Keresés

Részletes keresés

shardan Creative Commons License 2008.02.03 0 0 3932
Sziasztok!

Szeretném eladni FUJI S7000-es gépemet kb 4000 expo van benne.

Kiegészítők:
- RAYNOX PLP-690 (MC Protector & Polarizer FILTER kit for Fujifilm digital still camera s7000/s602/6900z)
- RAYNOX RT5255 tubus (átalakító a lencsékhez)
- 1 db 1Gbyte CF kártya, 1 db 512Mbyte CF kártya
- Case Logic fotós táska

irányár:
65.000 Ft

Telefon:
nulla-hat-húsz-361-63-86

Várom a leendő gazdáját:) Budapesten megtekinthető!:)
tom752 Creative Commons License 2008.01.06 0 0 3931
Helló!

Érdeklödnék, hogy a fuji s5700 as géppel tudnák e ugyan olyan minőségben képeket készítemi mit a fuji s7000s el?
Ugyanis olyat szeretnék venni Mert volt már egy probálkozásom egy fuji a 900 de nem voltam megelégedve ugy hogy vissza kellett vinnem.
Most szeretnék egyet de nem akarok még egyszer ebbe a hibába esni.

Köszi Tamás
igus Creative Commons License 2008.01.05 0 0 3930
köszi
Előzmény: SZEGECS (3929)
SZEGECS Creative Commons License 2008.01.01 0 0 3929
Pl. a Vaterán 40 és 50ezer között kínálják.
Az értéke függ a külsejétől, a benne lévő expók számától, meg attól, hogy adsz-e hozzá kiegészítőket, vagy csak a csupasz gépről van szó.
Előzmény: igus (3928)
igus Creative Commons License 2008.01.01 0 0 3928
Mit gondoltok, mennyiért lehet eladni mostanában egy hibátlan S7000-s fényképezőgépet ?
SZEGECS Creative Commons License 2007.11.29 0 0 3927
Nem megy el emailben, túl nagy.
Próbáld innen: http://free.x3.hu/hypernet/services
Google találta :)
Előzmény: norcsi1120 (3926)
norcsi1120 Creative Commons License 2007.11.29 0 0 3926
talán ez menni fog norcsi1120@vipmail.hu
Előzmény: SZEGECS (3925)
SZEGECS Creative Commons License 2007.11.29 0 0 3925
Az S602-é megvan, gyakorlatilag ugyanaz a kezelése. (S7000 elődje volt, kisebb zoom-mal.)
12 Mega. Van olyan emailed, ami tud ekkora levelet fogadni?
Előzmény: norcsi1120 (3924)
norcsi1120 Creative Commons License 2007.11.29 0 0 3924
nem tud valaki magyar használati kézikönyvet fent a neten valahol???
Előzmény: SZEGECS (3922)
norcsi1120 Creative Commons License 2007.11.29 0 0 3923
Nagyon -nagyon köszi !!Már mindent átvizsgáltam ,de ezt nem.....és tényleg ez volt a gond :-))Már azt hittem szervíz lesz :-(de hála nem..már jó:-))Köszi még egyszer nagyon jó,hogy van egy ilyen forum itt!!!
Előzmény: SZEGECS (3922)
SZEGECS Creative Commons License 2007.11.29 0 0 3922
Hátulról nézve a bal oldalon oldalt van egy 3 állású kör alakú kapcsoló (C-AF, S-AF, MF állásokkal).
Nézd meg, hogy hol áll! Ha MF-ben van, akkor át lett állítva kézi fókuszra, azért nem fókuszál, ilyenkor a zoom sem működik a gyűrűről, az ugyanis manuál módban a fókuszt állítja.

Sokszor nekem is elállítódik amikor beteszem a fotóstáskába.

Előzmény: norcsi1120 (3921)
norcsi1120 Creative Commons License 2007.11.29 0 0 3921
Sziasztok !!Segítséget szeretnék kérni..Van egy S 7000 gépem és olyat csinált ,hogy az objektívnél a tárcsával szeretnék zoom és nem müködik csak hangot ad ki ,de nem megy..a gombal viszont zoommol!Amit még észre vettem rajta ,hogy nem állítja magát mikor képet szeretnék csinálni nem élesíti ki a képeket.Volt valakinek ilyen problémája????Mit javasoltok??Valami jó szervíz??Elöre is köszi a válaszokat..
waces Creative Commons License 2007.11.20 0 0 3920
Mivel uj gep all a hazhoz hamarosan, igy a szeretett S7000-esem, a kovetkezo konfiguracioban:

FujiFilm S7000 (2008.09-ig garancialis) - gyari dobozban, magyar leirassal, kabelekkel, jelenleg <4.000 exponalassal
Kingston 50X Elite 1 GB CF kartya
Sanyo 2700 mAh Ni-MH AA akkumulator (4 db)
Soligor 57957 adapter tubus (55-52 mm)
Hama 72555 cirkularis polarszuro (52 mm) - muanyag dobozban
Sigma EX UV szuro (52 mm) - muanyag dobozban
Soligor gumi napellenzo (52 mm)
Soligor 41652 makro keszlet (+1D, +2D, +4D - 52 mm) - bor tartoval, dobozzal
Soligor 65070 0.7x nagylatoszogu elotetlencse (52 mm) - bor tokkal, dobozzal
Soligor 1.6x tele elotetlencse (52 mm) - bor tokkal, dobozzal
Metz Metablitz MB 36 C-2 vaku+4 db AA akku - dobozzal

A gep es a tartozekok kb barmikor megtekinthetoek Bp-en
Egyeb kerdes, erdeklodes: waces@waces.hu
DaN_ Creative Commons License 2007.11.17 0 0 3919
Sziasztok!

Új gép vásárlása miatt eladó a 2005-ben vásárolt S7000-es fényképezőm. Kb 10.000 expo van benne de 6000-nél zoom error miatt objektívet cseréltettem. Tehát az új objektívben 4.000 expo van kb!

Amit adok hozzá: 256 MB CF kártya, Lowepro táska.

Kipróbálható Budapesten bármikor.

Ára: 55000 Ft.

Érdeklődni lehet:

E-Mail: dan@codexpert.hu
Telefon: 06-hetven-326-nyolcvankettő-70
Abdull Creative Commons License 2007.11.17 0 0 3918
Szia mindenkinek,

Sajnos nem változott semmi, új elemeket tettem (2600), a zoom erorr megmaradt :-(.
köszi
gp1974 Creative Commons License 2007.11.16 0 0 3917
Meg tudná valaki mondani,hogy menyiért lehet most eladni egy s 7000-est?
gp1974 Creative Commons License 2007.11.16 0 0 3916
Szia MÁrk

Számomra nem meglepő a problémád,ugyanis kb. fél éve én is igy jártam.Az akkumulátor kapacitása fáradt el.Vegyél bele új aksikat.
Előzmény: V_Mark (3854)
Abdull Creative Commons License 2007.11.16 0 0 3915
Azt hiszem hogy 10000 körül van az expo, tudsz ajánlani egy szervízt? és menni volt a javítási költség.
Előzmény: suni100 (3914)
suni100 Creative Commons License 2007.11.11 0 0 3914
Szia!

Tipikus S7000 hiba, ha jól sejtem valahol 10 ezer expo körül jársz, legalábbis akkor szokott előjönni nekem 9700 valamennyinél volt :)
Szerviz és pár hét várakozás, amíg megjavítják, nekem 6 hét volt...
Előzmény: Abdull (3913)
Abdull Creative Commons License 2007.11.08 0 0 3913

Sziasztok,

 

S7000-esem van, és kis problémája van, zoom errort ir, nem megy ki a lencse.

Tudna valaki segíteni?

Ellőre is köszönöm.

Kotit Creative Commons License 2007.11.08 0 0 3912

OK, akkor:

 

Szvsz az tök mindegy, hogy mikor cseréled (hiszen, amikor kiveszed a cserélendö elemeket, akkor azok úgyis ki vannak véve).

Előzmény: waces (3911)
waces Creative Commons License 2007.11.08 0 0 3911
Elemcserenel semmit nem lenne szabad elfelejtenie. Az elmitett datum/ido beallitasokat meg foelg nem.
Előzmény: Kotit (3910)
Kotit Creative Commons License 2007.11.05 0 0 3910
Szvsz az tök mindegy, hogy mikor cseréled (hiszen, amikor kiveszed a cserélendö elemeket, akkor azok úgyis ki vannak véve), hogy ilyenkor mit szabad "elfelejtenie" fejböl meg nem mondom.
Előzmény: Timur Lenk (3909)
Timur Lenk Creative Commons License 2007.11.04 0 0 3909
Sziasztok!

Elemcserénél a gépem teljesen elfelejt minden beállítást (dátumot, időt, kép formátumot), ami eléggé bosszantó. Nem, nem merül te teljesen az elem, már akkor cserélem, amikor megjelenik a kis ikon a jobb felső sarokban, ami figyelmeztet az elemek alacsony töltöttségére.
Mit lehet ellene tenni?


Timur Lenk
waces Creative Commons License 2007.09.28 0 0 3908
Koszi, megnezem azt is
Előzmény: panabubus (3907)
panabubus Creative Commons License 2007.09.27 0 0 3907
Szia!
A Soósnál van még pár darab Soligor 0.6X-os nagylátó. (52-es menettel, de átalakítóval 55-ön is megy) Egész barátságos áron. Ráadásul kétrsézes, ha szétcsavarja az ember, akkor az alja makró előtétként is műxik.
Előzmény: waces (3904)
Indexbura Creative Commons License 2007.09.22 0 0 3906
Sziasztok!
Új gép vásárlása miatt eladó 2004-es évjáratú S7000-es gépem.
Kezelési útmutató, letöltőkábel, 256 MB CF kártya, 1garn. akksi, adapterring, UV-szűrő.
Teljes manuális beállítási lehetőség, nagyon jó makró már 1cm-ről. Aki ismeri, tudja.
60000 Ft.
Akit érdekel, e-Mail: indexbura@freemail.hu, Tel:20-4268-166 Kőszeg.
clairvoyant Creative Commons License 2007.09.20 0 0 3905
Szió!
Én anno pont ilyen vakut vettem az S7000-esemhez.
Nekem teljesen kielégítette az igényeimet.
Azóta váltottam DSLR-re, de még mindig ezt a vakut használom.
Nem vagyok profi fotós, de általános használatra nyudoft szívvel ajánlom. Szerintem ár/érték arányban nagyon jó.

Előzmény: pedar (3903)
waces Creative Commons License 2007.09.20 0 0 3904
Sziasztok,

Erosen gondolkodom rajta, hogy egy makro es egy nagylatoszogu lencset beszerzek az S7000-hez. Elso korben, a pozitiv velemenyek miatt, a Raynox tipusan gondolkodom. (Raynox HD-2200 Pro - 2.2x tele elotet es Raynox HD-45Pro - 0.45x nagylatoszogu)
Esetleg mas, jobban javallott marka? Vagy Raynoxon belul mas tipus ami inkabb beszerzesre erdemes?

Koszi
pedar Creative Commons License 2007.09.20 0 0 3903
Hello!
Tud valaki tippet adni, hogy milyen vakut lehetne beszerezni az s7000-hez?
Metz MB 36 C-2-n gondolkoztam, de nem tudom, kezeli-e normálisan a gép...
Valaki használt már ilyet? Ötleteket, tippeket várok. Előre is köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!