Keresés

Részletes keresés

Jaspis Creative Commons License 2007.03.30 0 0 895

Igen! Fel is vettem.

 

A legérdekesebb az volt számomra, hogy a belvárosban vörös vércsék fészkelnek. Kicsit sok volt nekem a bogarakból, és keveseltem a nyestet. Meg valahogy úgy emlékeztem, hogy Boróka is szóba került a film kapcsán, de lehet hogy csak összekevertem a dolgokat.

 

Az elején, amikor a nyest mászik a fára, meg átugrik a kerítés és beszalad az autó alá, az egy városi nyesttel vették fel, vagy "házi" nyesttel? Mármint valakiével. Nem fért a fejembe, hogy oldották meg, hogy ne szökjön el.

Előzmény: Tima2 (893)
crowkins Creative Commons License 2007.03.29 0 0 894

:) Kérj még egy pohárral és fogd rá Nyestre!

 

Üdv!

Tima2 Creative Commons License 2007.03.20 0 0 893

Sikerült megnézni a filmet?

 

Előzmény: Jaspis (892)
Jaspis Creative Commons License 2007.03.14 0 0 892
Köszi, izzítom a videót! :)
Előzmény: Tima2 (891)
Tima2 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 891

Ezt találtam:

 

Budapesti vadon
2007. március 18 11:10 Duna TV

 

 

 

 


Előzmény: Jaspis (890)
Jaspis Creative Commons License 2007.02.17 0 0 890
Sőt, akár DVD-n is megvenném...
Előzmény: Jaspis (889)
Jaspis Creative Commons License 2007.02.17 0 0 889
Hol lehet a filmet megnézni? Keresgéltem, de csak a filmszemlés bemutatót találtam a neten. :( Pedig nagyon kíváncsi lennék rá!
Előzmény: Tima2 (883)
amarok0 Creative Commons License 2007.02.12 0 0 888
Jajj de gyönyörű, igazi felnőtt róka! Köszönöm!!! Ma egész nap ügyintéztem, és nem volt az én napom, de most boldog vagyok! Panni meg tényleg telt egy kicsit a menyétfélék kecses karcsúságához képest...:))
Előzmény: Tima2 (884)
neverhood Creative Commons License 2007.02.12 0 0 887
Aha, ezeken a képeken már sokkal jobban látszik! ((=
Előzmény: Tima2 (886)
Tima2 Creative Commons License 2007.02.12 0 0 886

Szerintem nem kicsi Panni, sőt inkább egy dagadt disznó:)

Márti sokkal vékonyabb, kecsesebb.

 

Előzmény: neverhood (885)
neverhood Creative Commons License 2007.02.12 0 0 885

Húúú!

 

BoRóka Gyönyörű szép nagy lett! (= Igazi hölgy lett belőle (=

Panni is nagyon szép, bár nekem kicsinek tűnik (attol függetlenül, hogy ő is lányzó (= )

 

Meg feltűnt egy kutyulit is, bár belőle sok nem látszodott, csak egy fekete folt =P

Előzmény: Tima2 (884)
Tima2 Creative Commons License 2007.02.12 0 0 884

 

amarok többszöri kérésére Boróka hírek:)

Boróka jól van, idegenektől továbbra is fél, úgyhogy nagyon nyugton kellett  maradnom, hogy ne rohanjon fel a csillár tetejére:)

 

Panni nyest nem fél túlzottan, nagyon szép, szebb mint Márti.

Pannit megkínáltam mazsolával, megszagolta, nem vette el a kezemből, én úgy láttam rajta, hogy elgondolkodott rajta, vajon milyen lehet a mazsolás újperc nyersen fogyasztva:)

Tima2 Creative Commons License 2007.02.09 0 0 883

Ezt az e-mailt kaptam:

 

 

Kedves Budapesti vadon Fun Club tagok:)

Ezúton is szeretném veletek megosztani az örömhíret. A
Budapesti vadon a 38.
Magyar Filmszemle díjazott alkotása lett. A Stáb nevében
szeretném
megköszönni az odaadó munkátokat.

Üdvözlettel:
TZSM

amarok0 Creative Commons License 2007.02.07 0 0 882

Igen, igen!

Időben meg én is tavaszra-nyárra gondoltam (az se mindegy, hol-mikor lesz),

de azért alkalomadtán nagyon örülnék, ha megkérdeznéd!  :))

Előzmény: Tima2 (881)
Tima2 Creative Commons License 2007.02.06 0 0 881
nyáron van több bemutató, majd megkérdezem, mikor lesz olyan, amit nem iskoláknak tart, hanem esetleg kötetlenebbül bárkinek
Előzmény: amarok0 (880)
amarok0 Creative Commons License 2007.02.06 0 0 880
Jaj de jó lesz!!! Most aztán várhatom...Bár, egyszer-valamikor nagyon szívesen megnézném őt egy bemutatón is...
Előzmény: Tima2 (879)
Tima2 Creative Commons License 2007.02.06 0 0 879
Egyszer megkérem Pítgazdiékat, hogy hozzák be Borókát, amikor ott vagyok és készítek neked képeket. Bár Boróka nem biztos, hogy díjazni fogja a jelenlétemet.
Előzmény: amarok0 (877)
Tima2 Creative Commons License 2007.02.05 0 0 878

Figyelni kell, hátha ismétlik:(

Riki jól van, kövér disznó, jó az étvágya, nő a szőr a farkán (jövő nyár végéig:( )

 

Borókáról nem tudok túl sokat írni, nem szoktam vele találkozni, ha átmegyek hozzájuk, lapít a ketrecében. Most készült el az új helye, ami nagyobb, tágasabb.

Előzmény: amarok0 (877)
amarok0 Creative Commons License 2007.02.05 0 0 877

Nem...:(

 

És BoRÓKÁról sem írsz semmit:(((

 

Riki?

Előzmény: Tima2 (876)
Tima2 Creative Commons License 2007.02.05 0 0 876

Vasárnap a Duna Tv-n 15.20-kor volt a Budapesti vadon egyik változata. Ez nem a mozifilm volt, hanem egy színészek nélküli természetfilm.

Sajnos nem tudtam előbb szólni, mert én is csak vasárnap tudtam meg:(

Látta valaki?

Tima2 Creative Commons License 2006.12.22 0 0 875
Boldog karácsonyi ünnepeket kívánok nektek
Tima2 Creative Commons License 2006.12.14 0 0 874
Előzmény: Tima2 (873)
Tima2 Creative Commons License 2006.12.14 0 0 873

Egyenlőre érd be ezekkel a netes képekkel:

Előzmény: neverhood (872)
neverhood Creative Commons License 2006.12.13 0 0 872
Hát igen, tessék összeszedni magadat, igen? =DDD Ha már taperolni nem tudok nyestet, legalább lássak rola sok képet! =PP
Előzmény: Tima2 (871)
Tima2 Creative Commons License 2006.12.13 0 0 871

ööö nincsenek

majd összeszedem magam

Előzmény: neverhood (870)
neverhood Creative Commons License 2006.12.13 0 0 870

Én is nagyon kíváncsi leszek rá! ((=

Rikiről nincsenek uj képek? Azokra is kíváncsi lennék ám!! (((=

Előzmény: Tima2 (869)
Tima2 Creative Commons License 2006.12.13 0 0 869

Igen. Pít és Panni szerepel benne, a pók, vércse, bagoly, patkány, egér, könyvskorpió, süni, hangya stb-stb-stb, na és persze a színészek mellett:)

 

Kíváncsi leszek rá, az összevágott kisfilmben, amit láttam, még nem voltak színészek és Panni sem.

Előzmény: neverhood (868)
neverhood Creative Commons License 2006.12.13 0 0 868
Ez az amiben Pít szerepel? Vagy? Nem volt kedvem visszakeresni, bocsi, hogy ilyen lusta vagyok (((=
Előzmény: Tima2 (867)
Tima2 Creative Commons License 2006.12.13 0 0 867
Riise Creative Commons License 2006.12.01 0 0 866

Thick,

Azt szeretném tőled kérdezni, hogy van-e hím erdei pockod, mert Thuróczy Zsolt nem volt benne biztos, hogy pirókegered vagy erdei pockod van-e. Ugyanis pároztatni szeretném az én nőstény pockomat.(Bocs, hogy off a téma.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!