Keresés

Részletes keresés

jacis Creative Commons License 2010.07.27 0 0 178
Ma beszéltem egy diszhal tenyésztővel és azt mondta hogy az 5-6cm-hez 2 év is kell. Szerintem ez hülyeség mert az enyémek most 2,5 hetesek és már vannak 1,5 cm-esek.
Előzmény: Szanki (177)
Szanki Creative Commons License 2010.07.27 0 0 177
Ez eléggé halott! Az aranyhalak később színesednek, a szülők fajtája határozza meg mikor. Van amelyik 4-5 cm-es, esetleg 10-15 cm-es korukban, vagy soha!

Több félével is találkoztam. A shubunkin az pici korától színes, változatos pikkelyelrendezéssel, szinezettel. Dísztóban nagyon dekoratív, van fátyolos farokkal is!
Előzmény: jacis (176)
jacis Creative Commons License 2010.07.27 0 0 176
Jó kis halott fórum ez :(
jacis Creative Commons License 2010.07.25 0 0 175
Sziasztok,
Egy hét alatt rengeteget nőttek a kishalaim.
Szerintem 2 hét múlva elérik 3-4cm-es méretet.
Van most legalább 4 ivásból kishalam.
A színüket mennyi idösen jön meg?
Szanki Creative Commons License 2010.07.22 0 0 174
Igen!
Előzmény: jacis (173)
jacis Creative Commons License 2010.07.22 0 0 173
Sziasztok,
Hogy van az hogy 8 nagyhasú osztottfarkú aranyhalam van és egy sima. A kis sima hal még pici ahhoz sztem hogy szaporodjon. Ennek ellenére szinte a kishalaim 80%-a sima kis aranyhal.
Lehetséges az hogy a nagy osztott farkúak gyerekei visszaütnek az ösökre?
NS68 Creative Commons License 2010.07.22 0 0 172
a kép lemaradt
NS68 Creative Commons License 2010.07.22 0 0 171
Nekem a kis tavam 70x70x40cm van az alján 15cm sóder a növényeknek. Semmi szürés vízforgatás, tiszta mocsár. Tettem bele 2db kínai razbórát tavasszal, mondták hogy nagyon szívós halak. De meglepődtem hogy tele van a víz kishalakkal.[image2]
Előzmény: Szanki (170)
Szanki Creative Commons License 2010.07.22 0 0 170
A bejárat melletti virágoságy helyén!
Előzmény: NS68 (169)
NS68 Creative Commons License 2010.07.22 0 0 169
Klassz a kis benti tó. A lenti étkező részen van?
Előzmény: Szanki (157)
kőmű Creative Commons License 2010.07.22 0 0 168
Na ja!
Előzmény: Szanki (167)
Szanki Creative Commons License 2010.07.22 0 0 167
Nem köszöngetünk semmit, nem akarom, nem kérem, különben is T-linne halai is besegítettek!!!
Előzmény: kőmű (166)
kőmű Creative Commons License 2010.07.22 0 0 166
Bent vannak hűvösben,a dög nem fér hozzá.Egészen pici halak,szerintem koi is van közöttük.Aztán lehet,hogy majd visszatesszük őket később .Csak neked köszönhetően "tele" vagyunk rendesen.Visszakapni,meg nem akarod!
Előzmény: Szanki (165)
Szanki Creative Commons License 2010.07.22 0 0 165
Halakat, vagy növényeket nevel a ládában? Hamar felmelegszik:-(((( a halak kinyúvadnak, meg a macska is könnyebben kifogja!
Előzmény: kőmű (164)
kőmű Creative Commons License 2010.07.22 0 0 164
Lassan az unokáidat ringathatod benne.A lényeg,hogy jó mutat.
Apa ma lehalászott egy csomó ivadékot.Minden tóból szedett ki valamennyit.Már vittek is el belőle.De csinált egy kis nevelőt Talpix féle ládából.Levegőztető,növények.
Előzmény: Szanki (161)
Orsika711 Creative Commons License 2010.07.22 0 0 163
Voltam olyan szerencsés, hogy láthattam élőben is. Egy álom! Mesebeli! :)
Nagyon szépek a növények a tavamban!
Köszönöm, köszönöm, köszönöm, .... :)
Előzmény: Szanki (157)
jacis Creative Commons License 2010.07.22 0 0 162
Szia ;) biztos jó mulatság lehetett.
Az szerinted hogy lehet hogy 8 nagyhasú osztottfarkú aranyhalam van és egy sima. A kis sima hal még pici ahhoz sztem hogy szaporodjon. Ennek ellenére szinte a kishalaim 80%-a sima kis aranyhal.
Lehetséges az hogy a nagy osztott farkúak gyerekei visszaütnek az ösökre?
Előzmény: Szanki (159)
Szanki Creative Commons License 2010.07.22 0 0 161
Ádi születésekor vettem Magdinak! A dohányzásról leszoktam majd 10 éve, volt pipám is!
Előzmény: kőmű (160)
kőmű Creative Commons License 2010.07.22 0 0 160
Jó magas lett a vízi pálmád.
Abban a hintaszékben Te szoktál csücsülni?Pipa a szádban?
Egyre szebb lesz!!!
Előzmény: Szanki (157)
Szanki Creative Commons License 2010.07.21 0 0 159
A macsek elég intelligens ahhoz, hogy ne jöjjön vissza, ha undort érez a halak iránt!
Azt csak akkor éred el, ha megmutatod neki a halakat vízalatti perspektívából, ehhez előbb be kell fogni. Ha kellő buborékkibocsátás látszik, akor elengedhető! Nagyon nem igyekszik vissza ilyen kaland után!
Volt hogy 6-8 macsek volt a tavak körül egyszerre, most nem jönnek. Ez kb 1-2 hetes oktatás eredménye, ezalatt az idejárók résztvettek a tanfolyamon!
Előzmény: jacis (158)
jacis Creative Commons License 2010.07.21 0 0 158

Nagyon frankó kis tavat "ástál"...

Hát remélem nem lesz bajuk.

Most várok hogy elszokjanak innen a cat-ok.

Remélem észreveszik hogy nincs mire vadászniuk.

Előzmény: Szanki (157)
Szanki Creative Commons License 2010.07.21 0 0 157
Szanki Creative Commons License 2010.07.21 0 0 156
Nem lesz melegük az akváriumban? Én most kidobáltam az akváriumaimat, szenvedtek bennük a halak nem volt hűtésük. ástam egy benti tavat ;-)))
Előzmény: jacis (155)
jacis Creative Commons License 2010.07.21 0 0 155

Na itt aztán jól megkeveredtem :)

Nem a tóba tettem vissza a halakat hanem az akváriumba....

jacis Creative Commons License 2010.07.21 0 0 154
Ma reggelre újra kifogtak egy halamat :(
Előzmény: Szanki (150)
jacis Creative Commons License 2010.07.21 0 0 153
Sajnos ma reggelre kivettek még egy halamat :(
Valamit ki kell majd találnom mert így nem lesz jó.
Most visszaraktam a halakat a tóba megint.....
Előzmény: Szanki (150)
kőmű Creative Commons License 2010.07.21 0 0 152
))))))))))))).
Mondtam már,hogy jöhetsz hozzám is!
Előzmény: Szanki (148)
Szanki Creative Commons License 2010.07.21 0 0 151
Uátrahangos=ultrahangos :-))
Előzmény: Szanki (150)
Szanki Creative Commons License 2010.07.21 0 0 150
Nem viccnek szántam, csak énnél többet nem írhat az ember, mert súlyos éveket kaphat!

De van a villanypásztor, a spriccelő mozgásérzékelős,Uátrahangos, Stb. De keress rá az élvefogó macskacsapda kifejezésre is!
Ha az beválik, akkor az előző hozzászólás már értelmet nyer!
A három csapás:első 2 figyelmeztető jellegű, a harmadik életfogytig tart!

Előzmény: jacis (149)
jacis Creative Commons License 2010.07.20 0 0 149
Köszi ez vicces is volt meg hasznos is de nagyon.
Előzmény: Szanki (148)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!