Keresés

Részletes keresés

Mi pálya hello! Creative Commons License 2013.01.15 0 0 2406
Törölt nick Creative Commons License 2012.12.14 0 0 2405

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.12.14 0 0 2404

Üdv:) 

Kontyos és simafejű kacagó gerlék, pálmagerlék és gyémántgalambok.

Igen tenyésztem őket.

 

 

Előzmény: öregtarka. (2403)
öregtarka. Creative Commons License 2012.12.10 0 0 2403

Üdv! Ezek milyen galambok?Tenyészted?

Előzmény: Törölt nick (2400)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.06 0 0 2402

Úgy néz ki

Előzmény: öregtarka. (2401)
öregtarka. Creative Commons License 2012.11.06 0 0 2401

Meg halt az oldal???????????????????? 

Törölt nick Creative Commons License 2012.10.18 0 0 2400

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.10.15 0 0 2399

Öreg néne álldogál a villamosmegállóban és várja villamost. Megérkezik majd nagy nehezen felkászálódik. Mikor felér igen morgósan mondja!

- Régóta figyelem magát !! Maga mindíg olyan messze áll meg a járdától!!!

 

(legyen jó napja mindenkinek :D)

 

 

 

 

Előzmény: tp329 (2398)
tp329 Creative Commons License 2012.10.14 0 0 2398

Mit?

 

Előzmény: Törölt nick (2396)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.14 0 0 2397

Én nem megbántani akartam Szellősdy-t!

De az a "kaptár" és a kifutónak nevezett valami szerintem nem jószágnak való.

Ez csak az én "negatív" véleményem. 

 

Egészséges madarat csak tiszta és higiénikus helyen lehet teremteni.

Nekem is vannak baromfiaim, de külön a papagájoktól és a gerléktől. A papagájok is külön vannak a gerléktől. 

 

Azt írta 25 000 ft volt a háló...hát én 25 000 ft-ból olyan galambházat csinálok hogy megszólal....

 

Épp a minap csináltam egy 80 cm magas, 45x50-es két részes gyémántgerle ketrecet össz-vissz 2000 ft-ból.

 

Ilyen lett:

Törölt nick Creative Commons License 2012.10.14 0 0 2396

Majd tp329 kifejti!

Előzmény: Törölt nick (2395)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.14 0 0 2395

Köszi kihagynám, valszeg ott is én lennék az ügyeletes szar:D

Van Én nekem saját zárt csopim, de azért köszi^^

Előzmény: Törölt nick (2388)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.13 0 0 2394

börzén keresne annyit, hogy kedvére galambozhatna...

Előzmény: gr82wök6ószfater (2393)
gr82wök6ószfater Creative Commons License 2012.10.13 0 0 2393

 "mekkora király lennék. :-)"

Meglehetősen  kicsike, mivel nagy valószínűséggel a nagyonsokadik lennél,,,,:-(

Előzmény: Bobo772 (2392)
Bobo772 Creative Commons License 2012.10.12 0 0 2392

Wáó ha akranék egy tuti belga galambot csak kellene egy gyürü hozzá :-)))és máris lenne egy mekkora király lennék. :-)

Előzmény: Törölt nick (2391)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.12 0 0 2391

Gyűrűgyűjtők közűl egy. Sokan vannak és bármilyen gyűrűt meg lehet tőlük szerezni.Pl: 10-20db belga-holland stb...

Előzmény: Bobo772 (2390)
Bobo772 Creative Commons License 2012.10.12 0 0 2390

Ez kiez ez ki?

Előzmény: Törölt nick (2389)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.12 0 0 2389
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.12 0 0 2388

A fészen zárt csoportban megdumájuk a dolgokat. Lapozz vissza és megleled!

Előzmény: Törölt nick (2386)
ghoezeke mate Creative Commons License 2012.10.12 0 0 2387

A megoldás sokkal egyszerűbb, mindenki befejezi a túlérzékenységi hisztit, mosolyog, és marad közöttünk. Az élet kis problémáin túl kell lépni.

Előzmény: Törölt nick (2386)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.11 0 0 2386

Elnézést hogy véleményt nyilvánítottam. Egyébként nem gazdagéknál jártam dúclátogatáson...képzeld el én sem vagyok milliomos, sőt munkanélküli vagyok mégis sikerült egy normális körülményt teremteni a madaraimnak.

 

Sok kicsi sokra megy. Róma sem egy nap alatt épült fel.

A negatív kritikát is ugyan úgy kell fogadni mint a pozitívat.

 

De én a hozzászólásaidból csak azt tudtam leolvasni hogy szenvedsz, kínlódsz velük. Ezért javasoltam én is azt hogy a régi galambházadhoz hasonlót kellene építeni mert helyed az lenne!!!!!

 

Sajnálom hogy nem vetted jó néven de én egy szókimondó ember vagyok...

És nem kell távozz a topicból, majd én megteszem.

 

Sziasztok!

Bobo772 Creative Commons License 2012.10.11 0 0 2385

Hüvelygombaa??? na megyek inkább a foci ..

Előzmény: tp329 (2384)
tp329 Creative Commons License 2012.10.11 0 0 2384

Korrekt távozás! :-))) , nem, nem, inkább :-(((((((((((((((((((((

De azért, remélem, nem végleges!

Hidd, el élőben sokkal rosszabb, ha lealázzák a művedet! (már csak tudom :-)))))))))))))))))

Ha nem léptél volna le ilyen gyorsan, épp kérdezni akartam, hogy a korábbi dúccal mi lett? Azt itt a "volieren" belül felállítva simán ellennének a galambjaid.

Na, meg már azért is visszajöhetnél, hogy ne kelljen má a hüvelygombáról beszélgetni! :-)))))))

Remélem, mindent úgy értesz, ahogy KELL!

 

Előzmény: Törölt nick (2380)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.11 0 0 2383

Alakul a dúc csak csináld és jó lesz! Kevés pénzt őlj bele . 

Előzmény: Törölt nick (2376)
Bobo772 Creative Commons License 2012.10.11 0 0 2382

Szia ne kapd fel a vizet :-) én megtanultam vizet iszik és bort prédikál sok ember.... Én is kértem tanácsot tettem fel képet emlékszel..hát egy jó szó nem jött sokszor de még a kólis galamboktól a fertöig minden volt, és nézd mégis élnek virulnak , várnak mikor megyek közéjük ugrálnak repkednek rám , van amelyik a kezemböl eszik  elöször és csak ha már csipegetett akkor megy a nagyobb etettöhöz. Mi kell ennél több jobb. Neked is megvan a galambod ,  neveled szereted örömöd leled benne.. és az a jó ..Ide meg esetleg felteszel egy kérdést meghallgatod , olvasol a neten , nézel videót  .és  aki olyat ír nagyívbe le... rod .. mert csak dumál, de ha olyan galambja meg olyan lelkesedése lenne mint neked kinyalh.....á a s...gged... Mert pénzzel sok mindent nem lehet elérni...... te meg ha örömöd leled benne az a jó..hidd el...

 

üdv azért ne menj messzire:-)

Előzmény: Törölt nick (2378)
Magyar Galamb és.... Creative Commons License 2012.10.11 0 0 2381

Like

 

Előzmény: Törölt nick (2380)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.11 0 0 2380

Még egy dolog miatt ugrottam be:

Mert nem szép dolog úgy elhagyni egy fórumot, mint eb a Szaharát...

tehát ezennel szeretnék megköszöni minden eddigi segítséget amit kaptam itt

a több, mint 1 év folyamán magam és főleg a galambjaim nevében.

Üdv Sz.

Magyar Galamb és.... Creative Commons License 2012.10.11 0 0 2379

Ne vedd a szívedre , a szakmai tanácsokon érdemes elgondolkodni azt aki meg minden fórumban ugyanoda jut, -mindenkit szapul azt meg ignorálni kell.

Előzmény: Törölt nick (2378)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.10 0 0 2378

Szerintem a galambnak tök mindegy, hogy ő másoknak anyagilag értékes, vagy "csak" a gazdájának az.

 

Ez nem tyúkól, hanem egy rohadt nagy röpde. Én nem tudom, te csak gazdagéknál jártál még galambokat nézni? Eleve ez a mennyiségű ponthegesztett drótháló rohadt drága volt, valamivel több, mint 25.000 Ft. Mégis mennyit kéne galambházba fektetni, hogy tetszen neked? Nem fogok ácsokat fogadni meg vashangárt hegesztetni, vagy nem tudom mire gondolsz. A saját két kezemmel és néhány segítővel építettük, betonoztuk, drótoztuk még pár éve. Direkt körbe lettek véve a bokrok a hálóval, hogy legyen fájuk, amire fel lehet mászni és idővel árnyékot is ad. Tényleg nem vágom, hogy mi nem tetszik benne. 

 

De amúgy meg nem is érdekel, itt csak okoskodni meg belekötni tud mindenki az ember munkájába. Igaza van a páromnak, hogy ne jöjjek fel erre az oldalra, mert csak felidegesítem magam. Hát asszem ezt fogom tenni. További jó hibakeresgélést meg ócsárolást kívánok.

Előzmény: Törölt nick (2377)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.10 0 0 2377

"Egy csomóféle díszgalamb fajtát tartanak zárt tartásban,

mert túl nagy az értékük ahhoz, hogy szabadon repkedjenek."

 

Ez igaz. De a nagyértékű madarakat nem egy tyúkólba teszik.

Gonosz lesz a hozzászólásom de ez egy tákolmány:S

Csirkéknek jó de ha már az értékes galambokról beszélünk...

 

 

Előzmény: Törölt nick (2376)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!