Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

harpi3 Creative Commons License 2018.04.25 0 1 2086

Ez tuti nem normális hang!

Előzmény: Pi!B (2078)
_img Creative Commons License 2018.04.25 0 0 2085

Szia,

épp nem tudom lemérni, de egyszer már megcsináltam. Tehát emlékezetből:
-a lecsukott hátsó üléstámla vége az kb 172cm.


-az előretolt első ülések pedig 190cm körül voltak. De azt hiszem ekkor az első ülések előredöntésével további helyet lehetett volna nyerni. 
Ha addig más nem ad pontosabb infót, holnap lemérem.

Előzmény: Akela85 (2082)
reklámügynök Creative Commons License 2018.04.25 0 0 2084

Sziasztok!

 

Találkozott már valaki olyannal, hogy nem világít a check engine, de még is le van tárolva egy hibakód. Egy olyan, ami miatt máskor pedig kigyullad a visszajelző.

A 335-ös hibát villogtattam ki többször is, korábban. Most pár napja pedig annak elenére, hogy nem gyullad ki a sárgalámpa megint. Véletlenszerüen ugyanis egy pillanatra kihagy a motor időnként.

Szerencsére csak kis sebességnél, váltás közben fordult eddig elő, volt hogy le is fulladt, amikor kinyomott állapotban van a kuplung, ilyenkor elég nehezen idul be.

 

Elvittem a szerelőhöz, most dugta computerre és hívott, hogy nincs benne a hibakód. Nem töröltem! Valami ötlet?

Egy 2004-es T30-as 2,5-ös benzinesről van szó.

 

Köszi

reklámügynök Creative Commons License 2018.04.25 0 0 2083

Nem tudtam róla bocs...

Előzmény: Abrash (2055)
Akela85 Creative Commons License 2018.04.25 0 0 2082

Sziasztok X-trail-esek!

 

éppen egy 2006-os 2.2 dCi Comfort Columbia vásárlás előtt állok.

 

Mi az amire érdemes odafigyelni? van valami típusbetegsége? stb.

 

Illetve az lenne a kérdésem, hogy ha ledöntöm a hátsó üléseket és az első ülések teljesen előre vannak tolva akkor mekkora teljes hossz hátul? le tudná valaki mérni nekem? 

 

segítségetek előre is köszönöm!

 

Üdv.:Akela

Pi!B Creative Commons License 2018.04.24 0 0 2081

Közel 30 ezer km.

184 ezerrel vettem, most majdnem 215 van benne. Télen/hidegben nem füttyögött.

Időközben egyszer pályán elhajtottam 180 km/h-ig.

Előzmény: galaxi46 (2079)
_img Creative Commons License 2018.04.24 0 1 2080

Nem vagyok pro felhasználó, de egy tapasztalat megosztás nem árthat: én még sosem hallottam ilyet az enyémben.

Előzmény: Pi!B (2078)
galaxi46 Creative Commons License 2018.04.24 0 0 2079

Nem tudom km-ben mennyi az a két év, de szerintem a turbó haldoklás nem egy hosszú folyamat.

Előzmény: Pi!B (2078)
Pi!B Creative Commons License 2018.04.24 0 0 2078

Sziasztok!

 

Érdekelne a véleményetek a turbómról :)

Amikor megvettem (2 éve) már akkor is "füttyögős" volt a kocsiban a turbó. Akkor azt mondták ebben ilyen.

Nem fírtattam tovább, mert amúgy tetszik, kivéve ha ez azt jelenti, hogy haldoklik.

 

A vonóhorog elhozatalakor beszélgettem Harpival, Ő még sosem hallotta a kocsiban a túrbó hangját, így egy kicsit elbizonytalanodtam.

 

Menet közben párom csinált egy ... egy kis videót, amit a következő linken elértek.

https://drive.google.com/open?id=1OeJdny0CLBBLxT_3g5vI8CcTLstFGqPN

Kérlek mondjatok róla véleményt.

 

Ha nagyon vacak a minőség, akkor csinálok egy jobb felvételt.

 

Pi!B

Itokawa Creative Commons License 2018.04.23 0 0 2076

Budapest - Zugló

Előzmény: harpi3 (2074)
harpi3 Creative Commons License 2018.04.22 0 0 2075

Üdv!

Nem kell a tető müty-mürütty???

Előzmény: Pisthinke (2039)
harpi3 Creative Commons License 2018.04.20 0 0 2074

Hova kellene eljuttatni?

Előzmény: Itokawa (2073)
Itokawa Creative Commons License 2018.04.20 0 0 2073

Szia, részemről rendben, akkor szervezzük meg vhogy az átvételt. 

Előzmény: harpi3 (2072)
harpi3 Creative Commons License 2018.04.19 0 0 2072

 Szia! 10ezer!

Előzmény: Itokawa (2071)
Itokawa Creative Commons License 2018.04.19 0 0 2071

Szia, küldesz egy ajánlatot a bal hátsó övre és a szőnyegekre emailben? (publikus a fórumos emailem).

Előzmény: harpi3 (2070)
harpi3 Creative Commons License 2018.04.18 0 0 2070

Jó állapotban vannak!

Előzmény: Itokawa (2067)
flarii Creative Commons License 2018.04.18 0 0 2069

Rendben várom, de azért nézelődöm közben. :)

Előzmény: Törölt nick (2062)
harpi3 Creative Commons License 2018.04.17 0 0 2068

OK! Számom: 06húsz3536kilenc88! Légyszíves a héten 16 óra után,vagy hétvégén hívj! 

Előzmény: Zsolt730 (2066)
Itokawa Creative Commons License 2018.04.17 0 0 2067

Bal hátsó öv és szőnyegek állapota milyen?

Előzmény: harpi3 (2047)
Zsolt730 Creative Commons License 2018.04.16 0 0 2066

Szia. Igen megfelel a fotó, megvenném. Elérhetőséget japhatok? Mint írtam hóvégén megyek Debrecenbe és beugranék érte, csak megkellene beszélni a részleteket. Számom: Harminc 190 tizen kilenc 88

Előzmény: harpi3 (2063)
stify Creative Commons License 2018.04.15 0 0 2065

Hmm, ezt hol találom, hogy tudom ellenőrizni, hogy meg vannak-e?

Köszönöm!

Előzmény: harpi3 (2064)
harpi3 Creative Commons License 2018.04.15 0 0 2064

Meg lehet próbálni! A német autóknál a kábel korbácsnál megvoltak a csatlakozási helyek!

Előzmény: stify (2059)
harpi3 Creative Commons License 2018.04.15 0 0 2063

Üdv!

Remélem megfelel! :)

 

 

http://indafoto.hu/harpi/image/25788693-fb087720  

Előzmény: Zsolt730 (2061)
Zsolt730 Creative Commons License 2018.04.15 0 0 2061

Szia! Könyöktámaszról tudnál akkor feltenni fotót? Elvileg megyek Debrecenbe 28. án. Akkor eltudnám hozni.

Előzmény: harpi3 (2047)
flarii Creative Commons License 2018.04.15 0 0 2060

Én hasonló adottságú X-trailt keresek mint a Tied, így nem kizárt, hogy érdekelne a géped. Már ha mostanában szeretnéd eladni.
Mit jelent a magas fogyasztás?

Előzmény: Törölt nick (2058)
stify Creative Commons License 2018.04.14 0 0 2059

Az enyémben gyárilag nincs tempomat, de nem volna rossz.

Szóval gondolom minden kell ami a beszereléshez szükséges, ennél okosabb sajnos nem vagyok a témában. Bízom benne hogy utólag is beszerelhető az alapmodellbe, ha nem ilyen egyszerű akkor világosítsatok fel! Egyszer már kérdeztem itt ezt a dolgot, de nem kaptam választ (1870)

Üdv. J.

Előzmény: harpi3 (2050)
galaxi46 Creative Commons License 2018.04.14 0 0 2057

"vajon abszolút halott ötlet azt utólag átműteni egy ESP nélkülibe?"

 

Igen.

Előzmény: Törölt nick (2056)
Abrash Creative Commons License 2018.04.13 0 0 2055
Előzmény: reklámügynök (2054)
reklámügynök Creative Commons License 2018.04.12 0 0 2054

Sziasztok!

 

Valami idióta szétbarmolta a tanksapka ajtómat az újpesti vasútállomáson. Na persze tíz liter benzint is elvitt, amit tegnap tankoltam bele. Van valami ötletetek, hogyan lehet védekezni az ilyenek ellen? Valami akadályt esetleg belelehet applikálni a nyílásba?

 

Köszi

Nissan X-Trail Magyarország

ismeros Creative Commons License 2018.04.11 0 0 2053

Én meg azt kérdezném, hogy tudna-e valaki nekem a dízelekről valaki mondani valamit? (T30) Ha lehet minél fiatalabb japán motorst vennék.

Ha jól emlékszem volt 130 ló környéki japán motor is? Ha igen annak mi a motorkódja?

Köszi előre is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!