:) - a demó március elejétől tölthető le,a játék pedig Májis elején jelenik meg legkorábban kelet-erópában
A qweenie tulajdonságit ábrázoló screenshotot is nézdd meg (meg az ideológiáját- :) )
Én is sokat várok a game-től, a screenshotok alapján már rég kész van ,ezt a típusszámok (Full version 1.0 full 2.0 2.1) is alátámasztják:
-vagy nagyon minőségi játékot akarnak kiadni
-vagy a kiadó olyan időpontban akarja kiadni amikor nem sok "NAGY" progi jelenik meg (pl:május:) )
-vagy mindkettő
Jövök én is. A Railroad Tycoon II után nagy az elvárásom a Pop-Top-os fiúktól. A karakterek között szerepel QUEENIE The COW, ezt ajánljuk Cowboy figyelmébe.