Keresés

Részletes keresés

muszóka Creative Commons License 2006.05.10 0 0 6892

név: -

nem: szuka

kor: felnőtt

fajta: keverék

testméret: nagy

kennelszám: 072B (141K)

elvihető: azonnal (2006-05-09)

megjegyzés: Befogva VIII.

leírás: Helyes, dumálós buflák.

Előzmény: /Lilla/ (6889)
m a x Creative Commons License 2006.05.09 0 0 6891
Az öregecske, nehezen mozgó, valszeg idős ember ebkéjét a XXIII. Vezér utcából fogták be. Nem jöhetett messziről...
Kérem a környéken lakókat, hogy plakátoljanak!

XXIII. ker. plakát: http://www.illatosut.hu/plakat/23.doc
nextdoor Creative Commons License 2006.05.09 0 0 6890
Előzmény: /Lilla/ (6887)
/Lilla/ Creative Commons License 2006.05.08 0 0 6889
többször is voltunk már az itteni menhelyen, és folyamatosan nézem a neten is a hírdetéseket, de nem nagyon találni.... :(
Előzmény: jingo (6888)
jingo Creative Commons License 2006.05.08 0 0 6888
A székesfehérvári Herosz menhelyen nincs?De van azon kívül Fehérváron másik menhely is.
Előzmény: /Lilla/ (6887)
/Lilla/ Creative Commons License 2006.05.08 0 0 6887
sziasztok! Fejér megyében keresek kölyök -de legalábbis fiatal- dog jellegű kant (vagy ivartalanított szukát). menhelyről is szívesen befogadunk jó állapotban lévő, kedves kutyát, de mindenképp szeretnénk ha dog keverék lenne. nagy kertbe, szerető családhoz kerülne. messzire nem tudunk elmenni érte, és ajándékba, örökbe fogadni szeretnénk, tehát pénzt nem adunk érte. (esetleg az oltásokért, vagy egyéb ellátásért.) előre is köszönöm, ha bárki tud valamilyen lehetőségről, kérem írjon egy mail-t, minden levelet, segítséget örömmel fogadok!
Dobos Lilla
d.l.hollo@freemail.hu
Hiver Creative Commons License 2006.05.04 0 0 6886
Tegnap este megtalálták Bodza kutyát! :o)))
Mindenkinek köszönöm itt is a segítséget!
Előzmény: Replay (6858)
nextdoor Creative Commons License 2006.05.04 0 0 6885
igen - egy tenyésztő ismerős is felhívta rá a figyelmet, a kutyát meglelték, letették egy klinikán, szóval összefutottak a szálak
Előzmény: Pocok80 (6884)
Pocok80 Creative Commons License 2006.05.04 0 0 6884
Megkerült a kutyus?
Előzmény: nextdoor (6883)
nextdoor Creative Commons License 2006.05.04 0 0 6883
És meg is lett
Előzmény: E.Réka (6882)
E.Réka Creative Commons License 2006.05.03 0 0 6882
SOS! Elveszett ma délután Mátyásföld XXVI. ker.-ből egy 10 éves hosszúszőrű német juhász szuka!Fekete-vörös színű.
06 20 417-9917 Kérlek benneteket tegyétek be minden más hasonló fórumba!
Arthurgazdi Creative Commons License 2006.05.03 0 0 6881
Én is...
Előzmény: Törölt nick (6880)
Arthurgazdi Creative Commons License 2006.05.03 0 0 6878
Nem kívánok erről vitatkozni....a kutyának jó helye lett...
Arthurgazdi Creative Commons License 2006.05.03 0 0 6877

Egy szóval nem írtam hogy az ővé a kutya, hanem hogy kirakták az őrkutyával és nem őrkutyájával együtt...

Ezt hívják előítéletnek....

Előzmény: Törölt nick (6876)
Arthurgazdi Creative Commons License 2006.05.03 0 0 6875
AZ ÖSSZES MENHELY ELUTASÍTOTTA....MINT AHOGY ENGEM IS 3 HÓNAPJA...
Előzmény: Fogár (6874)
Fogár Creative Commons License 2006.05.03 0 0 6874

:))) ennek örülök...és akkor ide is beszúrnám a linket...

 

http://www.illatosut.hu/index.php?pid=4265

 

sziasztok. A vizslás topicból jöttem...ő volt a mi vizslánk udvarlója, majd egy hétig ücsörgött itt a kapunkban. Azt hittem a környéken valakié és mindig ide szökik...de nem :(

nem tud vk esetleg vk-t v vm oldalt ahol talán érdekelne vk-t az ő sorsa?

így hogy személyesen sokszor hajtottam el én a kapunk elől...így kicsit rossz érzés, hogy bekerült.

hátha vk...

Előzmény: Arthurgazdi (6871)
Fogár Creative Commons License 2006.05.03 0 0 6873
hali...bocsi a beleszólásért...nem csak az Illatos út létezik...mármint ha ez a megoldás marad...vannak normális menhelyek is
Előzmény: Arthurgazdi (6861)
Arthurgazdi Creative Commons License 2006.05.03 0 0 6872
Azt szeretem az emberekben, hogy nem ismerik a szitut, de megmondják a frankót...
Arthurgazdi Creative Commons License 2006.05.03 0 0 6871

Szia!

 

Itt félreértés van...nem a Norbi kutyája a Lord, hanem azon a telepen volt, ahol ő is dolgozott...a telepet felszámolták és az új tulajdonos közölte, hogy a kutyára nem tart igényt....Norbi persze, hogy nem szerette volna, hogy a kutya kóborkutya legyen, vagy esetleg leöljék...ezért kért segítséget....

Mellesleg csepelen egy önkormányzati lakásban a 2. emeleten lakik, ami egy szoba+ galéria...ő nagyon keveset van otthon, a felesége+ babapedig sokat vannak egyedül otthon... ráadásul egyiküknek sem volt kutyája sosem, nem ismerik a viselkedésüket úgy, mint egy kutyás...

Ilyen körülmények között én sem merném bevállani...de azt értékelem, hogy nem hagyta annyiban a kuyta sorsát, hanem mindent megtett azért hogy jó helyre kerüljön...mellesleg éjfélre ért haza, mert sikerült jó helyet találni a Lordnak....

Előzmény: Törölt nick (6870)
orlanda Creative Commons License 2006.05.02 0 0 6869
:*)
Előzmény: nextdoor (6868)
nextdoor Creative Commons License 2006.05.02 0 0 6868
Szia, O.K. megyek és köszönöm jól vagyok és remélem Te is és mindig úgy örülök Neked:))))
Előzmény: orlanda (6866)
Arthurgazdi Creative Commons License 2006.05.02 0 0 6867

Szia!

 

Tisztelem, hogy ilyen bátor vagy....de akinek sohasem volt kutyája, nem meri ezt megtenni, hogy hazaviszi...én sem merném, ráadásul csepel önkormányzati lakás, 2. emelet, egy szoba+galéria, megértem...

De segíteni szeretne a Lordon...mégis csak végignyomott vele egy-két műszakot...mellesleg van jó hírem is egy szintén ismerős befogadta és szeretni fogja...tehát jó vége lett a történetnek!!!!

Előzmény: Törölt nick (6862)
orlanda Creative Commons License 2006.05.02 0 0 6866

Off:

Nextdoor drága, ha van egy perc időd, benéznél egy régi topicba, néhány tizenéves imádja a kutyáját de banánnal eteti, szerintem elkélne nekik egy rövid oktatás arról, hogy mit is eszik a kutya úgy általában.

Egyébként remélem jól vagy, nálam minden rendben :*)

On

Előzmény: nextdoor (6860)
IldiH Creative Commons License 2006.05.02 0 0 6863

Mutasd meg neki esetleg ezt a képet:

 

Láncon felnőtt 5 éves dogkeverék kan őrkutya (teljesen zárt, elszigetelt helyen élt), pár héttel az első találkozásunk (és a megkezdett szocializációs kiképzés) után a 4 éves lányommal, akit akkor látott először.

 

 

Előzmény: Törölt nick (6862)
Arthurgazdi Creative Commons License 2006.05.02 0 0 6861
Sziasztok!

SOS segítségre lennem szükségem, pontosabban egy nagyon jó barátomnak...a munkahelyéről kirakták az őrkutyával együtt...
Az a baj, hogy haza nem tudja vinni, mert egy 8 hónapos kicsi baba büszke apukája...viszont ha nem talál sos gazdit, vagy legalább ideiglenes befogadót akkor az illatos út vár a kutyára....
A kutyus Lord névre hallgat, barátságos nagy méretű kan -dog keverék....-Arthurral is elsőre barátságot kötött....
Norbit lehet hívni a 305074846-os számon....sajnos a menhelyek fullon vannak....
nextdoor Creative Commons License 2006.05.02 0 0 6860
nem sintérek és a pontos webcim: www.illatosut.hu
Előzmény: Replay (6858)
nextdoor Creative Commons License 2006.05.02 0 0 6859

az a topic a gazdátlan állatoké volt (szóval nem az elveszetteké) összevonták vmikkel, amelyekben olyan kutyák vannak, akiket találtak, megmentettek stb. és gazdát keresnek számukra

 

Előzmény: Hiver (6855)
Replay Creative Commons License 2006.05.02 0 0 6858
Szia! Az elveszettkutyak.hu-n és a netboard.hu-n már fenn van a hirdetésed, valaki bemásolta oda, csak ott egy rosszabb kép van. Ezeket a fórumokat olvasgasd, hátha valaki megtalálja és oda felrakja. A netboard.hu-n nagyon-nagyon sok menhely is hirdet, oda is kerülhetett. Vagy ha Pesten befogják a sintérek, akkor
illatos.hu. Sok sikert, remélem előkerül.
Előzmény: Hiver (6857)
Hiver Creative Commons License 2006.05.01 0 0 6857

Hova érdemes még feltenni a kutyus adatait? (a kutyakereso.hu-ra, a gportal.hu/portal/gazdiholvagy-ra és a gazditkeresek.hu-ra már felraktam) Vagy mit tehetünk még azon kívül, hogy kitacepaoztuk a környéken, holnap felhívjuk az önkormányzatot, hogy ki végzi a környéken a kutyabegyűjtést, aztán felhívjuk a telepet. Anyuék járják a környéket, de a fene tudja, már merre járhat :o(((

Tudtok vmit Csabdi/Bicske/Zsámbék (esetleg Mány/Páty) sintértelepéről/menhelyéről? Érdemes az Illatos útra is betelefonálni?

Előzmény: Hiver (6856)
Hiver Creative Commons License 2006.05.01 0 0 6856
ELVESZETT!!!

 

Elveszett egy 11 hónapos fekete retriever keverék szuka. Nyakában piros nyakörv, azon BODZA (+ telefonszám) feliratú biléta.
A hétvégi telkünkről szaladt el egy tüzijátéktól megrémülve, most valahol a Csabdi/Bicske/Zsámbék térségben kószálhat, ha csak el nem indult „haza” Pestre, a Ferencvárosba.
Kérem, hogy aki befogadta, látta vagy tud róla valamit, hívjon a lenti számokon, nagyon várjuk haza!

 

20/522-4197

20/932-6361

20/339-2091

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!