Keresés

Részletes keresés

ambrozia Creative Commons License 2009.12.20 0 0 1734
Forró szíves, hideg lábak (Warm Hearts, Cold Feets, 1987, Tim Matheson, Margaret Colin) Nagyon bírtam ezt a filmet annak idején, ezerszer láttam. :-)
Előzmény: Tomchy01 (1733)
Tomchy01 Creative Commons License 2009.12.19 0 0 1733
Sziasztok!

Remélem Ontopic leszek itt...

Én egy film címét keresem, nem emlékszem a főszereplőkre sem, de a sztori szerint a főhős meg az asszonya nagyon szerettek volna gyereket, de sehogy sem jött össze, míg orvosi tanácsra anyu hőmérőzött otthon, és amikor a legtermékenyebb volt, akkor felhívta aput, aki kocsiba pattant, és hazament a munkából intézkedni. A rendőrök meg lekapcsolták gyorshajtásért, de mivel rendesek voltak, bünti helyett rendőri felvezetéssel mehetett hazáig...

Ennyi a töredékmemóriám. Mi lehetett ez a film? Minden infót (akár szereplőket is) megköszönök, amin el lehetne indulni!

:-?

Tomchy
Dirty Lyle Creative Commons License 2009.12.16 0 0 1732
eeehh, juci12, jagger3
nagyon szívesen mindhármótoknak
jagger3 Creative Commons License 2009.12.16 0 0 1731
Nagyon szépen köszönöm , már keresem is a torrentet!
J
Előzmény: Dirty Lyle (1726)
juci12 Creative Commons License 2009.12.16 0 0 1730

Borzasztóan hálás vagyok a címért, köszönöm. Juci

 

Előzmény: Dirty Lyle (1724)
eeehh Creative Commons License 2009.12.15 0 0 1729

Hát persze! Mikulás végveszélyben.

 

Köszönöm szépen!

Előzmény: Dirty Lyle (1728)
Dirty Lyle Creative Commons License 2009.12.15 0 0 1728
Előzmény: eeehh (1727)
eeehh Creative Commons License 2009.12.15 0 0 1727

Sziasztok!

 

Egy karácsonyi filmnek nem jut eszembe a címe, hátha Ti tudtok segíteni: a történet kb. annyi, hogy az Északi-sark környékén olaj után kutatnak, de a család (vagy csak apa és fia?) belecsöppen a Télapó és a manók várába, ahol épp hatalmas sürgés-forgás van, mert készülnek a karácsonyra, ajándékokat csomagolnak, stb.

 

Köszi előre is.

Dirty Lyle Creative Commons License 2009.12.15 0 0 1726
Előzmény: jagger3 (1725)
jagger3 Creative Commons License 2009.12.15 0 0 1725
Tiszteletem!

Keresnék egy filmet, de nem tudom az eredeti címét csak kb elékszem:
élőhalottak városa??? visszatérése?? hasonló címekkel jelent meg valami film , de szerintem nem erre gondolok.
Az alaptörténet:
Egy vegyszeres konténert talál valaki , rajta egy telefonszám. Kiderül , hogy régen a védelmi minisztérium vesztette el.
A vegyszer ha valaha élt tárgyra cseppen akkor feléled és zombi lesz.
pl kitömött fél macska stb.
A film végén atombombát dobnak a zombisodó városra , de elkezd esni az eső és a vegyszeres eső a temetőre esik , és elkezd mozogni a föld
érdeklődnék , a filmet kb '87 környékén láttam, keresném az angol címet, hogy megtaláljam.
Köszönettel:
J.
Dirty Lyle Creative Commons License 2009.12.14 0 0 1724
Ez a Little Jo balladája című film lehet.
Előzmény: juci12 (1722)
juci12 Creative Commons License 2009.12.14 0 0 1723

 

 

Bocs, egyik mondatot elírtam. Szóval a halottasházban vették észre, h. nem is férfi, hanem nő.

juci12 Creative Commons License 2009.12.14 0 0 1722

 

Sziasztok! 

 

A segítségeteket kérném ,  kb. 20 éve láttam egy filmet a tv-ben, tehát kb. 1989-91- ben.

A film egy lányról szólt, aki régi postakocsin v. szekéren  utazott és útonállók megerőszakolták , ruháit letépték.

Összetört lelkileg és állandó félelemben élt .  A további életét férfiként élte, senki az ottani faluból nem is sejtette, hogy nő. Férfi munkát végzett , görcölt napról napra.

 

Élete közepe felé egy indián férfi  lett a társa , aki tüdőbetegségben meghalt.

Majd ő is meghalt később, és a halottasházban a halottat átöltöztető emberek vették észre, hogy nem is nő, hanem férfi . Ha tudtok, légy szíves segítsetek, h. mi  címe ennek a filmnek.

 

 

 

Pilács78 Creative Commons License 2009.12.14 0 0 1721

köszi szépen.

Szuperek vagytok, hogy ilyen gyorsan tudtok segíteni:))

Előzmény: 4l3x (1720)
4l3x Creative Commons License 2009.12.14 0 0 1720

Szerintem ő lesz az:

 

Ninja III: The Domination

Előzmény: Pilács78 (1717)
Audur Creative Commons License 2009.12.13 0 0 1719
Megnéztem, de biztosan nem az. Azért köszi. :)
Előzmény: Pilács78 (1718)
Pilács78 Creative Commons License 2009.12.13 0 0 1718
egyébként szerintem az az elveszett világ kalandorai c. film, amire gondolsz, de az nem is csak 1 részes. (asszem a the lost world c. könyv alapján készült)
Előzmény: Audur (1710)
Pilács78 Creative Commons License 2009.12.13 0 0 1717

Helló.

Ma vagyok először itt, de már nagyon rég keresek egy filmet, amiből se szereplők nevét, se a címét nem tudom felidézni. Ez gáz, de hátha valaki emlékszik rá. Azért maradt meg bennem, mert annyira furi volt. Kb. olyan 15éve láttam a filmet.

Egy flashdance tipusú csaj a főszereplő, aki hétköznapi életet él, villany-, vagy telefonszerelő, és villanyoszlopokra mászik a pusztaságban :) Egyik ilyen alkalommal egy ninját kinyírnak a közelben, és ő megtalálja a félig kinyiffant pasit. Aki valamilyen szinten megbabonázza a csajt, és mielőtt meghal a csajra bízza a kardját. A csajszi hazaviszi, berakja a szekrénybe, és onnantól kezdve a kard kísérti őt. Különös fények kíséretében kirepül a szekrényből, stb. A csaj úgy érzi, hogy megszállja valami különös erő, és képes lesz úgy verekedni mint egy igazi ninja, aki évekig tanulja a harcművészetet. Aztán kiderül, hogy neki kell befejeznie azt a küldetést, amit a ninja nem tudott a halála miatt. És a csaj elkezdi bevégezni a küldetést, profin használja a kardot, de közben sokszor nem emlékszik mit csinált, és nem tudja igazán mi történik vele. És persze van egy pasi is, aki szereti a csajt, és segíteni akar, ki akarja deríteni hogy mi történt vele.

Nagy segítség lenne, ha valaki emlékezne valami címre. Persze lehet, hogy még így sem találnám meg. De amíg újra nem látom egyszer, addig úgysem nyugszom. Aztán lehet, hogy többet eszembe sem jut majd:)

Előre is köszi!

guelph Creative Commons License 2009.12.13 0 0 1716
Üdv. nem tudja valaki honnan lehet letölteni vagy megszerezni  a Csoda New Yorkban c. filmet szinkronosan? előre is köszönöm
Dirty Lyle Creative Commons License 2009.12.13 0 0 1715
A Téli berekből sajnos nem készült film.
Előzmény: tomi............. (1714)
tomi............. Creative Commons License 2009.12.13 0 0 1714

sziasztok !Honnan tudnám letölteni a Fekete István által írt Téli berek című könyv filmváltozatát?
Audur Creative Commons License 2009.12.11 0 0 1713
Ah, köszi! :)
Előzmény: Thibi (1712)
Thibi Creative Commons License 2009.12.11 0 0 1712
A második a Sógorom a zugügyvéd
Előzmény: Audur (1711)
Audur Creative Commons License 2009.12.11 0 0 1711
Ja, és még kettő, más kategóriák, egy másik topikból kopizom át, ahol régebben is kerestem őket. Mindkettő régi amerikai film, az is lehet, hogy még fekete-fehérek.

Az egyik: Egy régi amerikai film... átvágás céljából valamilyen termet - úgy rémik, valami bár vagy klubhelyiség - átalakítanak sok ember részvételével, de akit átvernek, rájön, és visszamegy oda, ahonnan időközben elhordták a bútorokat, így tisztára azt gondolja, hogy ő őrült meg. Évek óta keresem, de nem találom a címét." (A Nagy balhé kapcsán merült fel, de nem arra gondolok.)

A másikból csak egy jelenetre emlékszem. A férfi nagy hévvel magyaráz a nőnek, a szemébe néz, megáll, és azt mondja: "Te, az egyik szemed kék, a másik meg zöld/barna stb." A nő felkiált: "A kontaktlencsém!" Lehajol, és keresgélni kezd a földön. Férfi magyaráz tovább vagy egy percig, csak őt látjuk. Egyszer csak roppanás hallatszik, a férfi megáll, és pillanatnyi szünet után megszólal: "Azt hiszem, megvan a kontaktlencséd." Rémlik Jack Lemmon, de nem biztos.

Ha valaki akár csak az egyikre megoldást talál, irtó hálás lennék.
Audur Creative Commons License 2009.12.11 0 0 1710
Erről nekem beugrott egy másik hasonló, de az régebbi volt. Valamikor a kilencvenes évek vége felé láttam, úgy rémlik. A sztori valami olyasmi volt, hogy tudósok (geológusok meg régészek, ha jól emlékszem) valami kutatásuk során véletlenül visszakerülnek a dinoszauruszok korába. Nem emlékszem a teljes filmre, csak arra, hogy először még nem is tudják, hová csöppentek, és ahogy vizsgálgatják a növényeket meg kőzeteket, fokozatosan rájönnek, hogy azok nem jelenkoriak stb. Először nem akarják elhinni, de aztán megjelennek a dinók is. Nem volt valami nagy film, de úgy rémlik, elég izgalmas volt. Sajnos nem tudok rákeresni, mert mindössze ennyire emlékszem, de jó lenne, ha valakinek beugrana.
Előzmény: EbiHall (1681)
Audur Creative Commons License 2009.12.11 0 0 1709
The Haunted (Átkozottak otthona), 1991.
(Egy másik topikból kerestem ki, ott is kereste valaki, és a válaszolók meg vannak győződve róla, hogy ez az.)
Előzmény: dzsaniii (1688)
Dirty Lyle Creative Commons License 2009.12.08 0 0 1708
Szívesen. :)
Előzmény: LuDax (1705)
LuDax Creative Commons License 2009.12.08 0 0 1707
Bocs, kétszer küldtem örömömben. :-)
LuDax Creative Commons License 2009.12.08 0 0 1706
Szia!
Nagyon köszönöm! Ez az a film! Nem emlékeztem már a történetre, talán ezért is találtam nehezen. Pedig már feladtam.
Köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!! Örök hála!!!!!!!!!!!
LDx
Előzmény: Dirty Lyle (1704)
LuDax Creative Commons License 2009.12.08 0 0 1705
Szia!
Nagyon köszönöm!!! Ez az!!! Már nem emlékeztem a történetre, talán ezért is találtam nehezen. Örök hála!!!
Köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: Dirty Lyle (1704)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!