ETH sem könnyíti meg magának, de igazad van, ez kollektív produkció. Az új szakmai csapat se bizonyított sokat, de a mostaninál csak jobb lehet.

Nehéz időszak lesz, de el kell zavarni mindenkit, aki túlfizetett és nem tesz le értékelhető teljesítményt. Másképp nem megy, mert így, ilyen közegben a saját nevelésű fiatalok is elkurvulnak, lásd Rashford…

Előzmény: dinsdale_ (145564)
ironmaiden70 Creative Commons License 2023.12.31 0 0 145577

Nyomjad testvérem, Búék!

A helyedben én úgy csinálnám  hogy mindsn kapott gólnál rárecskáznék a tv-re, ez a Drukkerkocsmás project elég sovanyka.

Ha tudnád dokumentálni is, szerintem 50 recskánál kimenne a Fókusz is.

Búék!

Előzmény: 11Years-of-Misery43 (145575)
beatang Creative Commons License 2023.12.31 0 0 145576

Meg lehetne kicsit tornáztatni Öcsit, úgy mint a Barca-topikban szokás, "Figyelem! Hozzászólás csak legalább 100 fórumos hozzászólással rendelkező nickeknek! Elkerülendő bármilyen automatikus tiltás és törlés, célszerű a Sportmoderációs topikban érdeklődni először. Mivel a topik nem áll 24 órás felügyelet alatt, kéretik a kétesnek tűnő, újonc nickeket a Sportmoderációs topikban jelezni, különben magatokra vethettek..."

ironmaiden70 Creative Commons License 2023.12.30 0 1 145574

Én tökre várom, hogy írjon ez az idióta, szerintem fasza nagyon.

Bazzeg, mekkora kreténnek kell már lenni, hogy csináljon az ember 43 emailcímet, hogy beírja ugyanazt a faszságot.

Én tuti nem fogom kiikszelni. Amilyen jó passzban vagyunk, idény végére meglesz a nyomi gyereknek a #70-es is, legjobb.

Előzmény: Racilaci (145572)
Racilaci Creative Commons License 2023.12.30 -2 0 145572

Én egyáltalán nem vagyok MU-szurkoló (sőt, abszolút kívülállóként inkább ma is az ellennek drukkoltam, mint kiscsapatnak), de ezek a minden egyes vereség után beírt kárörvendő hsz-aid nagyon szánalmasak. Gondolom, az igazi szurkolók már rég ki is ikszelték a neved, a hozzám hasonló kívülálló olvasó számára meg sem nem tartalmas, sem nem szellemes. Szóval nagyjából semmi értelme.

Előzmény: 11Years-of-Misery43 (145571)
dinsdale_ Creative Commons License 2023.12.30 0 1 145570

Nehéz indulatok nélkül a mai produktumról beszélni. Arra nem képes ez a csapat, hogy a momentumokat, mint a múltkori fordítás kihasználja.

Ez a meccs nem volt fontos azoknak akik a pályán feketében voltak, vagy a 'szom se tudja. Az igazán az a gáz, hogy egy kis akarással ez a meccs hozható lett volna. Tehát még focizni sem kellett volna hozzá.

Az egész keret mondjon le. Mehet mindenki tényleg. A stáb zárja az ajtót és oltsa a villanyt.

anti. Creative Commons License 2023.12.30 0 0 145569

...hááát a "mágus" úgy látszik otthon felejtette a mákoszacsit!!!

no de látszik a fejlödés, a vakok is láthatják még a holdról is, hogy a 99. perctöl úgy akartak, de úgy, amitöl csak a klottgatyás akart jobban... aki a 10 perces hosszabbítást is megtoldotta, no de lelke rajta, ha van nekije olyanja.

ten07 legközelebb (ha lesz) jól teszi, ha a 99. perccel kezdi a meccset...DE...talán az lenne a legjobb, ha többé el sem kezdené, ö is tudja, hogy neki is, kistalicskára fel!!!

giornalista Creative Commons License 2023.12.30 0 1 145568

ez egy újabb rendkívül kiábrándító meccs volt. az elejétől a végéig. elalibizett első félidő, ostoba bekapott gól, kis nyomás utána, a semmiből egyenlítés (Rashford "gólöröme" sokatmondó volt amúgy), aztán lekontráznak a francba és 2-1 oda.

összességében elmondható, hogy megint a jobb csapat nyert, "jobban akarták a győzelmet", és hasonló közhelyek.

nincs új a nap alatt. nincs itt semmi már.

dinsdale_ Creative Commons License 2023.12.30 0 0 145567

A mai játékban nincs benne.

Előzmény: anti. (145566)
anti. Creative Commons License 2023.12.30 0 0 145566

0-1...no majd 0-2 után fordítunk, ugye, úgyszokjuk...

hajrá FOCI!!! Creative Commons License 2023.12.30 0 0 145565

igen, sajnos igazad van!!!

dinsdale_ Creative Commons License 2023.12.30 -1 2 145564

Aki a focit jelenleg Manchester vörös felén kapirgálja, az rossz helyen teszi. De már vagy 10. éve. De ez legfeljebb egy újszülöttnek újdonság . Ten Hag teljesítménye lehet és kell is, hogy vita tárgya legyen, az aligha,hogy nem az ő személy a legnagyobb probléma. Lehet hozni újat helyette, legfeljebb fél-egy évig lesz megoldás, ha a többi mélyebb problémákat nem teszik helyre.

Előzmény: hajrá FOCI!!! (145563)
hajrá FOCI!!! Creative Commons License 2023.12.30 0 0 145563

"3 pont járt ezért a pridukcióért"

igen, az is tény, senki nem is vitatta, de nekem olybá tünt, hogy nem a 3 pontot bezsebelö brancs FOCIZOTT azon a meccsen, csupán a mákot kapirgálta. akinek "Jelenleg semmi más nem számít." annak egészségére, részemröl hajrá FOCI!!!

Előzmény: dinsdale_ (145561)
C. Creative Commons License 2023.12.30 0 0 145562

A foci lényegét hagytad ki!

Előzmény: hajrá FOCI!!! (145560)
dinsdale_ Creative Commons License 2023.12.30 0 1 145561

Ahogy az is tény, hogy 3 pont járt ezért a pridukcióért. Jelenleg semmi más nem számít.

Előzmény: hajrá FOCI!!! (145557)
hajrá FOCI!!! Creative Commons License 2023.12.30 0 0 145560

lehetséges, de tiéd a szó, tegyünk úgy, mintha fórumoznánk, hajrá!

Előzmény: C. (145559)
C. Creative Commons License 2023.12.30 0 0 145559

Egy dolgot kifelejtettél a felsorolásból!

hajrá FOCI!!! Creative Commons License 2023.12.29 0 0 145558

bocsika, pontosítok, labdabirtoklás 74-26 (százalék)

ten07 gyenge karmester!

fapofával ül a kismonitort bámulva vagy éppen feláll de egy hangyányit sem látszik rajta, hogy kapcsolatot tart a játékosaival. nem találja az ellenfél gyenge pontjait, így "vak tyúk" módon kapirgálunk a 7. helyen...mondjam még?!

dinsdale_ Creative Commons License 2023.12.29 0 0 145555

Tegnap nekem olybá tűnt, hogy a WHU nem csak a gyenge MU ellen erős. Persze a vereség az vereség, de ez a WHU nem (csak) azért nyert, mert rottyon vagyunk.

Mc.EG Creative Commons License 2023.12.28 0 0 145554

...hát igen, a biliben a kezünk (is)...

7. Manchester United

MU59 Creative Commons License 2023.12.27 0 0 145553

Mondjuk, a Villa taktikája kellett a győzelemhez

Az, hogy ennyire fenn védekeztek, rengeteg helyet hagyott a gyors csatárainknak, akik nem mindig futottak lesre, 1-2 támadást azért befejeztek. Ebben vagyunk jók és ezt elősegített a Villa..

For-dzsi Creative Commons License 2023.12.27 0 0 145552

Nagyon kellemes meglepetés volt a fordítás. Külön elismerés ETH-nak, hogy fiatalokat dobál be, még tartani az eredményt is. Jó volt nézni a 2. félidőt.

dinsdale_ Creative Commons License 2023.12.27 0 0 145551

Győzelmet sosem kell magyarázni...

Előzmény: Mc.EG (145550)
Mc.EG Creative Commons License 2023.12.27 -1 1 145550

:D...volt ám mák böven s nem csak a bejgliben...:D

[virgo] Creative Commons License 2023.12.27 -1 1 145549

Nem gondoltam volna, hogy ebben az MU-ban van 3 gól (vagy akár egy), úgyhogy csak az első félidőből láttam valamennyit.