Keresés

Részletes keresés

ziko3 Creative Commons License 2005.04.03 0 0 915

Ő Br Foltikája..)))

 

Előzmény: Vavis (913)
ziko3 Creative Commons License 2005.04.03 0 0 914

Mi az,hogy lejjebb adtad????..)))

Kleó és Tigi gyönyőrűek!! Tudod a szépséget nem a tk. adja..)))

Előzmény: Vavis (913)
Vavis Creative Commons License 2005.04.03 0 0 913

Szia!

 

Én is imádom a brit cicákat, de lejebb adtam, így lettek ők:

kékek és oltári édesek:o)

 

Előzmény: Br-1 (904)
ziko3 Creative Commons License 2005.04.03 0 0 912

Nagyon szép kandúr!!

 

Én is durvának tartom...

Előzmény: gina-cat (911)
gina-cat Creative Commons License 2005.04.03 0 0 911

400 euro?? és ezt magyar tenyésztő kérte?

gondolom igen, mert kint a többszöröse, itt ez nagyon durva!!! 

egy gyönyörűséges lila:))

IC Catzendolfer Comodus

Előzmény: Br-1 (909)
ziko3 Creative Commons License 2005.04.03 0 0 910

Ne hasonlistd a kinti árakat a mi fizetésünkhöz!..((((

 

Ismerem az árakat,de ott azért megfizethető,amig nekünk egy vagyont jelent.

 

Irok emilkében valamit,ami azért elgondolkodtató.Nem publikus ezért igy.

Előzmény: Br-1 (909)
Br-1 Creative Commons License 2005.04.03 0 0 909

az előbb kaptam egy 400 eurós ajánlatot.Ez nem normális!!

Általában kultúrált ember vagyok,de most azthiszem sikerült elmagyaráznom,hogy hova tegye ennyiért a macskáját

Előzmény: Br-1 (908)
Br-1 Creative Commons License 2005.04.03 0 0 908

Hát megköszönném!

Igen lehet,hogy a luxus a jó szó,de inkább a nagy haszon az ami motiválja őket.Némelyik már nem tudja mit kérjen,közben külföldre állatfelvásárlóknak meg szinte fillérekért adja át.Ez sajna tény,nem csak szóbeszéd.

Előzmény: ziko3 (907)
ziko3 Creative Commons License 2005.04.03 0 0 907

Igen,ebből is látszik,hogy itthon még luxus kategóriába tartozik az állattartás..((((

Előzmény: Br-1 (905)
ziko3 Creative Commons License 2005.04.03 0 0 906

Csak azért kérdeztem,mert van ismerősöm az Esztergomiaknál és valószinű ma este talizunk,akkor szólok neki.

 

Előzmény: Br-1 (904)
Br-1 Creative Commons License 2005.04.03 0 0 905
Tenyésztőt én is ismerek,de a tenyésztői árakat amit mostanában kérnek azt most én nem tudom felvállalni.
Előzmény: ziko3 (903)
Br-1 Creative Commons License 2005.04.03 0 0 904
Lehet miattam menhelyes is,csak brit legyen,mert tudod ez az egyetlen gyengém van!)a brit macskák iránti rajongásom)
Előzmény: ziko3 (903)
ziko3 Creative Commons License 2005.04.03 0 0 903

..((((

Sajnálom,de Tinusnak akkor igy lesz a legjobb.

Körbenézek. Menhelyre beadott is lehet?

A Macskaneveken több tenyésztő is van.

Előzmény: Br-1 (902)
Br-1 Creative Commons License 2005.04.03 0 0 902

Sajnos az utódlás kérdése megoldatlan maradt.Tinus öregecske már és nem vette fel.

Ha esetleg hallasz egy kallodó brit nőstényről akkor kérlek értesíts okvetlenül!

Tinuskát meg ivartalaníttatjuk,hogy békében élhesse a tüzelés viszontagságaitól mentesen öreg napjait.

Előzmény: ziko3 (901)
ziko3 Creative Commons License 2005.04.02 0 0 901

Meg ám!

De olyan jó idő volt,hogy a kuttyal mentünk egy nagyot.

 

Örülök,hogy ilyen jól  beilleszkedett a kiscsávó..)))

Itt is jött volna szegénykém,de Csipi jól lemorogta,ugyhohy csak a közelben tudott aludni,vagy Cukival bujtak össze.

Előzmény: Br-1 (900)
Br-1 Creative Commons License 2005.04.02 0 0 900

Szia!

Megszöktetek a locsolók elől??))

Igen nagyon jól kijönnek egymással,sőt keresik is egymást ha bújocskáznak.Sőt engem is keres ha éppen nem vagyok szem előtt,mert állandóan ott akar lenni ahol én vagyok.Velem alszik az ágyban.)

Készítettem egy-két képet is róla,amint feltettem a gépre átküldök belőle majd.

 

Előzmény: ziko3 (899)
ziko3 Creative Commons License 2005.03.28 0 0 899

Örülök,hogy jól vagytok! Leányzó már megbékélt,hogy osztozni kell??..)))

 

Elmentünk itthonról..)))

 

Előzmény: Br-1 (898)
Br-1 Creative Commons License 2005.03.28 0 0 898

Szia!!!!

 

   Már hiányoltalak!!!!

Igen Foltika szépen beilleszkedett,nagyon jól viselkedik,nagyon aranyos ciculu.))

Remélem sok locsolód volt!!!

Előzmény: ziko3 (895)
oriza Creative Commons License 2005.03.28 0 0 897

A gyors és egyszerű,házi húsvéti nyúlgyártás technológiája:

 

 

 

 

 

 

 

 

Kellemes nyuszit mindenkinek!:)

oriza,Sanyi

vivi.g Creative Commons License 2005.03.27 0 0 896
ziko3 Creative Commons License 2005.03.27 0 0 895

Kellemes szép ünnepet!

Foltika beilleszkedett már?

 

Előzmény: Br-1 (892)
ziko3 Creative Commons License 2005.03.27 0 0 894
Nektek is  sok locsolkodót!
Előzmény: Pegu (891)
ziko3 Creative Commons License 2005.03.27 0 0 893
Micsoda ifjonc szőrmók!!!..))))
Előzmény: Lujza8 (889)
Br-1 Creative Commons License 2005.03.27 0 0 892

Igazán szépek a cicusaid!

Bizonyára sok örömöd telik bennük.

Előzmény: Lujza8 (889)
Pegu Creative Commons License 2005.03.26 0 0 891
vivi.g Creative Commons License 2005.03.24 0 0 890
Nagyon aranyosak!!:))
Előzmény: Lujza8 (889)
Lujza8 Creative Commons License 2005.03.24 0 0 889

Örömmle olvastam Br történetét az összeszokásról (c: nekemi smost lett új vacakom a régi mellé, bizony nálunk nem volt ilyen sima a solog. Kezdettől fogva ment a fújkálás, a morgás, köpködés, verekedés és harapdálás. Mostanra (másfél hét alatt) jutottunk el  oda, hogy hajlandóak megmaradni nyugodtan egymás mellett, bár még sűrűn csattannak a pofonok... (c:

 

A nagyobbik maccs most kb 7 hónapos gyönyörű házicicalány, a kics pedig 3 hónapos maine coon fiú.

 

íme pár kép:

 

 

ziko3 Creative Commons License 2005.03.15 0 0 888

....))))

Én se hagynám ezt csak ugy..)))

Most biztos Foltika a sértődöttet játszik,nem baj,majd elmúlik!

 

Előzmény: Br-1 (887)
Br-1 Creative Commons License 2005.03.15 0 0 887

Hát tegnap elcsattant az első pofon,mert Foltika elfoglalta Tinus ágyát.Ezt aztán mégsem hagyhatta szó nélkül.Ma kora reggel óta viszont itt bájolog Folti elött.Illegeti-billegeti magát,kedvesen hívoigatja.Folti meg úgy tesz mint akinek fogalma sincs miről van szó))))

Viszont most már maximálisan elfogadták egymást.

Előzmény: ziko3 (886)
ziko3 Creative Commons License 2005.03.15 0 0 886

De jó!

Ha Foltin múlik igy is marad,lovagias kiskandurci..)))

Előzmény: Br-1 (885)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!