Keresés

Részletes keresés

mr.debutante Creative Commons License 2006.11.23 0 0 2082
nos,ha már nem ajánlottad fel hogy Karesz eljön vele,akkor kénytelen leszek álruhában,mint Mátyás király elmenni érte...Mennyi arany tallérba kerül ez nekem?
Előzmény: Katus870512 (2081)
Katus870512 Creative Commons License 2006.11.23 0 0 2081
Jóreggelt!:))))Úgy értettem,hogy Kata van e!!!Tee.:DDDHa nem jöttök látogatóként sem akkor,hogy fogod átvenni a filmeket?:)Pedig már megvannak:P
Előzmény: mr.debutante (2080)
mr.debutante Creative Commons License 2006.11.23 0 0 2080
A kata mióta Mr??????????????????????????Jó reggelt!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)))))))))))))))))))
Előzmény: Katus870512 (2077)
mr.debutante Creative Commons License 2006.11.23 0 0 2079
Sajnos nem tudjuk teljesiteni ezt a kívánságodat,mert  lakásfelújitás  van nálunk és nincs  semmi szabadidőnk
Előzmény: Hedzsnelke (2078)
Hedzsnelke Creative Commons License 2006.11.23 0 0 2078

Látogatóként látni szeretnélek benneteket!

Lehetséges?

Előzmény: mr.debutante (2076)
Katus870512 Creative Commons License 2006.11.22 0 0 2077
Szia!Kata???
Előzmény: mr.debutante (2076)
mr.debutante Creative Commons License 2006.11.22 0 0 2076
Idén már  nem megyünk kiállitásra.
Előzmény: Hedzsnelke (2073)
Katus870512 Creative Commons License 2006.11.21 0 0 2075
Szia!Igen megyünk!Cicák jól vannak,bár Ők még nem sejtenek semmit sem:)))
Előzmény: Hedzsnelke (2074)
Hedzsnelke Creative Commons License 2006.11.21 0 0 2074

Kiállítás? Jössz?

Ciccmanók?

Előzmény: Katus870512 (2072)
Hedzsnelke Creative Commons License 2006.11.21 0 0 2073

Kiállítás? Jössz?

Mi a helyzet a ciccekkel? Jól vannak? Kellően kényezteted őket?

Előzmény: debutante (2058)
Katus870512 Creative Commons License 2006.11.21 0 0 2072
Nagyon szép!
Előzmény: Törölt nick (2071)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.21 0 0 2071
Dorothy
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.21 0 0 2070
Íme a kedvencem legfrissebb sztárfotója!!
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.24 0 0 2069

MIdnight Dorothy-nak hívják  és Nagy Lászlóné Helga tenyészetéből van.

Nagyon jó természetű cicus, barátságos érdeklődő és nagyon okos. Mindíg követ mindenfelé a lakásban, minden simogatásra hangos dorombolással válaszol, a fésülést meg egyenesen kedveli.Kezd összebarátkozni a Csivavánkal, ha így halad az ismerkedés akkor még jó barátok is lehetnek.Helga is nagyon szimpatikus volt , A sok keserű tapasztalat után amit különböző tenyésztőkkel kapcsolatban ért engem igazán nagy szerencse volt hogy rátaláltam. . .

Katus870512 Creative Commons License 2006.10.23 0 0 2068
Szia!Gratulálok!!!Kitől van?Nagyon szép!Mi a neve?Mesélj róla!
Előzmény: Törölt nick (2067)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.23 0 0 2067
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.23 0 0 2066
Íme Ő
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.23 0 0 2065
Sziasztok! Szombat óta vagyok boldog tulajdonosa ennek a szépségnek!!
dobsika Creative Commons License 2006.09.12 0 0 2064
De jó hír..örülök neki. :-DDD
Előzmény: Elanor78 (2062)
Katus870512 Creative Commons License 2006.09.11 0 0 2063
Örülök,hogy jó gazdit talált!!!
Előzmény: Elanor78 (2062)
Elanor78 Creative Commons License 2006.09.11 0 0 2062
A cicának lett gazdája. A doktornénink szerint nagyon jó helye van. :)
Előzmény: dobsika (2061)
dobsika Creative Commons License 2006.09.04 0 0 2061
Sok szerencsét a gazdi találáshoz. Drukkolok, h mielőbb jó helyre kerüljön a cica.
Előzmény: Elanor78 (2059)
dobsika Creative Commons License 2006.09.04 0 0 2060
Szia! Köszi, h írtál...de ez csak egy ötlet szintjén merült fel...inkább -sok egyéb ok és megfontolás után mégiscsak jobb- marad a műtét, már be is jelentkeztünk 09.08-ára a dokihoz. Kicsit félek tőle...de remélem minden rendben lesz.
Előzmény: debutante (2058)
Elanor78 Creative Commons License 2006.09.02 0 0 2059

Sziasztok!

 

Egy perzsa cicust találtam, nálam nem maradhat, mert kicsi a lakás. Sajnos a szőrét le kellett borotválni, mert csomókba össze volt állva, gondolom már hetek óta az utcát rótta. A színe barnás, a feje a lábai és a farka sötétbarna, a teste világosbarna. Aranyos, jó kedélyű, vidám cinci. Minden kis simire hangos dorombolással válaszol. Kutyáktól nem fél, az enyémmel egy tálból eszik. :) Ivarérett kandúr a lelkem, sajna jelől is. Az állatorvoshoz be van jelentve keddre ivartalanításra.

 

Szóval bárki, aki tud fogadni egy árva cicát, az kérem jelentkezzen a: 06-20/5936-681-es illetve a 06-30/6315-938-as telefonszámok bármelyikén. Köszönöm.

debutante Creative Commons License 2006.09.02 0 0 2058
szia,látom mégis meggondoltad magad:o)))De egy baráti jótanács....nagy botrányok vannak most a  perzsák körül,betegek(az utóbbi néhány hétben már 4ember talált meg akinek elpusztult/beteg a  perzsája örökletes/fertőző bajok miatt,és sajnos több tenyésztőtől is kerülnek ki beteg cicák az utóbbi 1-2évben.sztem csak olyan kandúrhoz vidd aki le van teszteltetve FIP,FIV és FeLvre mert ezek fertőzők.nem éri meg egy alom kedvéért hogy megbetegedjen Cinti....Én is levettem a kandúrom hírdetését,nem jöhet be külsős sajna fedeztetésre mert félek....a gombásodásról nem is beszélve...amit ránézésre még sokszor az állatorvos sem vesz észre...asszem Katus is visszalépett ezek miatt a botrányok miatt ő is fél hogy elkaphat vmit Rocky,inkább nem vállal már fedeztetést.De kérdezd meg hátha...úgyhogy jól válogasd meg hová viszed Cintit....sok sikert!!!ha akarod priviben bővebb infókat is írok..
Előzmény: dobsika (2057)
dobsika Creative Commons License 2006.08.29 0 0 2057

Cintiának keresek perzsa  kandúrt pároztatásra.

debutante Creative Commons License 2006.07.19 0 0 2056
katus,ha vagy akkor szomszédolok a kedvenceknél:o)
debutante Creative Commons License 2006.07.14 0 0 2055
aha...lassan megyek mert mennem kell vásárolni...de mostmár többször leszek,igérem!!!szia!!!
Előzmény: Katus870512 (2054)
Katus870512 Creative Commons License 2006.07.14 0 0 2054
Olvasgattam ott is,csak nem szólok hozzá,mert nincs mit...
Előzmény: debutante (2053)
debutante Creative Commons License 2006.07.14 0 0 2053
bocsi,közben emilezek mert jövögetnek itt levelek...itt van t.anderson aki a helgától vett cicát a kedvenceknél...
Előzmény: Katus870512 (2052)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!