Keresés

Részletes keresés

syssy48 Creative Commons License 2020.03.18 0 1 721

webkamera????  Én meg egy sigma 600-as tükrössel:DDDD

Előzmény: tempel (720)
tempel Creative Commons License 2020.03.18 0 0 720

Kedves syssy48! Amegfelelő felbontás eléréséhez fontos a távcső átmérője és fókusza, a nagyításhoz fókusz nyújtást is használok.

A távcsövem amivel készítem a képeket egy 300/1420 miliméteres newton távcső és webkamera.

Előzmény: syssy48 (718)
tempel Creative Commons License 2020.03.18 0 2 719

Vénusz bolygó. 2020.03.16.

syssy48 Creative Commons License 2020.03.07 0 0 718

Gyönyörűek. Én hiába nagyítom ki:(  sosem lesz ilyen.

Előzmény: tempel (717)
tempel Creative Commons License 2020.03.06 0 3 717

Plato kráter és Alpesi völgy + stb...

tempel Creative Commons License 2020.03.06 0 3 716

Az Alpesi völgy.

tempel Creative Commons License 2020.03.01 0 3 715

Sziasztok! Persze, ha valaki megnézi. Február 1, Aristarchus, Eudoxus, Egede és Alpesi völgy.

 

tempel Creative Commons License 2020.02.27 0 0 714

Persze a Hold után. Amikor a hold látható akkor az fényesebb! 

Előzmény: tempel (713)
tempel Creative Commons License 2020.02.27 0 0 713

A Véusz bolygó. Az esti égbolt legfényesebb égitete.

syssy48 Creative Commons License 2020.02.16 0 0 712

Sajnos tudom. A város fényei miatt igen ritkán látszik, főleg nem ilyen tisztán, mint amilyen most volt:(

Előzmény: tempel (711)
tempel Creative Commons License 2020.02.16 0 0 711

Köszönöm! Örülök, hogy tetszenek! Az Orion csillagkép már nem sokáig lesz alkalmas fotó téma. Talán még március elejé, de akkor már hamar nyugszik. Lesznek helyette más lehetőségek. 

Előzmény: syssy48 (710)
syssy48 Creative Commons License 2020.02.15 0 0 710

Szuperek a holdképeid. A héten egyik este gyönyörűen látszott az Orion köd. Nem volt feltöltött akksim:( Most felhőcsíkok takarják az eget. Most van három feltöltött akkum. No comment.....:)

Előzmény: tempel (709)
tempel Creative Commons License 2020.02.15 0 3 709

Rima Hyginus környezete.

tempel Creative Commons License 2020.01.02 0 3 708

A Hold.

 

tempel Creative Commons License 2019.12.12 0 2 706

Holdunkon a Mare Frigoris, Mare Imbrium és vidéke.300/1420 Newton.

tempel Creative Commons License 2019.12.04 0 2 705

Volt 1 kis derült.

Aristoteles és Eudoxus kráterek környezete.

300/1420 Newton+f3x. webcam. 2019.12.03

tempel Creative Commons License 2019.11.15 0 2 704

A Mare Nectaris és környezete.

tempel Creative Commons License 2019.11.12 0 1 703

Az, valami poloska lehet a holdon. 

Előzmény: IamCerb (694)
IamCerb Creative Commons License 2019.11.11 -1 0 702

Én hiszek neked :D 

Előzmény: syssy48 (701)
syssy48 Creative Commons License 2019.11.11 0 0 701

Akkor szerintem simán lehet műhold, nem?

Előzmény: IamCerb (700)
IamCerb Creative Commons License 2019.11.11 -1 0 700

50 másodpercen belül készült az 5 kép.

Előzmény: syssy48 (699)
syssy48 Creative Commons License 2019.11.11 0 0 699

Közben elszállt:) (csak vicc volt). Attól függően, hogy mennyi időközönként készültek a képek, lehet műhold is. Passsz

Előzmény: IamCerb (698)
IamCerb Creative Commons License 2019.11.11 -1 0 698

5 egymas utan keszult kepbol csak ezen van rajta. Illetve az nem latszodna igy, vegtelenre tekert fokusszal. 

Előzmény: syssy48 (696)
NO HAB Creative Commons License 2019.11.11 0 0 697

UFO lesz az 

Előzmény: syssy48 (696)
syssy48 Creative Commons License 2019.11.10 0 0 696

egy pici bogár a lencsén:)

Előzmény: IamCerb (694)
NO HAB Creative Commons License 2019.11.10 0 1 695

UFO 

Előzmény: IamCerb (694)
IamCerb Creative Commons License 2019.11.10 -2 0 694

Sziasztok. Ez mi lehet? 2019.09.13-án készült, 21:38:56-kor. 

tempel Creative Commons License 2019.11.09 0 2 693

A Copernicus kráter és környezete.

tempel Creative Commons License 2019.10.23 0 4 692

Most mást hoztam, remélem nem baj.

M31 Androméda galaxis.

Star Adventurer

A fotó: 38x210 sec (133 perc) expózíciós idő, ISO1600, Tair 4,5/ 300 teleobjektív. UHC filter. Dark+ flat.

NO HAB Creative Commons License 2019.10.17 0 0 691

Hód fotó most, valaki ❓ egészen különleges látvány 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!