Keresés

Részletes keresés

elipolo Creative Commons License 2013.04.06 0 0 79

Kösz, megnézzük ha macskás !

Előzmény: Mr.Fireman (78)
Mr.Fireman Creative Commons License 2013.04.05 0 0 78
A perzsa és a ragdoll cicánkról egy videoblogot indítottunk, ha esetleg érdekel valakit a www.facebook.com/Macskasztorik link alatt megtalálhatja! :))
jromi Creative Commons License 2013.03.27 0 0 77

:) Fakanál: azóta már cipőfűző van rajta, nagyon szereti a macska, akkor téptek szét egy tollas botot,és ezt találtam ki :) Elizát csak 5 percig érdekli a "mű" játék, míg el nem dugja valahová. Legjobban egy parafadugóval meg a fésűvel játszik, utóbbit a hűtő alá szereti bepofozni:)

Előzmény: lea_organa (76)
lea_organa Creative Commons License 2013.03.27 0 0 76

Nagyon szép képek, Jromi. És tetszik a fakanalas játék, ötletes. Eliza nagyon bájos pofijú, látszik Rajta, hogy lány cica. Nekik is sok kaparójuk van. Cingi az ilyen műször egereket széttépi:( Eliza szeret labdázni?

jromi Creative Commons License 2013.03.27 0 0 75

Eliza  súlya 6kg felett van

 

jromi Creative Commons License 2013.03.25 0 0 74

A kévézót megnézném, de szoktam 1* 1* macskakiállításra járni az is jó:)

Nem lakom Pesten, de ismerem a D utcát , ott a Városligetnél.

A Lurdy-házban gyakran van macskakiállítás.

Majd itt megnézem a neten a kávézót:)

 

http://www.norc.hu/street-view/ 

Előzmény: lea_organa (73)
lea_organa Creative Commons License 2013.03.25 0 0 73

Gyönyörű pofija van Elizának. A J-t I-nek láttam, nekem iromi voltál:) Engem is érdekel a ragdoll+ maine coon-os kávézó. Mihozzánk közel van mind a kettő.

Bp-n laktok? Itt hófehér megint minden. Szép de fura azért így tavasszal.

Lehet, hogy az idő teszi, de a mai napot totál átalussza Cingi. Szép estét Nektek.

jromi Creative Commons License 2013.03.25 0 0 72

A macskás kávézó jó lehet, ha olyan emberek járnak oda, mint Te meg én, akik tudnak a macskával bánni. A mco és ragdollos kávézót különösen megnézném. Ugyanakkor biztos vagyok benne, hogy néhány nem megfelelő ember is betéved, de biztos figyelnek erre.

A J betű utal rám, én a férfi gazdi vagyok:)

A dobozban kissé mérgesen Eliza:

Előzmény: lea_organa (71)
lea_organa Creative Commons License 2013.03.25 0 0 71

Cukik a videók, köszi hogy felraktad. Képzeld nyílt egy cicás kávézó a Damjanich utcában, ahol 2 maine coon és egy ragdoll is várja a betérőket.

A Révay utcában pedig 15 macsekkal nyítottak kávézót. Remélem bejön a buli, bírni fogják a cicusok a sok simit:)

Nálunk sincsenek storik. Cingi is nyugis. Az Iromi melyikötök?:) Szép napot

jromi Creative Commons License 2013.03.24 0 0 70
jromi Creative Commons License 2013.03.24 0 0 69

Olyan jó természetű, kedves,nyugodt a ragdoll, hogy nehéz róla storykat írni, mert semmi "allűrje" nincs. Mindig csak dícsérhetné az ember, az meg ismétlés:) Amúgy nagyon fürge, ha játszumk vele.

Ragdoll macskából kevés van, olyan ritka még manapság is, szerintem 100-as nagyságrend maximum.

 

 

lea_organa Creative Commons License 2013.03.19 0 0 68

Szia! Akkor a lynx jelenti azt a szép kis színezést a homlokán. Attól különösen szép a pofija Elizának.

Gyertek át a Cuppi-ra, már a Többiek is nagyon várnak!

Én itt azért vagyok Lea, mert anno a leanderek atkásodása miatt kezdtem fórumozni. Már nincsenek leandereim, mert mérgezőek, így választanom kellett cica vagy nővény. Jó döntés volt:)

Akkor várunk szeretettel:)

elipolo Creative Commons License 2013.03.18 0 0 67

A macskapár :  Eliza és Mixi

jromi Creative Commons License 2013.03.18 0 0 66

Osztályidegen macska:)

Mixi maine coon

elipolo Creative Commons License 2013.03.18 0 0 65

:) Megnéztem a törzskönyvét, ott "blue lynx point" Eliza.

 / kaptunk levelet már, de eddig a párom címén vártam. /

Előzmény: lea_organa (64)
lea_organa Creative Commons License 2013.03.14 0 0 64

Ismerős ez a póz:) Nagyon édes Eliza. Jól látom, hogy blue colourpoint Ő is?

Fura, hogy minden fehér megint...Sajnálom, hogy nehézkes a regisztráció, de csak összejön. Sok gondja volt a spamokkal Gazdinak amiatt nehezítette meg.Szép estét.

elipolo Creative Commons License 2013.03.14 0 0 63

Eddig még nem kaptunk megerősítést emailben a cuppitol, ezért nem tudok odamenni. Előzetest kaptam csak.

Nagyon nehezen tudok elképzelni egy ragdollt, aki nem bújós. Eliza ott marad, ahova teszem. Cingi viszont nagyon szép és minden megbocsátható neki:)

Előzmény: lea_organa (62)
lea_organa Creative Commons License 2013.03.14 0 0 62

Jaj, de jó, hogy feltöltöttél képet. Ők is nagyon jól mutatnak az ablakban. Szép a kilátás, biztos sok a madár is ami leköti a figyelmüket. Szemből is megnézném Őket.

Akkor én is cseppentek, már ki is írtam a szer nevét. Májusban megyünk a kombinált oltásra. A féreghajtó tablettát azt hiszem kihagyjuk, mert az múltkor horror volt.

Cingi sajnos nem bújós- és még ez finom fogalmazás.

Gyertek a cuppi-ra, kéne egy kis friss szín közénk:)

Előzmény: elipolo (61)
elipolo Creative Commons License 2013.03.13 0 0 61

Ennyi vakaródzás még belefér szerintem is, nem hiszem hogy bolhás lenne.

Ugyanakkor egy spot on biztos nem  árt.

Eliza és Mixi csak az ablakban szokott lenni, nem járnak ki sosem.

Elizát ölbe lehet venni, de nem az a kedvenc helye, de soha nem áll ellen semmi emberi közeledésre. Kedvenc helye a mellkasra fekvés esténként, bár mostanában már kispánának érzi magát, mert oda telepszik azok mellé:)

 

 

Előzmény: lea_organa (60)
lea_organa Creative Commons License 2013.03.13 0 0 60

Azért nem hinném, hogy bolhás lenne, gondolom az intenzív vakaródzással járna. Cingi csak napjában 3-4-szer kb. fél percet vakarja főleg a " hónalja" környékét. A fehér szőrén látszana is talán a bolha?

Cingi is nagyon jó cicus. Elizát lehet ölbe venni? Cingi azt nem szereti, sajnos:(

Még csak 1,5 éves.

Eliza és Mixi szokott friss levegőn lenni? Nálunk van erkély, remélem oda bolhák nem jutnak fel:) Szép estét Nektek

 

jromi Creative Commons License 2013.03.12 0 0 59

2 cica jó, de nem szabad erőltetni, főleg ha idős a cicád és eddig egyedül volt.Mi van ha nem szeretik egymást? Ugyanakkor én azt látom, hogy nálunk mindkettő örül  amacskatársaságnak. 

Eliza csak 1hónapig volt egyedül,  amikor a régi maine coon cicánk meghalt.

Eliza tökéletes ragdoll, egy tündér jó kedves cica.

 

Bolhát 5éve nem láttam. Elméletileg behozható kintről a nadrágon.

 

Válaszoltunk: Advocate vagy advantage  spot on kell a macska nyakára.

Mi már csak évente  1 - 2 alkalommal használjuk .

Előzmény: lea_organa (58)
lea_organa Creative Commons License 2013.03.11 0 0 58

Á, így már értem. Örültem amikor rábukkantam Elizára, így a sok maine coon között. Csodálatos cicahölgy. Nekem 1 cica is óriási elfolglaltság, nem tudom jó ötlet-e duplázni az örömöket és örökös aggódalmaskodást:)

De a családba, a Fiamékhoz előbb-utóbb érkezik maine coon csemete, és foglalkoztat a gondolat. Addig is meséljetek. És akkor mi van a bolhával?:)

 

elipolo Creative Commons License 2013.03.10 0 0 57

Egy 5 éves ragdoll lány, és egy 4 éves maine coon kandúr cicánk van.

Cicáim pontosan megegyeznek jromi cicáival :)

 

Köszi a probléma megoldását.

Előzmény: lea_organa (55)
lea_organa Creative Commons License 2013.03.10 0 0 56

Az akadálymentesítés megtörtént és várunk Titeket szeretettel.

 

lea_organa Creative Commons License 2013.03.10 0 0 55

kedves Elipolo!

Továbbítottam a problémát, mert nem az én fórumom. Remélem sikerül majd regisztrálnod. Milyen cicád van?

Most viszont Iromi tényleg nem tudom, hogy benttartott cica összetalálkozhat-e bolhával.

Még az is homályos, hogy ha nem adok nyers húst, akkor is muszáj-e a féreghajtó tabletta?

Mert májusban a doki is alig tudta beadni Cinginek. Szép napot, sziasztok

elipolo Creative Commons License 2013.03.09 0 0 54

Nem lehet regisztrálni nálad, nem látszik a megerősítő kód, amit be kellene írni.

A főoldalra is jó lenne egy link a fórumodhoz.

Szép képeid vannak, sok a jó fotó.

 

http://www.cuppi.hu/forum/

Előzmény: lea_organa (51)
asztalosbalazs81 Creative Commons License 2013.03.07 0 0 53

Sziasztok Cicások!

 

Szeretném figyelmetekbe ajánlani a fenti képen szereplő terméket.

Saját készítés minőségi alapanyagokból.

Ha bővebb információt szeretnétek, keressetek a nyilános e-mail címemen!

Köszönöm figyelmeteket!

 

jromi Creative Commons License 2013.03.06 0 0 52

:) Szétnézek akkor ott is.

A maine coon ok, de 2ragdoll is szép lenne:)

Előzmény: lea_organa (51)
lea_organa Creative Commons License 2013.03.06 0 0 51

Ha van kedvetek gyertek a cuppi.hu/ forum-ra. Az is ragdollos.

Lakásban tartott cica is lehet bolhás? Bogarat tetettek a fülembe:) Cingi is szokott vakaródzni.

Iromi, én is gondolkozom 2. cicán. Egy kis maine coon jó lenne tesónak.:)

elipolo Creative Commons License 2013.03.06 0 0 50

Őket elfogadnám az ablakomba

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!