én ezt himlőnek nézem betadinnal probáld bekenni akkor még van esély ha sokkal tőbb nem jönn ki rajta de ha a kloáka nyilását is el fogja lepni akkor én azt mondom nem sok az esély az életbe maradáshóz
Kb 2 hete jelent meg a csőre oldalán egy tűhegynyi sárga folt. Lassan növekedett, de egy hete nem láttam a madarat. Mára így néz ki... Egyéb tünet nincs, de az evésben már szemmel láthatóan zavarja.
Állomány felszámolás miatt fiatal és költőpár postagalambok eladók 500ft/db,főleg deresek de van fekete tarka,sárga tarka,kovi.A galambok oltva kezelve vannak.A hirdetés péntek estig érvényes.Képek az expressen vannak Nógrád megye Tar.
Figyelembe szeretném ajánlani, mint kezdő Auto-Sex texán tenyésztő, a honlapomat, ahol megnézhetitek a galambjaimat és sok más mindent is megrudhattok, majd hadjatok nekem üzenetet a bal oldalsó Chat-en.
Egy ismerősömhöz berepült egy nagyon formás kis galamb. Teljesen ki volt éhezve. 2 db gyűrű volt rajta, egy sima sárga, és egy rózsaszín, amin az volt: 0045645 FCI Romania 2013. Próbálta keresni a gazdát, de az interneten nem talált semmit. Szerintetek, merre induljon el? Ez egy versenyposta lehet?
Megállapítani (értsd: bizonyosan eldönteni) nagyon bonyolult, legegyszerűbben a tollban lévő sejt kromoszómáit vizsgálhatják laborban, de ez drága és körülményes. Helyette a viselkedését nézzük, vagy a külleme alapján próbáljuk kitalálni a nemét. De mindkét módszer túl összetett ahhoz, hogy egy kezdő elboldoguljon velük.
Tedd fel például a fényképét, hátha használható tippet kapsz.
Sziasztok! 2 pár sirályka eladó helyhiány miatt. 3 ezer /pár ha kell mind a 2 pár akkor 5 ezer. Holnapi Monori börzére kiviszem ha kell. istvan.x@freemail.hu
Tuti nem fogja kérni a gyűrűt. Ez egy idei sima szövetségi gyűrű és nem drága annyira,hogy ragaszkodjon hozzá.. Ráadásul már ebben az évben nem igen fog galambot gyűrűzni aki röptet. Ez egy tavaszi kelésű fiatal galamb volt amit megröptettek. Most meg már nem is vedlene ki a fiatal legyűrűzött galamb fiók.