Keresés

Részletes keresés

tomkay Creative Commons License 2013.09.08 0 0 5597

Sziasztok.

Pár kép a nagyokról,hogy ne mindig csak postát rakjak föl....:)

lacc74 Creative Commons License 2013.09.06 0 0 5596

A kadettesnek teljesen igaza van úgy csináld ahogy írta,ha lekaparod a himlőt és úgy kened be az is jó.

 

 

 

Előzmény: Fecske4 (5593)
kadettes Creative Commons License 2013.09.06 0 0 5595

én ezt himlőnek nézem betadinnal probáld bekenni akkor még van esély ha sokkal tőbb nem jönn ki rajta de ha a kloáka  nyilását is el fogja lepni akkor én azt mondom nem sok az esély az életbe maradáshóz

Előzmény: Fecske4 (5593)
Gerrii Creative Commons License 2013.09.06 0 0 5594

Valószínű , hogy Trichomoniasis betegség az okozója.

Itt egy link, itt elolvashatod: http://www.dorestubi.eoldal.hu/cikkek/galamb-betegsegek/tartos-fertozesek.html

Fecske4 Creative Commons License 2013.09.06 0 0 5593

Talát fiókat nevelgettem, míg ki nem repült.

Kb 2 hete jelent meg  a csőre oldalán egy tűhegynyi sárga folt. Lassan növekedett, de egy hete nem láttam a madarat. Mára így néz ki... Egyéb tünet nincs, de az evésben már szemmel láthatóan zavarja.

A tanácsokat köszönettel venném.

 

Fecske4 Creative Commons License 2013.09.06 0 0 5592

Bocsánat a közbeszólásért, de a tanácsotokat szeretném kérni.

 

successful77 Creative Commons License 2013.09.05 0 0 5591
úgy értem meg van rémülve, lehet még nem is enne egyedül!?
tp329 Creative Commons License 2013.09.05 0 0 5590

1. Nem védett.

2. Ugyan úgy felnevelhető, mint bármelyik házigalamb fiókája, akár dajkaságba is adható.

3. "kérdés megmarad-e,enni fog-e?"  ezt így nem értem :-(

Előzmény: successful77 (5589)
successful77 Creative Commons License 2013.09.05 0 0 5589
örvös galamb tartható otthon,attól még,h védett? mert van egy fiókám. kérdés megmarad-e,enni fog-e?
szikiy Creative Commons License 2013.09.01 0 0 5588

erd.06304736799

szikiy Creative Commons License 2013.09.01 0 0 5587

16 db máltai galamb eladó,vagy takarmányra cserélem.

K.G.D.T. Creative Commons License 2013.08.31 0 0 5586

Hello!

küldtem E-mailt!

Előzmény: tomkay (5569)
kadettes Creative Commons License 2013.08.30 0 0 5585

Magyar rőpgalamb tenyésztők országos egyesületénel forumán mindent megtusz nézni ha regisztrálsz akkor kérdezni is tudsz

Előzmény: árpi98 (5584)
árpi98 Creative Commons License 2013.08.30 0 0 5584

Jónapot!

Tudna nekem valaki írni pár sort a pergők takarmányozásáról?

 

kadettes Creative Commons License 2013.08.28 0 0 5583

szegeden eladó sárga pikelyes lengyel hiuz galamb 1pár +1 him 2500ft db és amerikai óriás posta fehér tarka 1pár 1500ft db érd 06 20 2693938

Zol0i07 Creative Commons License 2013.08.19 0 0 5582

Eladó Birminghami pergő Galambok.

 

500,-/db

Pest Megye

Érd

06203293020

lacc74 Creative Commons License 2013.08.19 0 0 5581

Sziasztok.

Állomány felszámolás miatt fiatal és költőpár postagalambok eladók 500ft/db,főleg deresek de van fekete tarka,sárga tarka,kovi.A galambok oltva kezelve vannak.A hirdetés péntek estig érvényes.Képek az expressen vannak Nógrád megye Tar.

Ifj. Szabó István Creative Commons License 2013.08.18 0 0 5580

Figyelembe szeretném ajánlani, mint kezdő Auto-Sex texán tenyésztő, a honlapomat, ahol megnézhetitek a galambjaimat és sok más mindent is megrudhattok, majd hadjatok nekem üzenetet a bal oldalsó Chat-en.

http://auto-sextexan.gportal.hu/

 

 

tango58 Creative Commons License 2013.08.17 0 0 5579

Birminghami pergök eladók. Veszprém. 1000ft/db.  tel. 0670/269-4844.

zoli1437 Creative Commons License 2013.08.14 0 0 5578

Szia!

Kérj meg valakit a fajta beazonosítására.

Próbálj segítséget kérni itt:

http://www.postagalamb.hu/?kapcsolat

 

 

Előzmény: kivi70 (5577)
kivi70 Creative Commons License 2013.08.14 0 0 5577

Sziasztok.

Egy ismerősömhöz berepült egy nagyon formás kis galamb. Teljesen ki volt éhezve. 2 db gyűrű volt rajta, egy sima sárga, és egy rózsaszín, amin az volt: 0045645 FCI Romania 2013. Próbálta keresni a gazdát, de az interneten nem talált semmit. Szerintetek, merre induljon el? Ez egy versenyposta lehet?

nevvezeteknev Creative Commons License 2013.08.13 0 0 5576

 

https://docs.google.com/forms/d/1QIvcizqJ_D8XiscxX3Iw_qKv6saPdhZqE_xWX2csTbY/edit

g e Creative Commons License 2013.08.13 0 0 5575

Megállapítani (értsd: bizonyosan eldönteni) nagyon bonyolult, legegyszerűbben a tollban lévő sejt kromoszómáit vizsgálhatják laborban, de ez drága és körülményes. Helyette a viselkedését nézzük, vagy a külleme alapján próbáljuk kitalálni a nemét. De mindkét módszer túl összetett ahhoz, hogy egy kezdő elboldoguljon velük.

Tedd fel például a fényképét, hátha használható tippet kapsz.

Előzmény: Terrás (5574)
Terrás Creative Commons License 2013.08.12 0 0 5574

Üdv!

Hobbi szinten szeretnék galambokkal foglalkozni, az lenne a kérdésem, hogy lehet a galambok nemét megállapítani?

Van egy posta galambom, akarok még venni mellé,csak nem tudom a nemét megállapítani.

ludaszsolti Creative Commons License 2013.08.12 0 0 5573

Üdvözletem!

 

Székely gusás begyes galambállomány egyben eladó. 8 költőpár és 14 fiatal vörös, sárga és fekete tarka színekben.

Tel: 20/553-1618

 

 

zoli1437 Creative Commons License 2013.08.10 0 0 5572

Bármi lehet, mert a fehér mindent takar.

Előzmény: T.Márió (5571)
T.Márió Creative Commons License 2013.08.10 0 0 5571

Üdv mindenkinek!Meg van a párja!2db Tojáson ülnek!Szalagos+Fehér színből milyen szín lesz?

koder Creative Commons License 2013.08.10 0 0 5570

Sziasztok! 2 pár sirályka eladó helyhiány miatt. 3 ezer /pár ha kell mind a 2 pár akkor 5 ezer. Holnapi Monori börzére kiviszem ha kell.       istvan.x@freemail.hu

 

      

tomkay Creative Commons License 2013.08.10 0 0 5569

Tuti nem fogja kérni a gyűrűt.
Ez egy idei sima szövetségi gyűrű és nem drága annyira,hogy ragaszkodjon hozzá..
Ráadásul már ebben az évben nem igen fog galambot gyűrűzni aki röptet.
Ez egy tavaszi kelésű fiatal galamb volt amit megröptettek.
Most meg már nem is vedlene ki a fiatal legyűrűzött galamb fiók.

Előzmény: juhosttt (5566)
C.Froome Creative Commons License 2013.08.05 0 0 5568
Kecskeméti keringöje van valakinek eladó?Sporttársi áron venék.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!