Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007.07.13 0 0 65

szia!

köszi a képet!

bocsi de rossz a gépem vmi baja van nem enged be naon sehova. és nem tudok jönni csak gyors tesóm gépéhez jöttem egy hsz.-ra :S:(((

szia!

Előzmény: Törölt nick (64)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.07.11 0 0 63

én is! ;-))

szép estét!

de cuki ez a kép! ;-)

Előzmény: Törölt nick (62)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.07.11 0 0 61
halihó!! ;-))
Pici gazdi Creative Commons License 2007.07.10 0 0 60

köszi a képet! jujj de fél valaki!! ;-)

ő az egyik pici a sok közül (épp a virágban alszik)

 

Előzmény: Törölt nick (59)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.07.10 0 0 58

lassan viszik el a kiscicákat. remélem hogy boldog életük lesz!!!

hoztam képeket:

(igaz ő félperzsa de imádom!!)

 

Pici gazdi Creative Commons License 2007.07.10 0 0 57

szép napot!

oké ;-))

ez egy mai kép

 

Előzmény: Törölt nick (56)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.07.09 0 0 55

igen :)

szép estét!

 

Előzmény: Törölt nick (54)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.07.09 0 0 53

sziasztok!

tényleg de cuki!!!!!!!

Előzmény: Törölt nick (52)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.07.07 0 0 51

szép estét!

köszi sztem is! ;-))

Előzmény: Törölt nick (50)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.07.07 0 0 49

Szép jó reggelt cicások!

Pár kép:

Előzmény: Pici gazdi (48)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.07.05 0 0 48

szia!

örülök h lesznek gazdik!

üdv neked is!

Előzmény: abuh (47)
abuh Creative Commons License 2007.07.05 0 0 47

Bucsuzoul a topiktol egy jo hir:

 

A jelek szerint lesznek gazdik a harom cicanak (bar ehhez kettejuknek kulfoldre kell koltozniuk, de ha jol tudom, szep kertes hazhoz kerulnek).

 

Udv mindenkinek!

 

Előzmény: Pici gazdi (46)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.07.04 0 0 46

Szijjasztok Cicásaim!

Úgy látom ez a topick nem igazán megy! Kérlek benneteket hogy gyertek a Cicás Képek topicba!

Köszönöm!

abuh sok sikert!

sziasztok! jah és simi minden ciccnek!

Előzmény: abuh (45)
abuh Creative Commons License 2007.07.04 0 0 45

Koszi a tippeket mind2toknek. Sajnos eddig nem iwiweztem es nem is myvipeztem -- lehet, hogy most es ezert fogok raszokni? (Pillanatnyilag viszont kulfoldon vagyok, es eleg puritan internethozzaferesem van csak, ugyhogy jovo hetig nem fogok tudni messaging systemekbe bonyolodni.)

 

Sziasztok!

Előzmény: Pici gazdi (44)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.07.02 0 0 44

:-(

Amit FLR ajánlott az is jó! Vagy a myvip talán!

Sok sikert!

Előzmény: abuh (42)
FLR-724 Creative Commons License 2007.07.02 0 0 43
Szia! Ha van iwiw akkor ott is meg lehet probálni.
Előzmény: abuh (42)
abuh Creative Commons License 2007.07.02 0 0 42

Koszi az erdeklodest -- sajnos senki nem jelentkezett. Nem tudsz olyan helyet, ahol meg erdemes probalkoznom vagy hirdetnem? (origo-n, aproneten mar probalkozok egy ideje, de semmi jo hir...)

 

:-(

 

Előzmény: Pici gazdi (41)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.07.02 0 0 41

szijjasztok!

abuh vannak már gazdik?

 

Előzmény: Pici gazdi (40)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.07.01 0 0 40

Sziasztok!

Tüneményes kiscicák! sajnos én nem tudom befogadni őket, megtenném nagyon szivesen, de én is gazdikeresőben vagyok :S :(

nagyon sok sikert kívánok hogy ne menhelyre kerüljenek!!!

 

Előzmény: abuh (39)
abuh Creative Commons License 2007.06.30 0 0 39
Sziasztok!

Tudnátok segíteni gazdit találni három április végén született kiscicának? (Házimacskák, 2 fiú, 1 lány, oltva vannak.) Sajnos, ha záros határidőn belül nem találunk nekik gazdit, csak a menhely marad. (Kettőt mi magunk fogadtunk be az ötből.)

Cicusok

További képek a cicákról:

Képek itt

Érdeklődni lehet minden d.u. 4 és 7 közt:
06-30-238-0299

Minden segítségért előre is köszi!

abuH
Pici gazdi Creative Commons License 2007.06.30 0 0 38
Sziasztok!
Pici gazdi Creative Commons License 2007.06.29 0 0 37

köszi!

már megyek is jó éjt!

Előzmény: FLR-724 (36)
FLR-724 Creative Commons License 2007.06.29 0 0 36

Csak hogy jobb legyen a kedved hozok ide is képet. :)

Előzmény: Pici gazdi (35)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.06.29 0 0 35
hát igazad van FLR!
Előzmény: FLR-724 (33)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.06.29 0 0 34

hát nem hiszem!

nah pörögjön fel ez a topic gyorsan!

Előzmény: Törölt nick (32)
FLR-724 Creative Commons License 2007.06.29 0 0 33
Hát ahogy nézem nem nagyon megy!
Pici gazdi Creative Commons License 2007.06.29 0 0 31

Sziasztok!

Szeretettel várok minden érdeklődőt a Cicás Képek topicba is!

 

Előzmény: Törölt nick (30)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.06.29 0 0 29

sziasztok!

jaj de arik! :)) hogy hívják őket?

Előzmény: Törölt nick (28)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.06.28 0 0 27

Sziasztok!

Pár tegnapi kép csak ma sikerűlt őket feltölteni:

 

Pici gazdi Creative Commons License 2007.06.27 0 0 26

Sziasztok!

Hogy vagytok? Remélem jól!!! Simi minden cicának aztán várom ám a képeket!!!!

Előzmény: Pici gazdi (25)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!