Vaterás és egyéb licitnövelés portálok linkelése nem megengedett - törléssel, tiltással jár.
Irányár megadása kötelező!
Nem segítünk a lopott fotós cuccok eladásában!
Kérjük, minden gyári számmal rendelkező termék mellé, amit eladásra kínálsz,
add meg az eszköz sorozatszámát. A szám utolsó karakterét kicsillagozhatod.
A sorozatszám nélküli hirdetéseket töröljük, a feladót pedig egy hétig
kitiltjuk az adok-veszek topikokból.
Vásárolj körültekintően!
A fórum felhasználói általában nem vállalt valós identitású személyek, így
beazonosításuk nem mindig lehetséges. Figyelj erre a vásárlásoknál és
csereügyleteknél!
Lehetőleg utánvéttel fizess, vagy vedd fel személyesen a kapcsolatot az
eladóval, mielőtt előleget utalsz át!
Ha mégis csalás áldozatává válsz, tegyél rendőrségi feljelentést! A csalók
gyakran kézre kerülnek, de a vizsgálat sokáig húzódhat.
ELADÓ IRIX 15 mm f/2.4 Firefly Canon bajonettes. Tűéles nagylátószögű objektív. 2019.08.12-én vásárolva 220voltban, 1,5 év garancia van még rá. Papírjai, dobozok, garancia, minden tartozéka megvan. Sérülés, por, kopás, karcmentes, mint az új!!!
Átvehető és kipróbálható Budapest belvárosában. sn:00117063394
A kijelzőn van egy karcolás, annyira nem durva, mint a képen látszik, inkább igyekeztem úgy fényképezni, hogy egyértelműen látható legyen, miről van szó. Az érintőképernyő funkciót nem zavarja, és egyébként sem zavaró az élőképben sem. Dobozával, tartozékokkal adom: Vállpánt, töltő, (2db 1120mAh akku, utángyártott, de jól bírja mindkettő), kábelek. A váz sapkáját nem találtam, ezért tettem rá egy Canon felirat nélkülit. Adok mellé egy Samsung SDHC 16GB-os memóriakártyát (a "lock" kicsit laza, néha áttolódott lezárt állásba, amikor visszatettem a gépbe, ezért van leragasztva, egyébként hibátlanul muködik.) Objektív: Nagyon nincs mit modnani erről, azon túl, hogy a képeknek megfelelő szép állapotban van, első és hátsó sapkával, UV szűrővel adom.
Ára együtt 82.000 HUF
ELKELT
Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM, garanciális 2021 július 6-ig
S/N: 15954464
Hibátlan állapotban van, első-hátsó sapkával, napellenzovel és saját tokkal adom (+ a dobozával)+ egy Hoya Pro1 védő szűrővel. Második tulajdonosa vagyok. A 220Voltnál garanciális 2021. július 6-ig.
Ára: 80.000 HUF
Canon EF-S 24mm f/2.8 STM
S/N: 2201104675
Második tulajdonos vagyok, én egyből tettem rá egy UV szűrőt (benne van az árban). Apró porszem van az optikában, már így vettem. Elég sok képet készítettem vele, így biztosan mondhatom, hogy az elkészült képeken nem látszik (A Sigma képei pl. ezzek készültek). Kis kopás van a házon, fényképezem azt is. Se a porszem, se a kopás nem látszik élőben ennyire, mint ezeken a közeliken, de igyekeztem úgy fényképezni, hogy itt egyértelműen látszódjon, hogy miről van szó.
Fekete-kék színben, ahogy a képeken is látszik. Azt hiszem, hogy a második tulajdonos vagyok. Az elválasztók tépőzárasak, így áthelyezhetők. (Abban vannak kétségeim, hogy az összes elválasztó eredeti-e, már így vettem). Két külön rekesze van, mindkettő elérhető anélkül, hogy le kellene venni a hátizsákot, elég előre fordítani. Sok kisebb zsebbel, alul állvány tartóval. Külső méretek (kb): 50cm magas, 32cm széles, 23cm mély
Eladóak az alábbi Canon (vagy Canonhoz köthető) cuccaim, részben rendszerváltás miatt:
Canon EOS 80D váz (serial 193024002912): újszerű, 5284 expo (változhat, használatban van), 2018. decemberi vásárlás, 220volt-nál vettem újonnan, vigyáztam rá, tokban hordtam, extrém körülmények között nem volt használva, videóra minimálisan használtan (kb. 2-3 órát), tartozékai: doboz, gyári nyakpánt, gyári töltő, gyári akksi, Larmor LCD védő üvegfólia + mágnesesen felhelyezhető napellenzővel, kupakELKELT
Canon PZ-E1 power zoom (serial: 4522004235) kifejezetten 18-135mm nanoUSM objektívhez, finom zoomolási lehetőség két sebességgel, akár távoli, telefonos vezérléssel, szintén újszerű, tökéletesen működik
Canon EF-S 18-135mm 1:3.5-5.6 IS nanoUSM (serial: 5302003828): újszerű, nagyon szép állapotú, kezdettől fogva UV szűrővel védve, karc-, por- és gombamentes, nem lötyög sehol sem, Polaroid UV szűrővel és utángyártott EW-73D napellenzővel együtt adom
Canon EF 100mm 1:2.8 macro USM (serial: 07302436): kiváló, hibátlan állapot, karc-, por- és gombamentes, a gyűrűgumi picit fehéresedik, de nem vészes, amúgy hibátlanul működik (ehhez nincs se szűrő, se napellenző, csak a kupakok)
Canon EF-S 10-18mm 1:4.5-5.6 IS STM (serial: 6542008207): 2018. decemberi vásárlás (Edigital), kezdettől UV szűrővel védve, karc-, por- és gombamentes, nagyon keveset használt példány (Polaroid IV szűrővel és gyári EW-73C napellenzővel adom)ELKELT
Canon EW-60II (EF 24mm 1:2.8 objektívhez való): bontatlan, véletlenül vettem, másik 24mm-es obihoz akartam venni napellenzőt, de benéztem :)
Peak Design Capture Clip V2 + Propad V1 + POV kit (Gopro kamerához és kompakt fényképezőgépekhez való rögzítő elemekkel), 1db plate-el + Lens Kit (2db Canon EF/EF-S bajonettes objektív tárolására alkalmas a Capture Clip tartón): jó állapotú, hibátlan, a Propad-en használat jelei láthatóak, de ez a használati értékét nem csökkenti (serial nincs)
- Canon 70-200mm II 2,8 IS USM L optika állványgyűrűvel, napellenzővel, első- hátsó sapkával és igény szerint UV szűrővel együtt eladó. Használt, szép állapotú, pontos éles fókusszal, első tulajtól -serial: 912000182* irányár: 400EFt
- Sigma ART 35mm f1,4 fix optika napellenző, kupakok, dobozával, szép állapotú, pontos éles fókusszal.
A kijelzőn van egy karcolás, annyira nem durva, mint a képen látszik, inkább igyekeztem úgy fényképezni, hogy egyértelműen látható legyen, miről van szó. Az érintőképernyő funkciót nem zavarja, és egyébként sem zavaró az élőképben sem. Dobozával, tartozékokkal adom: Vállpánt, töltő, (2db 1120mAh akku, utángyártott, de jól bírja mindkettő), kábelek. A váz sapkáját nem találtam, ezért tettem rá egy Canon felirat nélkülit. Adok mellé egy Samsung SDHC 16GB-os memóriakártyát (a "lock" kicsit laza, néha áttolódott lezárt állásba, amikor visszatettem a gépbe, ezért van leragasztva, egyébként hibátlanul muködik.) Objektív:Nagyon nincs mit modnani erről, azon túl, hogy a képeknek megfelelő szép állapotban van, első és hátsó sapkával, UV szűrővel adom.
Ára együtt 82.000 HUF
Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM, garanciális 2021 július 6-ig
S/N: 15954464
Hibátlan állapotban van, első-hátsó sapkával, napellenzovel és saját tokkal adom (+ a dobozával)+ egy Hoya Pro1 védő szűrővel. Második tulajdonosa vagyok. A 220Voltnál garanciális 2021. július 6-ig.
Ára: 80.000 HUF
Canon EF-S 24mm f/2.8 STM
S/N: 2201104675
Második tulajdonos vagyok, én egyből tettem rá egy UV szűrőt (benne van az árban). Apró porszem van az optikában, már így vettem. Elég sok képet készítettem vele, így biztosan mondhatom, hogy az elkészült képeken nem látszik (A Sigma képei pl. ezzek készültek). Kis kopás van a házon, fényképezem azt is. Se a porszem, se a kopás nem látszik élőben ennyire, mint ezeken a közeliken, de igyekeztem úgy fényképezni, hogy itt egyértelműen látszódjon, hogy miről van szó.
Fekete-kék színben, ahogy a képeken is látszik. Azt hiszem, hogy a második tulajdonos vagyok. Az elválasztók tépőzárasak, így áthelyezhetők. (Abban vannak kétségeim, hogy az összes elválasztó eredeti-e, már így vettem). Két külön rekesze van, mindkettő elérhető anélkül, hogy le kellene venni a hátizsákot, elég előre fordítani. Sok kisebb zsebbel, alul állvány tartóval. Külső méretek (kb): 50cm magas, 32cm széles, 23cm mély
Canon 6D Mark I 10.630 expóval, videózva soha nem volt vele. Hibátlan állapotban van, dobozában az összes papírjával, 1db gyári akkuval és 1db utángyártottal. Jár hozzá 1db 32 GB SanDisk Extreme SD kártya és egy csukló pánt. Ára: 230.000.-
Gysz.: 428052004453
Canon 24-70 2.8 Mark I napellenzővel, első hátsó kupakkal. Doboza nincs meg, hibátlan állapotban van. Ára: 195.000.-
Gysz.:727572
Canon 50 1.8 első hátsó kupakkal, doboz nincs meg. Ára: 20.000.-
Canon 580 EX II Vaku HIBÁS!!! Csak automata módban működik, vezérlőelektronika rossz benne. Dobozában van talppal, gyöngyvászon tokjában. Ára: 15.000.-
Gysz.: 156637
LOWERPO Flipside 400 AW fotós hátizsák hibátlan állapotban. Ára: 10.000.-
Fotós hám 2db gépváznak, egyszer használt. Ára: 5.000.-
Az összes termék átvehető előre egyeztetett időpontban Szegeden, vagy postázom a vevő költségére.
Érdeklődni emailben vagy a 70háromharminckettő82nulla9 számon.
Tamron SP AF Aspherical AD IF 24-135mm 1:3,5-5,6 MACRO Szütyő, első-hátsó kupak, napellenző. Soligor DHG 72mm UV szűrő.SN:009***APSC szenzoros gépen kicsit keresgél az AF ezért alkatrészként árulom, azért ennyi az ára. Kérem vételi szándék esetén ezt vegye figyelembe. 15EFt