Keresés

Részletes keresés

oblomovka Creative Commons License 2015.08.13 0 0 2787

nem a márka a lényeg, hanem a minőség, próbálkoztam utángyártottal, de visszavittem másnap. megoldottam használtpiacról, azért köszönöm a tippet.

Előzmény: Pistuka55 (2786)
Pistuka55 Creative Commons License 2015.08.03 0 0 2786

Szerintem Media Markt oldalán nyugodtan nézz körül, tele van univerzális tablet tokokkal mindenféle színben nagyon olcsón, de alma logósat is megtalálod ha nagyon a márka lényeg.

Előzmény: oblomovka (2784)
histván Creative Commons License 2015.07.31 0 0 2785

Az utóbbi két napban Air-2-m Macről - USBvel töltéskor - bimbamszerű hangjelzést ad,még,ha kikapcsolva teszem akkor is.

Ha hálózatról töltöm nem.Idegesít,mi lehet a gond?

oblomovka Creative Commons License 2015.07.30 0 0 2784

ipad 2-3-4re való smart case/cover nincs valakinek elfekvőben (lehetőleg ne szürke színben)? megvásárolnám. az enyém már megy szét. köszi

silent hunter 3 Creative Commons License 2015.07.20 0 0 2783

Te aztán tudsz fogalmazni.

Előzmény: ikoca71 (2782)
ikoca71 Creative Commons License 2015.07.19 0 0 2782

Sziasztok az ipad es folyton a iCloud belépést kéri megadom neki a jelszót es nem fogadja el. Mit tegyek? 

K Nándor Creative Commons License 2015.07.11 0 0 2781

Talan a kovetkezo frissitessel javitjak. Esetleg egy app reinstallt meg megprobalhatsz, neha bejon.

Előzmény: SomiJ (2780)
SomiJ Creative Commons License 2015.07.07 0 0 2780

Sziasztok! Vettem egy iPad2 gépet. Letőltöttem az appstorebol a Notepad+ alkalmazási, amiért fizetnem kellett. A rendszerem iOS 8.4. A gondom hogy akár hányszor indítanám a notepad alkalmazási, állandóan kilép. Egyszerűen nem tudja el indítani! Mit lehet vele tenni, hogy működjön? Vagy azt a pénzt be buktam?

Vgyuri1946 Creative Commons License 2015.06.25 0 0 2779
És igen vastag bőr van a képükön. Szemrebbenés nélkül árulnak semmilyen aktív elemet nem tartalmazó HDMI-AVI (3 db RCA) átalakító kábelt, ami fizikailag is képtelenség, lévén az egyik digitáls, a másik analóg. Becsületúkre legyen mondva, visszaadták a pénzt, nekem meg van egy jó, vászonerősítésű, egyenként árnyékolt kábelem, csak a HDMI-t cseréltem le RCA-kra:-)
Előzmény: silent hunter 3 (2778)
silent hunter 3 Creative Commons License 2015.06.25 0 0 2778

Igaza van a kollégának vigyázni kell a kinai cuccokkal.Nemrég vettem ipad 3-hoz HDMI kimenetet , amint régebben írtam is ide.  IOS8 óta nem működik, azt írja nem támogatott : (

Ugyanígy vettem töltő hosszabbítót is régebben, az se működött.

Előzmény: Vgyuri1946 (2777)
Vgyuri1946 Creative Commons License 2015.06.24 0 0 2777

Hát, ahhoz képest ez a cucc ingyen van.

 

http://www.ebay.com/itm/3-USB-Hub-Card-Reader-Camera-Connection-Combo-Kit-For-iPad-Mini-4-Air-Air2-ios8-/271881441425?pt=LH_DefaultDomain_15&hash=item3f4d659091

 

A kérdés, hogy mit fog csinálni. Aranyfokozatú eladó, tehát túl sok panasz nem lehet rájuk. Ha meg tényleg nem működik, akkor megreklamálom, 1500 forintért nem fognak vitatkozni :-)

Előzmény: K Nándor (2776)
K Nándor Creative Commons License 2015.06.24 0 0 2776

Mindegyik megkapta az iOS8-at, különbség ilyen téren nincs.

 

Ha a tablet 7,9"-os, akkor az mini, ha arany, akkor biztos mini 3. (Előtte nem volt arany mini)

 

Itt található SD kártya adaptert, USB-t lehet nem gyártanak hozzá...

http://store.apple.com/hu/product/MD822ZM/A/lightning%E2%80%93sd-k%C3%A1rtyaolvas%C3%B3-f%C3%A9nyk%C3%A9pez%C5%91kh%C3%B6z-%C3%A9s-kamer%C3%A1khoz?fnode=a43f4c87d3110d4c5b388f1e64cab360311bf1c09f196af6b6f359fc246a29f9530f20055b0f0744348995e193c3aa457d4deeb7fe2fd684e532134eba2089b514f50e48f52d96603e2551424f6858a67c898f51b1d2e0ffcc3b14c8f37c25b975d7224054267b18cd6e49b7d4453c52&fs=f%3Dipadmini3-apple%26fh%3D4098%252B43de%252B3214

 

Ennek az ára botrány... anno az ipad3-hoz 5e Ft-ért vettem SD és USB adatapeter.

 

Apple kiegészítőket (Adatkábel, dokkolók, adaptere) egy saját chippel látják el, amit más nem hivatalos gyártó nem kap csak úgy. Így a másolatok vagy működnek , vagy nem. Pl. az utángyártott olcsó adatkábelekkel rendszeresen gondom volt.

Előzmény: Vgyuri1946 (2775)
Vgyuri1946 Creative Commons License 2015.06.24 0 0 2775

Tehát csak a dugó dönt, szoftverileg a 4, Mini és 5 között nincs különbség? Ezek szerint ez a kütyü Mini3 lehet, mert kicsi a dugó, viszont arany színű.

 

Almás webáruház hol van és hogy keressem ezt a hubot. Meg mennyibe kerülhet, mert nálunk a szállítás majdnem annyiba kerül, mint a kinai a fél világot megkerülve.

 

Nekem vannak ilyen ferdeszemű cuccaim androidoshoz, az én noname Amiko7-e,men eddig minden működik, de pl. egy másik ismerősöm Alcatelje válogat. Nyilván a sok különböző androidos gyártó nem tökéletes kompatíbilis. Az Apple-től viszont az az elverhető, hogy legalább önmagával kompatibilis.

Előzmény: K Nándor (2774)
K Nándor Creative Commons License 2015.06.24 0 0 2774

Hali! Ha rám hallgatsz, akkor csak eredeti gyárit veszel almáéktól. Az a baj ,hogy az olcsó kínai kacatokkal sok a gond. Vagy felismeri a gép, vagy nem...

 

Ipad 1; 2; 3; -> 30 pines régi csatlakozós kell

Ipad 4; air; air2; mini; mini2; mini 3-> ezeknek már az új lightning csatlakozós kell.

Előzmény: Vgyuri1946 (2773)
Vgyuri1946 Creative Commons License 2015.06.24 0 0 2773
Szervusztok. Új vagyok ezen a topikom, mert sohasem voltam elég gazdag, hogy Apple cuccokat vegyek. Most szakértek olyan ismerősnek, aki még ennyit sem ért hozzá:-)

Szeretne usb hubot venni az iPad Minijéhez. Engem bízott meg, hogy veyek neki az eBayen. Csakhogy nem igazodom ki pontosan a számháborúban. A képek szerint ugyanazt a dobozt árulja mindenki, de külön van a 2, 3, és 4, Mini, 5. .. Nem kompatibilis egymással az egész család, főleg az OTG vonatkozásban? És a Mini-ből többféle van? Mert néztem az árjegyzékeket és láttam olyat, hogy Mini3. És csak abban van arany színű, márpedg a szóban forgó masina "aranyos". A számát viszont nem látom a masinán sehol.

Melyik hubot vegyem. Ezt néztem ki, de vannak alacsonyabb számúak is.

http://www.ebay.com/itm/3Port-USB-Hub-Micro-SD-TF-Card-Reader-Camera-Combo-Adapter-for-iPad-4-Mini-5-/331223922494?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4d1e7bf73e

ktm250 Creative Commons License 2015.06.17 0 0 2772

Sziasztok!Egy olyan problémám lenne az iPad minivel hogy lemerült de nem akar tölteni találkozott már valaki ilyen problémával?most volt 2 éves!

Mindennev Creative Commons License 2015.05.26 0 0 2771

Sziasztok,

 

egy kis segitsegre/tapasztalatra lenne szuksegem...

van egy ipad mini-m 2013 marciusaban vasaroltam. Szeretem imadom, nagyon jol mukodik/mukodott eddig. Kb 2 hete szinte hasznalhatattlan, mert a kijelzo hasznalat kozben "eletre kell" foggalmam sincs mi a baja, nem a frissites utan jelentkezett, semmi serultes nem erte, egyszer csak elkezdett "erintetni" helyettem, lapozni az apps-ok kozott, stb. 

 

Volt valakinek ilyen tapasztalata?? Mi az orvossag ra?? Nem gondolnam h kijelzo hiba, mivel ha nincs "erintgetos" kedveben normalisan mukodik, de amikor elkezdi, hasznalhatattlan...

 

koszonom a segitseget, es bizom benne, h nem panel csere, szereles stb a hibaja a kis tabomnak..

histván Creative Commons License 2015.05.26 0 0 2770

Új kérdés:

 

Hangrögzítő appot keresek.A Dictaphone -t használom,

viszont nincs benne címírás és dátumrendező opció.

Fontos lenne,sajna az iPhone hangjegyzetek megfelelője lenne ideális

márcsak a szinkronizálás miatt is - de az nincs.

Thx

histván Creative Commons License 2015.05.08 0 0 2769

Köszi,rápróbáltam,de nem jött be.A splashtopot megnézem.

Előzmény: K Nándor (2768)
K Nándor Creative Commons License 2015.05.07 0 0 2768

http://www.airserver.com/

 

Ez is fizetős, de úgy tudom volt próbaidő, ha csak rövid időre kéne.

 

 

Előzmény: histván (2766)
histván Creative Commons License 2015.05.07 0 0 2767

Az lehet,hogy wifis iPadnek nincs 9 számjegyű azonosítója + jelszava?

Előzmény: Aszpirin (2765)
histván Creative Commons License 2015.05.07 0 0 2766

Fordítva szeretném.IPadről komputerre egyértelmű.

Előzmény: Aszpirin (2765)
Aszpirin Creative Commons License 2015.05.06 0 0 2765

TeamViewer?

Előzmény: histván (2764)
histván Creative Commons License 2015.05.06 0 0 2764

Használ valaki képernyőmegosztást iPad-re?A Splashtop appot(9,99EU) találtam,macről néznék streamelt tartalmat :-)

Esetleg használhatóbb, valamit?Thx.

gigabit1 Creative Commons License 2015.05.03 0 0 2763

Köszi ;)

Előzmény: K Nándor (2762)
K Nándor Creative Commons License 2015.05.03 0 0 2762

Az mar nem fog menni, talan meg a 8.2 megoldhato.

Előzmény: gigabit1 (2761)
gigabit1 Creative Commons License 2015.05.03 0 0 2761

Sziasztok

 

Van nekem egy ipad 3 Retina 16Gb készülékem

Valamilyen úton módon vissza tudom downgradelni 8.1.3-rol 8.1.2-re?

köszönöm a segítségeteket

üdv

histván Creative Commons License 2015.04.25 0 0 2760

Beszari voltam,de megoldódott.Sima ki-bekapcs után ok,thx!

Előzmény: K Nándor (2757)
histván Creative Commons License 2015.04.25 0 0 2759

igen

Előzmény: E30Allrad (2758)
E30Allrad Creative Commons License 2015.04.24 0 0 2758

A Netet adó készüléken be van kapcsolva a "Személyes Hotspot"?

Előzmény: histván (2750)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!