:))
Előzmény: meoindil (37)
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.05.28 0 0 38
Jaj, szegény Pamcsika!...
Örülök, hogy mégis sikerült tegnap lerendezni. Nagy szerencse, hogy Cicomáék nyírják Pamacsot, mert lehet, hogy hosszú szőr mellett nem vette volna észre Pamcsika azt a duzzanatot!
Rengeteg pénz, de hát az ember nyilván megteszi a "társáért" a maga rovására is, ha csak egy mód is van rá... (a baj ott van, amikor már egy mód sincs).
Remélem, túllesznek szerencsésen, s az altatással akkor két legyet is ütnek egy csapásra, hisz a fogkőleszedés sem megy másként... Nagyon rendes vagy, hogy segítesz rajtuk. De hát ismerünk...
Előzmény: meoindil (31)
meoindil Creative Commons License 2009.05.28 0 0 37

    Óóóóó! Ezek még nagyon kis fiatalok! Tündéri kiscicák! Hozzál még nyugodtan képeket, abból sosem elég egy cicástopikon!

    Emlékszem mikor az ikreket vittem először dokihoz, és ketten együtt simán elfértek a hordozó végében összebújva! Most meg! Nemhogy kettőjüket nem bírja el a hordozó, de én is alig bírom vinni, ha sikerül Pocakot begyömöszölni!

Előzmény: csacsi1976 (30)
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.05.28 0 0 36
Jajjj... képzeld, én meg vmelyiknap vettem észre, hogy a muzeális tárgyként, nem tudom, miért, de még őrzött régi 386-osom vezetéke el van rágva. Khm. Ki tudja, mióta, mert ugye, rég csak múzeumi tárgyként szolgál... Még jó, hogy nem a jelenlegi gépet tisztelte meg ezzel jó fogsorú szépségem...
Előzmény: flamingán (29)
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.05.28 0 0 35
Jajj, gyerekcicák! Nagyon édesek!! Akkor jól láttam kölyöknek a kis cirmost. Szép színe van a thainak, sütemény jut róla eszembe.:) Mindjárt visszakeresem, mert nem jegyzem meg egyből a cicaneveket...
Előzmény: csacsi1976 (30)
meoindil Creative Commons License 2009.05.28 0 0 34
    Szia, Flami!
    Örülök, hogy te is rátaláltál erre a topikra! Nagyon szépek a cicahölgyek!
    Azért a tévés történet, az nem lehetett semmi! Hogy sikerült leborítaniuk? Mert a ruhaszárítót még értem, ha egy ekkora cica függőágynak nézi :)

Előzmény: flamingán (22)
csacsi1976 Creative Commons License 2009.05.28 0 0 33
De :D egyszer már borult :) de túl élte azóta már nem ugyan úgy néz ki a nappalink :D
Előzmény: flamingán (32)
flamingán Creative Commons License 2009.05.28 0 0 32
Nagyon édesek!
Az az üveg virágváza nincs...khmm....veszélyben?:)
Előzmény: csacsi1976 (28)
meoindil Creative Commons License 2009.05.28 0 0 31
    Szia, Sárkányka!
    Nem. Tegnap arra mentem hazafelé, és elvittem Pamacsot az orvoshoz. Nem a megszokott dokink volt, mert ő szerdánként továbbképzésen van, ezért egy kedves helyettesítő doktornő volt tegnap (és ezek szerint általában szerdánként).
    Körmöt vágtak Pamacsnak, és kipucoválták a fülét is. Dokinéni megnézte a combján azt a duzzanatot, ami miatt aggódik Pamcsika, és szerinte is el kell távoítani mielőtt nagyobb gondot okozna. Időpontot kaptunk jövő csütörtökre, egy gyors altatásos műtét lesz fogkőleszedéssel kombinálva, mert azt is kellene.
    Most, hogy még rövid Pamacs szőre (vagy legalábbis nem annyira hosszú mint Honyé) jól látszott ez a csomó.
    Szegény Pamcsika viszont eléggé magába zuhant mikor mondtam neki, hogy 12-15 ezerre várható az ára. Persze azonnal felajánlottam, hogy ha most épp nincs annyija, akkor kiegészítem én, aztán majd megadja, de tudod milyen ez - akkor is ki kell fizetni, ha így nem is egyszerre. De szerintem valahogy kispórolja ő az árát, ahogy eddig is megvolt minden kezelés, speciális táp Pamacsnak. Úgyhogy valószínűleg, ha nem jön közbe semmi, majd csütörtökre szabit veszek ki, mert ők reggeltől délig szokták az ilyesmit csinálni.

    Jók a cicásversek! Szerintem bárki talál ilyesmit - nyugodtan rakja csak fel ide!

Előzmény: Bűvössárkány (18)
csacsi1976 Creative Commons License 2009.05.28 0 0 30
és ez friss
flamingán Creative Commons License 2009.05.28 0 0 29
Hát...tegnap átjött Apu, mert a borulásnál kijött a kábeltévé dugója is, amit sk. helyeztem vissza, azt megcsinálta rendesen, és azt mondta, hogy nem is olyan nehéz leborítani a készüléket.:-OO
Valószínű, hogy a szélére ugrott és attól billent le. Úgyhogy csak felügyelettel lehet a tévével egy légtérben tartózkodni ezentúl.
Előzmény: Bűvössárkány (25)
csacsi1976 Creative Commons License 2009.05.28 0 0 28
hogy az a...
csacsi1976 Creative Commons License 2009.05.28 0 0 27
Mindkettő kicsi :) 4 (thai)és 3 hónaposak :)
ezeken még csak 2 hónaposak
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.05.28 0 0 26
Na látod, milyen kicsi a világ!:)
Előzmény: meoindil (23)
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.05.28 0 0 25
Szijja, Flami! Nagyon örülünk neked!:))
Mindig szívesen nézegetem kőhasasztó tekintetű ragadozóidat!:)
A tévén még mindig ki vagyok akadva... egyszerűen nem tudom fizikálisan elképzelni, hogy boríthatta le egy "kismacska"...
Előzmény: flamingán (22)
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.05.28 0 0 24
Nagyon kedvesek! Na látod, ezt én nem érem meg, hogy enyéim így ölelgessék egymást. Nagyon szépen elvannak együtt, sokat hajcihőznek, de csak abban az esetben ölelkeznek, ha játékból "ölik" egymást... Egyébként szépen alszanak együtt, de minimum félméter távolságban.
A cirmos cicád kicsi? Úgy értem, fiatal? Itt olyan kiscicaképe van.:) Mennyi idősek?
Előzmény: csacsi1976 (21)
meoindil Creative Commons License 2009.05.28 0 0 23

    Szia, Csacsi!
    Igen, most valóban én vagyok nemmásnéven :) Örülök, hogy itt is találkozunk a könyvestopikok után. Hát, tegnapig én sem tudtam... Gondolom sok ilyen alvó topik lehet az Index szerverein. :)
    Örömel fogadunk minden történetet a cicáidról, ha mesélsz nekünk!



Előzmény: csacsi1976 (16)
flamingán Creative Commons License 2009.05.28 0 0 22
Sziasztok, szép jó reggelt!
Segítenék én is kicsit fellendíteni a topikot!:)

Az én két maine coon cicám Gömbi és Hateya, négy éves ivartalanított lányok.
A cipők, a ruhaszárító, valamint a tévé nincs tőlük biztonságban.
Ezt leszámítva angyal mindkettő.:-)
csacsi1976 Creative Commons License 2009.05.28 0 0 21
Szia!
Nagyon jól kijönnek :) kép is volt csak elbénáztam :( majd most :)
Előzmény: Bűvössárkány (19)
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.05.28 0 0 20
Ja, igen - Meoi az, akivel könyvezni szoktatok.:)
Előzmény: csacsi1976 (16)
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.05.28 0 0 19
SZia, Csacsi! Bár nem én vagyok a topikgazda, de légy üdvözölve!
Ez a topik kihalt, mintegy 11 hsz-sal. 4 éve nem ír bele senki. Véletlenül találtunk rá, és úgy gondoltuk, kár érte.:)
Úgy látom, kétcicásak vagyunk eddig mindnyájan...:)) Jól kijönnek egymással a cicáid?
Előzmény: csacsi1976 (16)
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.05.28 0 0 18
Szia, Meoi! Én is úgy gondolom.:) A cicáink is megérdemlik, hogy írjunk róluk.
Ma viszed Pamacsot a dokihoz?
Előzmény: meoindil (15)
csacsi1976 Creative Commons License 2009.05.28 0 0 17
Ma éjjel nálunk is dzsembori volt :( aludtam is nem is :D
csacsi1976 Creative Commons License 2009.05.28 0 0 16
Sziasztok!
Jééé nem is tudtam hogy ilyen topik is van!
Meoindil szia, most tényleg te vagy :D már egyszer azt hittem valakire hogy te vagy más néven! Ugye veled szoktunk könyvezni? Sziámicica vagyok mostanság, bár nem nagyon jutok el otthonról a könyves fórumig a szolgáltatóváltás miatt :(
Amúgy két cicakölyköm van, Cirmó a thai cica és Toby a cirmoscica.
meoindil Creative Commons License 2009.05.28 0 0 15

    Szép reggelt Cicabarátok!





    Szia, Sárkányka! Na, nálunk ilyesmi szerencsére nincs, ritkán borogatna. Bár az tény, hogy örülnék neki, ha töbet kergetőznének, és nem csak a kalóriabevitel lenne a napi sportjuk kiegészítve közép- és hósszútávú alvással.

    Ha írunk bele, akkor felébred magától is hosszú álmából...



Előzmény: Bűvössárkány (14)
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.05.28 0 0 14
Szia, Meoi! Szép napot kívánok! Nálunk Haramia-színű az ég és csepereg az eső. Ami, mondjuk, nem is baj úgy általában...
Üdvözlöm szépségeidet! Pocak, azzal az ártatlan tekintetével...:)) Amazonka meg felöltötte magára a dobozt...:))

Enyémek csak kicsit kergetőztek éjfél körül, közben felborítva a kis ventilátort... nem működés közben, meg csak a földön volt, viszont így is lehullt róla a védőburkolat... ja, és nem működik perpillanat... amúgy teljesen jó cicák voltak.
Honesty a hátamra feküdt hajnali fél 5-kor. Ennek tudatában voltam kellemes félálomban mintegy 5-ig, a mobilcsörgésig...

Felélesszük ezt a topikot?:)))
Előzmény: meoindil (13)
meoindil Creative Commons License 2009.05.27 0 0 13
    Szép estét mindenkinek!
    Szia, Sárkányka!
    Hát előfordul az ilyen :)
    Viszont bármikor fel is támadhat egy topik, csak attól függ írnak-e bele :)
    Akkor én is rakok feel képet a szépségeimrő, Pocak és Amazonka alomtesók:


Előzmény: Bűvössárkány (12)
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.05.27 0 0 12
Csak csodálkozom: hogy lehet, hogy egy topik 3,5 év alatt 11 hsz-ig jut el, aztán meg kihuny? Vajon miért lett megnyitva... időközben meggondolta magát az, aki megnyitotta?
Ugye, nem baj, ha igénybe veszem ezt a topikot?

Két macskám van. Haramia április 1-jén töltötte a 6 évét. Szürke házimacska, némi cirmossággal, borostyánszínű szemekkel. 3,5 hónapos kora óta van nálam.
Honesty 7 hónapos korában került hozzám, ő klasszikus ezüst-fekete cirmos MC, halványsárga szemekkel, melyben a pupilla körül zöldes csík teszi olyanná a szemét, mint egy drágakő.



Magdileona:
Haramia-ünnep

Barkaszürke macskám,
április elsején hatéves lettél.
Hozzád méltó e dátum, hisz szerintem
nem véletlen, hogy "bolondok
napján" születtél...
Hogy bizonyítsd, ezért -
amit csak lehet - mindent meg is tettél,
kis bolond cicám... mintha nem is
múlt volna el hat tél,
most is ugyanúgy hányod éjszaka
a cigánykereket,
futkosol ezerrel, mintha csak
kergetnél egeret,
s ha ezért szidlak, zeng a ház
a dorombolástól, a paplanon és
rajtam való dagasztástól...
aludni akkor meg ezért nem lehet...
Bár néha reggelente a fáradtságtól
a csillagokat látom,
mégis te vagy nekem
az első számú bolondos
cicám e világon.



* * *

Magdileona:
Honesty négyéves

Szemed bár néha sárga, néha zöld,
de szépséges tekinteted ugyanaz:
ártatlan macskaangyal-arcodon
az idő semmit nem változtat.

Négyéves lettél - felnőtt macskahölgy,
csak méreted nőtt, lelked megmaradt
értő, drága, könnyed ajándéknak,
ha hat kiló tíz is a súlyod-mért adat.

Kérés nélkül vigasztalsz engem,
ha nap végén kidőlök a sorból,
ragaszkodásod soha nem teher,
ember példát vehet tapintatodról.

Ha a macskák között szentek lehetnének,
te joggal elnyerhetnéd a címet,
ezüst-fekete klasszikus cirmosom,
kívánok nekünk még sok-sok kedves-boldog,
szeretettel együtt töltött évet.

monic Creative Commons License 2005.10.03 0 0 11
Az osszes cicat sikerult menhelyre juttatni:-))))) Halas koszonet mindenkinek, aki segitett. Most mar ,,csak'' gazdit keresnek.
Előzmény: monic (10)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!