Keresés

Részletes keresés

halottcash Creative Commons License 2019.03.03 0 0 366

Bármilyen évszámhoz köthetném.

A feldakota miniszterelnök magamagáé ez is:

 

https://civilhetes.net/hulyenek-nezi-orban-a-magyarokat

Alf,a hím Creative Commons License 2019.03.02 0 0 365

A kérdésre, hogy szerinte ezek szerint büntetésből küldték-e ki, a fideszes EU-biztos azt mondta:

"Sokan mondták nekem, eleinte azt mondtam, hogy nem hiszem, most már nem vagyok benne annyira biztos, hogy nem."

 

Csak nem a sértettség beszél belőle?

Öt év lebzselés pár millióért, közben kint is leértékelték a teljesítményét.

Kötelező sem volt, átülhetett volna itthon is máshova.

Előzmény: halottcash (364)
halottcash Creative Commons License 2019.03.02 0 0 364
halottcash Creative Commons License 2019.02.28 0 0 363
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.02.22 -1 0 362

Nagy nap lenne!!!!!

Előzmény: halottcash (358)
halottcash Creative Commons License 2019.02.22 0 0 361
Qrbacsov Creative Commons License 2019.02.14 0 0 360

Kemény év lesz ez az ellenzéknek.

halottcash Creative Commons License 2019.02.13 0 0 359

Ezeket a híreket miérf nem juttatják el a t. választókhoz a narancsos médiafelületek?

Hátha még a borsodi kocsmákban is megértenék (néhányan!)?

Nem mellesleg, bizonyára a t. (fiezetett) trolloknak is leesik, h mi történik az adóforintjaival??? Vagy ezek a milliárdocskák még beleférnek a kényes ízlésükbe?

 

https://m.hvg.hu/kkv/20190213_Nem_cafolja_a_kormany_hogy_az_adofizetok_alltak_az_Eliosszamlakat?fbclid=IwAR0n8wXEUmyQTpZ6Zyc4KsFDNTo97Uh_yG2M6UaP8tG56Li_HcJUDNKY0Hk

halottcash Creative Commons License 2019.02.12 0 0 358

Megannyi  naccerű narancsos trollunk bizonyára szakszerű, és minden tekintetben kimerítő választ tud adni arra is, ami az MTA-val történik.

 

https://civilhetes.net/ezt-mar-tenyleg-nehez-elhinni-a-ceu-utan-szechenyi-magyar-tudomanyos-akademiajat-is-a-levesbe-apritana-a-kormany

 

 

Nos???!

halottcash Creative Commons License 2019.02.08 0 0 357

Melyik országban is élünk?

Csak nem az Illiberális-orbánisztániában?

Csak de!

Akkor minden rendben ... és különben is soros ...

 

https://168ora.hu/itthon/a-fideszes-polgarmesternek-nem-tetszett-egy-cikk-modositani-akarja-a-kozerdeku-adatok-kozlesenek-felteteleit-163292?fbclid=IwAR1zVqpOXdwz6ZYup6E20tuwlSr0dl8ICr-TpQCcuzSsWO4_73VPNRknqP8

Alf,a hím Creative Commons License 2019.02.07 0 0 356

Alf,ahír?

Előzmény: halottcash (355)
halottcash Creative Commons License 2019.02.07 0 0 355
halottcash Creative Commons License 2019.02.05 0 0 354

Elég régóta mondogatom, h a bérek a multiknak vannak belőve.

A németek se azért hozzák ide az ótógyáraikat, mert a magyar oly ügyes nép...

Ahogy a minimálbér, a rokipénz is mesterségésen van alacsonyan tartva.

És akkor vót miniszter, aki szerint 46 ezerből meg lehet élni ...

 

De az is egy érdekes kérdés, h hogy a halálba nem fontos Mo.-nak, és Európának, h nálunk is € legyen végre.

 

Előzmény: Mr. Limburger (353)
Mr. Limburger Creative Commons License 2019.02.05 -1 0 353

Persze, ha felemelik a minimált akkor a többit is emelnei kell. Ezt kívánja a logika. Ha pedig a bérek szárnyalnak, úgy el húz a multi, hogy híre sem marad.

 

Előzmény: halottcash (348)
Tömegtajtékoztatás Creative Commons License 2019.02.04 0 0 352
halottcash Creative Commons License 2019.02.04 0 0 351
Falk,a vezér Creative Commons License 2019.02.02 0 0 350

 

Ez is egy vélemény.

Előzmény: halottcash (347)
nooormális. ? Creative Commons License 2019.02.02 0 0 349

soros 

Előzmény: halottcash (348)
halottcash Creative Commons License 2019.02.02 0 0 348
halottcash Creative Commons License 2019.01.30 0 0 347
baculum Creative Commons License 2019.01.30 0 0 346

:-)

Előzmény: nagyanyo5:0 (345)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.01.30 -2 0 345

Huuuuúúú de büdös!!!!!

Előzmény: baculum (344)
baculum Creative Commons License 2019.01.30 0 0 344

pszt, legközelebb tesz mellé ajándokot is :-)

Előzmény: nagyanyo5:0 (343)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.01.30 -2 1 343

Mind összeszedték a kukások és kitöltötték, majd bedobták a postaládába:))))

Előzmény: halottcash (342)
halottcash Creative Commons License 2019.01.28 -1 0 342

Nálam 5 lépesig tartott ..., a kukáig.

Előzmény: Falk,a vezér (338)
halottcash Creative Commons License 2019.01.28 -1 0 341
Alf,a hím Creative Commons License 2019.01.28 0 0 340

Mindenki annak örülne - kivéve az, akinek valami titkolni valója van.

Előzmény: nagyanyo5:0 (339)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.01.28 -1 0 339

Még több jól működő kamerára lenne szükség:)))))

Előzmény: halottcash (336)
Falk,a vezér Creative Commons License 2019.01.28 0 1 338

A nemzeti konzultációs levelet már nem minden állampolgár postaládájába hozza a postás, csak aki visszaküldte az elsőt, a másodikat, a harmadikat ...

 

Te mindet visszaküldted?

Előzmény: halottcash (336)
Alf,a hím Creative Commons License 2019.01.28 0 1 337

Mondjuk Londonban több kamera van, mint Magyarországon összesen, de az mááááás.

Előzmény: halottcash (336)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!