Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.01 -2 0 91

Ha egyszer tényleg ott vannak a szervezetei minden mögött, akkor mi bajod a sorosozással?

Előzmény: MrJones512 (88)
martinaxe7 Creative Commons License 2019.01.01 0 1 90

Mondhatunk nemet mindarra, ami mérgezi hétköznapi életünket, az elaljasult közbeszédre, az embertársainkat vallásukban, identitásukban, méltóságukban sértő cselekedetekre.

Mondhatunk nemet a másokra való mutogatásra, a magunk felelősségének palástolására, a mindenkin átgázoló törtetésre, a becstelenségre, mások tisztességének elvitatására.

Mondhatunk nemet az igénytelenségre. Az ünnepeinkből gúnyt űző cinizmusra, az érdekek szerint torzított valóságra, a rövidlátó gondolkodásra.....

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.01 -2 0 89

M1G

MrJones512 Creative Commons License 2019.01.01 -1 2 88

Sorosozás, hazaárulózás, migránsozás, hazudozások kampányszinten és folyamatosan a média cca. 95%-át eltolvajló kormánypártiaktól... és te az O1G-vel jössz?

 

Hátöcsém... van a pofádon bőr.

Előzmény: Törölt nick (86)
martinaxe7 Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 87

СНГ

 

HNY

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.01 -3 1 86

Elajjasult közbeszédről 

 

Biztos az O1G-re gondolt.

2002-2010 között nem volt jellemző, hogy pl. Gyurcsányt vagy Bajnait az akkori ellenzék minden fórumon gecizte volna.

Sajnos a mostani ellenzék ennyire elaljasult.

A te kutyád kölke, örülj neki.

Előzmény: martinaxe7 (83)
R. Daneel Creative Commons License 2019.01.01 0 0 84

Nem számít.

 

Boldog Új Évet Kívánok.

Előzmény: martinaxe7 (83)
martinaxe7 Creative Commons License 2019.01.01 -1 1 83

Elajjasult közbeszédről + törtetőkről regél Áder....

 

??????

szenyor Lakatos Creative Commons License 2019.01.01 -1 0 82

Boldog Újévet a GMT+1-ben lakó barátaimnak!

Előzmény: szenyor Lakatos (79)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.31 -1 2 81

Minden igaz magyar embernek Boldog Új Évet kívánok, legalább olyan eredményes évet, mint amilyen az elmúlt év volt a jó fidesz kormányzás eredményeképpen.

 

díplómáss Creative Commons License 2018.12.31 -2 0 80

SÁTÁNMŰANYAG

szenyor Lakatos Creative Commons License 2018.12.31 0 1 79

Boldog Újévet a Görögországban lakó családtagjaimnak!

vásárhelyi lendület Creative Commons License 2018.12.31 -1 2 78

A 70-esben látható kép tisztára olyan, mintha bezárták volna a putriborói rémet egy fidesz lufiba, és füstölne tőle az agya:)

Előzmény: Ugrik.Borbála (76)
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2018.12.31 -1 1 77

Vagy a taknyon lőtt fiú:)

Előzmény: Törölt nick (75)
Ugrik.Borbála Creative Commons License 2018.12.31 -2 1 76

Földre köpnek aztán belehemperegnek, hogy elmenjen róluk a disznószag.

Előzmény: vásárhelyi lendület (73)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.31 -1 0 75

Lehet, hogy ő a nyálon lőtt lány?

Előzmény: vásárhelyi lendület (73)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.31 -1 0 74

Hogy került Putriboróba egy fideszes?

Előzmény: Törölt nick (67)
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2018.12.31 0 0 73

Nem tehet róla, sok a nyála:)

Előzmény: panthera nera (68)
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2018.12.31 0 0 72

Pfuj egy fideszes, kopni kell.

 

 

 

 

Hát kopj.

 

Mindenki fellélegzik, ha egyszer nem csak ígéred:))

Előzmény: Törölt nick (67)
Szabálytalan nicknév. Creative Commons License 2018.12.31 0 1 70

panthera nera Creative Commons License 2018.12.31 0 0 68

fideszestől, liberálttól mindig csak köpni kell....

 

 

Mert? Itt van a szerelem?

 

 

Előzmény: Törölt nick (67)
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2018.12.31 0 2 66

Nalunk mar csak a fodre kopve ejtik ki a szajukon a fidesz nevet.

 

 

 

A sors iróniája, ha épp a kurva erős csoportképeket gyakorolják a haverjaitok:))

Előzmény: Törölt nick (65)
panthera nera Creative Commons License 2018.12.31 -1 1 64

Akkor a Falusé, most a Bangónéé.

 

Az akkor volt,

 

a 2018-as dij pedig a Bangóné-Hadházy-Ágica trojkát illeti.  

 

 

és szerintem ez nemcsak a balliberális oldalnak tetszik, hanem egy egész ország röhögött végre osztatlanul.

 

 

Előzmény: vásárhelyi lendület (61)
panthera nera Creative Commons License 2018.12.31 0 0 63

van aki kilo krumpli van aki száraztészta én előre akarok legalább egy kicsit részesülni a lopásbol lobbyzásbol. Csak mert politikusban nincs bizalom. 

Előzmény: Aurelius Respectus (62)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2018.12.31 0 0 62

Igazad van, meg kell kérni az árát, kár hogy ők ingyenesen képzelik el ezt, mert szerintük a hülyék ingyen is megteszik, akkor meg minek fizetnének :) 

Előzmény: panthera nera (60)
vásárhelyi lendület Creative Commons License 2018.12.31 0 0 61

Legutóbb a Falus féle videjóra mondták azt ballibék, hogy zseniális.

Előzmény: Nem azt mondták, Feri! (57)
panthera nera Creative Commons License 2018.12.31 0 0 60

ezzel a nickkel nem is nagyon kapnám meg, mert lejárattam magam vele mindkét oldali tutkáknál. 

 

A 3 000 az csak a liberáltaké mert csórók és loserek.

 

A fityiszeseké 5 000 volt, de most inkább 8 000 mertők tudnak lopni.

 

 

Előzmény: Aurelius Respectus (59)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2018.12.31 0 0 59

Neked nem sikerült, ha jól látom, még a 3000 eurós bérkommentelői fizetést sem kaptad meg :) 

Előzmény: panthera nera (56)
panthera nera Creative Commons License 2018.12.31 0 0 58

Jó paródia és tetszik.

 

de a zseniális a Bangóné-Hadházi-Ágica trojka, ennél zseniélisabb szilveszteri műsor nincs.  

Előzmény: Szocdemman (46)
Nem azt mondták, Feri! Creative Commons License 2018.12.31 -1 1 57

Ez a büdöcs valami, a szokásosnál is aljasabb magyarellenes okádékkal váltotta meg az örökös tagsági igazolványát a Spinoza Házba.

 

Nyilván nem fogja megreszkírozni a visszavonását.

Előzmény: Árpádné,Pehely (49)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!