Keresés

Részletes keresés

vimizo Creative Commons License 2007.09.17 0 0 3902
Sziasztok!

Kéréssel fordulnék hozzátok.

3 éve használom a gépemet, imádom is... viszont a viewer telepítő lemezét nem találom sehol, valahova nagyon eltettem hogy meglegyen.
Az 1.1 et le tudtam tölteni a netről, viszont szeretnék egy frisebb változatot vagy ha tudtok más olyan progit (vistára) amivel úgy tudom letölteni a képeket a szgépre hogy ne a kép címét mentse, hanem a készítés dátumát.. nagyon megköszönném, ha valaki segítene linkkel.

panabubus Creative Commons License 2007.09.09 0 0 3901
Én a másik gépemmel jártam így ma este, némi szervízelés után.
Szerintem nézd meg a kártya-ajtót, hogy rendesen csukódik-e, illetve teljesen ?
Pl. a 7000-esnél ha kicsit kijebb csúszik a CF-kártya, akkor visszatartja akár tizedmilliméterrel a kártyaajtót, és az nem zárja a belül lebő kis mikrokapcsolót. De lehet az akksi-érinkezők "elfáradása" is, nem érintkeznek rendesen. Ha ezekkel nem tudsz boldogulni, akkor tényleg szervíz.
Előzmény: balbek (3900)
balbek Creative Commons License 2007.09.09 0 0 3900

sziasztok!

 

Eddig nagy megelégedéssel használtam az s7000-es gépemet, immár 3 éve, de tagnap kapcsolnám be és se kép se hang, meg sem mukkan :-(( próbáltam több akksival is, semmi....

valakinek volt már ilyen gondja? esetleg valami ötlet?

tudnátok ajánlani neken egy korrekt szervízt???

 

 

balbek Creative Commons License 2007.09.09 0 0 3899

sziasztok!

 

Eddig nagy megelégedéssel használtam az s7000-es gépemet, immár 3 éve, de tagnap kapcsolnám be és se kép se hang, meg sem mukkan :-(( próbáltam több akksival is, semmi....

valakinek volt már ilyen gondja? esetleg valami ötlet?

tudnátok ajánlani neken egy korrekt szervízt???

 

 

panabubus Creative Commons License 2007.09.09 0 0 3898
Na ja. Végülis vannak akik erre szakosodtak.... A Verseny u-i bolhán komplett műhelye van egy-két fazonnak. Kikódolás, stb... Viszont fotógépnél is találkoztam olyannal, hogy a gyári szám, stb. vadiúj matricával az alján, más sorozatszámmal, stb. (Annál sztem csak az a pech, hogy ha valami olyan sorozatszámot kreálnak, amit szintén keresnek :-D)
Profik mindig voltak ezen a téren is..:-(
Hogy egyszerűbb példa, és éppen fotós-szakágban: vettem 500-ért (!) 4 db, gyári csomagolású, és SONY-cimkés 2600-as akksit ugyanott. persze, hogy jó, ha van 850 mAh-s... És egy kereskedő haverom derült rajtam, mert ahogy mondja, megtévesztésig hű fóliákat is tudnak nyomtatni az akksikra "tájvánon"...
Előzmény: DJ Szegecs (3897)
DJ Szegecs Creative Commons License 2007.09.09 0 0 3897
Én úgy tudom, a mobilok IMEI száma is átírható programkábel+software segítségével. Vagy az csak a régi Nokiáknál volt?
Előzmény: panabubus (3896)
panabubus Creative Commons License 2007.09.09 0 0 3896
Igen. Találkoztam már én is ilyesmivel. Azóta is fáj a szivem, az ilyen ok miatt otthagyott gép miatt... :-( Nagyon ciki lehet, amikor az ember egy rendezvényen pl. így futna össze az eredeti tulajjal...
Kár, hogy nincs a fotógépeknél is olyan billentyűkombináció, mint a mobiloknál. Met ott aztán trükközhetnek a "leesett-levált" gyári feliratokkal, az IMEI szám bármikor előcsalható. Fotógépnél meg aztán tudod, kinek lenne kedve +ezresekért szervízbe vinni, mert ott állítólag azért ki tudnak olvasni belőle dolgokat. Egy "piacos konstrukciónál" meg ez eleve kizárt. Mert vagy megveszed, vagy otthagyod..:-(
Előzmény: DJ Szegecs (3895)
DJ Szegecs Creative Commons License 2007.09.08 0 0 3895
Ez nem rossz ötlet, csak sajnos erre már a tolvajok is rájöttek, és sokszor olvashatatlanná teszik a gyári számot, ami nálam mondjuk azonnal arra enged következtetni, hogy lopott cuccról van szó...
Előzmény: panabubus (3894)
panabubus Creative Commons License 2007.09.08 0 0 3894
Nézzetek szét a Pe-Csa-ban a hét végén pl. Ott van egy vén fószer, kamerákat árul általában. (Mindenkitől minden sz@rt megvesz, aztán továbbadja.) Szokott nála lenni "ócsó" gép is. Egyszer láttam nála NIkon Coolpix-et pl. 6-ér... Ha véletlen éppen beesne a dolog, meg kelle gép s@ggét nézni a szám miatt...
Előzmény: obolus (3893)
obolus Creative Commons License 2007.09.07 0 0 3893

Sziasztok!

 

 

Egy barátomhoz betörtek és elvitték , többek között a fényképezőgépét is.

Fuji S7000 típus

a sorozatszáma: 57C13717, amennyiben valaki találkozik vele, kérem értesítsen.

 

Köszönöm.

 

Obolus

panabubus Creative Commons License 2007.09.07 0 0 3892
A kompakt gépek nem tárolják el tudomásom szerint az expo-számot. Nálam értőbbek szerint meg nincs is nagy jelentősége, mivel nincsenek bennük mechanikus alkatrészek, amelyeknél ez döntő lenne (tükör, zárszerkezet, stb.)

Max. esetleg az "életkorára" adhat némi eligazítást az exposzám, amit éppen a kártyára felír. Viszont, "rutinosabb" eladók úgyis valamivel a tranzakció előtt visszaállíthatják elejére a számlálót...
Előzmény: AmaDeus (3890)
bjohnny75 Creative Commons License 2007.09.07 0 0 3891

fuji S7000 6mpx-es digitális fényképezőgép megkímélt, szép állapotban eladó. iÁr: 50000,-

Tel:06-20-424-0687

AmaDeus Creative Commons License 2007.09.06 0 0 3890

Sziasztok, hogy deríthető ki, mennyi expót tudhat egy s7000 maga megett?

 

Köszi előre is az infót

Sas-307 Creative Commons License 2007.08.30 0 0 3889
És hogy milyen jó cucc még mindig az S7000-s, arra íme itt egy példa: kétéves FinePix gépemmel egy 24 napos nyaralásról készítettem összefoglalót. Képi téma persze bőséggel volt.

www.kabalahu.axelero.net/capri



b.tibo72 Creative Commons License 2007.08.11 0 0 3888
Eladó makulátlan állapotú fuji finepix s 7000 digitális fénylépezőgép.Egy karc sem található a gépen. Nagyon kévés expóval (2500)
ÍRÁNYÁR:52000FT
TEL:06306374179 Ha lehet telefonon hívj.
panabubus Creative Commons License 2007.08.04 0 0 3887
Sziasztok!
Én most jutottam hozzá egy 7000-eshez. "Kapásból" nekem is voltak gondjaim a külső vakuval. (Mi sem természetesebb, hogy erre a plusz opcióra kattantam rá elsőnek:-))
Én rá mertem rakni a Hanimexet, mert anno az FZ20-am "túlélte".
Viszont nekem is voltak ilyen "hol villan-hol nem" gondjaim. Két lehertséges magyarázatot találtam rá:
- az egyik az, hogy a Hanimex talpa több érintkezős, többféle géphez van kialakítva. A 7000-esnek meg mintha kicsit rövidebb lenne a papucsa, így éppenhogy csak eléri a középérinkezőt a vakutalpon levő. (kontakt-probléma)

-a másik, amit tapasztaltam, az a "hagyományos" FUJI-felejtősdi. Kétszer is, amikor nem akart villantani, vissza kellett mennem a setupba, és a külső flash-t engedélyeztetni vele.
piotrr Creative Commons License 2007.08.01 0 0 3886
Sziasztok! Fujifilm Finepix S7000 kitünő állapotban eladó. 6,3 mp, 6x optikai zoom, 1/15 mp-től 1/10000 mp-ig növelhető záridő, 4 db AA akkumulátorral működik, beépített vaku, video funkció 640 x 480 pixel vagy 320 x 240 pixel, hanggal és 30 kép per másodperccel, a videó hosszát csak a kártya határozza meg. A géphez jár egy 16 és egy 128 mb-os XD kártya, egy hama hordtáska, leírások,eredeti csomagolás ,cd , 4 db AA akkumulátor, usb és video kábel. Az ár: 55000 Ft. Érdeklődni: bpeter71@freemail.hu vagy Tel: 06 30 3814154
gytam Creative Commons License 2007.08.01 0 0 3885

Szia!

Én 2 hónapja használok 2GB-os Sandisc Ultra II CF kártyát. Remekül kezeli, mozgóképre is jó. (9900 Ft-ért vettem, szerintem megérte)

Előzmény: beetee (3883)
oilmale Creative Commons License 2007.07.20 0 0 3884

A CF kártyából az 1 gigás biztosan használható, nekem is ez van, több mint 2 éve használom, gond nélkül ( sandisk). Az xD kártyával nem árt az óvatosság, mert a zűrzavarnál csak a kompatibilitási gondok nagyobbak. Röviden a H és M jelölésű kártyákat is fogadja, de ezekre nem tudsz mozgóképet rögzíteni ( arra ott van a CF vagy a jelöletlen xD 512 Megáig). Nekem 512 megás H jelölésű van-mivel ez a leggyorsabb-ezzel működik.

Az Xd kártyákról részletesebb infot itt találsz.

http://www.fujifilm.hu/termekek/digitalis_fotozas/kellekek/xdkartya.ind

Előzmény: beetee (3883)
beetee Creative Commons License 2007.06.27 0 0 3883

Mekkora xD és CF kártyákat képes kezelni? És válogat-e a típusok/márkák között?

 

A tapasztalataitokról szeretnén érdeklődni...

Robi 76 Creative Commons License 2007.06.25 0 0 3882
Ezúton szeretném értékesíteni használt, de rendkívül megkímélt, és keveset használt Fuji S7000-es gépemet. Az LCD-t védőfólia védi, eredeti doboz-használati utasítások, USB csatlakozó, nyakpánt, lencsevédő, eredeti xD kártya és 64mB Comp. Flash-t adok hozzá. Igény szerint 4db 2650mAh Duracell akksival. 50.000Ft fix az ára, Zalaegerszegen kipróbálható, elvihető. Komoly érdeklődésre képeket tudok küldeni. Érdeklődést lehetőleg e-mailben várok.
Sas-307 Creative Commons License 2007.06.22 0 0 3881
Helló! Van egy szűrőkonverterem (Soligor) S7000-hez polárszűrővel. Akciós!
[link]
gytam Creative Commons License 2007.06.15 0 0 3880

Szia!

Ezt mér vagy 1,5 éve vesézgettük.:) Akkor valaki talált egy Fuji oldalt, ami azt írta, hogy 400V talpfeszt elvisel a cucc. Én akkoriban megmértem (ha jól emlékszem 240V körül volt). Egy csomó ideig ezzel együtt nem használtam a vakut, de nemrég égető szüklségem volt rá.

Mellesleg a kezelési nem ír korlátot. Azt írja bármilyen középérintkezős vakut lehet használni. Még csak azt sem írja, hogy bármi veszély fenyeget e téren.

Esetleg nem tudod érdemes-e javítani és, hogy hol?

 

 

Előzmény: DJ Szegecs (3873)
Kotit Creative Commons License 2007.06.14 0 0 3879
Most is megéri kimenni Bécsbe pl. garanciát érvényesíteni (ld A1 topic), igaz hogy mióta csatlakoztunk a szabályozás nagyjából egyforma mindenütt, csak Ausztriában valamivel egyformább...
Előzmény: DJ Szegecs (3878)
DJ Szegecs Creative Commons License 2007.06.13 0 0 3878
Ahhoz képest, hogy 230 ezer volt még 2004-ben... (Akkor érte meg még kimenni Bécsbe, az Eu csatlakozás előtt, a Mwst visszaigénylésével 90ezerből meg lehetett úszni...)
Előzmény: Kotit (3877)
Kotit Creative Commons License 2007.06.13 0 0 3877
Ha veszel valamit, utána nem szabad az árakat nézned. Különösen digitgépek esetén...(S7000 120k fölött)
Előzmény: tobsa (3876)
tobsa Creative Commons License 2007.06.03 0 0 3876
Most látom, hogy a S9600 az edigital.hu oldalon csak 99900Ft. Én is ott vettem az S7000-et ennél egy-két ezerrel többért.
tobsa Creative Commons License 2007.06.03 0 0 3875
Én akkor már tennék hozzá 19ezret aztán S9600.
Előzmény: menu (3868)
igus Creative Commons License 2007.05.29 0 0 3874

128 megás Smart Media kártyát keresek megvételre.

Nincs valamelyikőtöknek eladó ?

 

DJ Szegecs Creative Commons License 2007.05.28 0 0 3873
Milyen vakut tettél rá? Nem lehet, hogy túl nagy volt a talpfeszültség, és az nyírta ki az S7000 elektronikáját?
Előzmény: gytam (3869)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!