Keresés

Részletes keresés

n80qd Creative Commons License 2010.02.03 0 0 114
Előzmény: renegade (110)
n80qd Creative Commons License 2010.02.03 0 0 112
n80qd Creative Commons License 2010.02.03 0 0 111
Hmm, hmm... Igen, jó lenne... Én három alkalomból kétszer láttam sast... Az jónak mondható?
Előzmény: NGabor (109)
renegade Creative Commons License 2010.02.03 0 0 110
persze, csak ennyi pénzért már elvárható kellék lenne a sas

Mennyi az az "ennyi pénz", és mit adnak érte?
Előzmény: NGabor (109)
NGabor Creative Commons License 2010.02.03 0 0 109
persze, csak ennyi pénzért már elvárható kellék lenne a sas
Előzmény: Törölt nick (108)
NGabor Creative Commons License 2010.02.03 0 0 107
igen, ez az. mi is ott.
Előzmény: Törölt nick (106)
NGabor Creative Commons License 2010.02.02 0 0 104
engem, hétfő hajnalban 00:20-kor feleslegesen ébresztett a cimbi, amiért elküldtem a F@ba, mert "elvi" 3-4 óra alvás után, 01:20-kor indultunk pestről.  260 kilcsi vezettem le friss havazásban oda, miután meg is érkeztünk a hz elé, majd kimentünk a lesre. Akkor -8-10 fok volt kint. Tehát,  amúgy semmi nem volt gáz, sem megeröltető és  szokatlan,  dehát sas nem volt... 3db busát tettünk ki.
Előzmény: Törölt nick (103)
NGabor Creative Commons License 2010.02.02 0 0 101
furcsa vagy sem, nektek legalább volt sas! A többi már rajtatok és a cuccon múlt :)
Előzmény: Törölt nick (100)
NGabor Creative Commons License 2010.02.02 0 0 99

többször megfordult a fejembe a cropps váz, de egyenlőre elég a fframe is a három konverterrel, mert így is 800miliig jó vagyok. Második vázként most inkább analógra nyomom.

Neked szrencséd volt múlt héten...de számolj arra is, hogy termfotózás nem csak siker, ilyen is van.

Előzmény: Törölt nick (98)
NGabor Creative Commons License 2010.02.02 0 0 97
egy cimbimmel és ott ahol te is, 2-es
Előzmény: Törölt nick (96)
NGabor Creative Commons License 2010.02.02 0 0 95
pedig tegnap,  nekünk sem volt egy darab sas sem...de szerintem tudom miért.
Előzmény: Törölt nick (20)
mepisz Creative Commons License 2010.02.02 0 0 94
Oké ,imádom a Hortobágyot a madártömeg miatt
Előzmény: Törölt nick (92)
Voyager2007 Creative Commons License 2010.02.02 0 0 93
A csónakból jobb a kilátás.
Egyébként meg... van élet a pályázatokon túl is :)
Előzmény: Ca-non (86)
mepisz Creative Commons License 2010.02.02 0 0 91
Ha van fűtés akkor megyek!
Előzmény: n80qd (87)
n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 88
Lehet Magyarországhoz csatolták, vagy fogják ? :D :D :D
Előzmény: Ca-non (86)
n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 87
Fütenek ám, van kovektor :D :D :D
Előzmény: mepisz (82)
Ca-non Creative Commons License 2010.02.02 0 0 86
Csak a szemmagasság ugye...
A mostani pályázatokon az összes Magyar sas(fotó) Norvég.
Előzmény: Voyager2007 (85)
Voyager2007 Creative Commons License 2010.02.02 0 0 85
Norvégia pénzkérdés.. különösebb fotós képességeket nem igényel.
Bár kétségtelenül látványosabb környezet.
Előzmény: Ca-non (78)
mepisz Creative Commons License 2010.02.02 0 0 84
Vagy kiver a hideg. Elvihetnétek már engem is ilyen etetésre.
Előzmény: Törölt nick (83)
mepisz Creative Commons License 2010.02.02 0 0 82
Fene a gusztusukat, fütenek-é ebben a kutricában ?
Előzmény: n80qd (81)
n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 81
Hmm.. lehet, de hogy a mirelitte halat szeretik az biztos :D
Előzmény: mepisz (80)
mepisz Creative Commons License 2010.02.02 0 0 80

Libavadász koromra emlékeztet, ott fagyott ki a szemem, a libák meg messzire

elkerültek, ezekszerint a sasok domesztikáltak.

Előzmény: n80qd (77)
n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 79
Szerintem a kedvemért nem fogják megemelni a lest :D :D :D :D Ja meg nem vagyok norvég sem :(
Előzmény: Ca-non (78)
Ca-non Creative Commons License 2010.02.02 0 0 78
Mostanában nem ez a divat. :(
Nagyon sok (norvég) sasfotó(s) lenézi(!) a sasokat.
Előzmény: n80qd (77)
n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 77
Egen, ugy a  jó :D szem magasságből, mármint sas szem...
Előzmény: mepisz (76)
mepisz Creative Commons License 2010.02.02 0 0 76
A pincéből fotóztok a Hortobágyon ????????
Előzmény: n80qd (74)
n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 75
De volt már úgy, hogy nem volt szerencsém... :(
Előzmény: n80qd (74)
n80qd Creative Commons License 2010.02.02 0 0 74
Ahhm, csak jó helyen voltam jó időben... Szerencsém volt egy kicsit...
Ca-non Creative Commons License 2010.02.02 0 0 70
Itt viszont a halat nem irigyeltem...
Előzmény: n80qd (66)
Ca-non Creative Commons License 2010.02.02 0 0 69
Még ma is görcsbe rándul a gyomrom...
Előzmény: n80qd (66)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!