Tudod, te mindent megtettél amit lehet, szeretted és gondoskodtál róla addig ameddig lehet, de eljött az idő, amikor "...lelke kiszabadul a körülöttünk lévő világba. Kiszabadul, hogy végigszáguldhasson a mezőkön, hogy élvezze a földet, a szelet, a folyókat, az esőt, a napot, és a lelke szabadon szárnyal, amíg csak készen nem áll az újjászületésre."
Azóta imádnivaló kis hálás cica sokat nőtt épp vasárnap volt 4 hónapos!Sokat csucsul és játszik bár inkább hasonlít egy kutyira a természetével!:-O))))
Ha már önállóan eszik az jelenti a legnagyobb javulást! :-))) Nekem mindíg azt mondta a doki, hogy ha már önállóan eszik az jelenti a gyógyulás útját. Jaj de jó, nagyon örülök neki! Csak így tovább! Rengeteg gyógysimit és nyakvakargatást küldök neki! :-)))))
Igen, mert ez fordítva is igaz: ők is szeretnek minket, és ezzel az életünket is meghosszabbítják. Valahol egyszer azt olvastam, hogy a cicatartók átlagéletkora hosszabb, mint a nagy átlagé. A cicnyákok jó hatással vannak ránk. A cicatartók nyugodtabb emberek...
Köszönöm az érdeklődést, örömmel tudatom, hogy egyhónapos mesterséges etetés után, három napja önállóan eszik. Rá is fér, mert sokat vesztett a súlyából. Egy Kalo-pet nevű tubusos kaja, meg vitamincseppek tartották életben. És persze inzulin reggel - este. Utóbbiakat azért írom le, hogy ha valakinek szintén cukros lesz a cicája, ne adja fel. Lélekőrlő, de megéri. Filemon napközben mindenhová követ, mintha mondani szeretné: köszönöm. Csak hát nem tud beszélni. És még valami: Füttyvadász barátomat idézem: A szeretet is gyógyít. Igaza volt. Üdvözlök mindenkit, és mégegyszer köszönöm az együttérzést.
Kicsit sokan vagyunk, és rosszak, ezért elajándékoznám gondos gazdinak Kisvörös, Cirmi és Kormos szeptember első hetében született cicáinkat. (Cirmi - szerintem - kislány)
Szobatiszták, nem válogatósak, és nem lopósak.
Udvarban, kertben bátran mozognak, éjszaka előszobáznak.