Keresés

Részletes keresés

Nickhalálra váró bor sörmester Creative Commons License 2008.02.04 0 0 43065

"Pedig a kommentek alapján 90%-ban nagyjából ugyanaz a véleményünk."

 

 

Egy csimpánzzal pedig 96-97%-ban azonos a génkészletem.

Előzmény: Törölt nick (43064)
Nickhalálra váró bor sörmester Creative Commons License 2008.02.04 0 0 43063

Inkább ezt olvassátok el, ez félelmetesen jó.

 

 

I am Human, I'm American, and I'm an Addict...

by Nate Hagens

 

http://www.theoildrum.com/node/3386#more

 

Nickhalálra váró bor sörmester Creative Commons License 2008.02.04 0 0 43062

"Ne veszünk össze"

 

 

Semmi összeveszés nincsen ebben. Egyszerűen az van, hogy a Magyar Gárdát megvetem, Morvai Krisztinát egy kártékony baromnak tartom, a 'kakastollas csendőrség' pedig viccnek durva.

 

De megnyugodhatsz, Landeszman rabbit is egy kártékony baromnak tartom, a magyarországi cionistákat is megvetem, és az örökös holokausztmegemlékezés, ha kell, hanem - na az is nagyon durva viccnek.

 

Mi a faszért nem lehet normálisnak lenni?

Előzmény: nájckingdom (43059)
Nickhalálra váró bor sörmester Creative Commons License 2008.02.04 0 0 43061

"Nem volt múltba révedő faszság, hogy a zsidóknak milliószámra vissza kell települnie Palesztinába, csak azért, mert az őseik kétezer éve még ott éltek???"

 

 

De igen. Egyértelműen az volt. Komoly hiba.

Előzmény: nájckingdom (43059)
wulfin Creative Commons License 2008.02.04 0 0 43060

a teszthez meg egy keres, az indexes becenevetek irjatak mar be az excel tablaba a valasz oszlopba a "valasz" felirat helyere. Koszi.

nájckingdom Creative Commons License 2008.02.04 0 0 43059
Ne hozz ki a sodromból, ember. Nem volt múltba révedő faszság, hogy a zsidóknak milliószámra vissza kell települnie Palesztinába, csak azért, mert az őseik kétezer éve még ott éltek??? Hát van olyan barom suméragyú magyar szélsőséges, aki magyar nagyvállalkozóknál gyűjt, meg alapítványt hoz létre az Etelközbe való alija céljára?
Nálunk a rovásírást tették meg hivatalosnak? A közösségi egybetartozás jelképei minden működő társadalomban szükségesek, nálunk is. Ahol a történelem kerekét (ha lenne olyan) próbálták visszaforgatni, arra a fenti a példa.
A kakastoll opcionális, én félig komolyan fejtegettem, miért várnék egyfajta "fundamentalista" pozitív hatást tőle. (a régi bevált dolgokhoz való visszatérés szimbóluma az elcsüggedetteknek. Ahogy az ortodoxoknál a pajesz, meg a kaftán. Pedig az se korszerű. De tőlem, viselhetik.)
Ne veszünk össze, készüljünk a túlélésre, hogy minél kevesebben dögöljenek bele és senki se azért, mert valamilyen kisebbséghez tartozása miatt bűnbakot csinálnak belőle a népharagnak. De ehhez a kisebbségeknek is el kell gondolkoznia, nem csinálnak-e valamit rosszul egyes hangadóik, nem csinálnak-e belőlük céltáblát felelőtlen megélhetési aktivisták, politikusok. Vagy nem gyűlölik-e a többséget (némely tagjaik, egyes csoportjaik)
Indulat nélkül, ezek fontos kérdések válság küszöbén.
Előzmény: Nickhalálra váró bor sörmester (43055)
Nickhalálra váró bor sörmester Creative Commons License 2008.02.04 0 0 43058

Szuper. A magyar változatot végképp nem olvastam el. :-) Már megfigyeltem korábban is, hogy az ehhez hasonló "negatív" híreket közlő magyar internetes orgánumokon tobzódnak az idióták.

 

Elég szar ügy, hogy aztán az embert azonosítják velük. Na mindegy, már megszoktam végülis.

Előzmény: nájckingdom (43056)
Nickhalálra váró bor sörmester Creative Commons License 2008.02.04 0 0 43057

"Csak azert fejtem ki mert a bekuldesek alapjan ez nem volt mindenkinek vilagos."

 

 

Ajjaj. :-D

Előzmény: wulfin (43046)
nájckingdom Creative Commons License 2008.02.04 0 0 43056
Félreérted. A beszámoló egy argentin építészhallgató (vagy már végzett) élményeiből van, USA-beli, fegyverszerető survivalist vitafórumon írta le. Kisebbségekről egyáltalán nem írt, ez hiányzik is, én megkérdezném tőle, hogy hatott a válság az ottani etnikai csoportok együttélésére. Ezt valaki, akinek tetszett, lefordította magyarra, és elhelyezte egy olyan blogon, ahol ezen kívül főleg zs. téma van, h-tagadás, stb.
Tehát nem a srác sara.
Előzmény: Nickhalálra váró bor sörmester (43054)
Nickhalálra váró bor sörmester Creative Commons License 2008.02.04 0 0 43055

Ha a csendőr alatt azt értjük, hogy működő, valóban a nép érdekét szolgáló rendfenntartó erő, akkor természetesen igen. Az mindenkinek érdeke, aki nem konkrétan bűnözésből akar élni. Ha a kakastollas őrületet meg a Morvai Krisztinát, akkor viszont inkább toronyóra lánccal, vagy lógjon a kezem a bilibe. Borzasztóan irritálnak ezek a múltba révedő faszságok. Lehet, hogy a fökdet fogjuk túrni és mind megdöglünk, de a történeem kerekét nem lehet (meg nem is érdemes) visszatekerni.

 

Ha elfogy az olaj és a lóvé, akkor sem a XIX. század költői jönnek.

Előzmény: nájckingdom (43053)
Nickhalálra váró bor sörmester Creative Commons License 2008.02.04 0 0 43054

Én nem olvastam tovább.

 

Kicsit sem érdekel a faszinger világlátása, meg ahogy összefüggéseket próbál keresni. Az érdekel, amit a válságról leírt. Azt átélte, abban vannak használható dolgok. Az, hogy mit gondol a világ folyásáról, kábé annyira érdekel, mint az, hogy download mit gondol a világ folyásáról. Semennyire.

 

Azt is mindig utáltam, amikor behívnak egy sportolót egy showműsorba, és okosakat vagy vicceseket kell mondania, meg kifejtenie a nézeteit a genetikáról. Ciki és szar. A cipész maradjon a kaptafánál.

Előzmény: nájckingdom (43051)
nájckingdom Creative Commons License 2008.02.04 0 0 43053
Kihagytad azt a vádat, hogy ki szokott magyarozni, vagy gojozni. Úgy tudom, te nem. De vannak, akik igen.
De az én nézeteimből a csendőr még jól jöhet neked, ha vidékre települsz. A Gárda pedig a területvédelmi oszlopa lehet a honvéddelemnek, persze Nemzetőrséggé alakítva, pártsemlegessé téve. Van érved rá, miért spóroolhatja meg Mo a honvédelmet az erőforrrásszegény, válságos-konfliktusos jövőben?
Én kb. annyira utálom az agy nélkül kisebbségező bunkókat, mint te. De vannak reális veszélyek és azokkal szembe kell nézni. Az nem "cigányozás", ha valaki el akarná rettenteni a potenciális lincselőket egy x-edik Olaszliszkától, te is autózhattál volna arra.
Előzmény: Nickhalálra váró bor sörmester (43050)
wulfin Creative Commons License 2008.02.04 0 0 43052

Nem az a celom hogy le tudjuk ellenorizni, hanem hogy szamszerusitve lassuk:

 

- egymas allaspontjait

- mik azok a temak ahol nagyjabol mindenki egyetert

- mik a nagyon vitatott temak

- kiknek a velemenye hasonlit legjobban egymasra

- ki mennyire magabiztos egy-egy temaban

 

ezeken kivul van par trukkos osszefuggo kerdes is amik alapjan konzisztenciat lehet vizsgalni.

 

Aztan fogok kesziteni par abrat a mi a topik kollektiv velemenyet tukorozi.

Előzmény: Nickhalálra váró bor sörmester (43048)
nájckingdom Creative Commons License 2008.02.04 0 0 43051
Azér én is meglepődtem, ahogy továbbolvastam az áltatok ajánlott, valóban nagyon figyelemre méltó argentin dolog alatt a blogot...
Tudod, hogy én forszírozom ezt a témát, de nem feltétlenül minden barommal egyetértve. Most nem mondom, hogy ott minden baromság, csak Kajak ebbe tudott belekötni.
Előzmény: Nickhalálra váró bor sörmester (43047)
Nickhalálra váró bor sörmester Creative Commons License 2008.02.04 0 0 43050

"Nem én bátorítom a zsidó világ összeesküvésben hívő deviánsokat, fegyver beszerzésére hanem ti.
Bors, najsz, black és a down"

 

 

Na áljunk meg egy szóra, seggfej.

 

1) senkinek sem mondtam, hogy vegyen fegyvert

2) nem szoktam összeesküvéselméleteket szőni

3) végképp nem szoktam zsidózni (sem cigányozni, sem arabozni, sem komcsizni, sem semm hasonlót)

 

download egy rasszista köcsög, akivel kábé szóba sem állok, nemhogy egy gyékényen árulnék vele. Kimondottan ellenszenves nájckingdom nézeteiből a kakastollas csendőrség és a magyargárda vagy mi a harmatos tököm. Ennek hangot is adok úton-útfélen. Nekem nagyon olybá tűnik, hogy ebben a topikban masszív kisebbségben vagyunk azok, akik nem arabozunk, nem cigányozunk, nem négerezünk és nem zsidózunk. És a törésvonalak nem az energiavita törésvonaai mentén húzódnak, de kicsit sem.

 

Első Polgár kőkeményen arabozik, advocatusdiaboli nyamnyamozik és ferdeszeműzik, xcoder cigányozni szokott, kilenctizenegy meg lekomcsiz mindenkit, ha kell, ha nem. Te meg vagy olyan segg hülye vagy, hogy azt se tudod, hogy ki mit ír, vagy szimplán csak csúsztatsz és hazudsz, kispofa.

 

Na nehogy már én legyek itt a főrasszista, mert eszem-faszom megáll legott.

 

 

Előzmény: Törölt nick (43030)
nájckingdom Creative Commons License 2008.02.04 0 0 43049
Kis optimista, te biztos vagy benne, hogy a 2015-re megadott dolgokat le fogjuk tudni elenőrizni? :-)
Előzmény: Nickhalálra váró bor sörmester (43048)
Nickhalálra váró bor sörmester Creative Commons License 2008.02.04 0 0 43048
Hamar munka ritkán jó. :-) Vagy ma vagy holnap megcsinálom azt a kérdőívet. De hogy ellenőrizzük le, hogy mi lesz 2100-ban? Honnan tudjuk, hogy kinek volt igaza?
Előzmény: wulfin (43046)
Nickhalálra váró bor sörmester Creative Commons License 2008.02.04 0 0 43047

"Zsidó összeesküvés meg rendszeresen elhangzik tőletek"

 

 

Disztingváljunk, ha kérhetem. :-)

 

Te még ilyet tőlem nem hallottál (sem másféle egyneműek közötti, pl. kékszeműek vagy zöldhajúak által szervezett összesküvést sem). Vannak persze a világban olyan dolgok, amelyek kívülről nézve összeesküvésnek tűnnek, de a legtöbbször remekül meg lehet indokolni őket logikusan is. Amit azt Ganxta Zolee is megénekelte volt: a pénz, a pia, a hoki meg a pina. Remekül indokolható ezekkel a világ működése.

 

Azt ugyan tényleg gondolom, hogy a tornyokat az amerikaiak robbantoták fel (csak vitázni ne keuzdjünk róla megint, könyörgöm), de ezt nem azért gondolom, mert imádom az összeesküvéselméleteket, hanem azért, mert nyilvánvaló. Sajnos. Még csak nem is ritka az ilyesmi. Bizonyos szempontból teljesen érthető is.

 

A legtöbb összeesküvéselmélet valós háttere egyszerű érdekazonosság. Héköznapi dolog.

Előzmény: Törölt nick (43032)
wulfin Creative Commons License 2008.02.04 0 0 43046

Eddig oten toltottek ki a kerdoivet, ezuton is koszonom nekik a raaldozott idot. De kellene meg ember:) Hol van a kemeny mag?:)

 

Tehat meg egyszer  a cim:

 

http://129.59.129.195/peakoil_kerdoiv.xls

 

a valaszokat ide: bogyom74@gmail.com

 

Igen-t nem-et ne irjatok, csak szamokat! Tehat pl

 

"Lesz-e globalis energiatermelési csúcs a következő 2 évben?"

 

kerdesre ha ugy gondolod hogy nem, de adsz ra 10% esely hogy megis akkor 10%-ot kell irni, ha ugy gondolod hogy igen, de adsz ra 10% eselyt hogy nem akkor 90%-ot irjal be. Csak azert fejtem ki mert a bekuldesek alapjan ez nem volt mindenkinek vilagos.

 

ayantaqe Creative Commons License 2008.02.04 0 0 43045

Ha döglik a tehenem, dögöljön meg a szomszéd is.

Előzmény: nájckingdom (43041)
ayantaqe Creative Commons License 2008.02.04 0 0 43044
:))) Élelmes gyerkőc!
Előzmény: Törölt nick (43042)
ayantaqe Creative Commons License 2008.02.04 0 0 43043

ezért helyeslem a Nemzetőrséget (addig is Gárdát), mert ott van fegyelem.
Kb. akkor van az utolsó pillanat, amíg Nemzetőrséggé kell átalakjtani a mai pártkötődésű gárdát, amikor fegyvert kapnak és kezdenek lőgyakorlatokat folytatni, kollektíven. Szerintem az idén ezt el kéne érni. Mármint a pártsemlegessé tételt.

 

Hajjaj, van itt baj...pártsemlegesség? Ma? Mo.-on? Nane.

 

Egy sithiccdöfen szituációban a gárda lenne az első szervezetten fosztogató szabadcsapat. Biztosan nem lenne 'cigánybűnözés', hiszen rövid úton megoldanák a problémát.

 

Csak nekem nem tudom melyik a jobb: ha gazsi kopogtat be a 20 tesóval a szomszédból disznóölővel és bottal, vagy 30 állig kalasnyikovozott vérzőszájú gárdista, aki a törvény nevében elvinne minden mozdíthatót és engedelmemmel megkérnének hogy ne nézzem amíg dugják az asszonyt...azt hiszem az előbbieknek elég lenne egy kis ejnyebejnye rendcsináló tárürítés, de az utóbbiakhoz már tank kéne.

 

Durván és sarkítva.

Előzmény: nájckingdom (43036)
nájckingdom Creative Commons License 2008.02.04 0 0 43041
Az a legrosszabb, hogy a potenciális támadóknak máris van fegyvere, a korlátozás, csak a polgárokat akadályozhatja meg az önvédelemben. Azért a teljesen kontrollálatlan felfegyverkezés valóban rosszhoz vezethet válságidőszakban, pl. én előre tudott biztos halálom előtti napon tudnék egy listát csinálni, kiknek kéne előttem menni a másvilágra...
Előzmény: Konfliktuselmelet (43040)
Konfliktuselmelet Creative Commons License 2008.02.04 0 0 43040
"Lehet én vagyok a hülye de nem szeretném, hogy mindenféle pszichológiai kezelésre szoruló ember AK47 est és hangtompítós fegyvereket szerezzen be otthonra magának."

Nem, nem vagy hülye (persze ez szigorúan erre az egy hozzászólásdarabkára vonatkozik), de ha akarod, ha nem jelenleg is ez van. Jelenleg is rengeteg fegyver van "forgalomban". És általában nem az IQ bajnokok használják. Sajnos.
Előzmény: Törölt nick (43032)
nájckingdom Creative Commons License 2008.02.04 0 0 43039
"A tobbi bejegyzest en a blogon nem is olvastam, mert nem erdekelt. "
Persze, de látod, ha valakinek nem tetszik a mondanivalód, kipécézi, hogy miféle helyről ajánlgatsz bejegyzést...
Az argentin beszámolót ugyanúgy a saját szűrőnkön át kell értékelni, ahogy a volt szovjet és kubai omlás-sztorikat is. Egyikben sem kényszerült nagyvárosi lakosság tömegesen vidékre települni, egyikben se fordult meg (még ) az urbanizációs trend, egyik se következett be globális olajcsúcs és globális pénzügyi omlás idején.
Ettől még rendkívül hasznos tapasztalatok, de nem egy az egyben lesz így máshol.
Szerintem nálunk nem lesz tömeges autózás 5 év múlva és kilátástalan a mai nagyvárosi lakosságszint fennmaradása. Viszont állam nélkül rakásradöglünk. Se az orosz, se a kubai, se az argentin állam nem omlott össze, csak lerohadt, de magmaradt az alapszinten.

Argentina jó példa rá, hogy az ÚJ, vagy Óvilág a válságállóbb. Szerintem az Újvilág szűzföldek extenzív lerablására épült, a lengyel bevándorlók unokái, ükunokái sorban álltak a Buenos-airesi lengyel konzulátus előtt vízumért az óhazába. Ezrével.
Lehet, hogy jönnek majd haza amerikás magyarok?
Szükségünk van rájuk? El tudjuk őket helyezni? Én befogadnám őket, ha lesz is szűkösség amúgy is.
Előzmény: V.4_BlackVoid (43037)
V.4_BlackVoid Creative Commons License 2008.02.04 0 0 43038
Ilyen SHTF esetben kajakterv az elso aldozatok kozott lesz. A hirekbe is bekerul majd: ehezo hajlektalan plazmatevet evett es belehalt. ; )
Hat hiaba, ha nincs mas otthon...
Előzmény: Törölt nick (43035)
V.4_BlackVoid Creative Commons License 2008.02.04 0 0 43037
Jo lett volna ha az elejen beirom, hogy ne a fegyveres reszre koncentraljatok. Az onvedelem fontos, de Magyarorszagon keves embernek van lofegyvere barmelyik amerikai allamhoz viszonyitva.
Raadasul a fegyver kifejezetten draga is.

A tobbi bejegyzest en a blogon nem is olvastam, mert nem erdekelt.

Ami viszont fontos es sztem kimaradt: halozsak.
Előzmény: V.4_BlackVoid (43033)
nájckingdom Creative Commons License 2008.02.04 0 0 43036
Nem mellesleg, amint már korábban utaltunk rá, az argentin beszámolóból világos, hogy messze nem totál összeomlást éltek át, hanem egy elég nagy hanyatlást, ami azonban nem szüntette be se a tömeges autózást, se az áramellátást, vagy a TV-sugárzást, stb.
Amit ír, hogy 2 heti folyamatos áram- és gázszünet esetén azonnal menekülni kell a városból, arra utal, hogy ezt viszont neki nem kellett kipróbálnia, bár helyesen sejtheti.
Szóval ez MESSZE NEM MAD MAX, ez egy még elviselhető korai fokozat. Azért kéne jól csinálnunk, hogy náélunk max. ilyen legyen a következő években.
Bár nem minden téren, mert szerintem a tömeges autózás biztos nem maradhat meg, ill. nem is cél, azt az erőforrást inkább az átállásra kéne fordítani. Az egyéni fegyverkezés is kétélű dolog, legalább szervezett szinten kéne kordában tartani, ezért helyeslem a Nemzetőrséget (addig is Gárdát), mert ott van fegyelem.
Kb. akkor van az utolsó pillanat, amíg Nemzetőrséggé kell átalakjtani a mai pártkötődésű gárdát, amikor fegyvert kapnak és kezdenek lőgyakorlatokat folytatni, kollektíven. Szerintem az idén ezt el kéne érni. Mármint a pártsemlegessé tételt.
Előzmény: V.4_BlackVoid (43033)
nájckingdom Creative Commons License 2008.02.04 0 0 43034
"Sem ilyen osszeskuvesrol nem esett szo itt, "

Kajakterv arra gondolhatott, hogy az ajánlott argentin beszámoló alatti összes bejegyzés a blogon gyakorlatilag zsidó összeesküvés témájú. Tény, hogy az argentin építészhallgató fórumbejegyzéseiben erről szó sem esik, tehát ez itt az adott blog szerkesztőinek úrukapcsolása. Lehet, hogy te és Bor Sörmester nem olvastátok tovább? Nem mintha ne értenék egyet a második bejegyzés témájával, hogy az USA külpolitikáját farokként csóválja a lobbi. A még lejjebb található holo-tagadás foka nekem már kicsit sok. Abban a témában maximum a számháborút találom indokoltnak, meg a technikai részletek tisztázását (tényleg nem volt emberből készült szappan, stb, tényleg lehet, hogy nem 6 millió, "csak" 3-4, stb.), ez részben szaktörténész, részben politikai ügy.
Kajak, hogy világos legyen: én nem gondolom, hogy zsidók okozzák az olajcsúcsot!
Ami itt témába vághat, az egyrészt Izrael állam átlagon felüli sebezhetősége a Perfect Storm által (olaj, éghajlat, menekültek, globális pénzügyek, USA-lehanyatlás), másrészt a Nagy Válság idején kisebbségek lehetséges bűnbak -szerepe (amihez mai ostoba politikákk derekt céltáblául álljthatnak egyes kisebbségeket) , harmadrészt hazánk, minrt esetleges menedék átköltözésre kényszerülő országok, társadalmak számára.
Előzmény: V.4_BlackVoid (43031)
V.4_BlackVoid Creative Commons License 2008.02.04 0 0 43033
Nincs semmim otthon. Igazabol en a fegyverest reszt at is ugrottam. A tobbi a lenyeg....

A legfontosabb: viz es kaja.
Előzmény: Törölt nick (43032)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!