Keresés

Részletes keresés

Feribá04 Creative Commons License 2006.11.27 0 0 834
Ha Gönczi és Csonka tartása közti különbséget megfigyeljük, az jól szimbolizálja a tudásuk közti difit is :)
Előzmény: kígyószisz (833)
kígyószisz Creative Commons License 2006.11.27 -1 0 833
Hogy színesebbé tegyem a topikot:

Angyal-Farkasházi

Keleti-Csonka

Az a bizonyos csücsörítés :-)
Feribá04 Creative Commons License 2006.11.27 0 0 832
úgy gondolom sok az igazság abban amit leírtál
Előzmény: lafno (829)
Feribá04 Creative Commons License 2006.11.27 0 0 831
Hát ez egy jó kérdés, de úgy gondolom rengeteg oka lehet.
Ha magamból indulok az egyértelmű hogy a munka rengeteg vitával, veszekedéssel, kompromisszummal jár. Amikor látsz egy versenytáncost kitörő örömmel táncolni (ami nem is biztos hogy igazi öröm), az csak a munka vége, nem lehet belelátni abba, hogy mennyi gyakorlásba, pénzbe, erőfeszítésbe kerül az hogy egy-egy mozdulat így nézzen ki. Ha megfigyeled a Szombat esti láz edzésein készült felvételeit, látható hogy nem mindig egyértelmű az egyetértés a párok közt, de hidd el ezek csak baráti csevejek ahhoz képest amikor két versenytáncos edzésen igazán egymásnak feszül :)
Mi pl. verseny előtti napokban majd megöljük egymást, ám utánna egy jó eredmény után tök örülünk hogy egymással táncolunk :))
Az említett két pár esetéről én csak annyit tudok, hogy Iringó elképzelhetőleg feladja az aktív versenyzést, Angyalról semmit nem tudni, egyenlőre ott van neki a Szombat esti láz. Faluvégi már 32, könnyen lehet a láz után abbahagyja, bár soha nem fogom megérteni miért nem ment/megy el profinak, míg Tóth Orsi szokása szerint nagyon céltudatos és mint írtam külföldi partnert keres.
Előzmény: kígyószisz (828)
kígyószisz Creative Commons License 2006.11.27 -1 0 830
Íme, egy kép ennek alátámasztására:

Előzmény: lafno (829)
lafno Creative Commons License 2006.11.27 0 0 829

Faluvégi védelmében azért meg kell jegyezni, hogy nem volt könnyű dolga.

Utaltál is rá itt korábban.

Ungár Anikó nem annyira fiatal és borzasztóan modoros.

Nemcsak a táncában, általában a mozgásában, beszédében, mindenben.

És semmi lágyság sincs benne.

Tudom, hogy kicsit erősnek hangzik, de a színpadon nekem ő a tipikus karierfrau.

 

Előzmény: Feribá04 (825)
kígyószisz Creative Commons License 2006.11.27 -1 0 828
Miért válnak szét a párok egy idő után? Főleg, ha ennyire sikeresek együtt. Te is két szétesett párról írsz.
Előzmény: Feribá04 (827)
Feribá04 Creative Commons License 2006.11.27 0 0 827
Hamarjában próbáltam visszaemlékezni, de 2003-ig visszamenőleg nem találok olyan versenyt ahol Angyal megverte volna Faluvégit. Akkor egy debreceni versenyen igen, de még nem Iringóval párban.
A Desperado klippről hallottam, de nem láttam, viszont rengeteget láttam őket együtt táncolni nemcsak versenyeken, hanem edzésen is. Iringó állítólag nemigen fog már versenyezni, de nagyon remélem hogy ez Angyalra nem igaz. Mivel Faluvégi is most ment szét a partnerével titkon reméltem hogy összejön Andrissal és mivel a múlt héten nála óráztam meg is kérdeztem. Felmerült benne, de nem és inkább külföldi partner után néz. Valahol meg lehet, hiszen Tóth Orsi nemcsak hogy jobb Iringónál, hanem szvsz a világ 50 legjobb amatőr latin táncosnője közt szerepel. Az hogy Faluvégivel évekig ilyen jók voltak, neki is nagy mértékben köszönhető.
Előzmény: kígyószisz (826)
kígyószisz Creative Commons License 2006.11.27 -1 0 826
Az az érzésem, ők lesznek a következők, mert a Somló-párost az Iringó megint bent fogja tartani.
Igazad van, a Faluvégi nekem sem tetszett igazán, pedig a cha-cha egy látványos tánc, őrajta is látszott az a bizonyos "latinság", de nem volt benne igazán tűz, egy "leadott sor" volt, semmi több, számomra kicsit csalódás volt. Sokkal többet vártam a Faluvégitől.
Igen, Angyal András nagyon ígéretes tehetség, mind táncosként, mind tanárként.
Láttátok a Desperado-klipet, amin Iringóval táncol?
Előzmény: Feribá04 (825)
Feribá04 Creative Commons License 2006.11.27 0 0 825
Editnek a latin nem igazán ment, de standardben nekem tetszett. Rékát még eddig ott nem láthattuk, de szerintem meg fogja állni a helyét. Azt azért ne felejtsd el, hogy Réka a lánya lehetne Editnek és fiatalon mindig sokkal könnyebb fejlődni.
Ez lehet a gond szerintem Ungárnál is, mert Faluvégi azért jó tanár és nála többet a latinról kevesen tudnak. Sok fiatal táncos épp azért választja tanárául, mert nem erőlteti a saját stílusát, hanem olyan dolgokat tanít amit, bárki be tud építeni.
Ez a műsor egy más tészta, két dolog van ami érdekes:
1. A közönség dönt, aki nem hozzáértő és sokat számít a személyes szimpátia. Ez Faluvéginek sosem volt meg, bár erről leginkább ő tehet.
2. A hétvégi cha-chát elnézve nagyon meglepődtem, de Angyal nemcsak párban, hanem egyénileg is jobban tetszett Faluvéginél. A sokszoros latin bajnok egész egyszerűen nem tette magát úgy oda mint kellett volna (ez mondjuk versenyen is előfordult nála nemegyszer) és ha így gondolkodik szerintem jobb is ha kiszavazzák.
Előzmény: kígyószisz (824)
kígyószisz Creative Commons License 2006.11.27 -1 0 824
Sokkal jobb most a páros, mint az első szériában volt, pedig a színésznő (most nem jut eszembe a neve) szintén ügyes volt - no de a Réka kifejezetten tehetséges, tehát az ő érdeme is, egyértelműen.
Ami persze, nem jelenti azt, hogy az András nem jó tanár - éppenhogy az, mindkét szériában az volt.
Nekem viszont a Faluvégi-páros kicsit csalódás, több tanári tehetséget vélelmeztem a Faluvégiről korábban.
Előzmény: Feribá04 (822)
Feribá04 Creative Commons License 2006.11.27 0 0 823
már sajnos nem
Előzmény: Mgeva69 (820)
Feribá04 Creative Commons License 2006.11.27 0 0 822
Tényleg nagyon jók, a hétvégit elnézve én is meglepődtem. Farkasházi a szambához képest elég komoly fejlődésen ment át pár hét alatt. Mindig tudtam hogy Andris nagyon jó tanár, de ez most engem is meglepett, persze nyilván nemcsak az ő érdeme.
Előzmény: ibolya49 (819)
Evicke Creative Commons License 2006.11.26 0 0 821

ha Medveciki kezd dumálni, az 1. széria 2. adása óta leveszem a hangot vagy kimegyek pisilni. mint a reklámoknál.

tkp. teljesen lényegtelen, amit mond, merthát mindig mindenki hűdeszupervolt...

a hanghordozása és mesterkéltsége meg halálra idegesít. mint a reklámok.

Előzmény: Mindy (814)
Mgeva69 Creative Commons License 2006.11.26 0 0 820
Főleg az Angyal :-))
Most olvastam, hogy az életben az Iringó a táncpárja.
Előzmény: ibolya49 (819)
ibolya49 Creative Commons License 2006.11.26 0 0 819

A Farkasházi - Angyal páros nagyon jó.

Anorek szia! Creative Commons License 2006.11.26 0 0 818

Szóval akinek nincs iskolai végzettsége, az díva????      A francba, ezt elkúrtam!:))))

Előzmény: mbalazs_007 (817)
mbalazs_007 Creative Commons License 2006.11.26 0 0 817
Vajon a személyi igazolványába is az van írva h díva? :)
Előzmény: mbalazs_007 (815)
Mindy Creative Commons License 2006.11.26 0 0 816

elvesztette a hitelét ezzel a folytonos tömjénezéssel

 

Előzmény: mbalazs_007 (815)
mbalazs_007 Creative Commons License 2006.11.26 0 0 815
Igen. Medveczky beszélhetne egy kicsit kevesebb pátosszal...:)
Meg a bemutatása is tetszik: MEdveczky Ilona, díva... Hű akkor az mi?
Előzmény: Mindy (814)
Mindy Creative Commons License 2006.11.26 0 0 814

hú,de jó volt ez a Dukai Regina. Az első nekem tetsző produkció a műsorban. A Zoltán Erikásat is utáltam és Antóniától sem voltam elájulva.De ez a Regina nagyon jó volt!!!!

Kovács Ágit sajnáltam, mert szerintem nagy munka volt amögött, amit csinált. Azért ilyen gázos pontszámokat nem kellett volna osztani. Medvecikit meg kezdem unni. Mónikán kivül mindenkinek a fenekét nyalta és most is. Lehetne kedves úgy is, ha kritikusabb. Mint pl. Lujza. Ő szerintem nagyon jól kritizál, sosem sért meg senkit.

Farkasházi nagyon jó, pedig sosem voltam oda. De tökre átlényegül a táncparketten.

Nóra nagyon jó műsorvezető, már bánom, hogy elsőre ítéltem.

Ennyi jutott eszembe, mert azon frissiben nem tudtam írni.

Pusz mindenkinek: Mindy

Törölt nick Creative Commons License 2006.11.26 0 0 813
enya
Előzmény: gibra6 (812)
gibra6 Creative Commons License 2006.11.25 0 0 812
Mi a szám címe és előadója, amire keringőztek?
ellenzek Creative Commons License 2006.11.25 0 0 811
Az a poén volt már, hogy Ági olyan, mint egy fatörzs? Merev, de jól úszik.
cudarp Creative Commons License 2006.11.25 0 0 810
Ági tényleg nagyon merev,görcsös...
cudarp Creative Commons License 2006.11.25 0 0 809
Reginaaaaaaaa!!!!!:))
aaniko83 Creative Commons License 2006.11.25 0 0 808
Remélem Kovács Ági esik ki. Nagyon szeretem mint úszót és emberileg is szimpatikus, de mit keres itt. Ma is úgy mozgott mint ha a lába helyén két farönk lenne.
Bocs Ági, de ez van. Egyszerűen szarul táncolsz.
cudarp Creative Commons License 2006.11.25 0 0 807
És a KeLeti Andreára is szavazni akarok..de csak rá:))))
cudarp Creative Commons License 2006.11.25 0 0 806
Jujj de jo nö ez a Lujza....én rá szavazok:))
era45 Creative Commons License 2006.11.25 0 0 805
Miért nem úszik inkább???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!