Keresés

Részletes keresés

Attilio Creative Commons License 2001.02.12 0 0 6
Attilio Creative Commons License 2001.02.12 0 0 5
Attilio Creative Commons License 2001.02.10 0 0 4
:) - a demó március elejétől tölthető le,a játék pedig Májis elején jelenik meg legkorábban kelet-erópában

A qweenie tulajdonságit ábrázoló screenshotot is nézdd meg (meg az ideológiáját- :) )

Én is sokat várok a game-től, a screenshotok alapján már rég kész van ,ezt a típusszámok (Full version 1.0 full 2.0 2.1) is alátámasztják:
-vagy nagyon minőségi játékot akarnak kiadni
-vagy a kiadó olyan időpontban akarja kiadni amikor nem sok "NAGY" progi jelenik meg (pl:május:) )
-vagy mindkettő

Előzmény: J-MAN (3)
J-MAN Creative Commons License 2001.02.04 0 0 3
Jövök én is. A Railroad Tycoon II után nagy az elvárásom a Pop-Top-os fiúktól. A karakterek között szerepel QUEENIE The COW, ezt ajánljuk Cowboy figyelmébe.
Előzmény: Attilio (-)
Attilio Creative Commons License 2001.01.30 0 0 2
Attilio Creative Commons License 2001.01.29 0 0 1
elvileg Februárban
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.29 0 0 0
Ha nekem meglesz a game akkor majd sűrűn látogatom ezt a topicot. Egyébként mikor jelenik meg?
Előzmény: Attilio (-)
Attilio Creative Commons License 2001.01.29 0 0 topiknyitó
na akkor ez lesz a Tropico fórum....kíváncsi vagyok hány ember fog visszajáró vendég lenni itt a játék megjelenése után !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!