Keresés

Részletes keresés

hsoma Creative Commons License 2005.11.09 0 0 187

persze. márhogy visszaadom. amikor kívánod. mostmár nem áll alkalmazásban:)

soma

Előzmény: Abrash (175)
Pecarobi Creative Commons License 2005.11.09 0 0 186
Ja csak azt se árt tudni hogy a canon pl 8 gépbe rakott olyan ccd-t ami meghalos lehet(+videokamerák),ue. a szám nyikonnál 3.
Előzmény: agent01 (184)
Pecarobi Creative Commons License 2005.11.09 0 0 185
Az enyimbe nem is kell.A szobabiciglire ráaplikálta egy dinamot,ezt összebuheráltam a nyikonommal,és már jo is!Igaz igy az asszonyt mindig magammal kell hurcolnom amikor fényképezni megyek,de hát ez igazán semmiség....  ;o))
Előzmény: agent01 (184)
agent01 Creative Commons License 2005.11.09 0 0 184

 Jó ez a Nikon csak aksit ne tegyetek bele : ))

 Bár már mindenki olvasta a hírt a digitcamen.

Fudi Creative Commons License 2005.11.09 0 0 183
Full-(f)rémes! :P
Előzmény: Pecarobi (182)
Pecarobi Creative Commons License 2005.11.09 0 0 182
Sőt! ez már fullfullframe kamera [hehehe]
Előzmény: Fudi (181)
Fudi Creative Commons License 2005.11.09 0 0 181
Vigyázz, ez má fullframes! :P
Előzmény: Pecarobi (179)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.09 0 0 180
Tudod: a lencse helyére felhelyezhető sapkára fúrnak egy kb. 0.5mm-es lyukat, felhelyezik a sapkát a vázra és kész a lyukkamera! ;-)
Előzmény: Pecarobi (179)
Pecarobi Creative Commons License 2005.11.09 0 0 179

Canyon lyukkamera?Tovább fejlesztették az 1dmk2.-t? ;o)

Előzmény: Törölt nick (177)
Pecarobi Creative Commons License 2005.11.09 0 0 178

"Van néhány elavult Nyikon cuccom, nem érdekel?

Olcsóért adom."-->például?

Előzmény: Speibl és Hurvinyek (160)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.09 0 0 177

Lyukkameráról még nem hallottál? Vagy a lyuk is obinak számít? ;-)

Előzmény: Pecarobi (176)
Pecarobi Creative Commons License 2005.11.09 0 0 176
Ja,képzeld el ugyanezt obi nélkül megcsinálni....  ;o))
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (159)
Abrash Creative Commons License 2005.11.09 0 0 175
én viszon menezseresen kérdem: a 25-50 visszajön majd hozzám (nem sos), vagy kéne valamikor?

képei milyenek lettek?
Előzmény: hsoma (174)
hsoma Creative Commons License 2005.11.09 0 0 174
semmi baj! nem voltam elég menedzseres:)
Előzmény: Abrash (173)
Abrash Creative Commons License 2005.11.09 0 0 173
azt hittem, nem nagyon izgat a csere, félre értettelek...
Előzmény: hsoma (172)
hsoma Creative Commons License 2005.11.09 0 0 172

Gratula!

(akkor ezt nehezen fogom elpasszolni)

25-50 így viszont kútba esett. márhogy nekem.

aha. viszont eszembe jutott, hogy vki mégiscsak vevő lenne rá. ez esetben a péz a DSLR pénzalapot fogja növelni:)

soma

Előzmény: Abrash (170)
nikone Creative Commons License 2005.11.09 0 0 171
dánke
Előzmény: Abrash (168)
Abrash Creative Commons License 2005.11.09 0 0 170
postán van az enyém közben... de valaki más biztos örül majd neki!
Előzmény: hsoma (169)
hsoma Creative Commons License 2005.11.09 0 0 169

Abrash!

a 180 f/2.8 -as átvételéhez szükséges első feltétel megvalósult. egy 80-200as formájában. :)))))

soma

Előzmény: Abrash (168)
Abrash Creative Commons License 2005.11.09 0 0 168
pl koszosak az érintkezők, és nem kommunikál az obi és a váz. Kékhalál, ja - csak megoldható. Meg az is err99, ha régi nem kompatibilis sigma obikkal próbálkozol digi eos vázon.
Előzmény: nikone (161)
Fudi Creative Commons License 2005.11.09 0 0 167
Hun lehet ilyen kanyont kapni? Veszek egyet poénbó :D Falra kéne vagy egy tájkép vagy ez, ez lesz.... :D
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (162)
Fudi Creative Commons License 2005.11.09 0 0 166
Nagyon belenyúltál a lényegbe!!!!!!!!!!!!!!!! :DDDDDDDDDD
Előzmény: Pecarobi (158)
nikone Creative Commons License 2005.11.09 0 0 165
bocsánat, ezt nem ide akartam írni!
Előzmény: nikone (164)
nikone Creative Commons License 2005.11.09 0 0 164
körömrágítóan aggasztó kérdésem lenne:
a D70 előlapján, szemből a jobb oldalon fönt van az infra távkioldó érzékelője. ebből következik, hogy ezt csak előlről megcélozva lehet távkioldani. a D200-on nincs ilyen elől, de ha jól olvastam (olvasni tudok, érteni nem - angolul) Ken Rockwell írásában, akkor ehhez is használható az infra távkioldó (ML-L3). csak nem azt jelenti ez, hogy hátulról is el lehet sütni a D200-at ezzel a kis bizbasszal?
nikone Creative Commons License 2005.11.09 0 0 163
dankesőn
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (162)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005.11.09 0 0 162

Olyan dolog amit a Nyikon sajnos nem tud.

 

Amikor valamiért megáll a rendszer mint a szög.

Olyan kékhalál forma.

 

:)))

Előzmény: nikone (161)
nikone Creative Commons License 2005.11.09 0 0 161
nagyon le vagyok maradva...
mi a túró aza ERR99?
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005.11.09 0 0 160

Nem kell aggodni nem fog senki karóba húzni.

 

:))))

 

Van néhány elavult Nyikon cuccom, nem érdekel?

Olcsóért adom.

Előzmény: paller (155)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005.11.09 0 0 159

Én meg láttám egy rakás képet, amihez oda volt írva, hogy ez a kép nem készülhetett volna el, ha nem az AF-USM-IS-L-D-IF-EG-XYZ....bisz-baszos obi van feltekerve a CA.non vázra.

 

:))))

Előzmény: Pecarobi (158)
Pecarobi Creative Commons License 2005.11.09 0 0 158
Na mondom az okosságot,hogy miért kelendöbb a canyon:mert bármit megtehecc vele(a reklám szerint) a nyikon kiskönyvében ez áll:tanulás egy életen át.A mai kor kényelmes emberéhez vajon mi áll közelebb?...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!