Keresés

Részletes keresés

losonczyy Creative Commons License 2004.11.19 0 0 6928

Sziasztok!

 

Remélem február 26-án azért nem tudunk résztvenni a malongón, mert éppen a Maldív lágy hullámain lebegünk. Még nem hiszem el, hogy ez tényleg így lesz, de mindent megteszünk, hogy így legyen. Kb 9o nap.

Csak még utunk nincs. Szándék az igen.

Aki most ott van, érezze nagyon jól magát helyettem is!

 

Üdv: Losonczyy

 

 

Előzmény: Bandos (6892)
Bandos Creative Commons License 2004.11.18 0 0 6927

Szia Gbriel!

Kár, hogy lerobbant az a fránya kocsi, hiányoztatok. CsinnnKÁ-t és Danit is üdvözöljük.

Igen, jól emlékszel: www.robotkay.hu

 

Bandos

Előzmény: Gbriel (6926)
Gbriel Creative Commons License 2004.11.18 0 0 6926
Sziasztok!

Nagyon sajnáljuk, hogy nem lehettünk ott a Malongón, de a kocsinkkal volt gond, és kisgyerekkel nem mertünk nekivágni az útnak.

Crx!
Csak ismételni tudom magam (és másokat), nagyon szuper a honlap.
Még a Malongó előtt beszéltem Cloud-dal, kérte szóljak neked, hogy ők nem 2002, hanem 2000 júliusában voltak Paradise-on.
A hangeffekt király. Kicsit hangosra vettem, és a kollégák csak lestek, hogy mi ez a madár-csivitelés a szobában :-)

Őszibarack!
Feltétlenül számítunk arra, hogy megnézhetjük a képeket!

Gócpoint, Cavalcanti!
Nem feledkeztünk meg a könyvről, csak perpil nem tudom, mikor tudnánk leülni és megbeszélni a részleteket. Talán egy hónap múlva, ha már lemegy az év végi hajrá?

Jázmin!
A könyvet küldjük postán utánvéttel, vagy átadjuk személyesen, ha Pesten jársz. Ahogy neked jobb.

Bogyó2
Gratulálunk és sok boldogságot kívánunk! :-))))))))

Neszka és Danidek!
Ha még lesz rá mód, mi is szeretnénk megnézni a beszámolótokat.
Danidek! A druszád most lesz egy éves, és irtó aranyos! :-)

Bandos és Fischelino!
Köszönjük érdeklődéseteket, jól vagyunk.
Jól emlékszem, hogy Ritának van honlapja? Ha megadnátok a címét, megköszönném. Rajta vannak az új képek?

Minimal!
A feleségem ritkábban nézi mostanában a másik topikot, inkább én szoktam olvasni, csak én jóval ritkábban írok! Szerintem is nagyon szépen beindult :-)

Sharkpapa!
Sajnáljuk, hogy nem tudtunk jönni. Reméljük legközelebb nem jön semmi közbe!

Üdv. mindenkinek!
Pitta2 Creative Commons License 2004.11.18 0 0 6925

Crx!

 

Zseniális a madárhang. Eddig csak képeket láttam, most már a madarat is hallom.

mikor lesz hallható a tenger hangja és mikor érezhetem majd az illatát? :))

Előzmény: crx (6923)
seagull7 Creative Commons License 2004.11.18 0 0 6924
Koelmadár....
Előzmény: crx (6923)
crx Creative Commons License 2004.11.18 0 0 6923

Egy apró frissítés a http://malongo.uw.hu/ lapon. Aki szeretne egy picit nosztalgiázni az kapcsolja be a hangfalat és a főoldalon vigye az egeret a kép fölé.

Na ki ismeri föl?

 

Köszönet Szöszinek a hangeffektért.

crx Creative Commons License 2004.11.18 0 0 6922

molnarmalvin,

OFF

Ha visszajöttetek kubából, akkor erről szívesen olvasnék, néznék képeket, a következő terv nekünk is az. Mielőtt vki kiábrándiulna azért nem az idei volt az utolsó maldív utunk, de szeretnénk világot látni, nemcsak maldívot, bár az sem lenne rossz :-))

ON

 

Ha megvan a beszámoló, várom, h felkerüljön a malongó honlapra.

Előzmény: molnarmalvin (6920)
Vivus Creative Commons License 2004.11.17 0 0 6921

Sziasztok!

 

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat hétvégén. Még mindig nagyon sajnálom, hogy nem tudtam elmenni, talán legközelebb.

 

Vivus

molnarmalvin Creative Commons License 2004.11.17 0 0 6920

Köszönöm kérdésed, de igen megyünk csak nem  Maldívra,és most,kedves fórumtársak sikítani fogtok , hogy ilyet ideírok , hanem Kubába. Vasárnap.Super last minute. 

 

Kurumbáról azóta is áradoznak, és csillogó szemekkel egymás szavába vágva mesélnek. Azóta állandóan simogatják egymást és mindig kézenfogva járnak...

/Az álombeszó már készül./

Előzmény: Bandos (6916)
crxné Creative Commons License 2004.11.17 0 0 6919

KÉKBÁLNA !!!

NEM IS GONDOLTAM , HOGY ILYEN HAMAR MEGLESZ A "BŰNÖS " MUFFINGYÁRTÓ ! 

:-)))

VISZONT ÉN NEM TUDOM A FELESÉGED EMIL CÍMÉT , HA MEGADNÁD AZ EMIL CÍMEMRE AZT MEGKÖSZÖNNÉM !

HÉTVÉGÉN MEGCSINÁLNÁM :-)))

 

ELŐRE IS KÖSZI

 

Előzmény: Kékbálna (6914)
balaboy Creative Commons License 2004.11.17 0 0 6918

 

Sziasztok!

 

Bár csak a jövő télre gondoltam, de szeretnék eljutni a Maldív-szigetekre. Ennek fényében keresgéltem, olvasgattam, prospektusokat néztem, és a következő észrevételem van:

Erről az oldalról kiindulva: http://www.fihalhohi.net

 

Elérhető egy német utazási iroda. 2 hetet teljes ellátással annyiért kínál, mint a magyar Neckermann 1 hetet all inclusive. Annyi, hogy Münchenből kellene menni.

 

Mi erről a véleményetek, vagy mit tanácsoltok, ha először megy az ember, és egy örök maradandó élménnyel szeretne gazdagabb lenni!?

 

Előre is köszönöm a válaszokat, az egyszerűség kedvéért inkább erre a címre:

balazs.nyitrai@commerzbank.com

 

Balázs

minimal Creative Commons License 2004.11.17 0 0 6917
Nem szoktál visszanézni az általad indított topic-ba? Egész jól pörög! :o)
Előzmény: csinnnKA (6887)
Bandos Creative Commons License 2004.11.16 0 0 6916

Szia molnarmalvin!

 

Az ár csábító, de az időpont sajnos most nem megfelelő. Ti nem utaztok?

A bátyádék gondolom már megjöttek Kurumbáról. Mit meséltek? Kurumbá-s beszámoló még nincs a malongós honlapon.

 

Bandos

Előzmény: molnarmalvin (6915)
molnarmalvin Creative Commons License 2004.11.16 0 0 6915

 

HAHÓ!

 

Nem akartok last minute utazni Maléra?

Nov 19-26. Austrian Airlines charter repjegy 400 Euro. WIE-CLM-MLE-WIE.Neckerm.

Kékbálna Creative Commons License 2004.11.16 0 0 6914
A nejem volt ott velünk lélekben a muffinban. Receptet tőle kell kérni emilkében. :)
Előzmény: crxné (6913)
crxné Creative Commons License 2004.11.16 0 0 6913

sziasztok !!!

 nekem az lenne a kérdésem , hogy a malongóra ki csinálta azt a afinom muffint !!!

iszonyatosan jó volt , azóta is az után sóvárgok , főleg a csokis volt tuti !!! ha lehetne kapni belőle receptet !!!

sziasztok

Cavalcanti Creative Commons License 2004.11.16 0 0 6912
Anyita:milyen szegetekről?
A Maldív könyv is el fog készülni amelyet az ott jártak élményei,képei alapján fog megírni Csinnka?
Előzmény: anyita (6911)
anyita Creative Commons License 2004.11.16 0 0 6911

 

Sziasztok!

 

Mi is szertnénk megköszönni még egyszer Sharkkpapájéknak a vendéglátást és mindenkinek köszönjük a jó hangulatot és a kedvességet. Egyre többet tanulok a szegetekről, most már tényleg el kell jutnunk oda:))).

 

anyita

Danidek3 Creative Commons License 2004.11.16 0 0 6910
Jó lenne megosztani a videókat is.

Csináltunk egy-két felvételt, ami a szigetet, meg a bungikat mutatja be, direkt egy Malongó-s videóhoz. Majd ha kész lesz szívesen publikálom. Amit a hétvégén láttatok nem akarom felrakni, mert eléggé személyes jellegű...
Előzmény: crx (6909)
crx Creative Commons License 2004.11.16 0 0 6909

Hali,

csak most van egypercem, hogy mi is megköszönjük Sharkpapáéknak a vendéglátást és mivel mi most voltunk a házatokban először

OFFegyben meg is dícsérjük, mint lakberendező hobbista, mert klassz az elosztás és a konyha!ON

 

A Malongó klassz volt, mint mindig és szerintem mostmár, h voltak videók is egyre izgalmasabbak :-))

 

Gabika és Crx

Bandos Creative Commons License 2004.11.15 0 0 6908

Szia Napóleonhal!

 

Hát persze, hogy épségben hazajöttök. Igaz, hogy "kicsit" barnábbak, és kipihentebbek lesztek, (talán egy kicsit teltkarcsúbbak is), és az is biztos, hogy tele lesztek élményekkel.

Már csak 2 nap! Jó utat Nektek! Jelentkezzetek majd onnan is, és várjuk majd a beszámolót, és a sok-sok víz feletti és víz alatti fényképet.

Szerintem nagyon jól választottatok szigetet, én is szemeztem már vele. Ráadásul így hamarosan egy újabb szigettel is bővül majd a malongós honlapon lévő szigetlista.

 

Bandos 

Előzmény: Napóleonhal (6893)
Bandos Creative Commons License 2004.11.15 0 0 6907

Sziasztok,

 

A webshots-os Villivaru/Biyadoo fotóalbumunk vendégkönyvébe érkezett a következő hozzászólás:

 

"Congratulations!! Great albums some really good shots. Thanks for sharing, Bernard from New Zealand"

 

Elég furcsa belegondolni, hogy a Föld átellenes felén valaki ráakadt a weben lévő maldív fotóinkra, végignézte azokat, és vette magának a fáradtságot, hogy írjon róluk.

 

Bandos

Cavalcanti Creative Commons License 2004.11.15 0 0 6906
Seagull:nem hiszem,hogy ez neked megfelelne mert nincsen két pálmalegyezős eunuch a képen és néha bárányfelhők úsznak át az égen,különben is az óceán itt mintha nem lenne olyan kék és a manták és cápák mérete sem megfelelő nem is beszélve arról,hogy néha kétnaponta egy hangyát is látni,igazán kellemetlen hely lehet:-)
Előzmény: seagull7 (6901)
Gócpoint Creative Commons License 2004.11.15 0 0 6905
Szia Seagull! Mr. Gócpoint párja vagyok :-))) Bungink száma 647-es volt és gyönyörű kilátás volt az óceánra....
Előzmény: seagull7 (6901)
Pitta2 Creative Commons License 2004.11.15 0 0 6904

Mr. Gócpoint!

 

Nem ér a kicsit cukkolni, akinek még 82 napja van addig, hogy beleüljön a tengerbe.

:-)))

 

Pitta

Előzmény: Mr.Gócpoint (6900)
Danidek3 Creative Commons License 2004.11.15 0 0 6903
Biztos vagyok benne, hogy a torony nem látszik a szigetről. Kuramathi mellett Rashdu-n is volt torony, de az is csak Kuramathiról látszott. Szóval csúnyább, ha egy közeli szigeten van...
Előzmény: seagull7 (6897)
neszka Creative Commons License 2004.11.15 0 0 6902
Köszi a gratulációkat:)) igyekeztünk.
seagull7 Creative Commons License 2004.11.15 0 0 6901

Hmmm... ez igen! Na ez tetszik, itt látom az ósönt rendesen... viszont a bungi számát nem egészen: hányas? (hátha...)

Köszönöm!

Előzmény: Mr.Gócpoint (6898)
Mr.Gócpoint Creative Commons License 2004.11.15 0 0 6900
Lemaradt a második kép.
seagull7 Creative Commons License 2004.11.15 0 0 6899

Nem igaz, hogy ilyen béna legyek?! Megint próbálkoztam egy képbeszúrással - hová lett??!

 

Gócpoint, remélem lesz mindenfajta képetek majd Fiháról, nagyon érdekel!!

Előzmény: seagull7 (6897)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!