Keresés

Részletes keresés

MuzX Creative Commons License 2006.08.19 0 0 933
... aztán megmutattam, hogy kell azt csinálni!
Előzmény: MuzX (932)
MuzX Creative Commons License 2006.08.19 0 0 932
Micsoda kizsákmányolás, azonnal fel kell szólítani őket a macskához méltó körülmények biztosítására!

A múltkorjában az új ágyat akarták összerakni, de persze nem értenek hozzá.
Még szerencse, hogy én ellenőriztem és megláttam, milyen trehányul csinálták!
Magdi60 Creative Commons License 2006.08.18 0 0 930
Jól van na, de dolgozni is kell örökké! Meg elviselni, hogy állandóan felvesznek, fogdosnak, simogatnak.
Előzmény: Törölt nick (929)
CornFake Creative Commons License 2006.08.18 0 0 928
LOL LOL LOL ien nincs :D :D
Előzmény: Magdi60 (925)
Magdi60 Creative Commons License 2006.08.18 0 0 927

Szerinted???

 

Előzmény: Fülöpmami (926)
Fülöpmami Creative Commons License 2006.08.18 0 0 926
felhaborito ami nalatok megy! enni legalabb kaptok rendesen, ha mar ilyen nehez fizikai munkara vagytok kenyszeritve?
Előzmény: Magdi60 (925)
Magdi60 Creative Commons License 2006.08.18 0 0 925

Szakszervezet! Én még kiskorú vagyok!

Fát kell aprítanom! Egy egész nagy farakást:

 

kaszasj Creative Commons License 2006.08.16 0 0 924

ATZAAAAAAAAA, LE A KALAPPAL! GRTAULÁLUNK!

Még a nagycicácaknak is dicsőségére válna ez a bátorság! Erős vagy, okos és ügyes! Nagyon jól csinálod!

Szerettel ölel: Muki és Peti

Előzmény: Magdi60 (923)
Magdi60 Creative Commons License 2006.08.16 0 0 923

El kellett volna ennem a kövér kutya elől a kaját, hogy ne hízzon, de ki bír ennyit enni? Inkább elijesztettem.

 

Magdi60 Creative Commons License 2006.08.16 0 0 922

Én még nem tudom nyírni, mert nagyon kicsi vagyok, ki kell tépkednem kézzel:

 

Előzmény: Thorani (920)
egyer Creative Commons License 2006.08.16 0 0 921

Mi is így vagyunk ezzel. Anya végigültette az erkélyt macskafűvel, hogy majd gondozzuk. Ő locsolja, mi meg nyírjuk!

Matyi & Szofi

Előzmény: Thorani (920)
Thorani Creative Commons License 2006.08.16 0 0 920

minket arra kényszerítenek, hogy füvet nyírjunk...

 

Moka25 Creative Commons License 2006.08.15 0 0 919
Kolink,

mielőtt megválsz tőle, tájékozódj alaposabban. Az "összeférhetetlen" alatt gondolom a toxoplasma negativitást érted.
Ha így van, megnyugtathatlak:
Én is toxo negatív voltam, most 3 hónapos a kisfiam. Ép és egészséges, mert vigyáztam magunkra, ehhez mindössze annyi kellett, hogy pocakosan ne én takarítsam a macskaalmot.
Ezt egyébként el lehet kapni nyers hússal, kertészkedéssel vagy nem elég alaposan megtisztított gyökérzöldségekkel is, nem feltétlen szükséges hozzá cica.

Boldog babavárást, problémamentes gömbölyödést kívánok!!:)
Előzmény: kolink01 (918)
kolink01 Creative Commons License 2006.08.11 0 0 918
Üdvözlök mindenkit!

Egy nagy problémával fordulok ehhez a topichoz. Van egy 1 éves, lány házi cicánk, aki nagyon okos, aranyos, kedves és játékos. Kiderült hogy kisbabánk lesz és az egyik vizsgálat során megtudtuk, hogy összeférhetetlen vagyok a macskával és veszélyt jelent a magzatra. Sajnos nem marad más megoldás, mint hogy találjak egy szerető otthont számára. Nagy fájdalommal teszem ezt, de muszáj megtennem a babánk érdekében.
Aki úgy gondolja, hogy tudna nekünk segíteni kérem írjon.
Már megpróbáltam az összes menhelyet felhívni, de ott teltházak vannak, és nem utolsó sorban a legtöbb helyen elföldelik a macskákat. Ezt pedig végképp nem szeretném.

Kérem, ha valaki tud segítsen, sürgős lenne.
Előre is köszönöm!
Kolink
kolink@citromail.hu
Budapest
Sisssssssy Creative Commons License 2006.08.11 0 0 917
ugye, én a macskagerinces, nahát
Előzmény: Sisssssssy (916)
Sisssssssy Creative Commons License 2006.08.10 0 0 916

Csak negatív diszkriminációról tudok hírt adni, nem engednek be a dolgozóba, mert kidekoráltam (sztem azért, mert nem jó mintákkal) a hangszigetelést, lehet, hogy ki kéne javítanom?

 

próbálkozom,

Milady

Előzmény: MuzX (910)
MuzX Creative Commons License 2006.08.08 0 0 915
Amint az a képen is látszik :)
Előzmény: MuzX (914)
MuzX Creative Commons License 2006.08.08 0 0 914
Már kölyökkoromban is keményen dolgoztattak: azt kellett tesztelnem, milyen a csomagolóanyga minősége.
MuzX Creative Commons License 2006.08.08 0 0 913
Így van, ennek ez a módja!
Hogy is nézne ki a frissen mosott autó praclipecsétek nélkül? Súlyos hiányosság, amit mielőbb orvosolni kell!
Előzmény: Evicke (912)
Evicke Creative Commons License 2006.08.07 0 0 912

... és szépen, szabályosan ráteszi a vizsgálatot igazoló pecséteket! természetesen célszerűen frissen mosott kocsin végezzük a műveletet.

Előzmény: MuzX (905)
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.07 0 0 911
Sajnos nem sikerült megörökítenem, amikor a Micó egeret fogott, pedig minő fontos, és hasznos munka. ( vagy élvezet?)
Sajnos mire előkerítettem a fényképezőt befalta a bizonyítékot...
MuzX Creative Commons License 2006.08.02 0 0 910
Nem is aggódunk, mióta ilyen védelem alatt áll az autó!
És persze szépen végig le is van pecsételve praclinyomokkal, hogy mindenki lássa, kivel száll szembe, ha nem tisztes szándékkal közeleg! :)
Előzmény: Sisssssssy (906)
MuzX Creative Commons License 2006.08.02 0 0 909
De úgy tűnik, akadna segítség a cipekedésben... vagy a másik ifjonc még gyakornok? :)
Előzmény: ZsuR (904)
MuzX Creative Commons License 2006.08.02 0 0 908
... és a tetőt is rendszeresen ellenőrizni kell a nagy viharok után... persze ki lenne erre alkalmasabb, mint én?
flamingán Creative Commons License 2006.08.02 0 0 907
Dehogy, kell a pihenés!:-)
Én is pihentetem a mancsomat meg a kobakomat rendszeresen.
Előzmény: MuzX (902)
Sisssssssy Creative Commons License 2006.08.02 0 0 906

édi,

 

amúgy nem is t'om, melyikre kell kevesebbet költeni:-))))))))))))))))))))))))))))

1 szó mint 100, 1ütt tuti menők:-)

 

Miladycica +kövülten bámulja a ffi műugró EB-t, jó ízlése van, és legalább hetero:-))

 

Előzmény: MuzX (905)
MuzX Creative Commons License 2006.08.02 0 0 905
Indításgátló, riasztó... ugyanmár, kutyába se veszik!
Bezzeg ha egy fekete macska őrzi az autót...!!!!
ZsuR Creative Commons License 2006.08.01 0 0 904
Ha ragod a ceruza (toll) veget, az segit sokat. . .! Utana mar csak egy keves pofozgatas kell neki - tapasztalatbol mondon.

Nalunk mostanaban az a divat, hogy engem ugraltatnak mindenert. . .hozd ide ezt - hozd ide azt! Nincs egy szabad percem!

Előzmény: MuzX (901)
MuzX Creative Commons License 2006.08.01 0 0 902
Az a rengeteg gépelés... hát csoda, ha ledőltem kicsit pihenni?
MuzX Creative Commons License 2006.08.01 0 0 901
Látom már, a házifeladatot is nekem kell megírni helyettük...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!