Keresés

Részletes keresés

gugugaga Creative Commons License 2011.06.26 0 0 4749

csapatban maradt a győzelem :)

Előzmény: varyvanda (4747)
caisse Creative Commons License 2011.06.26 0 0 4748

Rojas igazán megérdemelte  :)A Touron fogja szálítani a top 6-os eredményeket mint mindig.

Előzmény: varyvanda (4747)
varyvanda Creative Commons License 2011.06.26 0 0 4747

Rojas nyerte a nemzeti bajnokságot. Sprintben. Contador előtt:-D

 

http://www.biciciclismo.com/cas/site/noticias-ficha.asp?id=40383

varyvanda Creative Commons License 2011.06.24 0 0 4746

szerintem soha.  Mindig az régi Csrháti dal jut eszembe. "van amit nem gyógyít be az idő sem, de kezeli minden nap!"

 

Az jó, hogy nem omlott össze, tud dolgozni, majd mindig kicsit jobban lesz.

Előzmény: caisse (4745)
caisse Creative Commons License 2011.06.24 0 0 4745
varyvanda Creative Commons License 2011.06.23 0 0 4744

A hagyományoknak megfelelően a csapat minden spanyol tagja indulni fog a nemzeti bajnokságon. További jó hír, hogy a kettős lábtöréséből felgyógyult Pláza is.

 

http://www.biciciclismo.com/cas/site/noticias-ficha.asp?id=40249

caisse Creative Commons License 2011.06.20 0 0 4743

Köszi,remélem mindnél elöbb felépül és újra versenyeket fog nyerni bár sajnos szerintem az max jövőre lesz.

Előzmény: varyvanda (4742)
varyvanda Creative Commons License 2011.06.20 0 0 4742

http://www.biciciclismo.com/cas/site/noticias-ficha.asp?id=40122

 

Stabil az állapota, fokozatosan csökkentik a gyógyszeradagját, hogy fel tudják ébreszteni.

Előzmény: caisse (4741)
caisse Creative Commons License 2011.06.20 0 0 4741

Valaki be tudna linkelni egy oldalt ahogy meg lehet nézni a versenyzők szerződés hosszát?

Solerről álapotáról van valami hír?

 

w.ullrichfun Creative Commons License 2011.06.18 0 0 4740

Két hónap alatt 3 tragédia - kezdek hinni annak az asztrológiai veszély jóslásnak (jelzésnek), ami a hold és a csillagok kedvezőtlen állását jósolta május-júniusra ... remélem Soler visszatérhet minél előbb, és szerez még ilyen győzelmeket

 

A "topikmásikfele" pedig ehhez hasonlóan megy, jó lenne újra többször leadertrikóban látni :)

Előzmény: DanGer88 (4739)
DanGer88 Creative Commons License 2011.06.17 0 0 4739

Basszus, ilyen peches csapat nincs még egy, mint a Movistar. Jobbulást Solernek. Hihetetlen, ami idén folyik a kerékpársportban...

HPéter1978 Creative Commons License 2011.06.17 0 0 4738

Nem teljesen világos hogyan történt a baleset - a svájci rendőrség felhívásban kérte tanúk jelentkezését - de az több helyütt írják, hogy egy szurkolóval ütközött majd nekiesett a korlátnak.

 

Ami a sélüléseit illeti: többszörös koponyatörés és agyi vérömlenyek, eltört egy bokája, és tele ven zúzódásokkal.

Egyes hírek szerint a tüdeje is kilukadt, de ezt nem erősítették meg.

Az orvosok szerint nincs életveszélyben, az állpota súlyos de stabil.

 

Ilyen súlyos sérülésekhez valószínű nagy sebességgel ment, bár 33 kilométerre teszik a balesetet, és ott az itiner szerint sík volt a terep, tehát nem lejtmenetben történt. Viszont lakott terület volt, tele járdaszigettel és pont 33,3-hoz írnak egy vasúti átkelőt.

gugugaga Creative Commons License 2011.06.17 0 0 4737

hihetetlen mi történik mostanában a csapattal..:( opnt Mauricio, hát persze h az amúgy is immunis Mauricio :(

nagyon remélem h nem lesz súlyosabb következménye

varyvanda Creative Commons License 2011.06.16 0 0 4736

nagyon súlyos az állapota. Koponyatörése és különböző agyi sérülései vannak. Nem lehet vele kommunikálni. Remélik, hogy nem lép fel újabb komlikáció. 

 

http://www.radsport-news.com/sport/sportnews_69676.htm

 

Jobbulást kívánok neki!

caisse Creative Commons License 2011.06.16 0 0 4735

Hihetetlen ami most a csapatnál történik szegény Soler végre jó formában van erre ilyen nagyot esik szegénynek remélem sincs nagyobb baja:(Bár az első hírek nem a legjobbak.

varyvanda Creative Commons License 2011.06.13 0 0 4734

 

Szöszi!

varyvanda Creative Commons License 2011.06.13 0 0 4733

Bergetappensieg für ''Bergfloh'' Soler

 

Hegyibolha Soler győzelme= írja verseny honlapja

gugugaga Creative Commons License 2011.06.12 0 0 4732

Crans Montana nevezhető nagy hegynek, elvégre itt alpesi sí világkupa verseny is szokott lenni :)

de szépen ment a Szöszi megérdemli a gratulációt :)

 

 

Mauricionak örülök, amióta nálunk van ilyen teljesítményt szeretnék látni tőle, úgy tűnik megtalálta a formát.

Előzmény: varyvanda (4731)
varyvanda Creative Commons License 2011.06.12 0 0 4731

És ne feldkezzünk meg arról, hogy a veronai ifjak is támadnak, mert a topik második fele lett a 2.

Nagyon jó hírek ezek, örülök neki.

varyvanda Creative Commons License 2011.06.12 0 0 4730

Éjjen! Támadnak az indiánok!

 

caisse Creative Commons License 2011.06.12 0 0 4729

Most már biztos hogy jó formában van:)

Előzmény: caisse (4728)
caisse Creative Commons License 2011.06.11 0 0 4728

Annak ellenére hogy Rui Costa ma kapott 7 percet szerintem biztos helye lesz a Tour csapatban,Intxaustiba viszont már nem vagyok ennyire biztos ma is az utolsó csoportal jött be nagyon sajnálom szegényt.Nem tudom egy Prológ után menyire lehet formárol beszélni de Gugunak lehet igaza lesz és Soler végre jó formába lesz a Toruon:)

varyvanda Creative Commons License 2011.06.09 0 0 4727

Valami előzetes lista lehetett, amit Tondo halála miatt át kellett rendezni. A végleges listát ma tette közzé a biciciclismo.com

 

José Luis Arrieta y José Luis Jaimerena dirigirán un equipo formado por Pablo Lastras, Branislau Samoilau, Mauricio Soler, Marzio Bruseghin, Iván Gutiérrez, Ángel Madrazo, José Joaquín Rojas y Fran Ventoso.

Előzmény: caisse (4726)
caisse Creative Commons License 2011.06.08 0 0 4726

Intxausti-t több helyen is irják hogy indul a Svájci körön lehet hogy ez el írás vagy lehet hogy ezért megy ilyen gyengén és a holnapi nap után fel adja!?

caisse Creative Commons License 2011.06.08 0 0 4725

Nem tudom hogy alakul Plaza felépülése de én őt a Vueltára gondolom esélyesnek, legalábbis ha időben felépül.

Előzmény: gugugaga (4723)
varyvanda Creative Commons License 2011.06.08 0 0 4724

Szegény Unzuét nagyon sajnálom, mert őt aztán valóban az ág is húzza. Valverde eltiltása után még úgy tűnt, hogy át tudja vészelni ezt a nehéz időszakot. Tondo azonban meghalt, Ruben Pláza súlyosan megsérült, Intxaustit pedig valószínűleg lelkileg küldte padlóra a baleset. :-(

 

Egy kicsit előbbre lennénk, ha az Uran-Zandio páros nem ment volna el pénzt keresni a ködös Albionba. Ha hamarabb stabilizálódik a csapat pénzügyi helyzete, akkor tavaly inkább haza kellett volna hozni Flechat, mint utána engedni a kolumbiait. Ráadásul Xavival. Az én Szavimmal.

Előzmény: gugugaga (4723)
gugugaga Creative Commons License 2011.06.08 0 0 4723

Ruben Plaza-ra lehet majd számítani.

 

Ezen a versenyen pedig Rui Costára.

Előzmény: caisse (4721)
varyvanda Creative Commons License 2011.06.07 0 0 4722
caisse Creative Commons License 2011.06.07 0 0 4721

Hát Intxausti top5-ben már biztos nem lesz 18 percet sikerült összeszednie 2 szakasz alatt.Remélem ez azt jelenti hogy csak edzésnek tekinti a versenyt a Tour-ra,mert rajta kívül senkiben nem látok esélyt hogy ott legyen a hegyeken a Touron.

Előzmény: caisse (4720)
caisse Creative Commons License 2011.06.02 0 0 4720

Dauphiné:

Rui Costa, David López, Beñat Intxausti, Andrey Amador, Imanol Erviti, Jesús Herrada, Fran Pérez, Chente García Acosta.

 

Ez is egy erős csapat lesz:)Kérdéses hogy Intxausti menyire tette túl magát a történteken mert ha igen akkor egy top5 is kinézhet neki.A csapat legidősebb és legfiatalabb tagja is a keretbe van,cirka 18 év van köztük:)Herrada ujjonchoz képest elég jól megy eddig,és az utánpotlás eredményeit elnézve nem lesz egy rosz versenyző.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!