Keresés

Részletes keresés

g e Creative Commons License 2013.08.05 0 0 5567

Nem a sorozatszám a lényeg, hanem a mellette lévő számok. Egy tenyésztő egymás melletti gyűrűket kap, pl. 94601-94650. Ha találsz közeli számot, esélyes, hogy ő a gazda.

Előzmény: juhosttt (5566)
juhosttt Creative Commons License 2013.08.05 0 0 5566

A keresőben csak egy 2004-est találtam ezzel a számmal, de ez '13-as. Na majd ha valaki tud róla valamit és netán a gazdája kéri a gyűrűt, akkor e-mailom publikus.

Előzmény: C.Froome (5562)
Bobo772 Creative Commons License 2013.08.05 0 0 5565

Szia ezt nem nagyon lehet mádhogy leírni Benzing tipusú versenyóra fatokos abba kell indigó és papirszallag, indigo azért mert mikor nyom a gép az indigo viszi át a nyomtatási képet a papirra.....ilyen....

http://www.jofogas.hu/jasz_nagykun_szolnok/Benzing_postagalamb_versenyora_10031056.htm

Előzmény: japipapi (5557)
g e Creative Commons License 2013.08.05 0 0 5564

Helyesbítek, a 10-es a Hajdú Szövetségé, Debrecen környéke.

Előzmény: g e (5563)
g e Creative Commons License 2013.08.05 0 0 5563

Ez egy szabályos és hivatalos postagalambgyűrű, nem készíttetheti akárki.

A számoknál a 10-es területi jelzés, a galamb a Győr környéki tenyésztők valamelyikéé.

Az ötjegyű szám sorozatszám, önmagában nem értékhordozó, csak az egyedi, kizárólagos megkülönböztetésre szolgál.

Átviszem a bejelentésed a postás topikba, köszönjük.

Előzmény: juhosttt (5561)
C.Froome Creative Commons License 2013.08.05 0 0 5562
Valoszinü körzet meg a gyürüszáma.De nézd meg a gyürükeresöbe,hogy kié volt.Üdv.
Előzmény: juhosttt (5561)
juhosttt Creative Commons License 2013.08.05 0 0 5561

Sziasztok!

 

Találtam a kertben egy 2013-as gyűrűvel rendelkező galamb tetemet. Kinézetre valamilyen szürkés-feketés volt. (nem vagyok szakértő)

Nem tudom mennyire értékes, de ha valakinek hiányzik, eljuttatom hozzá a gyűrűt!
A gyűrű piros színű. A felirat:
HUNG 2013 10-91643

Mondjuk úgy laikusként ha valaki jobban tudja, mesélhetne a gyűrűről. A hung azt gondolom magyar. Az év is oké. A 10 az szerény véleményem szerint a gyűrű mérete. Az utolsó 5 számjegy az mit jelent? A gyűrűből meg lehet tudni, hogy értékes galambról volt-e szó, vagy csak valaki megjelölte a saját állatát. Mert úgy láttam manapság már bárki készítetthet gyűrűt.

tp329 Creative Commons License 2013.08.05 0 0 5560

Nálam használt a betadin is. (zöld dobozos).

Azért azok a fiókák, amelyiknél a nyálkahártyát (emyésztő csatorna) is megtámadta, azok oda lettek.

A bőrön lévő göböket naponta többször leszedni (elevenig) és bőven beecsetelni a betadinnal. Így gyorsan gyógyultak.

Előzmény: C.Froome (5554)
7jani8 Creative Commons License 2013.08.05 0 0 5559

 

 

C.Froome Creative Commons License 2013.08.04 0 0 5558
Köszi.
Előzmény: lacc74 (5555)
japipapi Creative Commons License 2013.08.04 0 0 5557

Szia!

Ne haragudj, nem tudom értelmezni, "benzing fatokos órába iindigót". Véletlenül elírhattad, kérlek még egyszer írd le! Nem értem tényleg.

Előzmény: Bobo772 (5552)
MZ5 Creative Commons License 2013.08.04 0 0 5556

Van olyan aki javit , Törökszentmiklóson is van egy ,de elérhetőségét nem tudom

Előzmény: Bobo772 (5552)
lacc74 Creative Commons License 2013.08.04 0 0 5555

Gyógyszertárba venni kell jódot,naponta 4-5alkalommal bekenni lefogja szárítani.

Előzmény: C.Froome (5554)
C.Froome Creative Commons License 2013.08.04 0 0 5554
Himlös a galambom.Mit csináljak vele?Sos.
lacc74 Creative Commons License 2013.08.03 0 0 5553

Hú az a óra matuzsálem már.Szten idősebb postagalambászokat kérdezzél meg.

Előzmény: Bobo772 (5552)
Bobo772 Creative Commons License 2013.08.03 0 0 5552

Sziasztok nem tudja valaki hol lehet benzing fatokos órába iindigót venni vagy hogy lehetne felujítani ,biztosan jó legyen?  Üdv.

archy632 Creative Commons License 2013.07.31 0 0 5551

Kimaradt egy y. szabályosan.

Előzmény: archy632 (5550)
archy632 Creative Commons License 2013.07.31 0 0 5550

Az egészséges és szabájosan kelő fióka.

archy632 Creative Commons License 2013.07.29 0 0 5549

Igen lengyel hiúz kék és sárga pikkelyes valamint texan és  mondain fiatalok.

Előzmény: T.Márió (5548)
T.Márió Creative Commons License 2013.07.29 0 0 5548

Hello!Meg néztem Van HASONLÓSÁG De 100% hogy Római:D

viszont Szép az állományod Azok ott Legyen híuzok?

Előzmény: archy632 (5547)
archy632 Creative Commons License 2013.07.29 0 0 5547

Koburgi pacsirta galamb, sima ezüst szinben.

 

 

 

Előzmény: 7jani8 (5546)
7jani8 Creative Commons License 2013.07.28 0 0 5546

Azok amik a tetőn vannak, milyen fajtájuak?

Előzmény: archy632 (5541)
archy632 Creative Commons License 2013.07.28 0 0 5545

Legyen úgy, de azért hasonlitsd össze azzal a képpel amit feltettem. Az egy kékszallagos római galamb. A másik,nem azt mondtam hogy tojo hanem azt hogy texan szerü tojó, mivel a texan tojóknak, ha szallagosak, hasonló a szinük.

Előzmény: T.Márió (5544)
T.Márió Creative Commons License 2013.07.28 0 0 5544

Ja és Tojo nincsen a 10vanak 10db hím van!

Előzmény: T.Márió (5543)
T.Márió Creative Commons License 2013.07.28 0 0 5543

Helló!Már meg bocsás de Fajtatiszta Római ugyan is ma voltam egy Római galamb tenyésztőnél és elvitem az enyémet és meg mondta hogy 1000%hogy Római Galambt nem hibrid!!!!!!

Előzmény: archy632 (5541)
lacc74 Creative Commons License 2013.07.28 0 0 5542

Ok.

Szépek a fiatalok.Három hét múlva megyek haza teszek fel én is képeket nekem mondainok meg posták vannak.

Előzmény: archy632 (5541)
archy632 Creative Commons License 2013.07.28 0 0 5541

Ha az összes többi keverék, akkor egyezünk ki római X posta hybridben és akkor mindenkinek igaza van.

 

Az idei termés egy része:

Előzmény: lacc74 (5540)
lacc74 Creative Commons License 2013.07.28 0 0 5540

Hidd el római,lehet hogy kissebb a standardnál mert ilyen előszokott fordulni.Lehet pont ezért adta el a gazdája de mivel gyűrű van rajta fajtatiszta lehet.Mondjuk ha csak a fejét látnám előbb mondtam volna hogy parlagi mint posta.

Előzmény: archy632 (5537)
lacc74 Creative Commons License 2013.07.28 0 0 5539

Akkor 2010-es.

Előzmény: T.Márió (5535)
lacc74 Creative Commons License 2013.07.28 0 0 5538

Az a gyűrű hivatolos szövetségi gyűrű,dísz-alak-haszon-röp galambokra van.

Előzmény: g e (5534)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!