Keresés

Részletes keresés

NoComment1' Creative Commons License 2011.12.15 0 0 7141

Éreztem, hogy valami történni fog. Sajnos az elmúlt öt napot kórházban töltöttem és volt valami rossz előérzetem...

Mérhetetlenül sajnálom cirmos kisbarátomat! :-(((  ...és téged is!:-(((

Tudod, te mindent megtettél amit lehet, szeretted és gondoskodtál róla addig ameddig lehet, de eljött az idő, amikor "...lelke kiszabadul a körülöttünk lévő világba. Kiszabadul, hogy végigszáguldhasson a mezőkön, hogy élvezze a földet, a szelet, a folyókat, az esőt, a napot, és a lelke szabadon szárnyal, amíg csak készen nem áll az újjászületésre."

Előzmény: nohabrok (7140)
nohabrok Creative Commons License 2011.12.15 0 0 7140

De igen. Nagyon magam alatt vagyok.

 

Előzmény: NoComment1' (7138)
NoComment1' Creative Commons License 2011.12.15 0 0 7139

Tehénmintás cicák. :-)

 

Előzmény: _nyunyuka (7135)
NoComment1' Creative Commons License 2011.12.15 0 0 7138

...de ugye nem arra a "bizonyos" NAGY ÚT-ra?? :-(((((

Előzmény: nohabrok (7136)
NoComment1' Creative Commons License 2011.12.15 0 0 7137

Gyönyörű cica! :-)

Előzmény: nohabrok (7134)
nohabrok Creative Commons License 2011.12.15 0 0 7136

Kis Filemon most készül a nagy útra.....

_nyunyuka Creative Commons License 2011.12.05 0 0 7135

Nekem a többi színösszeállítás is tetszik - főleg együttállásban! :-)

 

Szolgálati cicáink:

Előzmény: NoComment1' (7132)
nohabrok Creative Commons License 2011.12.05 0 0 7134

Kis cicám a körülményekhez képest - jól van.

 

NoComment1' Creative Commons License 2011.12.03 0 0 7133

Ők szinkronalvók? :-)))))

Hihhetetlenül édesek! :-)

Előzmény: PanniF1 (7125)
NoComment1' Creative Commons License 2011.12.03 0 0 7132

Ezek a cicák egyszerűen gyönyörűségesek.:-))) Amúgyis cirmos-cica rajongó vagyok! :-)

Előzmény: _nyunyuka (7124)
NoComment1' Creative Commons License 2011.12.03 0 0 7131

Jajj de jó meleg lehet nekije a pocakja! :-)))))

Előzmény: PanniF1 (7123)
NoComment1' Creative Commons License 2011.12.03 0 0 7130

Nagyon cukiságos! :-)

Előzmény: mnetimi (7119)
NoComment1' Creative Commons License 2011.12.03 0 0 7129

Hogy van az én kisbarátom? Remélem minden rendben van! :-)

Előzmény: nohabrok (7118)
NoComment1' Creative Commons License 2011.12.03 0 0 7128

Mélységesen remélem, hogy az ebadó az csak egy vicc.

Mit tippelnek? Ha valakinek már arra sincsen pénze, hogy oltásokat adjon a kutyájának vagy kutyáinak, akkor pont az ebadóra lesz??? 

Egyáltalán ezt mire fordítják?

De most komolyan, inkább árulják pénzért a levegőt, a vízért is már régóta pénzt kérnek...

:-((((((

Vháhh, ez szörnyű...... :-(((

Előzmény: RhB (7117)
PanniF1 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7127

nem. :-) egyikük nyáron került hozzánk, Füzesgyarmatról, másik pedig karácsony előtt, Túrkevéről. :-)

ennek most 14 éve. :-)

Előzmény: _nyunyuka (7126)
_nyunyuka Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7126

Alomtestvérek?

Előzmény: PanniF1 (7125)
PanniF1 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7125

nálunk hangulatfüggő a dolog. :-)

 

    

Előzmény: _nyunyuka (7124)
_nyunyuka Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7124

Egy kupacban... a mieinket erre nem tudom rávenni.

PanniF1 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 7123

Szép estét!

Melegíti a radiátor, álmos is, és fehér pocakja van, ki az? :-)

Loulou...

 

mnetimi Creative Commons License 2011.11.26 0 0 7122

Köszönjük szépen a szép szavakat!Én is sok sok simit küldök párossával a te cicáidnak!:))

Előzmény: Lumiere du Soleil (7121)
Lumiere du Soleil Creative Commons License 2011.11.24 0 0 7121

Nagyon kisAranyos Tündérbogár, köszönjük hogy bemutattad, látszik milyen öntudatos és szép: sok simit küldök Neki:)

Előzmény: mnetimi (7119)
Lumiere du Soleil Creative Commons License 2011.11.24 0 0 7120

A kérés jogos. Mi is csatlakozunk:) Mennyi a cica-nyugdij-korhatár?

:)

Mindenkinek szép estét kivánunk.

Előzmény: nohabrok (7118)
mnetimi Creative Commons License 2011.11.23 0 0 7119

Kedves Fórumozók!

 

Hoztam pár db képet a kis Tündérbogarunkról!

Azóta imádnivaló kis hálás cica sokat nőtt épp vasárnap volt 4 hónapos!Sokat csucsul és játszik bár inkább hasonlít egy kutyira a természetével!:-O))))

nohabrok Creative Commons License 2011.11.22 0 0 7118

Cicaadó esetén Kis Filemonnak nyugdíjat fogok kérni.

Előzmény: RhB (7117)
RhB Creative Commons License 2011.11.15 0 0 7117

Hát igen, de ha most bevezetik az ebadót... :-((( A következő lépés a cicaadó lesz?

Előzmény: NoComment1' (7115)
NoComment1' Creative Commons License 2011.11.14 0 0 7116

Ha már önállóan eszik az jelenti a legnagyobb javulást! :-))) Nekem mindíg azt mondta a doki, hogy ha már önállóan eszik az jelenti a gyógyulás útját. Jaj de jó, nagyon örülök neki! Csak így tovább! Rengeteg gyógysimit és nyakvakargatást küldök neki! :-)))))

Előzmény: nohabrok (7113)
NoComment1' Creative Commons License 2011.11.14 0 0 7115

A pénz nem minden, jobb, mintha sintértelepre került volna.

Előzmény: RhB (7111)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.11 0 0 7114

"A szeretet is gyógyít. Igaza volt."

 

Igen, mert ez fordítva is igaz: ők is szeretnek minket, és ezzel az életünket is meghosszabbítják. Valahol egyszer azt olvastam, hogy a cicatartók átlagéletkora hosszabb, mint a nagy átlagé. A cicnyákok jó hatással vannak ránk. A cicatartók nyugodtabb emberek...

 

Lehet, hogy így is van. Én hiszem, hogy igen.

 

 

Előzmény: nohabrok (7113)
nohabrok Creative Commons License 2011.11.08 0 0 7113

Köszönöm az érdeklődést, örömmel tudatom, hogy egyhónapos mesterséges etetés után, három napja önállóan eszik. Rá is fér, mert sokat vesztett a súlyából. Egy Kalo-pet nevű tubusos kaja, meg vitamincseppek tartották életben. És persze inzulin reggel - este.  Utóbbiakat azért írom le, hogy ha valakinek szintén cukros lesz a cicája, ne adja fel. Lélekőrlő, de megéri. Filemon napközben mindenhová követ, mintha mondani szeretné: köszönöm. Csak hát nem tud beszélni. És még valami: Füttyvadász barátomat idézem: A szeretet is gyógyít. Igaza volt. Üdvözlök mindenkit, és mégegyszer köszönöm az együttérzést. 

Előzmény: NoComment1' (7106)
Nán Creative Commons License 2011.11.08 0 0 7112

Kicsit sokan vagyunk, és rosszak, ezért elajándékoznám gondos gazdinak Kisvörös, Cirmi és Kormos szeptember első hetében született cicáinkat.  (Cirmi - szerintem - kislány)

 

Szobatiszták, nem válogatósak, és nem lopósak.

Udvarban, kertben bátran mozognak, éjszaka előszobáznak.

 

Érdeklődni lehet:   fury.nandor@gmail.com

 

 

 

 

Élőben:   http://data.hu/get/4306414/Kiscicak-2011.10.10._002.avi

 

(lassú, ingyenes letöltésre klikk)

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!