Keresés

Részletes keresés

Break Break béka Creative Commons License 2020.05.27 0 0 155

A nyilas-ávós mentalitás ugyanis örök. De addig is, ameddig elkezd majd akasztgatni a Zoli, marad a kérdés, hogy mit csináljunk vele? Szeressük jobbá, vagy verjük agyon?

 

 

 

nézd mar ki beszel...

 

 

 

Bayer Zsolt (888.hu cikke (!)  Anyai nagyapja nyilas parttag, majd hallalig III/III spion, apai nagyapjának egyik testvére Volksbund-tag

 

index.hu/belfold/bayerzs1129/

Előzmény: drdezinf (151)
Break Break béka Creative Commons License 2020.05.27 0 0 154

Bayer a nagyapjat is ezzel feneyegtte volnat? 

 

 

Ők a görények meg a Mi a polgárok
http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/1497

 

 

Bayer Zsolt a szombathelyi Premontrei Katolikus (!) Gimnázium (!) patinás nagytermében:

 

  • "Akkor lesz itt jó világ, ha Budapesttől Kanizsáig minden fán egy kommunista lóg." (Mámoros tapsvihar.)
Előzmény: drdezinf (151)
Break Break béka Creative Commons License 2020.05.27 0 0 153

bayer kepmutato pofikáján a rinocérosz bor!

 

 

hányfideszes poétikus dumált ilyeneket és fidesz szavazó akart AKASZTANI?!  Amikor meg az akasztandók képét is ráraktak a bábukra amit KONKRÉTAN fellógattak? Azokat nem akarta agyonverni a katolikus keresztény Zsoltika?

Előzmény: Törölt nick (152)
Törölt nick Creative Commons License 2020.05.27 0 0 152
drdezinf Creative Commons License 2020.05.19 0 0 151
narancsültetvényessy zsé Creative Commons License 2020.02.25 0 0 150
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.22 0 1 149

https://168ora.hu/itthon/bayer-zsolt-szerint-bortonben-lenne-a-helye-a-felesegerol-iro-ujsagironak-182048

 

Az, h bé zsé egy tajparaszt, nem kérdéses, de az, h pont egy gyűlöletkeltő prosztó kezd el másokat mocskolni, már gyomorforgató.

Ráférne egy kis dádá a szájára!!

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2020.02.11 -2 1 148

Tegnap is jó volt a Sajtóklubban:))))

zayos_hódmezővásárhelyi Creative Commons License 2020.02.11 0 0 147

Most, h a perui nagykövetünkről kiderült, h csak egy selejt pedofil gc, bézsé vajh mit nyilatkozik "a keresztény, fehér heteroszexuális ffiakról"?

Art _ista Creative Commons License 2020.02.09 0 0 146

Inkább izé

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2020.02.09 0 1 145

Minden műsorát nézem. nagyon tanulságos:)))))

Cracowius Creative Commons License 2020.02.07 0 0 144

azért járok ide ;)

Előzmény: Unerwünschter Gast (143)
Unerwünschter Gast Creative Commons License 2020.02.07 0 0 143

Nem is kell, te szerencsétlen! Neked diákokat kell tanítanod.

 

Teljesen igazad van. Téged is elfelejtettek tanítani. ;-)

Előzmény: Cracowius (141)
Ariel_500 Creative Commons License 2020.02.07 0 0 142

ha nem orbanccal kezdődik az ország."

 

Akkor cseh/szlovág cége volt és autója is oda volt regelve.

Ma visszahozta vajon Magyarországra , hazánk gazdagodására?

Előzmény: halottcash (129)
Cracowius Creative Commons License 2020.02.07 0 0 141

„Nem tanítok fasiszta írót! – tartja maga elé büszkén táblácskáját a »pájdágógosz néni«. Nem is kell, te szerencsétlen! Neked diákokat kell tanítanod.

 

 

:DDDD

 

 

 

Előzmény: sikiccsá (140)
sikiccsá Creative Commons License 2020.02.07 0 0 140
martinaxe7 Creative Commons License 2019.10.21 0 0 139
martinaxe7 Creative Commons License 2019.10.20 0 0 138

PéZsé

 

;-(

showwtime Creative Commons License 2019.10.20 0 0 137

https://m.origo.hu/itthon/galeria/20191019-salvinit-tamogato-tuntetes-az-olasz-kovetseg-elott.html

 

Bé Zsé egy tajparaszt, vadbarom, ez tény.

 

 

De, hogy is van ez?

0rbán fődakota Vitty azonnal begörcsöl ha egy külföldi ország képviselője kritikával illeti őfőméltóságát, ellenben az ő szartúró bogarai egyfeszt belepofáznak mások dolgaiba. Akkor ezmiez?

Nem mellesleg ez a tünti valójában nem is Salviniről szólt, hanem a z0rbán slepp meg akarta mutatni, h azonnal képes az utcára menni, ha szükségét érzi a csuti napoleon seggének védelmét.

Ennyike.

drdezinf Creative Commons License 2019.10.03 0 0 135

https://civilhetes.net/bayer-zsolt-keres-a-miniszterelnokhoz?fbclid=IwAR3mgC-uVGaDtIw4STy-q4ZzKCUeNSYT0QvKKlSTjXUfVvMUJnWdBHte1U8

 

Igen zsóti!

Mi megmondjuk a zunijjónak, h merre van az arra.

Igen zsóti!

Mi felrúgjuk a finneket (is) , mert rámutatnak a kbsztt valóságra, ami nálunk zajlik.

Igen zsóti!

Megint sikerült csontig benyalnod.

Igen zsóti!

Az ember gyomra fordul ki, ha meglássa az okádásaidat!!

Pátryássy Dönci Creative Commons License 2019.08.29 0 0 135
drdezinf Creative Commons License 2019.08.27 0 0 134
Dagggobert-bácsi Creative Commons License 2019.08.05 0 0 133
dagonyazok Creative Commons License 2019.06.24 0 0 131

ti fajtok neki is

Előzmény: Dagggobert-bácsi (130)
Dagggobert-bácsi Creative Commons License 2019.06.24 -1 0 130

https://civilhetes.net/bayer-megatkozott-mindenkit

 

De tényleg, mi fáj ennek az embernek ennyire az életében?

halottcash Creative Commons License 2019.06.04 0 0 129

Mit vársz egy ekkora tahótól?

Majd akkor nézd meg az orcáját, ha nem orbanccal kezdődik az ország.

Előzmény: pipppen. (128)
pipppen. Creative Commons License 2019.06.03 0 0 128

Manipulált képpel akarta Bayer bebizonyítani, hogy Juncker szájon csókolt egy férfit

 

https://444.hu/2019/06/03/manipulalt-keppel-akarta-bayer-bebizonyitani-hogy-juncker-szajon-csokolt-egy-ferfit

BécsiBécsi Creative Commons License 2019.06.02 -1 0 127

B & B

Előzmény: halottcash (121)
halottcash Creative Commons License 2019.06.01 0 0 126

https://index.hu/kulfold/2019/06/01/ferenc_papa_csiksomlyo_keszulodes/

 

Ennek nem itt lenne a helye, de bizony a kőbunkó bézsé az a vki, aki leginkább megengedi magának Ferenc pápa gyalázását ...

Persze nem kétséges, az ő igazi isteni a csuti focista, szóval azt is irhatnám ..opj le bézsé, de akkor megtisztelném azzal, h ő is valaki, márpedig ő a senkik között a legsenkibb.

halottcash Creative Commons License 2019.05.31 0 0 125

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!