Az enyimbe nem is kell.A szobabiciglire ráaplikálta egy dinamot,ezt összebuheráltam a nyikonommal,és már jo is!Igaz igy az asszonyt mindig magammal kell hurcolnom amikor fényképezni megyek,de hát ez igazán semmiség.... ;o))
pl koszosak az érintkezők, és nem kommunikál az obi és a váz. Kékhalál, ja - csak megoldható. Meg az is err99, ha régi nem kompatibilis sigma obikkal próbálkozol digi eos vázon.
körömrágítóan aggasztó kérdésem lenne: a D70 előlapján, szemből a jobb oldalon fönt van az infra távkioldó érzékelője. ebből következik, hogy ezt csak előlről megcélozva lehet távkioldani. a D200-on nincs ilyen elől, de ha jól olvastam (olvasni tudok, érteni nem - angolul) Ken Rockwell írásában, akkor ehhez is használható az infra távkioldó (ML-L3). csak nem azt jelenti ez, hogy hátulról is el lehet sütni a D200-at ezzel a kis bizbasszal?
Én meg láttám egy rakás képet, amihez oda volt írva, hogy ez a kép nem készülhetett volna el, ha nem az AF-USM-IS-L-D-IF-EG-XYZ....bisz-baszos obi van feltekerve a CA.non vázra.
Na mondom az okosságot,hogy miért kelendöbb a canyon:mert bármit megtehecc vele(a reklám szerint) a nyikon kiskönyvében ez áll:tanulás egy életen át.A mai kor kényelmes emberéhez vajon mi áll közelebb?...