Keresés

Részletes keresés

Briana Moore Creative Commons License 2012.12.31 0 0 11187
Élt egyszer egy malacka, kurta farkú, huncut fajta. Szilveszterkor jól becsípett, mindenre csak legyintett. Én bezzeg gondolok rátok, s mielőtt bepiálok, Boldog Új Évet kívánok! :))
Előzmény: a füvesember (11185)
Briana Moore Creative Commons License 2012.12.31 0 0 11186
Taxival mennek... :)))
Előzmény: Gyálimanus (11183)
a füvesember Creative Commons License 2012.12.31 0 0 11185

ma is meg holnap is nagy a szeginysig

Előzmény: Briana Moore (11182)
Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.31 0 0 11184

jaj-jaj, szegény dolgozó ember!

rögtön berosálok!

csá.

Előzmény: a füvesember (11180)
Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.31 0 0 11183

szerintem gyalog sose értek ide mert gázolaj még nincs!

Előzmény: Falco Elnök (11178)
Briana Moore Creative Commons License 2012.12.31 0 0 11182
Ohh,megint meló? :(
Előzmény: a füvesember (11180)
Briana Moore Creative Commons License 2012.12.31 0 0 11181
Lehet jobb is :D
Előzmény: Falco Elnök (11179)
a füvesember Creative Commons License 2012.12.31 0 0 11180

BUÉK melo után megyek a gombocbol hagyjatok

Előzmény: Gyálimanus (11177)
Falco Elnök Creative Commons License 2012.12.31 0 0 11179

Kihagyott.....

Előzmény: Briana Moore (11175)
Falco Elnök Creative Commons License 2012.12.31 0 0 11178

Uton vagyunk.... :D

Előzmény: Gyálimanus (11177)
Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.31 0 0 11177

Már készen van a töltött libanyak maceszgombóccal, kóserpálesz meg ami csak szem-szájnak ingere!

Előzmény: Falco Elnök (11171)
Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.31 0 0 11176

BUÉK!

Előzmény: G.Zoli (11170)
Briana Moore Creative Commons License 2012.12.31 0 0 11175
Ilyenkor elgondolkodom,hogy az alábbi felsorolásból melyik is illik rám..
Előzmény: G.Zoli (11170)
Briana Moore Creative Commons License 2012.12.31 0 0 11174
Bárbicó... :))szakadok :D pajeszokat felkötni,kellemetlen lehet,ha belelóg a hányásba :)))
Előzmény: Falco Elnök (11171)
Briana Moore Creative Commons License 2012.12.31 0 0 11173
Becézgetni csak lehet :)))
Előzmény: G.Zoli (11170)
Falco Elnök Creative Commons License 2012.12.31 0 0 11172

BUÉK Kétes Elemek!

Falco Elnök Creative Commons License 2012.12.31 0 0 11171

He-he... Azért lesz bárbico is és a biztonság kedvéért a hanukát is megtartjuk!

 

BOLDOG UJ ÉVET!  CSÁ

Előzmény: Gyálimanus (11166)
G.Zoli Creative Commons License 2012.12.31 0 0 11170

Vannak itt Úrak? Dögevők, lótolvajok, patkó és szinesfémgyűjtők, naplopók, stb. De ha ezekre gondoltál akkor köszönjük! És Buék Neked is és a többi semmirekellőnek is! :D

Előzmény: Briana Moore (11169)
Briana Moore Creative Commons License 2012.12.31 0 0 11169
Nagyon boldog új évet kívánok az Uraknak!!! Puszi :)))
Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.30 0 0 11168

Szeva Rókavadász!

Mi a pálya feléd?

csá.

Előzmény: Vkoza (11167)
Vkoza Creative Commons License 2012.12.30 0 0 11167

üdv mindenkinek,látom éltek és virultok:-)

Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.30 0 0 11166

Sejtettem-gyanitottam de hát azért gondolhattam volna is ha már perfekt beszélitek a lovárit és a beást!

csá.

Előzmény: Falco Elnök (11164)
G.Zoli Creative Commons License 2012.12.30 0 0 11165

Falco Elnök Creative Commons License 2012.12.30 0 0 11164

Idáig nem volt tiszta Vajákos Testvér és az én származásom??? Na neeee!!!

Előzmény: Gyálimanus (11163)
Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.30 0 0 11163

Nahát-nahát, mit nem mondassz?!

Csak kibujt a szög a zsákból!

csá.

Előzmény: Falco Elnök (11162)
Falco Elnök Creative Commons License 2012.12.30 0 0 11162

Tudod hogy van?! Hollo a hollonak nem vája ki a szemét...!!!

Előzmény: Gyálimanus (11161)
Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.30 0 0 11161

Szépek Janikám!

Hogy-hogy a feketelábu népség még nem vette észre mik vannak nálad a kertben?

Gyanus vagy!

csá.

Előzmény: bexzy (11160)
bexzy Creative Commons License 2012.12.29 0 0 11160

Pár kép így év végére. (legyen már csirke is az fórumban) :D
A pulyka már vagy 7 kilónál tart. A kopaszok méretük ellenére a 3 kilót ütik. A tarka kakasra lennék kíváncsi, hogy ez most milyen is. (nem levágásra való egyik sem) :D
Jó nézegetést és nyálcsorgatást. :D

 

bexzy Creative Commons License 2012.12.29 0 0 11159

Akkor még nincs félnivalóm. :D

Előzmény: Gyálimanus (11138)
Gyálimanus Creative Commons License 2012.12.29 0 0 11158

Tirpiföldön, max. a márciusi börzére fölhozzák , de ha addig valakivel föl tudnám hozatni, az lenne a Királyság!

csá.

Előzmény: kishármas (11157)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!