Keresés

Részletes keresés

Fülöpmami Creative Commons License 2006.07.31 0 0 900
hiaba, a szorakoztato iparban mar kora gyermekkortol dolgozni kell...
Előzmény: Magdi60 (896)
homancska Creative Commons License 2006.07.31 0 0 899
A pótmami is szereti, ezért nem bántom ezt a könyvet:) Meg különben is vastag és kemény fedeles... látnátok a Gömb c.-t...na az puhába kötve... gondoltam átrágom magam rajta... szó szerint:)
Előzmény: vacmarek (895)
homancska Creative Commons License 2006.07.31 0 0 898
De édes Picurka!!!! Viszont ha a kutyus megszereti őt (márpedig így lesz), akkor elkezdi mosdatni... és akkor órákig fog száradni:) Régen nekem is volt nagy kutya és icipici cica... tényleg két napig volt nyálas szegény... még cipelte is a kutya a szájában, soha, egy karcolás sem volt rajta... persze cserébe lopott a kutyának az asztalról:)
Előzmény: Magdi60 (896)
Magdi60 Creative Commons License 2006.07.31 0 0 896
Még ilyen kicsi vagyok, de már nekem kell szórakoztatni a család buta kutyáját. Éppen bújócskázom vele, hadd örüljön:
vacmarek Creative Commons License 2006.07.31 0 0 895
Pedig Asimovot mi nagyon szeretjük, kár, hogy elaludtál rajta :-)))))))
Előzmény: homancska (892)
arlesi Creative Commons License 2006.07.31 0 0 894

persze, hogy uncsi, mert még kezdő vagy, már ne is haragudj.

nagyon kiválóan lehet azzal szórakozni, ha a macska rálép a távirányítón a  hangerőszabályozó gombra, közben olyan tekintetet kell hozzá vágni, hogy "nahát, kéremszépen, még hogy ééééééén?", és a gazdi frászt kap, azon nyomban.

nagyon jó játék ez még olyan pittyegős számológéppel is, nekünk olyan van, és mindig bekapcsolom, de kizárólag éjjel (csak az on gombra kell rátaposni, nem nagy ügy...)

Előzmény: homancska (892)
homancska Creative Commons License 2006.07.31 0 0 893
Na persze volt kitől tanulni... aházigazdacicák is állandóan alszanak:)
Előzmény: homancska (892)
homancska Creative Commons License 2006.07.31 0 0 892
Sziasztok! Én vendégségben vagyok megőrzésen, de nekem is kell már dolgoznom. Rámbízták a könyvet és a távirányítót... elég uncsi volt, így belealudtam... lebuktam... lefotóztak... :)
Magdi60 Creative Commons License 2006.07.29 0 0 891
Az nagyon fontos. Majd megtudják mennyire...
Előzmény: Spinderella (890)
Spinderella Creative Commons License 2006.07.27 0 0 890

Sajnos, anyáék besokalltak a áramszámla miatt, így kénytelen vagyok  beállni a villanykörte-pótlék sorsúak közé.

 

 

Spinderella Creative Commons License 2006.07.27 0 0 889

Ez durva fizikai munka!  Döbbenetes, ami sok az már tényleg nem kevés!

 

Veled sírok!!!

Előzmény: su_li (887)
egyer Creative Commons License 2006.07.27 0 0 888
Nahát, szegény cica, teljesen tönkre ment!
Előzmény: su_li (887)
su_li Creative Commons License 2006.07.26 0 0 887
Ha TIK tudnátok milyen nehéz munka a favágás...
a
Ezen szinte sírni kell!
b
Magdi60 Creative Commons License 2006.07.23 0 0 885
A kutyus mozizik. Néha-néha odanyalint nekik, orrával kicsit odabök, csak annyit, amennyit a szakszervezet megenged.
Előzmény: Törölt nick (884)
Magdi60 Creative Commons License 2006.07.23 0 0 883
Rámparancsoltak, hogy eeekkkorára kell nőnöm:
homancska Creative Commons License 2006.07.22 0 0 882
Na akkor most a képek...:)
Előzmény: homancska (881)
homancska Creative Commons License 2006.07.22 0 0 881
Nálunk nincs meló... hőségriadó van helyette... a mami se csinál semmit... a foltos lakótársam az ablakban hűsöl... fotózni nem lehet, mert akkor lemászik... én kinyúltam.. aztán hűtöttem magam a mosdóban... Ne dolgozzatok Ti sem a melegben!!!
Sisssssssy Creative Commons License 2006.07.22 0 0 880

Igaz. 

De, ha az igazi gazdinál jobb helye lenne...tápszerek is vannak...:)))))

 

Miladycica

 

 

Előzmény: Evicke (879)
Evicke Creative Commons License 2006.07.21 0 0 879
párhetes?? úgy érted, legalább 8? mert ha kevesebb, akkor legalább egyelőre ne add ajándékba!
Előzmény: kn1954 (878)
kn1954 Creative Commons License 2006.07.21 0 0 878
Ajándékba adok egy párhetes, üllői, fekete kiscicát. Jelentkezni lehet az E-mail címemen (kohari@monornet.hu).
Magdi60 Creative Commons License 2006.07.21 0 0 877
Dorombolásból biztosan.
Előzmény: kaszasj (876)
kaszasj Creative Commons License 2006.07.21 0 0 876
Sose bánkódj! Ha átrágtad magad rajta még hatékonyabban tudod a 2lábúakat nevelni! De lehet, hogy Te adthatsz tanácsokat Makarenkonak!
Előzmény: Magdi60 (875)
Magdi60 Creative Commons License 2006.07.21 0 0 875

Én még csak ilyen kicsike vagyok, és már egy vastag könyvet adtak, hogy rágjam át magam rajta:

 

Fülöpmami Creative Commons License 2006.07.21 0 0 874
csak liszt....
Előzmény: Törölt nick (873)
-dió- Creative Commons License 2006.07.20 0 0 872

Ok, végeztem a fürdőkáddal, kinyúltam, remélem látjátok, hogy másra ma már nincs erőm lécci had maradjon

holnapra az ablakpucolás!

Fülöpmami Creative Commons License 2006.07.20 0 0 871
ismet gyermekmunka miatt kell a szakszervezetnek intezkedni! a konyhaszekrenyt kell takaritanom! kerem vizsgaljak ki az esetet! mistral
Bűvössárkány Creative Commons License 2006.07.18 0 0 870
Gondolom, azt is nézed, hogy színben passzol-e hozzád... teljesen jogos! Ez a minimum, ami jár neked!:)
Előzmény: vacmarek (867)
Bűvössárkány Creative Commons License 2006.07.18 0 0 869
Szegény! "A mosónők korán halnak" - reméljük, ez nem igaz cicákra!
Előzmény: -dió- (868)
-dió- Creative Commons License 2006.07.18 0 0 868

Nálunk még a függönyt is nekem kell mosni, szerintem azért ez már mindennek a teteje :

 

 

vacmarek Creative Commons License 2006.07.16 0 0 867
Nekem meg ellenőriznem kell a frissen húzott ágyneműt, még ebben a melegben is ...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!