Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

ismeros Creative Commons License 2018.04.11 0 0 2052

vételkor = váltáskor

Előzmény: ismeros (2051)
ismeros Creative Commons License 2018.04.11 0 0 2051

Hello!

 

Nekem is ilyenem volt. Már bánom, hogy eladtam. Az automata eléggé lassan vált, megszokást igényel. Egyébként ha vételkor nem rángat és szépen pakolgatja a fokozatokat, akkor nyugodtan vehető. A lényeg, hogy próbáld meg hosszabb úton vezetni és akkurátusan tesztelni minden fokozatban a gyorsítást és a gurulást is. Viszont a motor viszi a 1.5 tonnás kasztnit, mint a szél. Cserébe kajál is sajnos. Nekem az átlagom 11 liter volt.

Ja az alapjárati 'kúszás' természetes jelenség.

Előzmény: Tomi198608 (2041)
harpi3 Creative Commons License 2018.04.11 0 0 2050

Van benne! Csak a kapcsoló kellene a vezetékekkel,vagy az elektronika is?

Előzmény: stify (2049)
stify Creative Commons License 2018.04.11 0 0 2049

Tempomat van benne? Érdekelne a kormányon lévő kapcsolója és összes vezetéke.

Üdv. J.

Előzmény: harpi3 (2021)
harpi3 Creative Commons License 2018.04.11 0 0 2048
Előzmény: Abrash (2044)
harpi3 Creative Commons License 2018.04.10 0 0 2047

Szia!

Hétvégén megnézem az övet,de úgy emlékszem nem pukkant el a balesetben !A szőnyegek eredetiek,benne van az x-trail,de azért vannak használati nyomok! Hétvégén lefotózom!

Előzmény: Itokawa (2045)
harpi3 Creative Commons License 2018.04.10 0 0 2046

Szia!

Kiszedhető hibátlan állapotban vannak.Szürke fekete színűek,de szerintem a belinkelt képeken látszik!A két hátsó ülést 35 ezerért viheted:)!Hétvégén teszek fel képeket!

Előzmény: Abrash (2044)
Itokawa Creative Commons License 2018.04.10 0 0 2045

Szia, Érdekelne a bal hátsó biztonsági öv és a gumiszőnyegek, állapottól függően.

Előzmény: harpi3 (2037)
Abrash Creative Commons License 2018.04.09 0 0 2044

szia, hátsó ülések kiszedhetők? :) kijött a kinyitóka, meg picit lefárasztották az egyik csapot, vacak visszatenni. 

milyen szinű és állapotú a kárpit? köszi

Előzmény: harpi3 (2037)
harpi3 Creative Commons License 2018.04.09 0 0 2043

Üdv!

Hétvégén tudok fényképeket feltenni!

Előzmény: Zsolt730 (2042)
Zsolt730 Creative Commons License 2018.04.09 0 0 2042

Szia. 

Könyöktámasz érdekel... fotót tudnàl feltenni? És az ülésről is esetleg, a baloldala érdekel mennyire van kiülve. Magasság állitós és deréktámaszos- e? 

Előzmény: harpi3 (2040)
Tomi198608 Creative Commons License 2018.04.08 0 0 2041

Sziasztok egy 2007 es t30 as X-trailt neztem ki ami 2.5 os automata ami 200 ezret futott. A kerdesem a kovetkezo lenne mire kene figyelnem vasarlaskor es hogy mennyire jo a 2.5 benzin es a nissan automataja ebben az X-trailben. Koszonom a valaszokat elore is.

harpi3 Creative Commons License 2018.04.07 0 0 2040

Sziasztok!

 Sziasztok!

Könyök támasz 14 ezer, Vezető ülés 25 ezer /nincs szétszakadva/!Négy lemez felni /Rendben vannak max esztétikai festés/gumival együtt 45 ezer!3 téli gumi még 10-20 ezer km-et simán elmegy a negyedik sajnos balesetes ,a pótkeréken/a 4.-dik felni/ meg nyári gumi van!! A négy tető pilen-paty 6 ezer!

 Püspökladány-Budapest vonalon /4-es út/ a szállításban tudok segíteni!

Pisthinke Creative Commons License 2018.04.07 0 0 2039

Szia ha esetleg eladod azt a 4 műanyag kupakot ami a tetőcsomagtartó felfogatását takarja akkor vevő lennék rá köszi

Előzmény: harpi3 (2037)
Zsolt730 Creative Commons License 2018.04.07 0 0 2038

Szia. Engem érdekelne az első könyöktámasz konzoal együtt, illetve a vezető ülés.  4db lemez felni milyen állapotban van? Könyök tàmasz, ülés és felnik. Külön külön mit kérnél érte?

Előzmény: harpi3 (2037)
harpi3 Creative Commons License 2018.04.06 0 0 2037
Előzmény: stify (2036)
stify Creative Commons License 2018.04.04 0 0 2036

Szia, helyileg merre vagy, milyen színű a járgány, képet tudnál csatolni?

Köszöntem.

Előzmény: harpi3 (2021)
harpi3 Creative Commons License 2018.04.03 0 0 2035

Basszus! Ha biztosra akarsz menni vegyél új /Újabb/ autót! Ne egy 300 ezer km-esre költs 1 misit! Megcsinálod "ezt" el fog romlani "az"! 

Előzmény: Tamás Gémesi (2033)
galaxi46 Creative Commons License 2018.04.02 0 0 2034

Átérzem a dolgot, én is így vagyok vele, de akkor is inkább a szenzorokkal kezdenék. Légtömeg mérő, hőmérséklet jeladók, főtengely helyzet jeladó stb, de azokat is csak diagnosztika után, ha rossz adatokat adnak. Nekem minden szerelő azt mondja, hogy ne bontsuk, ha nem muszáj, mert utána aztán csőstől jön a baj. Ráadásul a 2.2-es úgy tudom nem is kettőstömegűvel szerelt, így azt nem tudja elrontani az egyenetlen járás. Szóval, ha mindig indul és nem áll le, akkor nem bántanám. 

Előzmény: Tamás Gémesi (2033)
Tamás Gémesi Creative Commons License 2018.04.02 0 0 2033

Köszönöm a válaszokat!

 

A miértekre a válasz: mert szeretek biztosra menni, dolgozni használom az autót és nem szeretnék lerohadni vele...

a költségekkel tisztában vagyok(Az előző autóm egy frontera volt legendás 2.2 dti motorral... annál többet költeni egy autóra szerintem nem is lehet mint amennyit arra kellett, hogy üzembiztos legyen :))

a dízel lelke az üzemanyagellátó rendszer és lassan kezdem rajta érezni a fáradás jeleit( egyetlenebb járás teljesítményveszteség magasabb fogyasztás stb.) szeretném inkább szépen apránként végignyálazni a dolgot mintsem egyszerre keletkezzen tényleg ahogy lenntebb írták több száz ezres ktsg és szívás... és ami nagyon fontos nem szakemberről szakemberre járva hanem találni egy olyan szakit akivel ezt normálisan meg lehet tárgyalni:jók az ajánlásai és nem menekülni kell tőle...(Kaposvári vagyok és itt azért megjártam a hadak útját mire egy problémából megoldás lett...volt aki egy óra okoskodás után egyszerűen elküldött a halál faszába...pardon... volt aki odáig sem jutott el az önismeretben , hogy egyáltalán beismerje a "hozzánemértését" és nekem kellett felfüggeszteni a foglalkozást...akinek volt már vp44 psg 16 os adagolóval rendelkező autója az szerintem tudja miről beszélek :))egy szó mint száz tényleg eddig nem kellett hozzányúlni és feleslegesen nem is szeretnék de tudom hogy kell vele foglalkozni és ezt időben meg is kell tenni viszont az előbb említett vargabetűk bejárása nélkül szeretném ezt megtenni.

galaxi46 Creative Commons License 2018.04.02 0 0 2032

lesz

Előzmény: galaxi46 (2031)
galaxi46 Creative Commons License 2018.04.02 0 0 2031

Szerintem is közelebb lessz hozzá, de nem mertem leírni:)

 

Előzmény: kenci78 (2030)
kenci78 Creative Commons License 2018.04.02 0 0 2030

Szerintem inkább 1 milla körül lesz az...  :)  Egyébként, ha nincs vele gond, én sem nyúlnék hozzá...

Előzmény: galaxi46 (2029)
galaxi46 Creative Commons License 2018.04.02 0 0 2029

XVIII. kerület-ben (Rózsa u.) Gombár szerelő. Diesel üzemanyagos specialista. De miért akarod csak úgy felújítani?

Valami bajod van vele? Szerintem ilyen futásteljesítménnyel (nekem is e körül van a T31 2.o-ban) tök felesleges csak úgy megbontani. Ez egy majd félmilliós tétel amit leírtál.

Előzmény: Tamás Gémesi (2028)
Tamás Gémesi Creative Commons License 2018.04.02 0 0 2028

Sziasztok!

 

Új vagyok még a fórumon tanácsot ajánlást szeretnék tőletek kérni: 2003 as évjáratú Nissan X trailem 2.2 di 84Kw

Elértem a 300000 km-t és szeretném az üzemanyagrendszert lépésről lépésre felújítani gondolok itt az injektorok felújítására nagynyomású szivattyú felújítására új rail cső perifériás üzemanyagrendszer felújítása(új szűrő új tömlők...) kit tudtok ajánlani ilyen munkákra értek ez alatt olyan szakit aki ért a diagnosztikához feltanításhoz tehát jártas a nissan common rail dízelben?

 

Válaszaitokat előre is köszönöm!

 

GT

madmax211 Creative Commons License 2018.04.01 0 0 2027

Üdv!Mèg mindíg keresek a közeljövőben eladó t31-es 2.0dci x-trailt.A keret:2,5m ft.Csak manuàlis vàltóval.

harpi3 Creative Commons License 2018.03.26 0 0 2026

Nincs!

Előzmény: 000006 (2025)
000006 Creative Commons License 2018.03.25 0 0 2025

Szia

 

Tető Safari lámpa van rajta, azt keresek már régóta. 

Előzmény: harpi3 (2021)
Pi!B Creative Commons License 2018.03.24 0 0 2024

Áll az alku :)

Szombaton felhívlak.

Előzmény: harpi3 (2023)
harpi3 Creative Commons License 2018.03.23 0 0 2023

Van rajta!15 ezerért leszerelem róla!

Előzmény: Pi!B (2022)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!