Keresés

Részletes keresés

pirinyó2 Creative Commons License 2014.02.03 0 0 1693

Nincs ideje a takarításra?

Zavarja az, hogy miután az egész napot végig dolgozta, otthon rendetlenség van?

Mi megcsináljuk Ön helyett. Profi és gyors munka.

Magánház-lakás heti és nagytakarítása

 

 

egyszeruentiszta@gmail.com

www.egyszeruentiszta.info

 

 

 

gabriella1959 Creative Commons License 2014.02.02 0 0 1692

54 éves vagyok. lakások rendszeres illetve alkalmi takarításával foglalkozom 6.éve.

a keddi és pénteki napokra keresek munkát lehetőleg a IV.ker illetve környékén. 

hétvégi takaritást is vállalok.l

Hivjon bizalommal. Nem órabérben hanem megbeszélt összegben dolgozom.

elérhetőségem  gabi959@vipmail.hu vagy a 30/5429250 es tel.számon.

 

enemi2013 Creative Commons License 2014.02.02 0 0 1691

Házvezetést, takarítást vállalok, kizárólag Családoknál

és idős hölgyeknél Budapesten, alkalmi és rendszeres jelleggel is.

Nagytakarításoknál szívesen megyek vidéki helyszínekre is. 29 éves, értelmiségi nő vagyok, gyakorlattal és referenciával rendelkezem.

Elérhetőségeim: molnevi@gmail.com és 30/472-52-95

Üdvözlettel,

Évi

Nikolett091 Creative Commons License 2014.02.02 0 0 1689

Tisztelt Hirdetők!

Szombati napokra gyerekfelügyeletet és takarítást vállalok.Nagyon kedvező áron dolgozom.

Ha felkeltettem érdeklődésüket várom üzeneteiket.

E-mail:nikodemia@freemail.hu

Előre is köszönöm

Törölt nick Creative Commons License 2014.01.31 0 0 1688

Tisztelt Fórumozók!

 

Takarítást vállalok hétfő vagy keddi nap, heti rendszerességgel.

A II. kerület Gábor Áron utcába, és a XIII. ker Béke tér,  XVIII. ker Kossuth Lajos utcába járok családokhoz.

Kőbánya Kispest metrótól egy órán belül elérhető munka érdekel, 1.000,-Ft/óra.

Iroda takarítás is lehet, 3 - 6 órán belül elvégezhető munka.

 

Szép napot: Ildikó

Tel: 06-30-222-5986

Törölt nick Creative Commons License 2014.01.31 0 0 1687

Tisztelt Fórumozók!

 

Középkorú nő vagyok, takarítást vállalok hétfői vagy keddi napokon.

Jelenleg a II. és a XIII. kerületbe járok, ami  4 ill. 6 órás munkát jelent, szerda és pénteki napokon, csütörtökre egy kis irodát vállaltam.

Bemutatkozó levelet küldök, referenciát tudok adni.

Pénzügyi ügyintézőként dolgoztam, amíg volt munkahelyem, kb. két éve foglalkozom takarítással családoknál.

 

Tel: 06-30-222-5986

 

Üdvözlettel: Kovácsné Ildikó

niki0129 Creative Commons License 2014.01.30 0 0 1686

Vállalunk,irodák,lakások,társasházak,üzletek takarítását a hét mindennapján,megfizethető árakon,Budapesten és Pest megyében

k.nikolett@gmail.hu

Nikolett091 Creative Commons License 2014.01.29 0 0 1685

Tisztelt Hirdetők!

Szombati napokra gyerekfelügyeletet és takarítást vállalok.Nagyon kedvező áron dolgozom.

Ha felkeltettem érdeklődésüket várom üzeneteiket.

E-mail:nikodemia@freemail.hu

Előre is köszönöm.

 

Kriszten35 Creative Commons License 2014.01.28 0 0 1684

Teljeskörű Iroda-Irodaház takarítást napi-heti rendszerességgel vállaljuk.

 

http://egyszeruentiszta.info/szolgaltatasaink-takaritas

Bejárónő pesterzsébet Creative Commons License 2014.01.28 0 0 1683

Kedves elfoglalt pesterzsébeti háziasszonyok!

 

Maximálisan megbízható, gyakorlott, kultúrált, nemdohányzó 40-es nő segítsége lenne takarításban, vasalásban XX. kerületben.

Főállásom mellett heti több szabadnapomat szeretném hasznosan eltölteni akár az Ön háztartásában is, 1000 forintos óránkénti díjazással.

Hívását a 06-30-264-7665-ös számon várom.

Köszönettel:

Rózsa

working.girl Creative Commons License 2014.01.28 0 0 1682

Tisztelt Fórumozók!

 

Középkorú, rendezett családi háttérrel rendelkező nő takarítást vállal Budapesten hétfői vagy keddi napokon.

 

Jelenleg két helyre járok, ha szükséges, referenciát tudok adni.

 

 

Szíves érdeklődését a working.girl@indamail.hu email címen vagy az alábbi telefonszámon várom:
70/672-1644

Üdvözlettel:
Mária

Tiszta Otthon Creative Commons License 2014.01.27 0 0 1681

Kedves Fórumozó Hölgyek, Házaspárok, Családok!

 

 

Középkorú, megbízható nő vagyok. Budapesten vállalok takarítást magánlakásokban.

 

Ha segítségre van szüksége kb. 60-90 négyzetméteres lakása tisztán tartásához, keressen meg bátran.

 

Heti-kétheti rendszerességgel szívesen vállalom lakásának takarítását.

 

Szépen, alaposan, az Önnel egyeztetett igényeknek megfelelően takarítok. Természetesen nem dohányzom.

 

Ide várom jelentkezését: otthontisztasag@gmail.com

niki0129 Creative Commons License 2014.01.26 0 0 1680

Takarításokat vállalunk,lehet üzlet,iroda,lakás,társasház,megfizethető árakon.

k.nikolett@gmail.hu

D7703 Creative Commons License 2014.01.26 0 0 1679

Kedves Fórumozók!

 

Budapest 12. kerületében, Déli Pályaudvarhoz közel talàlható 60 nm-es lakásunkba keresünk lelkiismeretes, tisztességes bejárónőt, kéthetenkénti rendszeres takarításhoz, hétköznap délelőtt. Alkalmanként 4500,- Ft-ot tudunk fizetni.

Nagyobb, időnként elvégzendő feladatokért (pl. ablaktisztítás) alkalmanként külön díjazást adnánk. A lakásban egy közepes termetű, rövidszőrű kutya is él, így elsősorban kutyabarát hölgy jelentkezését vàrjuk.

A kutyával kapcsolatban a közelben lakók esetén tovàbbi munkàt is ajánlunk.

 

Jelentkezésüket a manoczi@freemail.hu e-mail címen fogadjuk.

 

Köszönettel:

Dóra

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.01.23 0 0 1678

Tisztelt Fórumozók!

 

Középkorú nő vagyok, takarítást vállalok hétfői vagy keddi napokon.

Jelenleg a II. és a XIII. kerületbe járok, ami  4 ill. 6 órás munkát jelent, szerda és pénteki napokon, csütörtökre egy kis irodát vállaltam.

Bemutatkozó levelet küldök, referenciát tudok adni.

Pénzügyi ügyintézőként dolgoztam, amíg volt munkahelyem, kb. két éve foglalkozom takarítással családoknál.

Tel: 06-30-222-5986

 

Üdvözlettel: Kovácsné Ildikó

niki0129 Creative Commons License 2014.01.23 0 0 1677

Takarítást vállalunk,lehet lakás,társasház,iroda,üzlet számlaképesen is Budapesten és Pest megyében.több éves munkatapasztalattal rendelkezünk,luxus üzletek,takarításában is.Érdeklődni lehet a megadott elérhetőségen

k.nikolett@gmail.hu

vilgit Creative Commons License 2014.01.23 0 0 1676

Budapesten, a VI. kerületben a Nyugati pu. mellett levő 80 nm lakásunkba keresünk 2 hetente hétfő vagy kedd délelőtti kezdéssel  rendszeres takarításhoz nemdohányzó, precíz, önálló, megbízható takarítónőt. Önéletrajzot árajánlattal és lehetőség szerint referenciával az alábbi email címre kérem: marta.szucs@gmail.com

 

Márta

Tiszta Otthon Creative Commons License 2014.01.23 0 0 1675

Kedves Fórumozó Hölgyek, Házaspárok, Családok!

 

 

Középkorú, megbízható nő vagyok. Budapesten vállalok takarítást magánlakásokban.

 

Ha segítségre van szüksége kb. 60-90 négyzetméteres lakása tisztán tartásához, keressen meg bátran.

 

Heti-kétheti rendszerességgel szívesen vállalom lakásának takarítását.

 

Szépen, alaposan, az Önnel egyeztetett igényeknek megfelelően takarítok. Természetesen nem dohányzom.

 

Ide várom jelentkezését: otthontisztasag@gmail.com   (Ha megírja telefonszámát is, szívesen felhívom, hogy egyszerűbb legyen az egyeztetés.)

 

 

working.girl Creative Commons License 2014.01.23 0 0 1674

Kedves Fórumozók!

 

39 éves, káros szenvedélyektől mentes, megbízható nő takarítást vállal hétfői, keddi vagy csütörtöki napokon.

 

Ha úgy érzi, hogy összecsapnak a feje felett a hullámok, hívjon bizalommal, nem okozok csalódást!

 

Szíves érdeklődését a working.girl@indamail.hu email címen vagy az alábbi telefonszámon várom:

70/672-1644

Üdvözlettel:
Mária

Kis_Cicus Creative Commons License 2014.01.20 0 0 1673

Budapesten, Zuglóban található 50 m2 lakás 2 heti hétköznap délutáni  rendszeres takarításához keresek nemdohányzó precíz, önálló munkavégzésre képes hölgyet. Referenciát és lehetőleg fényképes önéletrajzot árajánlat kíséretében az alábbi emailcímre várom: hazproject2014@gmail.com

 

Bernadett

niki0129 Creative Commons License 2014.01.20 0 0 1672

Takarításokat vállalunk.Budapesten és Pest megyében.Megfizethető árakon.A hét mindennapján.

Irodák,lakások,társasházak,üzletek,számlaképesek vagyunk.érdeklődni lehet a megadott elérhetőségemen,referenciát tudok adni.

k.nikolett@gmail.hu

 

Cuncilány Creative Commons License 2014.01.20 0 0 1671

MEGBÍZHATÓ TAKARÍTÓNŐT AJÁNLOK!

 

Melinda (37) régóta dolgozik nálunk bejárónőként 2 nap/hét rendszerességgel, azonban jelenlegi munkáját kiegészítendő más családi házaknál/lakásoknál is szívesen vállalna hasonló munkát. Jelenleg főz, mos, takarít és minden háztartási munkát elvégez kiválóan, becsületesen és nagyon megbízhatóan! Ráadásul a társasága is kitűnő, igazán jó ember és lehet rá számítani :-)

 

Érdeklődni nála lehet a 70/365-4390 telefonszámon, de én is szívesen szolgálok referenciával.

zso.zso Creative Commons License 2014.01.20 0 0 1670


Kedves Mindenki!

 

 Takarítást Vállalok családoknál!! megbiszhato Rugalmas,munkámra igényes, csalódást nem okozó. 39év Nő vagyok.  Részleteket,telefonon,vagy személyesen. 1 próba nap Biztos referencia! Eddigi helyeimen is ez alapján Döntöttek. de referenciám is van. az ön elvárásai a legfonntosabak!!

 

Le Írni mindent le lehet,így nem írok többet. GYözödjön meg inkább.

 

 

                  Hívjon Bizalommal: 06-706345842  . Köszönöm!

 

   Üdv: Erzso

Takarítás Budán-Pesten Creative Commons License 2014.01.19 0 0 1669

Kedves Fórumozók!

 

Keresem azt a családot, házaspárt, ahol szükség van rám a lakás tisztántartásához. Ha úgy érzi, hogy munka és egyéb elfoglaltságok miatt nem jut ideje a takarításra, bízza rám nyugodt szívvel.

 

35 éves vagyok, heti-kétheti rendszerességgel vállalok takarítást magánlakásokban.

 

Keressen bátran, ha ilyen segítséget keres:

- pontos, megbízható

- tulajdonosi szemlélettel takarít

- nem dohányzik

- nem húzza az időt

 

Elérhetőségem: takaritasbudapesten@gmail.com

 

(Kérem írja meg a lakás alapterületét, a hozzávetőleges címet és minden mást, amit fontosnak tart.)

niki0129 Creative Commons License 2014.01.19 0 0 1668

Takarításokat vállalunk.Számlaképesek vagyunk!

Irodák

Lakások

társasházak

Üzletek

Érdeklődni lehet a megadott elérhetőségen

k.nikolett@gmail.hu

niki0129 Creative Commons License 2014.01.19 0 0 1667

Takarításokat vállalunk.Számlaképesek vagyunk!

Irodák

Lakások

társasházak

Üzletek

Érdeklődni lehet a megadott elérhetőségen

Törölt nick Creative Commons License 2014.01.19 0 0 1666

Kedves Fórumozók!

4-6 óra alatt elvégezhető takarítási munka érdekel, Kőbánya-Kispest metrótól 1 órán belüli elérhetőséggel.

Hétfő-keddi napokon tudnám vállalni.

Tel: 06-30-222-5986

Szép napot mindenkinek: Ildikó

th.takaritas Creative Commons License 2014.01.17 0 0 1665

Tisztelt Forumozók!

 

2 emeletes kőbányai társasházunk számlaképes takarítót keres az alábbi feladatokra:

- 80 m2 (lépcsőház + előtér) heti kétszeri felseprése + felmosása

- kukatároló (9m2) heti egyszeri felseprése, felmosása

- heti egyszer szemétszállításkor a kukák ki/berakása

- 2 db 240 literes kuka + 2 db 120 literes szelektív kuka 2 havi kimosása

- félévente korlátok letörlése

- évi kétszer ajtók és ablakok takarítása

- évi egyszeri nagytakaritás

- télen a társasház előtti járdán + gépkocsi behajtónál a hó ellapátolása (ha van), ami kb. 10 négyzetméter

 

A heti kétszeri takarításoknak vagy napközben vagy esténként kellene történnie.

 

Kérjük, ajánlataikat a th.takaritas@indamail.hu címre küldjék.

 

A szomszédos ikertársasház is takarítót keres kb. ugyanúgy a fent leírtakra. Várjuk a 2 társasházra együtt is az ajánlatokat.

zzzxz Creative Commons License 2014.01.17 0 0 1664

Tisztelt Fórumozók!

 

Alkalmi és rendszeres takarítást, nagytakarítást vállalok, elsősorban Érden, Törökbálinton, Budaörsön, Budapesten. Felújítások utáni takarításban is nagy tapasztalatom van. Kérése esetén referenciával. 

Beszéljünk a részletekről. Elérhetőségeim: 0670/397-5027, szepenjol@gmail.com

Csillaxy Creative Commons License 2014.01.16 0 0 1663

Kedves Fórumozók!

 

Budapesti, főiskolás, nem dohányzó lány vagyok. Családoknál illetve magánszemélyeknél vállalok takarítást. Szakmai tapasztalatomat 3 csillagos szállodában szereztem. Amit nyújtani tudok: precizitás, megbízhatóság, maximalizmus. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, ezen az email címen keressen: csillampor01@gmail.com 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!